Νέα

Τα καλύτερα μέρη για γνωριμία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xristos1000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 332
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Τι ηλικία έχεις;

Αν θες απαντάς

Αλλα αν απαντήσεις, ας είσαι ειλικρινής

21 ειμαι.Δηλαδη τι?Με θεωρεις μαλακα και ανωριμο επειδη γουσταρω το ωραιο φιλο και οχι τις μπαζολες που εχουμε εδω και το παιζουν ντιβες?
Καλα πηδα εσυ οτι σου αρεσει και ασε τις επικρισεις....
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
21 ειμαι.Δηλαδη τι?Με θεωρεις μαλακα και ανωριμο επειδη γουσταρω το ωραιο φιλο και οχι τις μπαζολες που εχουμε εδω και το παιζουν ντιβες?
Καλα πηδα εσυ οτι σου αρεσει και ασε τις επικρισεις....
μαλακα εγω προσωπικα δεν σε θεωρω.αλλα ανωριμος ομως εισαι.δεν ειναι ολες οι κοπελες οι ελληνιδες ετσι και θα το δεις στην πορεια.οσο για τις ξενες πολλοι πηγαν να πιουν νερο απο τον παραδεισο και ηταν μολυσμενο.
 

Επισκέπτης
μαλακα εγω προσωπικα δεν σε θεωρω.αλλα ανωριμος ομως εισαι.δεν ειναι ολες οι κοπελες οι ελληνιδες ετσι και θα το δεις στην πορεια.οσο για τις ξενες πολλοι πηγαν να πιουν νερο απο τον παραδεισο και ηταν μολυσμενο.

Ανεξαρτητα τον χαρακτηρα κτλ εγω γουσταρω ξενη γυναικα.Πως να το κανουμε.Ειμαι αρρωστος με τα φυλετικα χαρακτηρηστικα των βορειων γυναικων.Κανεις δεν μπορει να με κανει να συμβιβαστω με τις ελεινιδες.Απο μικρος ετσι ειμουν που μεγαλωσα μεσα στις τουριστριες στο νησι μου ετσι θα πεθανω κιολας.Οπαδος του ξενου μουνιου.
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
21 ειμαι.Δηλαδη τι?Με θεωρεις μαλακα και ανωριμο επειδη γουσταρω το ωραιο φιλο και οχι τις μπαζολες που εχουμε εδω και το παιζουν ντιβες?
Καλα πηδα εσυ οτι σου αρεσει και ασε τις επικρισεις....

Προς στιγμή νόμισα ότι κάνεις την αυτοκριτική σου

Δεν καταλαβαίνω το επιθετικό ύφος.

Καταλαβαίνω όμως άλλα.

Χαλάρωσε. Δεν έχω σκοπό να σου την πω
 

Επισκέπτης
Προς στιγμή νόμισα ότι κάνεις την αυτοκριτική σου

Δεν καταλαβαίνω το επιθετικό ύφος.

Καταλαβαίνω όμως άλλα.

Χαλάρωσε. Δεν έχω σκοπό να σου την πω

Δηλαδη τι καταλαβαινεις?Τιποτα δεν μπορεις να ξερεις για τον αλλο πισω απο ενα νικ.Ειπαμε ο καθενας οτι γουσταρει.Αν εσυ πιστευεις και εχεις την εντυπωση οτι οι Ελεινιδες πλησιαζουν εστω και στο ελαχιστο τις ξενες ε δικαιωμα σου.Εγω ομως ξεχωριζω τα σκατα πια.
Εσυ γαμα Ελεινιδες ασε εμενα να γαμω ξενες και ρωσιδες.
 
OP
OP
X

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
το θεμα ειναι οτι οι αντρεs που αρκουνται στην μετριοτητα ειναι και αυτοι που γουσταρουν τιs ελληνιδεs.
 

Επισκέπτης
το θεμα ειναι οτι οι αντρεs που αρκουνται στην μετριοτητα ειναι και αυτοι που γουσταρουν τιs ελληνιδεs.

Ασχημο πραγμα ο συμβιβασμος μερικων που φτανει ορισμενες φορες και στην σαβουρογαμιαση.Αστους ομως να βολευονται με τα σκατα αφου το θελουν τοσο πολυ.Περισσοτερες Ρωσιδες για εμας!
 

Επισκέπτης
Ανεξαρτητα τον χαρακτηρα κτλ εγω γουσταρω ξενη γυναικα.Πως να το κανουμε.Ειμαι αρρωστος με τα φυλετικα χαρακτηρηστικα των βορειων γυναικων.Κανεις δεν μπορει να με κανει να συμβιβαστω με τις ελεινιδες.Απο μικρος ετσι ειμουν που μεγαλωσα μεσα στις τουριστριες στο νησι μου ετσι θα πεθανω κιολας.Οπαδος του ξενου μουνιου.
εσύ έχεις βίτσιο για της Ρωσίδες ο άλλος έχει στο άλλο θρέντ βίτσιο για γυναίκες κατηγορίας σούμο πάει ξεφύγαμε τελείως πέταξε ένας μια παπαριά εδώ μέσα και την κάναμε ιδεολογία.
 

Επισκέπτης
εσύ έχεις βίτσιο για της Ρωσίδες ο άλλος έχει στο άλλο θρέντ βίτσιο για γυναίκες κατηγορίας σούμο πάει ξεφύγαμε τελείως πέταξε ένας μια παπαριά εδώ μέσα και την κάναμε ιδεολογία.

Δεν ειναι βιτσιο να γουσταρω γυναικες που ξερουν να "ανεβαζουν" τον αντρα...Αντιθετως ειναι κακομοιρια ο συμβιβασμος με μετριες η και σαβουρες Ελεινιδες που αρκετες απο αυτες εκτος του οτι δεν ξερουν να γαμιουνται ειναι και κομπλεξικες και το παιζουν ντιβες.
 

Επισκέπτης
Δηλαδη τι καταλαβαινεις?Τιποτα δεν μπορεις να ξερεις για τον αλλο πισω απο ενα νικ.Ειπαμε ο καθενας οτι γουσταρει.Αν εσυ πιστευεις και εχεις την εντυπωση οτι οι Ελεινιδες πλησιαζουν εστω και στο ελαχιστο τις ξενες ε δικαιωμα σου.Εγω ομως ξεχωριζω τα σκατα πια.
Εσυ γαμα Ελεινιδες ασε εμενα να γαμω ξενες και ρωσιδες.
η ομορφη γυναικα ειναι ομορφη ,οτι εθνικοτητα και αν εχει!!αν συναντησεις μια ελληνιδα σκετο μοντελο μην την γαμησεις!πες της οτι δεν γαμας ελληνιδες  :grin: :grin: :grin:!και χαλαρωσε λιγακι.....
 

Επισκέπτης
η ομορφη γυναικα ειναι ομορφη ,οτι εθνικοτητα και αν εχει!!αν συναντησεις μια ελληνιδα σκετο μοντελο μην την γαμησεις!πες της οτι δεν γαμας ελληνιδες  :grin: :grin: :grin:!και χαλαρωσε λιγακι.....

Ελαχιστες οι ωραιες γυναικες στην Ελλαδα.Αντε να παιζουμε με τα ποσοστα τωρα.
Ο καθενας γαμει οτι γουσταρει οπως ειπα.Οποτε οσοι θελουν να συμβιβαζονται δικαιωμα τους.
 
OP
OP
X

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Παντωs το στιλ των ελληνιδων,και αυτα που ζητανε δεν δικαιολογει σε καμια περιπτωση την εμφανιση και τον χαρακτηρα τουs.
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Δηλαδη τι καταλαβαινεις?Τιποτα δεν μπορεις να ξερεις για τον αλλο πισω απο ενα νικ.Ειπαμε ο καθενας οτι γουσταρει.Αν εσυ πιστευεις και εχεις την εντυπωση οτι οι Ελεινιδες πλησιαζουν εστω και στο ελαχιστο τις ξενες ε δικαιωμα σου.Εγω ομως ξεχωριζω τα σκατα πια.
Εσυ γαμα Ελεινιδες ασε εμενα να γαμω ξενες και ρωσιδες.

Φιλαράκο έχεις αρχίσει και σολάρεις και δεν ξέρεις τι λες.

Στο λέω για ΔΕΥΤΕΡΗ φορά - Χαλάρωσε.
 

Επισκέπτης
Δεν ειναι βιτσιο να γουσταρω γυναικες που ξερουν να "ανεβαζουν" τον αντρα...Αντιθετως ειναι κακομοιρια ο συμβιβασμος με μετριες η και σαβουρες Ελεινιδες που αρκετες απο αυτες εκτος του οτι δεν ξερουν να γαμιουνται ειναι και κομπλεξικες και το παιζουν ντιβες.
με του γονείς σου ζεις? εργάζεσαι? πήγες φαντάρος?τι ακριβώς κάνεις?
 

Επισκέπτης
Φιλαράκο έχεις αρχίσει και σολάρεις και δεν ξέρεις τι λες.

Στο λέω για ΔΕΥΤΕΡΗ φορά - Χαλάρωσε.

Τι να χαλαρωσω ρε μαν?Εσυ μου την μπαινεις αδικαιολογητα επειδη παρεξηγησες που λεω ποσο σαβουρες ειναι οι Ελεινιδες.Συμβιβασου με αυτες και μην μου την μπανεις.
 

Επισκέπτης
με του γονείς σου ζεις? εργάζεσαι? πήγες φαντάρος?τι ακριβώς κάνεις?

Τι σε νιαζει τι κανω εγω ρε μαν στην προσωπικη μου ζωη.Τι σχεση εχει με το ολο θεμα?Οτι και να εχω κανει στην ζωη μου και θα κανω αυτες οι αποψεις μου περι γυναικων δεν αλλαζουν οσο και να τσακωνομαστε.
 

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
34
Πόντοι
16
clubakia , παραλία καλοκαίρι , ιντερνετ  :cheesy:
 
OP
OP
X

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Μια ελληνιδα και ωραια να ειναι θα σου βγαλει αλλα προβληματα,δεν θα ξερει να γαμηθει,δεν θα εχει ωραι ποδια,θα δυσανασχετει στο σεξ,μη το ενα μη το αλλο.
 

Επισκέπτης
Τι σε νιαζει τι κανω εγω ρε μαν στην προσωπικη μου ζωη.Τι σχεση εχει με το ολο θεμα?Οτι και να εχω κανει στην ζωη μου και θα κανω αυτες οι αποψεις μου περι γυναικων δεν αλλαζουν οσο και να τσακωνομαστε.
απλά σε ρωτάω γιατί όπως βάζεις το ζήτημα θεωρείς και την μητέρα σου μια ελεινίδα κατά τα δικά σου λεγόμενα και αυτός είναι ο λόγος που σε ρωτάω.για να κάνω μια διαπίστωση θέλω,
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom