Νέα

Τα καλύτερα μέρη για γνωριμία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xristos1000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 332
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Σε αυτο συμφωνω.Γενικα οι Ελληνες δεν εχουν καλη σεξουαλικη παιδεια.
αυτό που εσύ θεωρείς πρωτόγνωρο εδώ και λίγα χρόνια λόγο της παρουσίας των Ρωσίδων εδώ εγώ τα βιώνω πολύ ποιο πριν λόγο των πολιτικών μου πεποιθήσεων και την επαφή μου με αυτούς τους λαούς από το 1977 έχω βέβαια και τα χρονάκια μου.
 

siasia

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.120
Like
4
Πόντοι
16
Σοβαρη σχεση ειναι μια γυναικα που ξερει να μας ανεβαζει στο κρεβατι χωρις να μας τα κανει τσουρεκια στους αλλους τομεις της ζωης μας και χωρις να μας κανει να βλαστημαμε το πηδημα που ριξαμε μαζι της και το ανταλλαγμα που θελει σε καλλυντικα απο χοντο.
Κατι που εσεις οι Ελεινιδες ποτε δεν θα καταφερετε.Να φτιαχνετε εναν αντρα στο κρεβατι.
Ασπρουλιάρη γίνεσαι επιθετικός, αλλά έχεις δίκιο σε ένα σημείο: όντως, ποτέ δεν θα τα καταφέρουμε με κάποιον τόσο κομπλεξικό. Για την ακρίβεια, ούτε καν θα προσπαθήσουμε...
 

Επισκέπτης
αυτό που εσύ θεωρείς πρωτόγνωρο εδώ και λίγα χρόνια λόγο της παρουσίας των Ρωσίδων εδώ εγώ τα βιώνω πολύ ποιο πριν λόγο των πολιτικών μου πεποιθήσεων και την επαφή μου με αυτούς τους λαούς από το 1977 έχω βέβαια και τα χρονάκια μου.

Μαγκια σου.Και εγω θελω να γερασω γαμωντας Ρωσιδες και γενικα αλλοδαπες μονο.Τοσο εχω σιχαθει την κολοελλαδα με της Ελλεινιδες της




 

Επισκέπτης
Ασπρουλιάρη γίνεσαι επιθετικός, αλλά έχεις δίκιο σε ένα σημείο: όντως, ποτέ δεν θα τα καταφέρουμε με κάποιον τόσο κομπλεξικό. Για την ακρίβεια, ούτε καν θα προσπαθήσουμε...

Καλα πηγαινε να αγορασεις τα καλυντικα σου απο το χοντο να κλαφτει και στο κοσμοπολιταν και μετα ελα.Μα ποτε οσο και να λυσας δεν θα γινεις ανταξια μιας Ρωσιδας στο κρεβατι.
 

legalos

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
65
Like
0
Πόντοι
0
Ειρηνη υμιν, καλα οι γυναικες τι γραφουνε εδω μεσα, δεν εχουνε ελπιδα (πλακα κανω χεχε)
 

Επισκέπτης
Ειρηνη υμιν, καλα οι γυναικες τι γραφουνε εδω μεσα, δεν εχουνε ελπιδα (πλακα κανω χεχε)


Λυσανε ρε οι μαιμουδες λυσανε γιατι βλεπουν οτι δεν θα γινουν ποτε θηλυκα σαν τις Ρωσιδες και βλεπουν οτι τους τρωνε τους αντρες οι Ρωσιδες.
Καλα σας κανουν ρε καργιες αφου δεν ξερετε να ανεβαζετε εναν αντρα στο κρεβατι παρα να σνομπαρετε μονο δεν σας αξιζουν οι αντρες.
 

Επισκέπτης
Καλα πηγαινε να αγορασεις τα καλυντικα σου απο το χοντο να κλαφτει και στο κοσμοπολιταν και μετα ελα.Μα ποτε οσο και να λυσας δεν θα γινεις ανταξια μιας Ρωσιδας στο κρεβατι.
σε βλέπω να ζητάς πολιτικό άσυλο από τον Πούτιν με την αιτιολογία της σεξουαλικής καταπίεσης από της ελεινίδες που αποκαλείς εσύ, όχι εγώ, εγώ απλά θα τραβούσα άλλο δρόμο στο να κατανοήσω την σύντροφο μου και να την βοηθήσω να ξεπεράσει τα αρνητικά προβλήματα που κουβαλάει από την δομή της κοινωνίας εδώ στην Ελλάδα.
αυτές της ημέρες βίωσα κάτι προσωπικό, μόνο δυο άτομα εδώ γνωρίζουν ότι πριν δυο ημέρες έχασα την μητέρα μου και εχθές το μεσημέρι είχα την ταφή της και είδα τον πατέρα μου να κλαίει για τον χαμό της μετά από 55 χρόνια μαζί,άνθρωποι άλλων εποχών χειρότερων των δικών μας και μιλάμε τώρα εμείς για ελεινίδες? στην ζωή αξίζει να προσπαθείς και όχι να ψάχνεις το εύκολο.
 

Bajas

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
161
Like
0
Πόντοι
1
Σοβαρη σχεση ειναι μια γυναικα που ξερει να μας ανεβαζει στο κρεβατι χωρις να μας τα κανει τσουρεκια στους αλλους τομεις της ζωης μας και χωρις να μας κανει να βλαστημαμε το πηδημα που ριξαμε μαζι της και το ανταλλαγμα που θελει σε καλλυντικα απο χοντο.
Κατι που εσεις οι Ελεινιδες ποτε δεν θα καταφερετε.Να φτιαχνετε εναν αντρα στο κρεβατι.
Δεν προσπαθησα αρχικα να βολευτω με Ελεινιδα?Ξερεις ποσα χρονια εχω φαει στην μαπα τα κομπλεξ και τα σνομπ των Ελεινιδων πριν αρχισω το σπορτ οπως το λετε εσεις?Ε απογοητευτηκα ειδα στα αληθεια τι σημαινει Ελεινιδες και τωρα εχω βρει την υγεια μου.
Λατρευω τις ξενες και μονο αυτες γαμαω.Η μοναδικη περιπτωση να κολησω με Ελληνιδα ειναι μονο αμα εξαφανιστουν ολα τα αλλα κρατη στον κοσμο.
Λυσανε ρε οι μαιμουδες λυσανε γιατι βλεπουν οτι δεν θα γινουν ποτε θηλυκα σαν τις Ρωσιδες και βλεπουν οτι τους τρωνε τους αντρες οι Ρωσιδες.
Καλα σας κανουν ρε καργιες αφου δεν ξερετε να ανεβαζετε εναν αντρα στο κρεβατι παρα να σνομπαρετε μονο δεν σας αξιζουν οι αντρες.
Φιλε Whitey γιατι βγαζεις τοση χολη για τις Ελληνιδες σε ολα τα θρεντ?
Τοσο μεγαλες 'ήττες' εχεις φαει απο αυτες? Δεν ειναι ολες σαπιες ρε φιλε! Απλα προφανως επεσες σε περιπτωσεις! Αν τα πραγματα ηταν οπως λες ολοι οι Ελληνες επρεπε να ειμαστε ή ανυπαντροι ή αγαμητοι ή να πορευόμαστε ολοι με αλλοδαπες!
Ειλικρινα δεν υπαρχει ιχνος ειρωνιας στο ποστ μου,να ξερεις, απλα προσπαθω να καταλαβω τι συμβαινει στις σχεσεις σου με τις γυναικες της πατριδας μας!
 

Επισκέπτης
σε βλέπω να ζητάς πολιτικό άσυλο από τον Πούτιν με την αιτιολογία της σεξουαλικής καταπίεσης από της ελεινίδες που αποκαλείς εσύ, όχι εγώ, εγώ απλά θα τραβούσα άλλο δρόμο στο να κατανοήσω την σύντροφο μου και να την βοηθήσω να ξεπεράσει τα αρνητικά προβλήματα που κουβαλάει από την δομή της κοινωνίας εδώ στην Ελλάδα.
αυτές της ημέρες βίωσα κάτι προσωπικό, μόνο δυο άτομα εδώ γνωρίζουν ότι πριν δυο ημέρες έχασα την μητέρα μου και εχθές το μεσημέρι είχα την ταφή της και είδα τον πατέρα μου να κλαίει για τον χαμό της μετά από 55 χρόνια μαζί,άνθρωποι άλλων εποχών χειρότερων των δικών μας και μιλάμε τώρα εμείς για ελεινίδες? στην ζωή αξίζει να προσπαθείς και όχι να ψάχνεις το εύκολο.

Λυπαμαι για την απωλεια σου.
Αλλα δεν μπορεις να με κατακρινεις επειδη δεν γουσταρω τις Ελληνιδες και μου αρεσουν οι ξενες γυναικες ειτε Σκανδιναβες ειτε Ρωσιδες.Πως να το κανουμε.Ειμαι αρρωστος με τις ξενες και δεν θελω να συμβιβαζομαι.
 

Επισκέπτης
Φιλε Whitey γιατι βγαζεις τοση χολη για τις Ελληνιδες σε ολα τα θρεντ?
Τοσο μεγαλες 'ήττες' εχεις φαει απο αυτες? Δεν ειναι ολες σαπιες ρε φιλε! Απλα προφανως επεσες σε περιπτωσεις! Αν τα πραγματα ηταν οπως λες ολοι οι Ελληνες επρεπε να ειμαστε ή ανυπαντροι ή αγαμητοι ή να πορευόμαστε ολοι με αλλοδαπες!
Ειλικρινα δεν υπαρχει ιχνος ειρωνιας στο ποστ μου,να ξερεις, απλα προσπαθω να καταλαβω τι συμβαινει στις σχεσεις σου με τις γυναικες της πατριδας μας!

Εκτος του οτι φυλετικα ειναι πιο ωραιες οι βορειες γυναικες και αυτο δεν σηκωνει αμφισβητηση οι δικες μας εχουν και συντηρητικη νοοτροπια.Ουτε στο κρεβατι αρκετες απο αυτες ειναι ικανες να σε ανεβασουν.Ακομα αρκετες απο αυτες εχουν τρομερη ανωριμοτητα σε μια σχεση και σε ζαλιζουν με ανουσια πραγματα κανοντας σου την ζωη δυσκολη.Υπαρχουν και εξαιρεσεις αλλα αντε να πεσεις στην καλη περιπτωση.
Ειναι και πολλα αλλα που βαριεμαι να τα λεω παλι.
 

legalos

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
65
Like
0
Πόντοι
0
αυτές της ημέρες βίωσα κάτι προσωπικό, μόνο δυο άτομα εδώ γνωρίζουν ότι πριν δυο ημέρες έχασα την μητέρα μου
Φιλε μου τα θερμα μου συλληπητηρια, να ειστε καλα να την θυμοσαστε και σε ευχαριστω που μοιραστηκες αυτο το δυσαρεστο γεγονος μαζι μας.
άνθρωποι άλλων εποχών χειρότερων των δικών μας και μιλάμε τώρα εμείς για ελεινίδες? στην ζωή αξίζει να προσπαθείς και όχι να ψάχνεις το εύκολο.
Ετσι ειναι, αλλα δυστυχως εχουμε καλομαθει.
 
OP
OP
X

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Το θεμα δεν ειναι η μια και η αλλη ελληνιδα αλλα το 'υλικο' που ειναι φτιαγμενεs και πωs λειτουργουν.
οι ελληνιδεs ειναι χαλι μαυρο,δεν συγκρινονται με ρωσιδεs ουτε για πλακα.
για τον λιγουρη και τον σαβουρογαμη ειναι μια χαρα.
 

Επισκέπτης
Το θεμα δεν ειναι η μια και η αλλη ελληνιδα αλλα το 'υλικο' που ειναι φτιαγμενεs και πωs λειτουργουν.
οι ελληνιδεs ειναι χαλι μαυρο,δεν συγκρινονται με ρωσιδεs ουτε για πλακα.
για τον λιγουρη και τον σαβουρογαμη ειναι μια χαρα.
δηλαδή γύρω στα 3 εκατομμύρια Ελλήνων που είναι παντρεμένοι με Ελληνίδες είναι σαβουρογάμηδες? και εσύ και εγώ και όλοι μας γενικά από σαβουριγάμη πατέρα ήμαστε?
 

Bajas

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
161
Like
0
Πόντοι
1
οτι φυλετικα ειναι πιο ωραιες
Σε αυτο συμφωνω!Στη ζωη ομως η εμφανιση ειναι το παν?

Υπαρχουν και εξαιρεσεις αλλα αντε να πεσεις στην καλη περιπτωση.
Αυτο ακριβως θελω να πω, πως για ολους μας υπαρχει αυτη η εξαιρεση και ειναι αυτη που επιλεγουμε
να μοιραστουμε το υπολοιπο της ζωης μας! Τον αν θα ειναι Ελληνιδα-Ρωσιδα-Γερμανιδα-Ταυλανδή κτλ. πιστεψε με λιγη σημασια εχει!

Αυτα γιατι θα βγαλω το θρεντ εκτος θεματος.
 

Επισκέπτης
δηλαδή γύρω στα 3 εκατομμύρια Ελλήνων που είναι παντρεμένοι με Ελληνίδες είναι σαβουρογάμηδες? και εσύ και εγώ και όλοι μας γενικά από σαβουριγάμη πατέρα ήμαστε?

κατα καποιο τροπο ναι.Οταν οι πατεραδες μας εχουν μαθει να συμβιβαζονται με μπαζολες πολλες φορες και την κυταρριτιδα την θεωρουν φυσιολογικο και ανεκτο πραγμα στην γυναικα τι να πω ρε μαν.
Ο καθενας επιλεγει στην ζωη του καποια πραγματα.Εγω δεν θελω να ακους για Ελεινιδες.Γουσταρω ξενα μουνακια πως να το κανουμε ρε φιλε τωρα..Νιωθω κοροιδο να ειμαι εγκλωβισμενος με σαβουρες ελεινιδες που δεν ξερουν να γαμιουνται κιολας αρκετες απο αυτες.
 

Επισκέπτης
Σε αυτο συμφωνω!Στη ζωη ομως η εμφανιση ειναι το παν?
Αυτο ακριβως θελω να πω, πως για ολους μας υπαρχει αυτη η εξαιρεση και ειναι αυτη που επιλεγουμε
να μοιραστουμε το υπολοιπο της ζωης μας! Τον αν θα ειναι Ελληνιδα-Ρωσιδα-Γερμανιδα-Ταυλανδή κτλ. πιστεψε με λιγη σημασια εχει!

Αυτα γιατι θα βγαλω το θρεντ εκτος θεματος.

Ναι φιλε μου.Η εμφανιση μετραει πολυ για εμενα.Η εμφανιση και το καλο κρεβατι.Δεν πα να ναι χρυση κοπελα η αλλη μορφωμενη απο καλη οικογενεια με λεφτα κτλ.Αμα ειναι σαβουρα τι να την κανω ρε φιλε....
Να την εχω να μου γενοβολαει και γω να τρεχω επισκεψεις στα μπουρδελα?
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
16
Super market το καλυτερο.
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Ναι φιλε μου.Η εμφανιση μετραει πολυ για εμενα.Η εμφανιση και το καλο κρεβατι.Δεν πα να ναι χρυση κοπελα η αλλη μορφωμενη απο καλη οικογενεια με λεφτα κτλ.Αμα ειναι σαβουρα τι να την κανω ρε φιλε....
Να την εχω να μου γενοβολαει και γω να τρεχω επισκεψεις στα μπουρδελα?

Τι ηλικία έχεις;

Αν θες απαντάς

Αλλα αν απαντήσεις, ας είσαι ειλικρινής
 

Επισκέπτης
κατα καποιο τροπο ναι.Οταν οι πατεραδες μας εχουν μαθει να συμβιβαζονται με μπαζολες πολλες φορες και την κυταρριτιδα την θεωρουν φυσιολογικο και ανεκτο πραγμα στην γυναικα τι να πω ρε μαν.
Ο καθενας επιλεγει στην ζωη του καποια πραγματα.Εγω δεν θελω να ακους για Ελεινιδες.Γουσταρω ξενα μουνακια πως να το κανουμε ρε φιλε τωρα..Νιωθω κοροιδο να ειμαι εγκλωβισμενος με σαβουρες ελεινιδες που δεν ξερουν να γαμιουνται κιολας αρκετες απο αυτες.
και γενικά η σχέση σου ποια είναι έχεις κάτι μόνιμο με ρωσίδα η απλά τας σκας και πηδάς?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom