Νέα

Τα καλύτερα μέρη για γνωριμία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xristos1000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 332
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Επισκέπτης
τελικά ο τρόπος που μιλάς για της Ελληνίδες δείχνουν άτομο που τραβάει χοντρό ζόρι  πρέπει να σου έχει κάνει χοντρή ζημιά κάποια  Ελληνίδα.

μπα οχι ευτυχως δεν εχω παθει χοντρη ζημια απο Ελληνιδα αλλα εχω δει βεβαια πολλους να παθαινουν.Απλα δεν γουσταρω να πηδαω και να εχω προτυπο γυναικας αυτο το ξεφτυλισμενο πραγμα που πολοι εδω μεσα το θεωρουν γυναικα.
Οι Ελληνιδες ειναι για τους στερημενους και τους σαβουρογαμηδες μονο.
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Γμτ και μόνο που βλέπεις πως φέρονται σα τραβέλια με προσόντα χάνεις κάθε διάθεση να τις γαμήσεις.
 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.825
Like
411
Πόντοι
36
μπα οχι ευτυχως δεν εχω παθει χοντρη ζημια απο Ελληνιδα αλλα εχω δει βεβαια πολλους να παθαινουν.Απλα δεν γουσταρω να πηδαω και να εχω προτυπο γυναικας αυτο το ξεφτυλισμενο πραγμα που πολυ εδω μεσα το θεωρουν γυναικα.
Οι Ελληνιδες ειναι για τους στερημενους και τους σαβουρογαμηδες μονο.

Και αυτο σωστο, που λεει ο μικρος...
;).;)
 

Επισκέπτης
μπα οχι ευτυχως δεν εχω παθει χοντρη ζημια απο Ελληνιδα αλλα εχω δει βεβαια πολλους να παθαινουν.Απλα δεν γουσταρω να πηδαω και να εχω προτυπο γυναικας αυτο το ξεφτυλισμενο πραγμα που πολυ εδω μεσα το θεωρουν γυναικα.
Οι Ελληνιδες ειναι για τους στερημενους και τους σαβουρογαμηδες μονο.
βρε άμα σου λέω ότι έχεις πάθει ζημιά και μάλιστα χοντρή.
 

Επισκέπτης
βρε άμα σου λέω ότι έχεις πάθει ζημιά και μάλιστα χοντρή.

καλα ενταξει οτι πεις αριον.Ασε με εμενα που εχω την ζημια να διαλεγω το καλο πραγμα και μεινε εσυ με τις ανοργασμικες,κομπλεξικες σαβουρες Ελλεινιδες
 

Paparov

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
16
Συναγωνιστές στην Ελλάδα ζούμε.Τι να κάνουμε στους τυφλούς βασιλεύει ο μονόφθαλμος και τουλάχιστον προσπαθούμε να βρούμε νορμάλ γυναικες.Δεν είναι τόσο τραγικά τα πράγματα.Θα περιμένουμε το καλοκαίρι να γαμήσουμε καμιά τουρίστρια ή κάθε φορά που μας πιάνουν καύλες θα τρέχουμε στις πουτάνες?Ολα με μέτρο.
 

polemistis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
1.162
Like
6
Πόντοι
16
Έλα μωρέ! Γυναίκα να είναι και να αναπνέει. 
 

Επισκέπτης
υπάρχουν και χήρες ρωσίδες εισαγωγής.

καλα ρε παιδια μην τον παρεξηγειτε σε τετοιες ηλικιες ολοι κλαψομουνιαζουν.κανα μουνι να φαει αριων εχεις να του δωσει τωρα που βραζει το αιμα του.ασε τις συμβουλες
 

Επισκέπτης
καλα ρε παιδια μην τον παρεξηγειτε σε τετοιες ηλικιες ολοι κλαψομουνιαζουν.κανα μουνι να φαει αριων εχεις να του δωσει τωρα που βραζει το αιμα του.ασε τις συμβουλες
εγώ του είπα ότι δικαίωμα του να πιστεύει ότι θέλει όμως να σταματήσει να γίνεται γραφικός εδώ μέσα, αν αυτός είχε μια αρνητική περιπέτεια αυτό δεν σημαίνει ότι 3000000 άνδρες εδώ στην Ελλάδα είναι σαβουρογάμηδες και αν όντως επιμένει ακόμα μετά από αυτό ένας σαβουρογάμης πατέρας και μια ελεεινίδα μάνα τον ταΐζουν τον ποτίζουν τον χαρτζιλικώνουν και τον ξεσκατίζουν.
 

Επισκέπτης
εγώ του είπα ότι δικαίωμα του να πιστεύει ότι θέλει όμως να σταματήσει να γίνεται γραφικός εδώ μέσα, αν αυτός είχε μια αρνητική περιπέτεια αυτό δεν σημαίνει ότι 3000000 άνδρες εδώ στην Ελλάδα είναι σαβουρογάμηδες και αν όντως επιμένει ακόμα μετά από αυτό ένας σαβουρογάμης πατέρας και μια ελεεινίδα μάνα τον ταΐζουν τον ποτίζουν τον χαρτζιλικώνουν και τον ξεσκατίζουν.

συμφωνω σε τετοιες ηλικιες τα αγορακια επειδη δεν εχου εμπειρια ακομα νομιζουν οτι η ζωη τους καταστραφηκε απο ενα μουνι κ εσεις μπορει να τα περασατε τετοια σκηνικα κ να γνωριζετε αλλα δεν καταλαβαινει οτι ολη η ζωη ειναι μπροστα του
 

Επισκέπτης
συμφωνω σε τετοιες ηλικιες τα αγορακια επειδη δεν εχου εμπειρια ακομα νομιζουν οτι η ζωη τους καταστραφηκε απο ενα μουνι κ εσεις μπορει να τα περασατε τετοια σκηνικα κ να γνωριζετε αλλα δεν καταλαβαινει οτι ολη η ζωη ειναι μπροστα του
και το παίζουν πονηροί αντί να ακούνε τους έμπειρους που εμείς στην ηλικία μας πολλές φορές αν την πέφταμε σε γκόμενα ερχόταν ο μουστακαλής μπαμπάς και γίνονταν τσαμπουκάδες και τώρα που το μουνί είναι χύμα το παίζουν ειδήμονες.
 
OP
OP
X

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
δεν ειναι θεμα απειριαs η εμπειριαs,ειμαστε τελειομανειs,ξερουμε τι θελουμε και θελουμε μονο αυτο,δλδ ρωσιδεs γκομεναρεs με ωραια ποδια.
Ειναι η αισθητικη μαs και αυτο δεν αλλαζει.
και για τιs ελληνιδεs λεμε αυτο που βλεπουμε,δλδ οτι ειναι μετριοτατηs κατηγοριαs και δεν αξιζουν,και για τιs ρωσιδεs λεμε αυτο που βλεπουμε δλδ οτι ειναι θεομουνα,εχω αδικο?
δλδ καποιοι σαν εμενα και τον whity που δεν συμβιβαζομαστε με τιs σκαρτεs σε εμφανιση αλλα και χαρακτηρα ελληνιδεs ειμαστε γραφικοι?και για τιs ελληνιδεs θα πω κατι που εχω ξαναπει,αυτα που ζητανε+ οτι εχουν τουπε και χαρακτηρα
ντιβαs ειναι τελειωs αδικαιολογητα για αυτεs,γιατι συμβαινει αυτο?μηπωs επειδη καποιοι αντρεs με φτηνο γουστο τιs δινουν αξια?και νευριαζω πραγματικα και για την τηλεοραση που δειχνει την καθε πατσαβουρα ελληνιδα και την αποκαλει ωραια,καλονη και λοιπα,δλδ τοσο κατω εχουμε ξεπεσει σαν λαοs?
 

Επισκέπτης
δεν ειναι θεμα απειριαs η εμπειριαs,ειμαστε τελειομανειs,ξερουμε τι θελουμε και θελουμε μονο αυτο,δλδ ρωσιδεs γκομεναρεs με ωραια ποδια.
Ειναι η αισθητικη μαs και αυτο δεν αλλαζει.
και για τιs ελληνιδεs λεμε αυτο που βλεπουμε,δλδ οτι ειναι μετριοτατηs κατηγοριαs και δεν αξιζουν,και για τιs ρωσιδεs λεμε αυτο που βλεπουμε δλδ οτι ειναι θεομουνα,εχω αδικο?
δλδ καποιοι σαν εμενα και τον whity που δεν συμβιβαζομαστε με τιs σκαρτεs σε εμφανιση αλλα και χαρακτηρα ελληνιδεs ειμαστε γραφικοι?και για τιs ελληνιδεs θα πω κατι που εχω ξαναπει,αυτα που ζητανε+ οτι εχουν τουπε και χαρακτηρα
ντιβαs ειναι τελειωs αδικαιολογητα για αυτεs,γιατι συμβαινει αυτο?μηπωs επειδη καποιοι αντρεs με φτηνο γουστο τιs δινουν αξια?και νευριαζω πραγματικα και για την τηλεοραση που δειχνει την καθε πατσαβουρα ελληνιδα και την αποκαλει ωραια,καλονη και λοιπα,δλδ τοσο κατω εχουμε ξεπεσει σαν λαοs?
εσύ τι έκανες σήμερα ψώνισες Ρωσίδα?
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
To θέμα δεν είναι αν ψώνισε ρωσίδα σήμερα, αλλά τι τον φτιάχνει. Άμα δε σε φτιάχνει η τραβέλω ελεεινίδα και μόνο που τη βλέπεις σου πέφτει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom