Νέα

Τα καλύτερα μέρη για γνωριμία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xristos1000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 332
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
σε 40 ημερούλες να περάσουν αυτές λόγο της ιστορίας με την μάνα μου και εδώ θα ήμαστε και να δεις τι εστι Αρίωνας.

συλληπητιρια και δεν θα χαθουμε μην ανησυχεις να δουμε τα γερικα αρχιδια σου τι λενε.
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
Και όπως είπα και πριν, αν είναι να μας τα φάει κάποια, να μας τα φάει τουλάχιστον κάποια που να λες "μου τα έφαγε αλλά τα άξιζε", όχι μια χαμουροφασόλα που να λες "μου τα έφαγε μια ελεεινίδα τσουκαλοφασόλα που παίζει να ήταν και τραβέλι".

Το ίδιο είναι να δίνεις 100 ευρώ για να φας καλοψημένα παϊδάκια και το ίδιο είναι να δίνεις 100 ευρώ για να φας μια μπαγιάτικη τυρόπιτα;

Άμα βλέπεις γύρω σου ελεεινίδες τραβελομούρες και στραβοκάνες χοντρομπούτες σιγά μη σου σηκωθεί.

Στο ελάντα το μουνί όχι μόνο είναι κακής ποιότητας, αλλά ακριβοθώρητο, για να το δεις πρέπει να περάσεις εξετάσεις και καψώνια και να υποκύψεις στις συνεχείς απαιτήσεις μιάς μπαζόλας.

Και είναι αμέτρητες οι μπαζόλες που νομίζουν ότι ο κώλος τους αξίζει τη διάμετρό του σε χρυσάφι. Ουστ κυτταριδοκώλες!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

λενε πως το γελιο δινει ζωη, αν ισχυει αυτο τοτε αποψε πηρα τουλαχιστον 5 χρονια..
απιστευτος ο todok..
 

Επισκέπτης
Πείτε τα ρε παιδιά!!!Αν σε γουστάρει η γκόμενα τα δίνει όλα, αν είναι και μουνάρα ακόμα καλύτερα...Αλλά νομίζω πως οι περισσότεροι πιστεύουν ότι είναι πιο εύκολο να βρεις μουνάρα γκόμενα αλλοδαπή...Οι περισσότερες  ωραίες αλλοδαπές στη χώρα μας, όμως, δουλεύουν σε στριπτιζάδικα, μπουρδέλα, στούντιο κλπ...Το τί σημαίνει αυτό, έχει αναλυθεί πολλές φορές από έμπειρα μέλη του site...Μήπως να τους παίρνατε λίγο στα σοβαρά;Κάτι παραπάνω θα ξέρουν :think:

Τι παει να πει αυτο ρε φιλε?Δεν παυει οι αλλοδαπες ειδικα απο βορεια κρατη να ειναι πιο μουναρες απο τις δικες μας Ελεεινιδες μπαζολες.
 

J_blues

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
παιδια, μια μικρη παρεμβαση...το θεμα του θρεντ ειναι αλλο. Το θυμαστε; αλλοδαπες η μη, το θεμα ειναι που τις βρισκουμε..εγω λεω στα κλαμπακια πσκ, και σε μπαρακια, δευτερες βραδυ..
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Τι παει να πει αυτο ρε φιλε?Δεν παυει οι αλλοδαπες ειδικα απο βορεια κρατη να ειναι πιο μουναρες απο τις δικες μας Ελεεινιδες μπαζολες.

Μουνάρες μπορεί να είναι, αλλά νομίζεις πως δεν το έχουν καταλάβει;Ή έρχονται με τους Έλληνες γιατί τους γουστάρουν ΚΑΙ ΜΟΝΟ;Είσαι 21, πολύ μικρός δηλαδή για να λες αποφθέγματα, που κανονικά ούτε 60ρηδες δεν πρέπει να λένε γιατί η ζωή πάντα έχει κάτι καινούριο να σε διδάξει...Στην ηλικία σου μάζευε εμπειρίες και μην τρως κολλήμματα, φίλε...Τα συμπεράσματα άστα για  αργότερα...

[size=11pt]Οπως παντα καθε γκομενα εχει 30 αντρεσ φιλουσ στο Myspace στη σειρα.[/size] ΠΑΙΔΙΑ μιλαω σα..πατερας  :P αφηστε τις νετ μλκιες και βγειτε εξω και γω παλιααααα ετσι εκανα αλλα δε βγαινει ακρη...και να βγει κατι καλο δε θα ναι

Κατά τα άλλα, αγαμία και μουνοδουλίαση υπάρχει μόνο στην Ελλάδα :2funny:

[size=11pt]Και είναι αμέτρητες οι μπαζόλες που νομίζουν ότι ο κώλος τους αξίζει τη διάμετρό του σε χρυσάφι. Ουστ κυτταριδοκώλες![/size]

:new_shocked:

Αυτό, δε συμφέρει καθόλου
:2funny:
 

Επισκέπτης
Μουνάρες μπορεί να είναι, αλλά νομίζεις πως δεν το έχουν καταλάβει;Ή έρχονται με τους Έλληνες γιατί τους γουστάρουν ΚΑΙ ΜΟΝΟ;Είσαι 21, πολύ μικρός δηλαδή για να λες αποφθέγματα, που κανονικά ούτε 60ρηδες δεν πρέπει να λένε γιατί η ζωή πάντα έχει κάτι καινούριο να σε διδάξει...Στην ηλικία σου μάζευε εμπειρίες και μην τρως κολλήμματα, φίλε...Τα συμπεράσματα άστα για  αργότερα...

Δεν ειπα πουθενα οτι οι αλλοδαπες στριπτιζουδες και οι ιεροδουλες ηρθαν Ελλαδα επειδη γουσταρουν τους Ελληνες.Αλιμονο.
Ωστοσο μπορεις να γνωρισεις κανονικες κοπελες απο αλλες χωρες που ειναι πολυ καλυτερες απο τις δικες μας και σε εμφανιση αλλα και στο κρεβατι ξερουν να φτιαχνουν εναν αντρα καθως και εχουν πιο ωριμη νοοτροπια σε πολλα πραγματα.
21 μπορει να ειμαι αλλα εχω δει ποσο μαπες ειναι οι Ελλεινιδες και εχω χορτασει απο τα σκατα τους οποτε το λεω και το φωναζω οτι δεν πιανουν μια μπροστα σε Σκανδιναβες,Τσεχες,Ρωσιδες κτλ.
 

oneofus

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
274
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
Παντως αυτο που πεταξες οτι το μουνι ειναι χυμα εξω ηταν κοτσανα μεγαλη μαλιστα.Αμα  ηταν χυμα το μουνι εξω φιλε δεν θα γινοταν το καραγκιοζιλικι με τα 100000000000000000000000000 μπουρδελα στην Ελλαδα που γινεται.Στην Σκανδιναβια θεωρειτε αδιανοητο να πληρωνεις για σεξ επειδη εκει το μουνι ειναι χυμα και μαλιστα καλης ποιοτητας και οχι δηθεν ντιβα και κομπλεξικο

+1000

...Και τα άλλα τόσα γαμω-dating sites και κωλοτσατ που οι άντρες είναι δεκαπλάσιοι από τις γυναίκες.
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
548
Πόντοι
7.065
παιδια, μια μικρη παρεμβαση...το θεμα του θρεντ ειναι αλλο. Το θυμαστε; αλλοδαπες η μη, το θεμα ειναι που τις βρισκουμε..εγω λεω στα κλαμπακια πσκ, και σε μπαρακια, δευτερες βραδυ..
πηγαινετε μονοι σας για ψωνια στο σουπερ μαρκετ,και οπου βλεπετε κομματι αξιολογο προσεγγιστε στο τι ψωνιζει,ρωτηστε ταχατες για το προιον να σας πει λεπτομερεις και καλα οτι σας ενδιαφερει και κοψτε κινηση.καντε το και θα με θυμηθητε
 

Επισκέπτης
παιδια, μια μικρη παρεμβαση...το θεμα του θρεντ ειναι αλλο. Το θυμαστε; αλλοδαπες η μη, το θεμα ειναι που τις βρισκουμε..εγω λεω στα κλαμπακια πσκ, και σε μπαρακια, δευτερες βραδυ..
αλλά το θρεντ κώλυσε στο σκάλωμα που έχουν μερικοί που οι περισσότεροι είναι ανέραστοι κοινώς δεν έχουν δει χαρά στα σκέλια τους.
 

enoxlitikos

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
521
Κριτικές
6
Like
7
Πόντοι
6
Τι παει να πει αυτο ρε φιλε?Δεν παυει οι αλλοδαπες ειδικα απο βορεια κρατη να ειναι πιο μουναρες απο τις δικες μας Ελεεινιδες μπαζολες.

Τα ψυχοφάρμακα,σαν καραμέλες τα παίρνουν οι Σκανδιναβές...Μουνάρες μπορεί να είναι αρκετές,αλλά είναι πιο ηλίθιες και από τις Ελληνίδες.Με αυτές πρέπει να ανησυχείς αν μετά το πήδηγμα,εκεί που σε έχει πάρει ο ύπνος,πηδήξουν από το μπαλκόνι...Στη δε Φινλανδία,οι απόπειρες αυτοκτονίας νέων είναι από τις περισσότερες στην Ευρώπη...
 

Επισκέπτης
έχω μια απορία μερικοί που κάποιες γυναίκες της χαρακτηρίζουν μπάζα μπαζόλες κλπ έχουν κοιταχτεί στον καθρέπτη η αν έχουν ρωτήσει κάποια γυναίκα για τον εαυτό τους τι είναι?
 

enoxlitikos

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
521
Κριτικές
6
Like
7
Πόντοι
6
Άσε φίλε,μερικοί που λένε συνεχώς αυτούς τους χαρακτηρισμούς,έχουν φάει 5 φορτηγά χυλόπιτες.Κάποιοι άλλοι,δειλοί έναντι των γυναικών,ονειρεύονται ότι έξω είναι οι καλύτερες και εδώ οι χειρότερες.Αλλά ποτέ δεν κάνουν το μεγάλο βήμα να πάνε να ζήσουν έξω να βρουν τα όνειρά τους...
 

Επισκέπτης
Άσε φίλε,μερικοί που λένε συνεχώς αυτούς τους χαρακτηρισμούς,έχουν φάει 5 φορτηγά χυλόπιτες.Κάποιοι άλλοι,δειλοί έναντι των γυναικών,ονειρεύονται ότι έξω είναι οι καλύτερες και εδώ οι χειρότερες.Αλλά ποτέ δεν κάνουν το μεγάλο βήμα να πάνε να ζήσουν έξω να βρουν τα όνειρά τους...
ρε φίλε ακόμα δεν έχουν βγάλει τρίχες στα @@δια τους και το παίζουν προφεσόροι και όλοι οι άλλοι ήμαστε μαλάκες και σαβουρογάμηδες δηλαδή?
 

Bajas

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
161
Like
0
Πόντοι
1
Ρε συ Whitey εχεις βαλθει να μας τρελλανεις σε αυτο το site?
Εμεις που ζουμε δηλαδη σε αλλη χωρα? Παρτο χαμπαρι το μουνι ειναι χυμα ειτε σ αρεσει ειτε οχι!
Αντε ο Αριων ειναι 'μπαρμπας' κατα τα λεγομενα σου,εγω που ειμαι 26 γιατι δεν ειχα προβλημα ποτε?
Εντος συνορων δεν εχω πληρωσει ποτε για να γ@μησω γιατι δεν χρειαζεται ρε φιλε,εχει γεμισει ο τοπος μουνια! Λιγο μαγκας αμα εισαι θα 'φας' , αμα καθεσαι ομως και περιμενεις το μουνι στο πιατο φυσικο ειναι να τη βρισκεις με τις Ρωσιδουλες που κανουν τα παντα για το χρημα!
Αληθεια σχεση εχεις κανει ποτε? Εχεις πηδηξει ποτε χωρις να πληρωσεις?
 

Επισκέπτης
έχω μια απορία μερικοί που κάποιες γυναίκες της χαρακτηρίζουν μπάζα μπαζόλες κλπ έχουν κοιταχτεί στον καθρέπτη η αν έχουν ρωτήσει κάποια γυναίκα για τον εαυτό τους τι είναι?


Αρκει να κανεις μια βολτα στον δρομο και να δεις ενα σωρο ωραια παιδια που εχουν συμβιβαστει με μπαζολες με εναν κολο που ειναι πιο μεγαλος και απο φορτηγο.
Οποιος χαρακτηριζει το ασχημο και το χλευαζει δεν σημαινει οτι ειναι και αυτος σαβουρης.Ακους μπαρμπααα?
 

Επισκέπτης
Αρκει να κανεις μια βολτα στον δρομο και να δεις ενα σωρο ωραια παιδια που εχουν συμβιβαστει με μπαζολες με εναν κολο που ειναι πιο μεγαλος και απο φορτηγο.
Οποιος χαρακτηριζει το ασχημο και το χλευαζει δεν σημαινει οτι ειναι και αυτος σαβουρης.Ακους μπαρμπααα?
δηλαδή εσύ ποιος είσαι ο Αλέν Ντελόν στα νιάτα του?
 

Επισκέπτης
Ρε συ Whitey εχεις βαλθει να μας τρελλανεις σε αυτο το site?
Εμεις που ζουμε δηλαδη σε αλλη χωρα? Παρτο χαμπαρι το μουνι ειναι χυμα ειτε σ αρεσει ειτε οχι!
Αντε ο Αριων ειναι 'μπαρμπας' κατα τα λεγομενα σου,εγω που ειμαι 26 γιατι δεν ειχα προβλημα ποτε?
Εντος συνορων δεν εχω πληρωσει ποτε για να γ@μησω γιατι δεν χρειαζεται ρε φιλε,εχει γεμισει ο τοπος μουνια! Λιγο μαγκας αμα εισαι θα 'φας' , αμα καθεσαι ομως και περιμενεις το μουνι στο πιατο φυσικο ειναι να τη βρισκεις με τις Ρωσιδουλες που κανουν τα παντα για το χρημα!
Αληθεια σχεση εχεις κανει ποτε? Εχεις πηδηξει ποτε χωρις να πληρωσεις?

Τοτε φιλε μου γιατι μπαινεις σε ενα μπουρδελοσιτε αφου ουτε και εκτος συνορων δεν χρειαζεται να πληρωσεις για να γαμησεις και εισαι περιτρυγυρισμενος απο μουνια που πεφτουν στα ποδια σου?
Ευλογη απορια ειναι βεβαια και τι μουνια γαμας εδω στην Ελλαδα.Αμα γαμας τις τραβελοφατσες η καμια χοντροκολα με κυτταριτιδα στο φουλ τι να το κανεις.
Καλυτερα να μου τα τρωνε οι Ρωσιδουλες αλλα και γενικα που τα αξιζουν παρα μια χοντροκολο σαβουρα που το παιζει ντιβα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom