Νέα

Τα καλύτερα μέρη για γνωριμία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xristos1000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 332
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
τελικά δεν έχεις καταλάβει ότι το site εδώ είναι ένα πεδίο ελεύθερης μέχρι ένα σημείο έκφρασης και όχι ένα site που εσύ και μερικοί ακόμα μπορείτε να βγάζετε τα απωθημένα σας.
το site αυτό είναι ένας τρόπος ανταλλαγής  απόψεων και όχι επιβολής, παλαιότερα έμπαινε με άλλο νικ και έφαγες οριστικό μπαν και τώρα πάλι προκαλείς και βρίζεις αν νομίζεις ότι μόνο εσύ έχεις δίκιο άνοιξε ένα δικό σου φόρουμ κάπου αλλού και συνομίλα  με ομοϊδεάτες σου.
 

Επισκέπτης
τελικά δεν έχεις καταλάβει ότι το site εδώ είναι ένα πεδίο ελεύθερης μέχρι ένα σημείο έκφρασης και όχι ένα site που εσύ και μερικοί ακόμα μπορείτε να βγάζετε τα απωθημένα σας.
το site αυτό είναι ένας τρόπος ανταλλαγής  απόψεων και όχι επιβολής, παλαιότερα έμπαινε με άλλο νικ και έφαγες οριστικό μπαν και τώρα πάλι προκαλείς και βρίζεις αν νομίζεις ότι μόνο εσύ έχεις δίκιο άνοιξε ένα δικό σου φόρουμ κάπου αλλού και συνομίλα  με ομοϊδεάτες σου.

Δεν επιβαλω καμια αποψη...ωστοσο εχω το δικαιωμα σε καθε μου ποστ να λεω την γνωμη μου για ενα πραγμα.Και οσο και να σε ενοχλει εγω θα το λεω απο την στιγμη που δεν παραβιαζω καποιον κανονα του φορουμ.
Δεν καταλαβαινω τι ζορε τραβας και εχεις βγαλει αφρους και ουτε με νιαζει.
Και ξαναλεω το πιστευω μου "Οι Ελεινιδες ειναι μπαζα και κομπλεξικες!"
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
Σέβομαι τον panosboss και καλά έκανε που έβαλε τα warn και διέγραψε τα ποστ γιατί πιάσαμε και μάνες.Απλώς αυτός ο Whitey είναι σπάνια περίπτωση καμένου εγκεφάλου.σταματώ να το συνεχίζω μη δίνω και αξία στον βλάκα.
 

Paparov

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
16
Ρε φίλε whitey είσαι πολύ απόλυτος.Σε βαθμό που να μου θυμίζεις κάποιον άλλο κομπλεξικό εδώ μέσα.Χαλάρωσε λίγο και δες τα πράγματα λίγο πιο νορμάλ.Και εγώ όπως όλοι μας έχουμε πέσει και σε καλές γκόμενες και σε γκόμενες πουτάνες στην ψυχή.Άσχετα αν οι ελληνίδες είναι λίγο χειρότερες σε θέμα συμπεριφοράς γενικά ανάλογα με τον άνθρωπο και τα βιώματά του πάει.Και εγώ νόμιζα ότι όλες οι γκόμενες από το εξωτερικό είναι τουλάχιστον ημίθεες.Γνώρισα μερικές από αυτές και άλλαξα γνώμη.Νορμάλ κοπέλες όπως οι δικές μας.Συμφωνώ με τον enoxlitiko και επιβεβαιώνω για Σκανδιναβές.Το έχουν κάψει το μυαλό από το πολύ σκοτάδι.Απίστευτα ποσοστά αυτοκτονιών και κατάθλιψης ασχέτως με το πόσο καλά μουνιά μπορεί να είναι.Το ξέρω από πρώτο χέρι.Σαν φίλος σου δίνω την συμβουλή να coolareis και δεν θέλω να αρπαχτούμε.Ήδη το θρεντ έχει γίνει...
 

Επισκέπτης
μαγκες Η-Ρ-Ε-Μ-Ι-Α !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!εδω μεσα κανουμε το χαβαλε μας , να περναει η ωρα!δεν αξιζει να πεφτουν μπινελικια!ας χαλαρωσουμε!
 

polemistis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
1.162
Like
6
Πόντοι
16
:grin: Φταίνε τα αυξημένα επίπεδα τεστοστερόνης.
 

Paparov

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
16
Άσχετο αλλά έχει πέσει πολύ warn μου φαίνεται :think:
 

Επισκέπτης
Δεν επιβαλω καμια αποψη...ωστοσο εχω το δικαιωμα σε καθε μου ποστ να λεω την γνωμη μου για ενα πραγμα.Και οσο και να σε ενοχλει εγω θα το λεω απο την στιγμη που δεν παραβιαζω καποιον κανονα του φορουμ.
Δεν καταλαβαινω τι ζορε τραβας και εχεις βγαλει αφρους και ουτε με νιαζει.
Και ξαναλεω το πιστευω μου "Οι Ελεινιδες ειναι μπαζα και κομπλεξικες!"
γιατί απλά δεν μπορείς να παίζεις 1ον με την νοημοσύνη μας στο να ασπαστούμε σώνει και καλά της προσωπικές σου απόψεις, και 2ον και βασικό ο τρόπος που βάζεις το θέμα είναι σαν να βρίζεις όχι μόνο τα μέλη εδώ αλλά και σχεδόν όλους τους Έλληνες που δόξα τον Θεό έχουμε μια οικογένεια η σχέση με μια Ελληνίδα όπως είναι και η μητέρα σου που σε γέννησε σε μεγάλωσε σε ταίζει σε ποτίζει σε ξεσκατίζει σε χαρτζιλικώνει και εσύ με τον τρόπο που τα βάζεις πρώτον είναι σαν να αποκαλείς ελεεινίδα την ίδια σου την μητέρα και τον πατέρα σου να τον χαρακτηρίζεις και αυτόν  σαβουρογάμη και μετά και σχεδόν όλους εμάς, και απορώ πως μερικοί ανέχονται την συμπεριφορά σου αυτή.
 

Επισκέπτης
γιατί απλά δεν μπορείς να παίζεις 1ον με την νοημοσύνη μας στο να ασπαστούμε σώνει και καλά της προσωπικές σου απόψεις, και 2ον και βασικό ο τρόπος που βάζεις το θέμα είναι σαν να βρίζεις όχι μόνο τα μέλη εδώ αλλά και σχεδόν όλους τους Έλληνες που δόξα τον Θεό έχουμε μια οικογένεια η σχέση με μια Ελληνίδα όπως είναι και η μητέρα σου που σε γέννησε σε μεγάλωσε σε ταίζει σε ποτίζει σε ξεσκατίζει σε χαρτζιλικώνει και εσύ με τον τρόπο που τα βάζεις πρώτον είναι σαν να αποκαλείς ελεεινίδα την ίδια σου την μητέρα και τον πατέρα σου να τον χαρακτηρίζεις και αυτόν  σαβουρογάμη και μετά και σχεδόν όλους εμάς, και απορώ πως μερικοί ανέχονται την συμπεριφορά σου αυτή.


Δεν απαιτω να ασπαστει κανεις τιποτα.Εγω ομως γουσταρω να λεω την γνωμη μου.Οταν εσυ δηλαδη καθεσαι και μας λες για τις αριστερες σου ιδεες και πεποιηθησεις σου λεμε κατι?Εδω ενοχλεισαι και αλβανους να βρισουμε η να σχολιασουμε αρνητικα.
Μαλλον εσυ εχεις προβλημα
Εγω καθομαι και μιλαω γενικα περι γκομενες και σεξουαλικης συμπεριφορας στο κρεβατι και επιδοσεων και εσυ το πας παλι στα κοινωνικα σου.Τι σχεση εχει με αυτα που λεμε περι Ελεινιδων με την σχεση γονεων και παιδιων κτλ...
Σε κανεναν δεν ξεκινισα προσωπικη επιθεση μιλισα γενικα για την καταντια των Ελεινιδων  που πολοι συμφωνουν.Αν εσυ το παιρνεις προσωπικα επειδη εισαι παντρεμενος με Ελληνιδα δεν σου φταιω εγω.Δεν σε ξερω ουτε ξερω την οικογενεια σου για να μπορω να σχολιασω κατι αρνητικα.
Μην αρπαζεσαι απο γενικες συζητησεις που κανουμε.
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
ρε αρίωνα? άστο το παλληκάρι ήσυχο.δεν κατάλαβες ότι υπάρχει πρόβλημα εγκεφαλικό? άστον στη φάση του και χαλιέσαι και συ βραδιάτικα.
 

Paparov

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
16
Τα είπε όλα ο Αρίων.Για μια και μοναδική φορά οφείλω να του το αναγνωρίσω...
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Aν νομίζετε ότι οι ντόπιες δεν ξέρουν από αντικαταθλιπτικά παρά μόνο οι "ξένες", τότε ζείτε πραγματικά στον κόσμο σας.

Εκτός αν οι ελεεινίδες είναι υποδείγματα ψυχικής υγείας και δεν το έχουμε καταλάβει.
 

Επισκέπτης
για να ηρεμησουν τα πνευματα και να θαφτουν τα τσεκουρια του πολεμου,για εκεινους που γουσταρουν ελληνιδες η παολα τους περιμενει στη βριλλησου 57 και για εκεινους που γουσταρουν ρωσιδες ,τσεχες κτλ η μισελ ειναι στην αγιου μελετιου 37 !!αιντε παιδες να ηρεμησουμε λιγακι  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

Paparov

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
16
Todok μετά συγχωρήσεως αλλά στο θέμα με τα αντικαταθλιπτικά είναι σαν να συγκρίνεις τις βούρτσες με τις πούτσες..War πάντα ενημερωμένος!!Κρίμα που δεν μπορώ να αξιοποιήσω άμεσα τις γνώσεις του...Η άτιμη η Κόρινθος δεν έχει τίποτα της προκοπής..
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Θα έλεγα πάντως ότι είναι αναμενόμενη η αντίδραση κάποιων, για ευνόητους λόγους, στα όσα λέμε για τις ελεεινίδες.
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Βρες στατιστικά στοιχεία για τις πωλήσεις αντικαταθλιπτικών σε κάθε χώρα και το ξανασυζητάμε επί νέας βάσεως.
 

Επισκέπτης
Θα έλεγα πάντως ότι είναι αναμενόμενη η αντίδραση κάποιων, για ευνόητους λόγους, στα όσα λέμε για τις ελεεινίδες.

Ενοχλουνται αρκετοι γιατι καταλαβαινουν οτι εχουν συμβιβαστει με μετριοτητες και τους πουλησαν σκατα αντι παντεσπανι.
Οσο για το επιχειρημα περι αυτοκτονιων για τις ξενες ειναι οτι πιο γελοιο εχω ακουσει ως τωρα.
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Τώρα ή βρισκόμαστε στο σωτήριο έτος 2008 ή εγώ έχω να πάρω τα χάπια μου καμιά δεκαετία  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: .

Πρώτον, τα ψυχοφάρμακα είναι μια νέα μόδα που εξαπλώνεται καθημερινά. Όσοι δεν έχουμε πάρει ακόμα ας κάνουμε λίγο υπομονή, έρχεται και η σειρά μας.

Δεύτερον, τα σύνορα δεν υπάρχουν πια. Ο καθένας μας μπορεί να παέι σε όποιο μέρος του κόσμου γουστάρει με αρκετά απλές διαδικασίες πλέον. Και να βρεί οτι του καυλώσει...

Τρίτον, και επι του θέματος, δεν υπάρχουν συγκεκριμένα μέρη για γνωριμίες. Ούτε ώρες.
Κάνεις συνεχώς παιχνίδι και όπου σε βγάλει.......και οι πραγματικές ευκαιρίες εμφανίζονται την πιο ακατάλληλη στιγμή  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Paparov

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
16
Τι να σου πω..Για να το λες κάτι παραπάνω θα ξέρεις..Πιο μεγάλη η κατανάλωση σε αντικαταθλιπτικά πάντως η Ελλάδα για κανένα λόγο δεν έχει από Σουηδία.Τι εννοείς όταν λες αναμενόμενη αντίδραση?Ο καθένας βρίσκει ότι θεωρεί καλύτερο.Άλλοι μένουν μόνιμα με το πουλί στο χέρι.Δεν τους κατηγορώ εφόσον δεν καταριούνται τους υπόλοιπους.Αν καταλάβει κάποιος ότι του πούλησαν σκατά αντί για παντεσπάνι παίρνει τα μπογαλάκια του και σε άλλη παραλία.Δεν ξέρω αν είναι ή όχι γελοίο σαν επιχείρημα με τα αντικαταθλιπτικά αλλά σε λίγο θα μας πείτε ότι όλες οι Ελληνίδες τα χτυπάνε τα χαπάκια τους.Προσέξτε μόνο μην τις κατηγορήσετε και για μυστική συνομωσία με εξωγήινους από τον Πλούτωνα
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Με άλλα λόγια δεν ξέρεις πόσα αντικαταθλιπτικά πωλούνται στην ελάδα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom