Νέα

Τα καλύτερα μέρη για γνωριμία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xristos1000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 332
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Paparov

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
16
Με άλλα λόγια δεν είμαι φρενοβλαβής για να ψάχνω συνταγές ούτε δουλεύω σε ίδρυμα για ψυχοπαθείς.Υποστηρίζω όμως ότι οι Σκανδιναβοί έχουν μεγαλύτερο ποσοστό κατανάλωσης από τους Έλληνες σε ψυχοφάρμακα.
 

Επισκέπτης
Με άλλα λόγια δεν είμαι φρενοβλαβής για να ψάχνω συνταγές ούτε δουλεύω σε ίδρυμα για ψυχοπαθείς.Υποστηρίζω όμως ότι οι Σκανδιναβοί έχουν μεγαλύτερο ποσοστό κατανάλωσης από τους Έλληνες σε ψυχοφάρμακα.

Και τι σχεση εχει αυτο με το οτι οι Ελεινιδες ειναι σαβουρες,σεμνοτυφες κομπλεξικες και κανουν χαλια κρεβατι ως επι το πλειστον?
 

Bajas

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
161
Like
0
Πόντοι
1
τους πουλησαν σκατα αντι παντεσπανι.
Ρε συ Whitney τοσο δυσκολο ειναι να καταλαβεις οτι το γαμησι παρεχεται ΚΑΙ δωρεαν!
Δηλαδη οι Ρωσιδες εσενα τι σου πουλανε, παντεσπανι?
Παντως δωρεαν δεν προκειται να σου δωσουνε τιποτα!
Επισης να μου θυμηθεις καποια στιγμη θα τη φας την 'ηττα' σου και απο Ρωσιδα και να δουμε σε τι
εθνικοτητας γυναικες θα την πεφτεις!
 

Επισκέπτης
Ρε συ Whitney τοσο δυσκολο ειναι να καταλαβεις οτι το γαμησι παρεχεται ΚΑΙ δωρεαν!
Δηλαδη οι Ρωσιδες εσενα τι σου πουλανε, παντεσπανι?
Παντως δωρεαν δεν προκειται να σου δωσουνε τιποτα!
Επισης να μου θυμηθεις καποια στιγμη θα τη φας την 'ηττα' σου και απο Ρωσιδα και να δουμε σε τι
εθνικοτητας γυναικες θα την πεφτεις!

Εχω φαει δωρεαν παντεσπανι για να ξερεις.Το δωρεαν ειναι σχετικο γιατι εμεσα πληρωνεις παλι παντα να το ξερεις αυτο.
Καλυτερα επισης να φαω ητα απο μια Ρωσιδα παρα απο μια Ελεινιδα τραβελοφατσα και χοντροκωλα!
Τελος καλυτερα το ακριβο παντεσπανι απο Ρωσιδες παρα το "μαιμου" απο τις Ελεινιδες!
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Ο παπάρωβ διακρίνεται από ένα έλλειμα λογικής. Πρώτα υποστήριξε ότι όλες οι σκανδιναβές είναι καταθλιπτικές και στα καλά καθούμενα πηδάνε από το παράθυρο, μετά θυμήθηκε ότι τα σχετικά στατιστικά τα ξέρουν μόνο φρενοβλαβείς που ψάχνουν συνταγές. Φαίνεται στο χωριό του έτσι απασχολούν τους φρενοβλαβείς. Τους βάζουν να ψάχνουν συνταγές στα φαρμακεία.
 

J_blues

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
εχω μεινει αφωνος! δλδ τι αλλο θα πειτε ρε παιδια; ελεος!
 

Paparov

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
16
Από τα λεγόμενα σου Todok μάλλον κάποια βλάβη στον εγκέφαλο θα έχεις.Για αυτο θα ασχολείσαι τόσο με ψυχοφάρμακα.Καιρός να αρχίσεις να ασχολείσαι και λίγο με γκομενίτσες τι λες και εσυ ρε κουτό?Ε?Να σου φύγουν λίγο οι κάψες?Γιατί ούτε ο gayboy δεν σε πήδαγε με αυτά που λες.Ήρθε η ώρα να αφήσουμε τον τρελό στην τρέλα του.Πες μου ότι θες μην ανησυχείς εδώ όλοι φίλοι σου είμαστε.

Και τι σχεση εχει αυτο με το οτι οι Ελεινιδες ειναι σαβουρες,σεμνοτυφες κομπλεξικες και κανουν χαλια κρεβατι ως επι το πλειστον?
Τον φίλο σου ρώτα να σου απαντήσει.Εγώ ένα γεγονός ανέφερα που το γνωρίζω από πρώτο χέρι(ή μάλλον κωλομέρι γιατί εκεί εστίαζα..).Αυτός τα έμπλεξε μετά με τις Ελληνίδες.
 

Marbel

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
143
Like
24
Πόντοι
1
τσεχες κτλ η μισελ ειναι στην αγιου μελετιου 37 !!
[/quote]
συναδελφε τι εστι μισελ?
 

Επισκέπτης
τσεχα,μελαχροινη,ψηλη σχετικα,γλυκο προσωπο!δυστυχως δεν την προλαβες σημερα...

Σε αντιθεση δηλαδη με τις τραβελοφατσες των Ελεινιδων που σε κοιτανε με ενα υφος λες και τους σκοτωσες την μανα!
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Από τα λεγόμενα σου Todok μάλλον κάποια βλάβη στον εγκέφαλο θα έχεις.Για αυτο θα ασχολείσαι τόσο με ψυχοφάρμακα.

Mε το ίδιο βαρύγδουπο ύφος ανακοίνωσες ότι οι βόρειες το έχουν κάψει ομαδικά και αυτοκτονούν κατά χιλιάδες. Ίσως θα έπρεπε να κάνεις κάτι για αυτές τις ιδεοληψίες πριν είναι πολύ αργά (που ίσως και να είναι).
 

Paparov

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
16
Μήπως υπερβάλλεις λίγο?Για κάνε μια παράθεση το κομμάτι όπου λέω ότι αυτοκτονούν κατά χιλιάδες.Και μετά έλα ξαναμίλα μου.Μην ποστάρεις τίποτα παρεμφερές και μου πεις να εδώ το λες...Αυτούσιο το θέλω
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
επιβεβαιώνω για Σκανδιναβές.Το έχουν κάψει το μυαλό από το πολύ σκοτάδι.Απίστευτα ποσοστά αυτοκτονιών και κατάθλιψης ασχέτως με το πόσο καλά μουνιά μπορεί να είναι.Το ξέρω από πρώτο χέρι.
 

Paparov

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
16
Αυτό ακριβώς εννοούσα.Κατά χιλιάδες δεν είπα πάντως ούτε κατά εκατομμύρια.Στα απίστευτα ποσοστά θα επιμείνω.Έχω και φίλο που ζει μόνιμα Σουηδία και μου τα λέει και γκόμενα που έιχα γνωρίσει στις διακοπές μου που μου έλεγε την κατάσταση στην χώρα της.Για αυτο μην μου τα πρήζεις άλλο οκ?Αν γίνεται να μην ασχολούμαστε ο ένας με τον άλλο γιατί δεν γουστάρω εγώ εκτός από warn να φάω και ban και εσύ να συνεχίζεις να παπαρολογείς.Άντε μπράβο...
 

Επισκέπτης
Αυτό ακριβώς εννοούσα.Κατά χιλιάδες δεν είπα πάντως ούτε κατά εκατομμύρια.Στα απίστευτα ποσοστά θα επιμείνω.Έχω και φίλο που ζει μόνιμα Σουηδία και μου τα λέει και γκόμενα που έιχα γνωρίσει στις διακοπές μου που μου έλεγε την κατάσταση στην χώρα της.Για αυτο μην μου τα πρήζεις άλλο οκ?Αν γίνεται να μην ασχολούμαστε ο ένας με τον άλλο γιατί δεν γουστάρω εγώ εκτός από warn να φάω και ban και εσύ να συνεχίζεις να παπαρολογείς.Άντε μπράβο...

Και ποια ειναι δηλαδη τα απιστευτα ποσοστα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom