Νέα

Συνάντηση μελών για γνωριμία και διασκέδαση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sotis25
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 128
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

BabisClaras

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2024
Μηνύματα
222
Like
205
Πόντοι
21
Εμεις στη θηβα 6 μελη βρισκομαστε τακτικα. Την επομενη εβδομαδα κανονιστικε εκδρομη απογευματινη και βραδυνο μπανιο στη θαλασσα... μονοι ανευ συζυγων
 

GiorgosM145

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
209
Κριτικές
4
Like
423
Πόντοι
21
Παντως δεν θα με χαλαγε να βαζαμε ολοι μαζι φραγκα με παζαρι καλυτερων τιμων ωστε να φωναζαμε ολες μαζι τις καλυτερες και αποδοτικοτερες που θα μαστε σιγουροι οτι θα το ευχαριστηθουμε εστω 1-2 ωρες για να τις γαμησουμε ολες τους.Και αυτο θα χει και επιπτωση ωστε να ξερουεμ μελλοντικα ποιες θελουμε και ποιες αξιζαν.Ενα σεξ παρτυ σε καποια σουιταρα με τις γνωστοτερες σε σχεση αξιας κοστους αλλα και με καποιες επιλεγμενες ωστε να τις τεσταραμε.Δεν ειναι κακη ιδεα ειδικα να ειναι φιλες συν οτι θα γνωριστουν ολες τους και εεπιδη τις συμπαθουμε δεν θα χουν θεμα μεταξυ τους.Την πεταξα την βομβα.Σημειωστε οτι δεν εχω μπει σε σουιτα ποτε.Κατι σαν σεξ παρτυ οπως κανουν μερικες απ ιντα που τις κακολουθουν στα ονλι κτλ.Ηξερα σιγουρα μια που λεγαταν λαντα σεξ κατι τετοιο αυτη εκανε παρτακια μια δοση.Αν συμβει θα ναι πρωτοτυπια κια πρωτη φορα γενικοτερα απο πλευρα ανδρων.οπως γυνεται και σε λατιν χωρες και σε πλουσιο κοσμο.Δεν ειναι ανεφικτο αν το καλοσκεφτειτε φιλοι μου.Κ αν δεν γουσταρουν ττοε θα τις παιρνουμε με αυτες που θελουν φιλες τους προτασεις τους κτλ.Εγω το βλεπω ως κερδος αν κ πολλα λεφτα αλλα δεν θα ναι οσα θα δινα ατομικα σε ολες και κυριως το οτι θα ξερω ποιες αξιζουν.
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.610
Κριτικές
2
Like
19.427
Πόντοι
3.836

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.646
Κριτικές
8
Like
11.763
Πόντοι
3.786
Mόνο για παρτούζα μην πεις πάλι, άστο...

Παίκτη νομίζω ότι όσοι θέλουν να βρεθούν, βρίσκονται. Εσύ που είσαι επαρχία, πες για ποια περιοχή ενδιαφέρεσαι και πιθανότατα να σκάσουν συναγωνιστές κοντά σου.

Γενικά πάντως με τόσες χιλιάδες μέλη δεν κάνεις γενικό κάλεσμα, καλύτερα μικρές παρέες.
 

Μπιρλας

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
10.631
Like
8.871
Πόντοι
2.456
Εμεις στη θηβα 6 μελη βρισκομαστε τακτικα. Την επομενη εβδομαδα κανονιστικε εκδρομη απογευματινη και βραδυνο μπανιο στη θαλασσα... μονοι ανευ συζυγων
babis βραδυνο μπανακι διαβαζω...ανευ συζυγων διαβαζω...μελη διαβαζω...μονοι διαβαζω...
το νου σου babis.....
 

Panos 1978

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2022
Μηνύματα
433
Κριτικές
9
Like
1.790
Πόντοι
1.191
Ένα ωραίο event θα ήταν να μαζευόμαστε καμία 50αρια μέλη ναυάγια και να πηγαίναμε 11 & 1 λεπτό το πρωί στο βουνό και να ζητούσαμε όλοι Μαρίνα :coffee:

Η όλοι μαζί στους διαδρόμους του bill να χτυπούσαμε πόρτες και να φωνάζαμε : Η ΓΥΝΑΊΚΑ ΣΟΥ :tooth:

Για δώστε καμία άλλη καλή ιδέα :coffee:
Ολοι μαζι στο bill και να φωνάζαμε Ιωάννα , Αντριάννα, Αννα24 , Τζίνα και Αριάνα. Εγω με τον @dimigoall και τον @pastelios , ωσπου να ερθουν τα μέλη και τα κορίτσια, θα παίζαμε τάβλι.
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.739
Κριτικές
28
Like
20.465
Πόντοι
5.896
Ολοι μαζι στο bill και να φωνάζαμε Ιωάννα , Αντριάννα, Αννα24 , Τζίνα και Αριάνα. Εγω με τον @dimigoall και τον @pastelios , ωσπου να ερθουν τα μέλη και τα κορίτσια, θα παίζαμε τάβλι.
....οχι πολυ κουνημα τα ζαρια ομως, να κρατησετε δυναμεις και για τα κοριτσια :2funny::2funny::2funny:
 

pastelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2021
Μηνύματα
760
Κριτικές
6
Like
1.272
Πόντοι
366

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.739
Κριτικές
28
Like
20.465
Πόντοι
5.896
Εμεις στη θηβα 6 μελη βρισκομαστε τακτικα. Την επομενη εβδομαδα κανονιστικε εκδρομη απογευματινη και βραδυνο μπανιο στη θαλασσα... μονοι ανευ συζυγων
...μαγκα το Θαναση Κλαρα τι τον εχεις?!?!?
 

Panos 1978

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2022
Μηνύματα
433
Κριτικές
9
Like
1.790
Πόντοι
1.191

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.739
Κριτικές
28
Like
20.465
Πόντοι
5.896
Μεγας και Τρανος @Odin_ .. θα βγαλεις το παπαρι σου και θα αισθανομασθε λιγοι..
....μαγκα μου να με σ'χωρας, αλλα με την πολυκοσμια στο γαμησι δεν το΄χω! Οποτε για την παρτη σας οι κοριτσαροι!!! Αμα κανονισετε κανα τσιπουρακι, ριξτε συρμα :cool2::cool2::cool2:
 

Panos 1978

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2022
Μηνύματα
433
Κριτικές
9
Like
1.790
Πόντοι
1.191
....μαγκα μου να με σ'χωρας, αλλα με την πολυκοσμια στο γαμησι δεν το΄χω! Οποτε για την παρτη σας οι κοριτσαροι!!! Αμα κανονισετε κανα τσιπουρακι, ριξτε συρμα :cool2::cool2::cool2:
Θα σου ρίξω sandoz .. στο ποτό..
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Odin_

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom