Νέα

Συμβόλαιο μόνιμης ιδιοκτησίας μου από εσάς - ranniats

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ράννια
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 185
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ράννια

Cross
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
252
Κριτικές
2
Like
90
Πόντοι
1
Ειμαι η "Ραννια" πρωην Γιαννης απο τη Θεσσαλονικη, crossdresser παθητικος με εντονο φετιχ με τα καλσον και τα 15ποντα. Ντυνομαι γυναικα και υποτασσομαι σε ολους και σε ολες σαν δουλαρα υπηρετρια για να με τσιμπουκωνουν και γαμανε ανελεητα και να με ταπεινωνουν ΔΗΜΟΣΙΑ αλλα και να με παιρνουν σε ομαδικα οργια και S/M ακραια δημοσια και μη γαμησια και μαρτυρια. Αν πστευετε οτι μπορειτε να συμβαλετε σε αυτη μου τη θυληπρεπη πουστρικη ζωη καντε με δικη σας και θα σας υπηρετω ισοβια και μονιμα τυφλα και απολυτα πιστα τοσο εσας οσο και τους φιλους, φιλες αλλα και πελατες και πελατισες σας. Αν εχετε χωρο και μπορειτε να με στεγασετε-ντυσετε-ταϊσετε και αγοραζετε παπουτσια και μακιγιαζ, ΕΡΧΟΜΑΙ αμεσα και εγκαθισταμαι ακομα και στο υπογειο σας Κυρια μονιμα και με συμβολαιο. Αν εχετε δικο σας χωρο για να με σπιτωσετε εστω και στο υπογειο σας ειμαι ετοιμη να μετακομισω με τα καλσον και τα ψηλοτακουνα μου. Τελευταια κινηση απο εσας Κυρια. Στειλτε μου αναλυτικα απαντηση σε ολα αυτα και ερχομαι στο δικο σας χωρο, με συμβολαιο πληρους και αποκλειστικης υποταγης και ιδιοκτησιας.

Ραννια
 

arcans3

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
70
Like
0
Πόντοι
0
καμια φωτο θα βαλεις ρε ραννια να σε δουμε?
 

arcans3

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
70
Like
0
Πόντοι
0
εχω ηδη μια στο προφιλ μου και δεν ξερω πως να σας στειλω αλλες Κυριε μου
θα τις βαλεις εδω στο σαιτ να σε δουμε ολοι οι συναγωνιστες.και ισως βρεθει καποιος που να εχει κανενα υπογειο και σε μαντρωσει να κανεις παρεα και στο σκυλο του.
 

barozo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
401
Κριτικές
32
Like
0
Πόντοι
601
ρανια απο οικοιακες δουλειες τι κανεις?
σκουπισμα,σφουγαρισμα,σιδερο μαγειρεμα?
 
OP
OP
Ράννια

Ράννια

Cross
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
252
Κριτικές
2
Like
90
Πόντοι
1
θα τις βαλεις εδω στο σαιτ να σε δουμε ολοι οι συναγωνιστες.και ισως βρεθει καποιος που να εχει κανενα υπογειο και σε μαντρωσει να κανεις παρεα και στο σκυλο του.
δεν ξερω πως σηκωνουν εδω φωτογραφιες. Στο προφιλ αφηνει μια μονο να ανεβασω
 
OP
OP
Ράννια

Ράννια

Cross
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
252
Κριτικές
2
Like
90
Πόντοι
1
ραννια βρηκες τιποτα απο τοτε πουχεις βαλει την αγγελια?
ναι αλλα κανενας δεν αναλαμβανει να με σπιτωσει και να μου στειλει συμβολαιο και επειδη εχω παει σε ραντεβου ψευτικα δεν ξανααπανταω σε οσους δεν μου στειλουν το αναλυτικο συμβολαιο και μου πουνε που θα παω και ποτε
 
OP
OP
Ράννια

Ράννια

Cross
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
252
Κριτικές
2
Like
90
Πόντοι
1
ρανια απο οικοιακες δουλειες τι κανεις?
σκουπισμα,σφουγαρισμα,σιδερο μαγειρεμα?
στειλτε μου το συμβολαιο μονιμης υποταγης και ιδιοκτησιας μου απο εσας και θα σας το υπογραψω εν λευκω. Με αυτο θα σας ανηκω και θα μπορειτε να με χρησιμοποιειτε οπως οταν και οπου εσεις θελετε αλλα και να με νοικιαζετε, δανειζετε και πουλησετε οποτε και οπου θελετε. Ισχυει απολυτα με την  δικη μου υπογραφη και την υπογραφη δυο ακομα μαρτυρων. Βαλτε δυο φιλες σας να το υπογραψουν. Θα ηθελα μονο να αναγραφει οτι θα με στεγαζετε, ταϊζετε, ντυνετε με ρουχα-παπουτσια, αγοραζετε μακιγιαζ και περουκες και θα μου καλυπτετε την ιατροφαρμακευτικη και νοσοκομιακη μου περιθαλψη. ΟΛΑ τα υπολοιπα δικα σας. Θα σας ανηκω μονιμα και ισοβια ακομα και να με εκδοσετε, νοικιασετε και πουλησετε θα μπορειτε αλλα και να με χρησιμοποιησετε ως S/M αντικειμενο, να με εκμεταλλευεστε σε πιατσες και με φιλους και φιλες σας αλλα και να με πουλησετε με συμβολαιο παντα σε αλλους ή αλλες οταν εσεις το κρινετε καλο. Δεν εχω λογο για τιποτε και σε τιποτε. Θα σας υπηρετω ακομα και ως υπηρετρια και δουλα πλενοντας, σιδερωνοντας, μαγειρευοντας και καθαριζοντας το σπιτι σας αλλα και των φιλων και φιλεναδων σας. Θα υπακουω τυφλα και απολυτα ο,τι μου λετε και θα κανω ο,τι θελετε.

Δικη σας σκλαβα
Ραννια η φετιχιστρια με τα καλσον τραβεστι
 
OP
OP
Ράννια

Ράννια

Cross
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
252
Κριτικές
2
Like
90
Πόντοι
1
εχεις καποιο αντιγραφο συμβολαιου να το δουμε.να δουμε και τι ποινικες ρητρες εχεις?
εγραψα καποιους ορους στο #150 αλλα οι δικοι σας οροι θα ειναι ΟΛΟΙ ανεξεραιτως αποδεκτοι αφου θα σας ανηκω μονιμα και απολυτα μεχρι και της πωλησης μου αρκει να αναγραφονται αυτα που λεω πιο πανω και δεν κινδυνψει η υγεια και σωματικη μου ακεραιοτητα
 

barozo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
401
Κριτικές
32
Like
0
Πόντοι
601
ρε συ ραννια για γαμπρό ψάχνεις?
 
OP
OP
Ράννια

Ράννια

Cross
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
252
Κριτικές
2
Like
90
Πόντοι
1
εσυ θελεις σαν τα συμβολαια που κανανε στα σκλαβοπαζαρα μου φαινετε.
μα σας ειπα απο την αρχη ειμαι ακραια υποτακτικη και δεν θελω να εχω τιποτε αλλο απο την απολυτη υποταγη και εκμεταλλευση μου απο τον ή τους Αφεντη -ες μου και να τους υπηρετω ισοβια και απολυτα τυφλα σε ο,τι μου πουν και ο,τι θελησουν ακομα και για δημοσια εκθεση μου και χρησιμοποιηση μου αν αυτοι το κρινουν οτι τους ευχαριστει
 
OP
OP
Ράννια

Ράννια

Cross
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
252
Κριτικές
2
Like
90
Πόντοι
1
αμα σου παρουν κανενα νεφρο για πουλημα και αυτο μεσα στο συμβολαιο θα ειναι?
αφου ακριβως αυτο σας εγραψα Κυριε μου. " ΝΑ ΜΗΝ ΚΙΝΔΥΝΕΨΕΙ Η ΣΩΜΑΤΙΚΗ ΜΟΥ ΑΚΕΡΑΙΟΤΗΤΑ ΚΑΙ Η ΥΓΕΙΑ ΜΟΥ " αυτες ειναι οι υποχρεωσεις των αφεντικων μου
 
OP
OP
Ράννια

Ράννια

Cross
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
252
Κριτικές
2
Like
90
Πόντοι
1
ρε φιλε εσυ μας δουλευεις? η εισαι μαλακας εντελος? γιατι δεν βγαινεις να κανεις πιατσα τοτε ρε?και κοψε το κυριε γιατι αρχιζει και μου τι δινει παλιομαλακα.αντε γιατι τρελα πουλας μου φαινετε.
ειμαι τοσο παθητικη και μαζοχιστρια που εχω απολυτη αναγκη υποταγης και Σαδιστικης συμπεριφορας και καθοδηγησης. Αν σας εκνευριζω συγγνωμη ταπεινα αλλα μην απαντατε και δεν σας υποχρεωσε κανεις να ασχοληθειτε μαζι μου τετοια πουστροπουτανα που ειμαι. Αφηστε να με αναλαβει καποιος αλλος και εσεις κeep searching
 
OP
OP
Ράννια

Ράννια

Cross
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
252
Κριτικές
2
Like
90
Πόντοι
1
εγω λεω να πας σε κανενα τσιρκο και να τους πεις να σε πεταξουν στα λιονταρια.
το οτι δεν εχετε τα ιδια βιτσια και φετιχ μαζι μου δεν σημαινει και οτι ειμαι για το τσιρκο Κυριε. Συγγνωμη αλλα διακρινω ενα μισος στην ιδιαιτεροτητα μου να θελω να ζησω υπηρετωντας ως sissygirl εναν ή μια Αφεντη-ντρια τυφλα και απολυτα. Γιατι;;;
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
Ρανια το συμβολαιο πρεπει απαραιτητα να ειναι ισοβειο η μπορει να υπυρετησεις καποιον και ας πουμε για 3 μηνες?
 

barozo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
401
Κριτικές
32
Like
0
Πόντοι
601
παστιτσιο-μουσακα και στοιφαδο ξερεις να φτιαχνεις?
 
OP
OP
Ράννια

Ράννια

Cross
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
252
Κριτικές
2
Like
90
Πόντοι
1
Ρανια το συμβολαιο πρεπει απαραιτητα να ειναι ισοβειο η μπορει να υπυρετησεις καποιον και ας πουμε για 3 μηνες?
μπορειτε οποτε το θελησετε να με πουλησετε αλλα με τους ιδιους δεσμυτικους ορους απο το νεο ιδιοκτητη μου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom