Νέα

Σύγκριση Νέας Δημοκρατίας - Πα.Σο.Κ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kemal
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 42K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
δεν υπαρχει θρεντ που να κολαει ακριβως αυτο που ηθελα να γραψω, οπότε για να μην ανοιγω αλλο το βαζω εδω, ως πιο σχετικο..



ερωτηση: τι πινει ο νομαρχης θεσ/κης οταν βγαινει στα πρωινα τηλεοπτικα παραθυρα ????

απαντηση: ΓΑΛΛΛΛΑ..
 

Επισκέπτης
βρε ντου απο παντου λεμεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!
ακου συγκριση νδ-πασοκ..
γινεται πολυ & λιγο πουστης???
να καει-να καει το μπουρδελο η βουλη αφου & οι υπολοιποι δεν πανε πισω..
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
δεν υπαρχει θρεντ που να κολαει ακριβως αυτο που ηθελα να γραψω, οπότε για να μην ανοιγω αλλο το βαζω εδω, ως πιο σχετικο..



ερωτηση: τι πινει ο νομαρχης θεσ/κης οταν βγαινει στα πρωινα τηλεοπτικα παραθυρα ????

απαντηση: ΓΑΛΛΛΛΑ..

Νόμιζα ότι εκεί ειδικεύονται στο φραπέ!
 

amanaman

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2006
Μηνύματα
187
Κριτικές
2
Like
89
Πόντοι
1
οντως πολυ η λιγο πουστης δεν υπαρχει,
αν ειναι πουστης καποιος...
βεβαια το 80% αυτων που ψηφιζουν πουστηδες ψηφιζουν...
μηπως πρεπει καποτε να ψηφισουν ολοι?
λεω εγω
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Aκομα δε βγηκαν και θα αυξησουν τους φορους. Το πετρελειο θερμανσης θα παει 1 ευρω. Θα αυξησει πολλους φορους αλλα θα μειωσει λενε τον φορο συναλλαγων στο χρηματιστηριο.  Πως φαινεται ο ιδεολογικος προσανατολισμος... Και μετα λενε οτι δεν ειναι δεξια. Εντωμεταξυ το ΠΑΣΟΚ ειναι τελειως για τον πουτσο και τα ζωα της ΝΔ φανταζουν Dream Team μπροστα στους καφρους του ΠΑΣΟΚ. Εγω το λεω εδω και χρονια οτι πρεπει κατι να αλλαξει. Οπως τελειωσε η χουντα, η περιοδος απο το 74 μεχρι το 2007, ετσι νομιζω παλι πρεπει να μπουμε σε μια νεα περιοδο. Συνασπισμοι κομματων στην εξουσια. Πολυ θα χαιρομουν αν διαλυοντουσαν ΝΔ και ΠΑΣΟΚ.
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Εχω σιχαθει τις πολιτικες συζητησεις αλλα δεν μπορω να αφησω ασχολιαστη την αλητεια της ΝΔ που παει να γινει με τον ΦΠΑ..Να δεσμευοντε οτι δεν θα αυξηθει και ουτε καν πριν κλεισει μηνας που βγηκαν να συζητιεται η αυξηση..Τι αληταραδες ειναι ρε πουστη μου..ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΟΥΜΕ ΑΛΛΟ ΣΦΙΞΙΜΟ ΣΤΟ ΖΩΝΑΡΙ ΡΕ ΜΟΥΝΟΠΑΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!
 

Επισκέπτης
Εχω σιχαθει τις πολιτικες συζητησεις αλλα δεν μπορω να αφησω ασχολιαστη την αλητεια της ΝΔ που παει να γινει με τον ΦΠΑ..Να δεσμευοντε οτι δεν θα αυξηθει και ουτε καν πριν κλεισει μηνας που βγηκαν να συζητιεται η αυξηση..Τι αληταραδες ειναι ρε πουστη μου..ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΟΥΜΕ ΑΛΛΟ ΣΦΙΞΙΜΟ ΣΤΟ ΖΩΝΑΡΙ ΡΕ ΜΟΥΝΟΠΑΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!
σας τα έλεγε η Παπαρήγα τώρα καλά να πάθεται!!!!!!!!!!!!
 

σπατουλας

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2007
Μηνύματα
294
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
το ειπαν προεκλογικα οτι μολις ξαναβγουν θα παν το φ.π.α 22% και πηγαν και τους ψηφισαν αγορασαν και τους ψηφους στην πελλοπονησο 3000€ τον ενα και βγηκαν εγω ευτηχως εχω την συνηδηση μου καθαρη μιας και δεν προκειτε να ψηφισω ποτε δεξιο κομμα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom