Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.593
Κριτικές
19
Like
13.881
Πόντοι
3.246
Πέρασμα από Βίκυ. Ότι και να πεις είναι λίγο. Κορμάρα, αψογη στις υπηρεσίες της και ΠΕΝΤΑΚΆΘΑΡΗ! Μανικιούρ πεντικιούρ όλα άψογα! Ορισμός της καβλας κύριοι! Και το κυριότερο είναι τυπάρα από τις λίγες!
Είπαμε η Βίκυ και η Μαρίνα πρέπει να δίνουν σεμινάρια σε όλες τις πιτσιρίκες που μπαίνουν στο χώρο πως να συντηρούν τα κορμιά τους, πως να εξυπηρετουν τους πελάτες τους και πώς να είναι πεντακάθαρες!
Κώλο δίνει, μύστη?
Επίσης, το βουνό ήταν παρόν στην υποδοχή?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Hase

Hase

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
720
Κριτικές
59
Like
3.031
Πόντοι
2.666
Πέρασμα από Βίκυ. Ότι και να πεις είναι λίγο. Κορμάρα, αψογη στις υπηρεσίες της και ΠΕΝΤΑΚΆΘΑΡΗ! Μανικιούρ πεντικιούρ όλα άψογα! Ορισμός της καβλας κύριοι! Και το κυριότερο είναι τυπάρα από τις λίγες!
Είπαμε η Βίκυ και η Μαρίνα πρέπει να δίνουν σεμινάρια σε όλες τις πιτσιρίκες που μπαίνουν στο χώρο πως να συντηρούν τα κορμιά τους, πως να εξυπηρετουν τους πελάτες τους και πώς να είναι πεντακάθαρες!
Σε αυτο το μαγαζι ο,τι σαλοναριζε ποτε κατι δε μου κανε κλικ..μονο μια Σοφια με την οποια περναγα πολυ καλα..οσο για βικυ κ μαρινα δεν τις εχω δει ποτε..γιατι μαλλον ειναι κλεισμενες με ραντεβου...
 

fanarogomenofilakas

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2023
Μηνύματα
87
Like
163
Πόντοι
0

Spin31

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2018
Μηνύματα
130
Like
120
Πόντοι
1
Καλησπέρα! Για την βικυ κλεινεις ραντεβού με την σεριφισά ή πρέπει να έχεις το τηλέφωνο της;
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
Πρέπει να έχεις το τηλέφωνό της. Θα στο δώσει η ίδια (η Βίκυ) σε κάποια σας συνάντηση.
Αν το ζητήσεις από την Μαργαρίτα μάλλον θα πάρεις το γνωστά και θα σου χαλάσει και η διάθεση... άρα μην ρωτάς καν...
 

anal@ogos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2022
Μηνύματα
42
Κριτικές
9
Like
319
Πόντοι
280
Πέρασμα από Βίκυ. Ότι και να πεις είναι λίγο. Κορμάρα, αψογη στις υπηρεσίες της και ΠΕΝΤΑΚΆΘΑΡΗ! Μανικιούρ πεντικιούρ όλα άψογα! Ορισμός της καβλας κύριοι! Και το κυριότερο είναι τυπάρα από τις λίγες!
Είπαμε η Βίκυ και η Μαρίνα πρέπει να δίνουν σεμινάρια σε όλες τις πιτσιρίκες που μπαίνουν στο χώρο πως να συντηρούν τα κορμιά τους, πως να εξυπηρετουν τους πελάτες τους και πώς να είναι πεντακάθαρες!
Αναλ κάνει η Βίκυ;
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
Ναι κάνει, αλλά όχι με όλους από όσο έχω καταλάβει. Αν σε ξέρει και νιώθει αυτή καλά μαζί σου και είναι προετοιμασμένη κάνει. Άλλωστε το αναλ στις εμφανίσιμες κοπέλες είναι πάντα υπό συνθήκες και αν ο Ερμής είναι στην σωστή θέση (από την εμπειρία μου). Σε κάτι φώκιες μάλλον είναι διαφορετικά, αλλά αυτές ποτέ δεν με ενδιέφεραν και δεν έχω προσωπική άποψη.
 

ΑΡΑΓΚΟΝ1971

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2009
Μηνύματα
87
Like
68
Πόντοι
0
Ναι κάνει, αλλά όχι με όλους από όσο έχω καταλάβει. Αν σε ξέρει και νιώθει αυτή καλά μαζί σου και είναι προετοιμασμένη κάνει. Άλλωστε το αναλ στις εμφανίσιμες κοπέλες είναι πάντα υπό συνθήκες και αν ο Ερμής είναι στην σωστή θέση (από την εμπειρία μου). Σε κάτι φώκιες μάλλον είναι διαφορετικά, αλλά αυτές ποτέ δεν με ενδιέφεραν και δεν έχω προσωπική άποψη.
Αν σε ξέρει δεν ρωτάει το πάει μόνη της
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.333
Κριτικές
112
Like
18.570
Πόντοι
20.686

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.049
Κριτικές
34
Like
3.835
Πόντοι
4.365
Καλό μήνα!! Μόλις ενημερώθηκα για αλλαγή τιμών και εδώ. στα 100€ η ωρα πλεον από 80.

Παραθέτω σημερινά sms

- Καλημέρα κούκλα, έχεις χρόνο να βρεθούμε κατά τις 6?
- Ναι βέβαια! :kiss-mark::smiling-face-with-heart-eyes::kiss-mark:
Να σε ενημερώσω ότι το πρόγραμμα είναι +20
- Εννοείς είναι έξτρα η δεύτερη φορά?
- Όχι, έγινε αύξηση στα προγράμματα

Εν συνεχεία.. τέλος επικοινωνίας, διαγραφή τηλεφώνου (όχι ρε δεν ήταν της Μαρίνας)

Υ.Γ. Όσοι γυμνοσάλιαγκες - σαλιάρηδες (σε άλλο θρεντ) πετάξανε ένα δεν συμφωνώ με τις αυξήσεις, ΑΛΛΑ + 1 σελίδα δικαιολογίες για το έξτρα 20ρικο, είστε ΤΙΤΑΝΟΜΕΓΙΣΤΟΙ λαλάκες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom