Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (2 μέλη και 6 επισκέπτες)

Dimitris Kapetanios

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
35
Like
20
Πόντοι
0
ρε παιδια πριν 1-2 χρονια ειχα παει σε αυτο το μασατζιδικο και ειχα παρει μια μελαχρινη γυρο στο 1.65 που ελεγε οτι εινια καπου γυρω απο την πατρα, ξερει κανεις το ονομα της;;;
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.131
Κριτικές
4
Like
9.095
Πόντοι
2.306
ρε παιδια πριν 1-2 χρονια ειχα παει σε αυτο το μασατζιδικο και ειχα παρει μια μελαχρινη γυρο στο 1.65 που ελεγε οτι εινια καπου γυρω απο την πατρα, ξερει κανεις το ονομα της;;;
Σώθηκες τυπε.. Εδώ δε θυμόμαστε τι φάγαμε χτες..
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
34
Like
3.855
Πόντοι
4.365
Απογευματινή επίσκεψη με μόνη διαθέσιμη τη Μαρίνα. Ότι και να πω είναι λίγο. Το πιο ολοκληρωμένο πακέτο που έχω πάρει σε μασάζ..

Τρίψιμο, αισθισιακό μασάζ, γλυψίματα παντού και σφυροκόπημα κώλο μόνο αυστηρά..

Και ευχάριστο τυπάκι.

Άντε τώρα να την ξαναβρώ... :2funny:
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.131
Κριτικές
4
Like
9.095
Πόντοι
2.306
Απογευματινή επίσκεψη με μόνη διαθέσιμη τη Μαρίνα. Ότι και να πω είναι λίγο. Το πιο ολοκληρωμένο πακέτο που έχω πάρει σε μασάζ..

Τρίψιμο, αισθισιακό μασάζ, γλυψίματα παντού και σφυροκόπημα κώλο μόνο αυστηρά..

Και ευχάριστο τυπάκι.

Άντε τώρα να την ξαναβρώ... :2funny:
Μόνη διαθέσιμη??
Πως έγινε αυτό?
Παιξε τζόκερ μαν.
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
:cheesy::cheesy::cheesy::cheesy: μου αρεσε αρκετα ωστε να μπω στον κοπο να ρωτησω κ απειχα τοσο καιρο οποτε οποιος ξερει κατι ας μου πει παρακαλω!!!
Με τόσους γύρους που κάνουν ανα τακτά χρονικά διαστήματα και μερικές φορές αλλαγές ονομάτων Αντε να είσαι τυχερός να μάθεις από κάποιον φίλο
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
580
Κριτικές
20
Like
2.409
Πόντοι
1.196
Έκλεισα Μαρίνα με τηλ. ραντεβού, παράκληση όμως να είμαι εκεί 20’ λεπτά νωρίτερα. . Θετική, μελαχρινή και εντυπωσιακή η Μαρίνα, με κέρδισε με την 1η ματιά. Κέρασμα αναψυκτικού και είσοδος μαζί της σε δωμάτιο king size, με κρεβάτι επίσης king size.

Μπάνιο εντός και με ένα συνδυασμό gfe και επαγγελματικής πίπας, έγινε 1η κατάθεση στο στόμα της. Μετά μασάζ όπως το ήθελα και όπου το ήθελα. Κατόπιν παίχτηκαν πάνω στο κρεβάτι πολλές στάσεις, όπου η Μαρίνα με το φοβερό φιδίσιο κορμί έδωσε ρεσιτάλ και τελικά έγινε 2η κατάθεση στα 4, από πίσω
 

Dr Lecter

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
31
Like
2.547
Πόντοι
6.495
Εγω περασα σημερα το μεσημερι και παρουσιαστηκαν Τζουλια,Λειλα και μια Ροζα αν δεν κανω λαθος ψιλοαδυνατη αλλα οχι κατι ιδιαιτερο,ρωτησα για Βικυ,ΣΟφια,Μαρινα και μου ειπε η γνωστη αντιπαθητικη οτι η Μαρινα δουλευει αλλα θα αργησει,οπότε αλλη μια φορα εφυγα απραγος.Δεν ξερω αυτοι που παιρνουν Μαρινα μηπως ταζουν και κανα εξτρα αντιτιμο και την βρισκουν γιατι εγω εχω 2 χρονια να την δω να σαλοναρει ή να τελειωνει το ραντεβου της για να περιμενω
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
34
Like
3.855
Πόντοι
4.365
Μόνη διαθέσιμη??
Πως έγινε αυτό?
Παιξε τζόκερ μαν.

Στατιστική μαν, τόσες φορές στο κατάστημα ούτε που την είχα δει ως τώρα..

Πάντως σπάω το κεφάλι μου κάπου την έχω ξαναπετύχει αλλά δεν θυμάμαι που.. Ισως παλιότερα στο αδελφό κατάστημα
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
Εγω περασα σημερα το μεσημερι και παρουσιαστηκαν Τζουλια,Λειλα και μια Ροζα αν δεν κανω λαθος ψιλοαδυνατη αλλα οχι κατι ιδιαιτερο,ρωτησα για Βικυ,ΣΟφια,Μαρινα και μου ειπε η γνωστη αντιπαθητικη οτι η Μαρινα δουλευει αλλα θα αργησει,οπότε αλλη μια φορα εφυγα απραγος.Δεν ξερω αυτοι που παιρνουν Μαρινα μηπως ταζουν και κανα εξτρα αντιτιμο και την βρισκουν γιατι εγω εχω 2 χρονια να την δω να σαλοναρει ή να τελειωνει το ραντεβου της για να περιμενω
Μην τρελαθούμε! Ο Josex δεν έταξε έξτρα. Και φαίνεται ότι ο AnavATIous ήταν απλώς συνεπής στην ώρα του. Μην λέμε πράγματα εκτός πραγματικότητας. Τι είναι το 40-42 για να έχει τάματα?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Josex

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
580
Κριτικές
20
Like
2.409
Πόντοι
1.196
Όταν τηλ. για να κλείσω ραντεβού με την Μαρίνα, ενημερώθηκα ότι είναι κλεισμένη για τις επόμενες 3 ώρες και αν θα με ενδιέφερε να τη δω μετά, πράγμα στο οποίο απλά συμφώνησα και ήμουν πολύ τυπικός στο ραντεβού μου.
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
580
Κριτικές
20
Like
2.409
Πόντοι
1.196
Απο οτι μου είπε η Μαρίνα, σπάνια σαλονάρει, ίσως και καθόλου.
 

john8

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
98
Κριτικές
2
Like
438
Πόντοι
20
Εγώ πάλι που είχα πάρει τηλ να κλείσω ραντεβού ,μου είπε ότι δεν κλείνει τηλεφωνικά.οτι να ναι γίνεται!
 

Sherlock Holms

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
135
Πόντοι
0
Ερώτηση φωτογραφίες για τα κορίτσια υπάρχουν κάπου για να δούμε γιατί δε βρίσκω κάτι
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.098
Κριτικές
191
Like
52.041
Πόντοι
41.443
Εγώ πάλι που είχα πάρει τηλ να κλείσω ραντεβού ,μου είπε ότι δεν κλείνει τηλεφωνικά.οτι να ναι γίνεται!
τελικα αν δεχτουμε για την οικονομια της συζητησης,οτι ολα αυτα που γραφουν οι συναδελφοι,για το πως εκλεισαν ή δεν εκλεισαν ραντεβου με οποιαδηποτε κοπελλα στο μαγαζι,ειναι αληθη,που δεν τα αμφισβητω,
αυτο που βγαινει αβιαστα σαν συμπερασμα,ειναι οτι τελικα η υπηρεσια εκει ειναι με τα φεγγαρια της.
οταν εχει πανσεληνο κλεινει ραντεβου και τηλεφωνικα και με φυσικη παρουσια και αμεσως και μετα απο ωρες,
οταν εχει χαθει το φεγγαρι δεν κλεινει με τιποτα.
οποτε οταν πατε περαστε πρωτα για μια προβλεψη :globeos-cigar:

αυτα.:hi:
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.131
Κριτικές
4
Like
9.095
Πόντοι
2.306
Σε σημερινό τηλ η κυρία είπε ότι απουσίαζαν μαρίνα μαιρη, και καλά από βδομάδα έρχονται.. Παίζει κάτι ξέρεις κανένας η απλή φυσιολογική απουσία?
 

sweety72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2019
Μηνύματα
356
Κριτικές
7
Like
949
Πόντοι
371
Εγω περασα σημερα το μεσημερι και παρουσιαστηκαν Τζουλια,Λειλα και μια Ροζα αν δεν κανω λαθος ψιλοαδυνατη αλλα οχι κατι ιδιαιτερο,ρωτησα για Βικυ,ΣΟφια,Μαρινα και μου ειπε η γνωστη αντιπαθητικη οτι η Μαρινα δουλευει αλλα θα αργησει,οπότε αλλη μια φορα εφυγα απραγος.Δεν ξερω αυτοι που παιρνουν Μαρινα μηπως ταζουν και κανα εξτρα αντιτιμο και την βρισκουν γιατι εγω εχω 2 χρονια να την δω να σαλοναρει ή να τελειωνει το ραντεβου της για να περιμενω
ρε παιδια πολυ αντιπαθητικη η υποδοχη, ενω στο αλλο καταστημα η κ σοφια ειναι κλασεις ανωτερη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom