Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

f21

Μέγας
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.448
Κριτικές
23
Like
3.582
Πόντοι
4.060
Δυσεύρετη όντως σε πέρασμα καθημερινής νωρίς για νά τήν πετύχω μού είπαν κλεισμένη για όλη την ημέρα λέω τι γίνεται ρε πουστη μού ε μέ έτρωγε ο κολος μού πέρασα μέ μία άλλη μαυρομαλα καί ακόμα το κλαίω το 60αρι είπα να δοκιμάσω τά λαδάδικα αλλά μάλλον θά επιστρέψω στα γραφεία καί τής ανεξάρτητες
Έχει πολλές κριτικές για τις κοπέλες εκει μην πηγαίνεις στα τυφλά. Να έχεις και εναλλακτική οταν πας .Γιατί την μαρίνα δεν πρόκειται να την πετύχουμε ποτέ
 

Astra Opc

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2022
Μηνύματα
76
Κριτικές
2
Like
202
Πόντοι
0
Έχει πολλές κριτικές για τις κοπέλες εκει μην πηγαίνεις στα τυφλά. Να έχεις και εναλλακτική οταν πας .Γιατί την μαρίνα δεν πρόκειται να την πετύχουμε ποτέ
Δίκιο έχεις διαβασμένος πήγα από πριν ήθελα Μαρίνα καί σαν εναλλακτική είχα κάνα δυο ακόμα υπόψη ε ή μία ήταν ελεύθερη αλλά τελικά απεδείχθη πολύ κάτω τού μετρίου
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.098
Κριτικές
191
Like
52.041
Πόντοι
41.443
Δυσεύρετη όντως σε πέρασμα καθημερινής νωρίς για νά τήν πετύχω μού είπαν κλεισμένη για όλη την ημέρα λέω τι γίνεται ρε πουστη μού ε μέ έτρωγε ο κολος μού πέρασα μέ μία άλλη μαυρομαλα καί ακόμα το κλαίω το 60αρι είπα να δοκιμάσω τά λαδάδικα αλλά μάλλον θά επιστρέψω στα γραφεία καί τής ανεξάρτητες
Έχει πολλές κριτικές για τις κοπέλες εκει μην πηγαίνεις στα τυφλά. Να έχεις και εναλλακτική οταν πας .Γιατί την μαρίνα δεν πρόκειται να την πετύχουμε ποτέ
ειτε νωρις παμε,ειτε αργα δεν προκειται να την δουμε ποτε.
ας ειναι καλα η ξινη υπηρεσια στο μαγαζι.
τα εχουμε ξαναγραψει πιο πριν,μη λεμε παλι τα ιδια.
προσωπικα δεν ξαναπαω στο μαγαζι.
 

Astra Opc

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2022
Μηνύματα
76
Κριτικές
2
Like
202
Πόντοι
0
ειτε νωρις παμε,ειτε αργα δεν προκειται να την δουμε ποτε.
ας ειναι καλα η ξινη υπηρεσια στο μαγαζι.
τα εχουμε ξαναγραψει πιο πριν,μη λεμε παλι τα ιδια.
προσωπικα δεν ξαναπαω στο μαγαζι.
Όντως αυτή γιατί είναι έτσι μέ τα λεφτά τής πηδαμε;
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.654
Like
5.451
Πόντοι
2.306
ειτε νωρις παμε,ειτε αργα δεν προκειται να την δουμε ποτε.
ας ειναι καλα η ξινη υπηρεσια στο μαγαζι.
τα εχουμε ξαναγραψει πιο πριν,μη λεμε παλι τα ιδια.
προσωπικα δεν ξαναπαω στο μαγαζι.
Άρα ο μόνος τρόπος είναι να στήσουμε καραούλι πριν ανοίξουν και να περιμένουμε την Μαρίνα να μιλήσουμε απευθείας μαζί της...
 

aaa1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.295
Κριτικές
11
Like
464
Πόντοι
326
Για ραντεβού εγω που είχα ρωτήσει δεν εκλεινε.. τωρα την μαρίνα όσεσ φορές την έχω δει επειδή δεν την πετύχαινα ελευθερη αναγκαστικά περίμενα πολλές φορές και πάνω από ώρα μέχρι να τελιώσει..
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.131
Κριτικές
4
Like
9.095
Πόντοι
2.306
Για ραντεβού εγω που είχα ρωτήσει δεν εκλεινε.. τωρα την μαρίνα όσεσ φορές την έχω δει επειδή δεν την πετύχαινα ελευθερη αναγκαστικά περίμενα πολλές φορές και πάνω από ώρα μέχρι να τελιώσει..
Όντως εδώ είναι το περίεργο.. Η υπηρεσία έλεγε πριν λίγο καιρό ότι δεν κλείνει ραντεβού αν δεν πας δια ζώσης. Τώρα πως είναι κλεισμένη όλη μέρα.. Δηλαδή περνάνε παίχτες και την κλείνουν από το πρωί για το βράδυ ας πούμε?? Και εγώ έχω περιμένει μια ώρα αλλά όχι τρεις και τέσσερις..
 

Astra Opc

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2022
Μηνύματα
76
Κριτικές
2
Like
202
Πόντοι
0
Πολύς ντόρος γίνετε εντέλει για το τίποτα για όποια Μαρίνα
Υπάρχουν και αλλού πορτοκαλιές
 

aaa1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.295
Κριτικές
11
Like
464
Πόντοι
326
Όντως εδώ είναι το περίεργο.. Η υπηρεσία έλεγε πριν λίγο καιρό ότι δεν κλείνει ραντεβού αν δεν πας δια ζώσης. Τώρα πως είναι κλεισμένη όλη μέρα.. Δηλαδή περνάνε παίχτες και την κλείνουν από το πρωί για το βράδυ ας πούμε?? Και εγώ έχω περιμένει μια ώρα αλλά όχι τρεις και τέσσερις..
θεωρώ πως λέει ψέμματα και το λέει για να σε κάνει να πάρεις κάποια άλλη κοπέλα...
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.131
Κριτικές
4
Like
9.095
Πόντοι
2.306

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
67
Like
3.942
Πόντοι
4.130
Σίγουρα παίζει αυτό. Χαζή δεν είναι... Δουλειά πωλησης κάνει..
Το θέμα είναι βάζει κόφτη στη Μαρίνα ή η Μαρίνα βλέπει και λέει ναι/όχι?
Ρητορική η ερώτηση μαλλον δεν θα μάθουμε ποτε....
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.457
Κριτικές
42
Like
7.868
Πόντοι
4.666
είναι πολύ απλό ρε παιδια........η γυναίκα έχει κάνει έναν μεγάλο κύκλο πελατών που την παίρνουν από μία (ως και δύο καμια φορά) φορές την βδομάδα και δεν θέλει άλλους.....αν σταματήσουν οι προηγούμενοι θα γαμήσουν και οι επόμενοι κάποια στιγμή στο μέλλον.....μέχρι να σταματήσει οριστικά.
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.621
Κριτικές
40
Like
25.270
Πόντοι
11.096
θεωρώ πως λέει ψέμματα και το λέει για να σε κάνει να πάρεις κάποια άλλη κοπέλα...
Ή νά θέλει να προώθηση άλλη κοπέλα ανεξάρτητα αν βγει φόλα ή όχι, έχει γίνει καί αυτό
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.131
Κριτικές
4
Like
9.095
Πόντοι
2.306
Το θέμα είναι βάζει κόφτη στη Μαρίνα ή η Μαρίνα βλέπει και λέει ναι/όχι?
Ρητορική η ερώτηση μαλλον δεν θα μάθουμε ποτε....
Δεν πιστεύω ότι μαρίνα ασχολειται και βάζει κόφτη όπως λες.
Πρώτον ας πούμε εμένα με γνωρίζει και δεύτερον όταν πάω ζητάω απευθείας μαρίνα χωρίς να δω άλλες και απαντά αμέσως η υποδοχή, άρα δεν προλαβαίνει να επικοινωνήσει..
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Δυσεύρετη όντως σε πέρασμα καθημερινής νωρίς για νά τήν πετύχω μού είπαν κλεισμένη για όλη την ημέρα λέω τι γίνεται ρε πουστη μού ε μέ έτρωγε ο κολος μού πέρασα μέ μία άλλη μαυρομαλα καί ακόμα το κλαίω το 60αρι είπα να δοκιμάσω τά λαδάδικα αλλά μάλλον θά επιστρέψω στα γραφεία καί τής ανεξάρτητες
Και καλά θα κανεις γιατί τελευταία πολλά φάουλ γίνονται από μασατζιδικα , γραφεία εκτός λίγων εξαιρέσεων
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Πτα
Για ραντεβού εγω που είχα ρωτήσει δεν εκλεινε.. τωρα την μαρίνα όσεσ φορές την έχω δει επειδή δεν την πετύχαινα ελευθερη αναγκαστικά περίμενα πολλές φορές και πάνω από ώρα μέχρι να τελιώσει..
Πολυ καλή ιδέα όταν έχεις ελεύθερο χρόνο για την αναμονή . Μερικές φορές δεν πρέπει να μας παρασέρνει η υπεύθυνη όταν αυτή που θελουμε μας ανακοινώνει ότι δεν είναι διαθέσιμη .
Φεύγουμε και γεμάτη η περιοχή με αλλα καταστήματα
Αν φύγουν 2-3 μπορεί να βάλουν μυαλό στην υποδοχή γιατί αν πάρουμε εναλλακτική το μαγαζί δεν χάνει
 

Astra Opc

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2022
Μηνύματα
76
Κριτικές
2
Like
202
Πόντοι
0
Πτα

Πολυ καλή ιδέα όταν έχεις ελεύθερο χρόνο για την αναμονή . Μερικές φορές δεν πρέπει να μας παρασέρνει η υπεύθυνη όταν αυτή που θελουμε μας ανακοινώνει ότι δεν είναι διαθέσιμη .
Φεύγουμε και γεμάτη η περιοχή με αλλα καταστήματα
Αν φύγουν 2-3 μπορεί να βάλουν μυαλό στην υποδοχή γιατί αν πάρουμε εναλλακτική το μαγαζί δεν χάνει
Νά φύγουν μόνο 2 - 3 καί λίγους λες αλλά οι αγαπουληδες είναι πολύ τελικά καί κάνουν τόν άνθρακα για χρυσό
 

aaa1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.295
Κριτικές
11
Like
464
Πόντοι
326
Δεν πιστεύω ότι μαρίνα ασχολειται και βάζει κόφτη όπως λες.
Πρώτον ας πούμε εμένα με γνωρίζει και δεύτερον όταν πάω ζητάω απευθείας μαρίνα χωρίς να δω άλλες και απαντά αμέσως η υποδοχή, άρα δεν προλαβαίνει να επικοινωνήσει..
και εγώ δεν νομίζω πως είναι θέμα μαρίνας είναι καθαρά θέμα υπηρεσίας για να προωθει και άλλες κοπέλες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom