Νέα

Συγγρού 40-42 3ος/6ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pastan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (2 μέλη και 4 επισκέπτες)

Chanko17

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2022
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
Υπάρχει περίπτωση να πετύχεις σε μασατζιδικα καμιά κοπέλα να είναι αρκετά καλή εμφάνιση και να αξίζει. Κύριως μασαζακι και μετά πρωκτικο σεξακι ψάχνω
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Υπάρχει περίπτωση να πετύχεις σε μασατζιδικα καμιά κοπέλα να είναι αρκετά καλή εμφάνιση και να αξίζει. Κύριως μασαζακι και μετά πρωκτικο σεξακι ψάχνω
Τυπε δεν είναι τσατ εδώ το φόρουμ.
Δεν υπάρχει λόγος να ποστάρεις κάτι κάθε 2 λεπτά.
Ή γραφτά όλα σε ένα μήνυμα ή κάνε επεξεργασία και πρόσθεσε ότι θες να πεις επιπλέον.
 

suneros

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2022
Μηνύματα
59
Like
122
Πόντοι
0
Γενικά νέος στο χώρο και ψάχνω να δω τι μπορώ να κερδίσω απονεμπειρια χωρίς να δώσω λεφτά τζάμπα
Πατάς απάντηση και μου γράφεις κάτι, οπότε ανεβάζεις τον αριθμό των μηνυμάτων σου. Διαβάζεις τις κριτικές των συναγωνιστών και παίρνεις ιδέες. Όσο για εμπειρία χωρίς να δώσεις λεφτά τζάμπα δεν γίνεται και πρέπει να ξέρεις ότι δυστυχώς οι περισσότεροι από μας για να μη πω όλοι (ασφαλώς και εγώ μέσα), έχουμε περάσει από αυτό το στάδιο!
 

Tsapoukaisex

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
432
Κριτικές
27
Like
1.716
Πόντοι
1.071
Πατάς απάντηση και μου γράφεις κάτι, οπότε ανεβάζεις τον αριθμό των μηνυμάτων σου. Διαβάζεις τις κριτικές των συναγωνιστών και παίρνεις ιδέες. Όσο για εμπειρία χωρίς να δώσεις λεφτά τζάμπα δεν γίνεται και πρέπει να ξέρεις ότι δυστυχώς οι περισσότεροι από μας για να μη πω όλοι (ασφαλώς και εγώ μέσα), έχουμε περάσει από αυτό το στάδιο!
Εννοεί να πληρώσει αλλα μην του βγει σε κακό
Και Οχι να βρει κατι τζάμπα
?‍♂️
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.937
Πόντοι
36.618
Πριν από λίγο...

Η υπηρεσία παρουσίασε τις:

Ρόζα και Τζούλια
Αλεσια και Βίκυ στο δωμάτιο.

Η Μαρίνα ρεπό από αύριο κανονικά.
 

stebaba

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
172
Κριτικές
9
Like
363
Πόντοι
291
Καλησπέρα,
Υπάρχουν κάπου φωτογραφίες από τις κοπέλες;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.501
Κριτικές
1.274
Like
228.036
Πόντοι
46.232
πέρασμα πριν από λίγο, δούλευαν οι παρακάτω κοπέλες, Μαρίνα Αλισια και Βίκυ σε συνέδρια, Μαίρη ρεπό διαθέσιμες Λεϊλα μελαχρινή νταρντανοχοντρη με πάρα πολύ μακρύ ίσιο μαλλί 2αρι βυζι, Σοφία ξανθοκαστανη μιλφαρα με κανονικό ωραίο σώμα 2αρι βυζι και Τζούλια καστανοξανθη με ψιλοκανονικο σώμα μπουτου και 2αρι βυζι.
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.621
Κριτικές
40
Like
25.270
Πόντοι
11.096
πέρασμα πριν από λίγο, δούλευαν οι παρακάτω κοπέλες, Μαρίνα Αλισια και Βίκυ σε συνέδρια, Μαίρη ρεπό διαθέσιμες Λεϊλα μελαχρινή νταρντανοχοντρη με πάρα πολύ μακρύ ίσιο μαλλί 2αρι βυζι, Σοφία ξανθοκαστανη μιλφαρα με κανονικό ωραίο σώμα 2αρι βυζι και Τζούλια καστανοξανθη με ψιλοκανονικο σώμα μπουτου και 2αρι βυζι.
Η Μαρίνα άλογο ιπποδρομίας δέν τά κλαις τά λεφτά σού :knockinb:η Τζούλια όλο γλυκές περνάς όμορφα :erection: ή Βίκυ άστα να πάνε :headbang: αλισια ωραία φατσουλα όλο καυλα :smitten:
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.232
Κριτικές
28
Like
20.043
Πόντοι
5.946
Για Αλεσια εννοούσα έγινε λάθος. Ωραία φάτσα Εκφυλο πρόσωπο μού βγάζει καυλα όταν είναι επί το έργο χαμηλά
hardcore... μπλιάχ ξανά μια φορά...
ρε σεις πληρώνετε για να γαμήσετε μπάζα? ότι και να κάνουν μέσα...
σας βρίσκω αδικαιολόγητα ανώμαλους!
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.621
Κριτικές
40
Like
25.270
Πόντοι
11.096
hardcore... μπλιάχ ξανά μια φορά...
ρε σεις πληρώνετε για να γαμήσετε μπάζα? ότι και να κάνουν μέσα...
σας βρίσκω αδικαιολόγητα ανώμαλους!
Κουμάντα κάνω εγώ στήν τσέπη μού καί στήν ψωλη μού ποία θά γαμησω δέν νομίζω να ζήτησα τήν γνώμη κανενός, βλέπω επιλέγω καί πάω μέ τα καλά ραντεβού μού καί τις φόλες, το αν είμαστε ανώμαλοι ή όχι άσε νά το κρίνει ο καθένας μόνος τού δέν χρειάζεται κανείς μας συμβουλές, οκ;
 

john8

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
98
Κριτικές
2
Like
438
Πόντοι
20
Όσες φορές έχω πάει καημό έχω να δω την μαρίνα ,από το πρωί μέχρι το βράδυ κλεισμένη είναι?
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.232
Κριτικές
28
Like
20.043
Πόντοι
5.946
Κουμάντα κάνω εγώ στήν τσέπη μού καί στήν ψωλη μού ποία θά γαμησω δέν νομίζω να ζήτησα τήν γνώμη κανενός, βλέπω επιλέγω καί πάω μέ τα καλά ραντεβού μού καί τις φόλες, το αν είμαστε ανώμαλοι ή όχι άσε νά το κρίνει ο καθένας μόνος τού δέν χρειάζεται κανείς μας συμβουλές, οκ;
Σωστός!! Έτσι!!! Μπράβο!
κι εγώ διατηρώ το δικαίωμα να σε κράζω, δεν σου έδινα συμβουλή...
σε έκραζα, τόπιασες τώρα? ε?
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.621
Κριτικές
40
Like
25.270
Πόντοι
11.096
Σωστός!! Έτσι!!! Μπράβο!
κι εγώ διατηρώ το δικαίωμα να σε κράζω, δεν σου έδινα συμβουλή...
σε έκραζα, τόπιασες τώρα? ε?
Κραζε μόνος σου μήπως ακουστεις καί σού φύγει ή καούρα.:jerking: Τραγουδά όσο θες :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom