Νέα

Studio Geisha (Αθανασίας 3)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 133K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (2 μέλη και 3 επισκέπτες)

barmy73

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2005
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
...μαζι με το αλλο που ηταν στη πολυκατοικια πανω απο το CIAO ...

το Τρίγωνο των Βερμούδων που έλεγε και η αγγελία τους στις εφημεριδες της εποχής??? αυτό έκλεισε λόγω φωτιάς ε? θυμάμαι που είχα περάσει μια μέρα και είδα τα παράθυρα ανοιχτά και σημάδια από καπνό εξω από ένα παράθυρο
 

barmy73

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2005
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
πριν πατε, περάστε από τη ''Τούλα'' και παρτε ενα παγωτακι μουσταρδα (πατέντα) με μια μπάλα σοκολάτα για να ενισχυσετε τη στυση σας :dancing:

ενισχυτικά, απαραίτητη στάση Λέντζο για πύρκαυλο φραπεδάκι
 

Soulis(1)

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2005
Μηνύματα
426
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
1
ξέρουμε ποια είναι σήμερα και τι πάιζει με αυτή?
 

DESAPARECIDO

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2006
Μηνύματα
56
Like
1
Πόντοι
0
οχι ρε μαστορα μη πηδηξεις το ζαχαροπλαστειο :) στην ευτυχιδου ακριβως απο κατω απο το στουντιο ειναι το ζαχαροπλαστειο !! ε ρε νεα γενιαα σας γουσταρω ρε !!
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Αν εμφανιζεται εκει η Χαρα-Ελληνιδα, μελαχροινη, MILF, μακρυα της γιατι ειναι πολυυυυυυυυυυ μετρια στο αθλημα
 

sunset25

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2006
Μηνύματα
187
Like
146
Πόντοι
1
έχουμε καμία τελευταία ενημέρωση για εδώ; λέω να περάσω μια βόλτα οσονούπο...
 

romberto

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
29
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Τι έγινε έκλεισε? Πέρασα σήμερα σβηστό το φως και κλειδαμπαρωμένο :huh:. Ελπίζω να τις έπιασα στο διάλλειμα...
 

dvbhg

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
25
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Είχα περάσει απο το συγκεκριμενο πριν κανενα χρονο. Μετα απο κανενα μισαωρο που εκανα να παρκαρω ανεβηκα πανω και αντι για γκομενα ειδα τον Γκοντζιλα τον ιδιο να με κοιταει απειλητκα και να μου λεει οτι θελει να τον πληρωσω για να τον γαμησω. Απο τα πιο αισχρα που εχω δει.
 

sunset25

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2006
Μηνύματα
187
Like
146
Πόντοι
1
:2funny:

όχι ρε παιδιά ο χώρος είναι άπεχτος ! τελευταία δε ξέρω εάν λειτουργεί ακόμη...  :tickedoff:
 

vagos bestman

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2007
Μηνύματα
154
Like
12
Πόντοι
1
Υπαρχει κανενα νεο για το στουντιο στην αθανασιας στο παγκρατι?
Εχει παει κανεις τελευταια?  Θα παω απο βδομαδα και θα σας πω.
 

PASTELI

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
191
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
11
το επισκευτηκαμε προσφατως οντως εχει γινει πολυ καλη δουλεια στο μαγαζι...
 

Επισκέπτης
μεχρι τι ορα ειναι ανοιχτο αυτο το στουντιο ρε καυλιαριδες???
 

PASTELI

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
191
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
11
εχω την αισθηση οτι μεχρι 1 παραμενει ανοιχτο...
 

cs1966

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2006
Μηνύματα
37
Like
6
Πόντοι
0
δεν ρωτησα οταν πηγα τελευταια αλλα νομιζω οτι μενει μεχρι τις 1. Ειχα παρει  την  Κατερινα(απαιχτη).Οταν την ρωτησα ποτε δουλευει, μου εδωσε νουμερο κινητου και μου ειπε οτι οταν δουλευει στο παγκρατι το εχει ανοικτο αλλα δεν απανταει σε τηλ.θα κανω το τεστ την επομενη φορα.
 

hot_vezouvios

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2006
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Ρε μάγκες να κάνω μια ερώτηση.Παρόλο που διάβασα όλο το post δεν έχω καταλάβει ακριβώς ποια πόρτα είναι.Έχω πάει 3 φορές αλλα δεν μου άνοιγε κανείς.Στο Αθανασίας 3 υπάρχει μια λευκή πόρτα (που πρέπει να είναι στριπτιτζάδικο) και μια μπλέ.Φαντάζομαι οτι είναι η μπλέ.Η αλήθεια είναι βέβαια οτι έχω πάει σε περίργες μέρες και ώρες αλλα τότε έχω χρόνο.Αντε γιατί θέλω να ρίξω άκυρα στο Καρέα 30 γιατί έχω φάει μερικές φόλες εκεί
 

hot_vezouvios

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2006
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Οπότε μιλάμε για την μπλε πόρτα,έτσι?Οκ αυτό κατάλαβα κι εγώ αλλα...Δεν πειράζει θα γίνει άλλη μια προσπάθεια σε μια ποιο νορμαλ ώρα για να δουμε εντυπώσεις.Thanks
 

rookie(1)

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2006
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε βεζούβιε και υπόλοιποι συναγωνιστές έχω κανένα 15λεπτο που γύρισα από την Αθανασίας και σε διαβεβαιώ ότι είναι η άσπρη πόρτα, την οποία σπρώχνεις, ανεβαίνεις τα κόκκινα σκαλάκια και τότε χτυπάς ένα κουδούνι  ;) Εγώ δεν χρειάστηκε καν να χτυπήσω κουδούνι γιατί εκείνη τη στιγμή έφευγε ένας στην ηλικία του παππού μου  :headbang:
Τεσπα, σχετικά με το μπουρδέλο έχω να πω τα εξής : Καταρχήν ήταν η πρώτη μου φορά (όχι σε μπουρδέλο, γενικά πρώτη πρώτη  :booty:) και έκανα κοντά κανένα μισάωρο να βρω το θάρρος να μπω. Και πιστέψτε με όλοι εσείς οι πρωτάρηδες δεν το μετάνιωσα. Η τσατσά αν και λίγο slow, ευγενέστατη. Η πουτάνα (όνομα δεν θυμάμαι αλλά ελληνίδα πρέπει να ήταν) ήταν πραγματικά ΕΥΓΕΝΕΣΤΑΤΗ αν και εμφανισιακά δεν ήταν και καμία θεά αλλά ούτε και μπάζο. Ξανθιά με τεράστια μπαλκόνια, μου έπιασε κουβεντούλα όταν της είπα ότι είναι η πρώτη μου φορά και ομολογουμένως χαλάρωσα εντελώς. Η μαλακία της υπόθεσης ήταν η εξής: άρχισε με γλύψιμο στήθος, αρχίδια και πούτσο με καπότα. Καταπληκτική πίπα μόνο που έχυσα πολύ γρήγορα και κοκό δεν πρόλαβα  >:( Το συστήνω ανεπιφύλακτα από κάθε άποψη και σίγουρα θα ξαναπάω για κάτι παραπάνω από πίπα  :grin:
Για πρώτη φορά λογικό δεν είναι που τέλειωσα τσακ μπαμ? Θέλω να ελπίζω  :dancing:
 

ManEvent

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
145
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Παίζει ακόμα η Κατερίνα άραγε και πότε;
 

argentinos

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2007
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
ναι φιλαρακο δεν πειραζει που τελειωσες νωρις,αυτο συμβαινει.
  την αλλη φορα παι3ε με τις βυζαρες τις κ ολα 8α πανε καλυτερα.
ααα πες μας κ το ονομα της
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom