Νέα

Studio Geisha (Αθανασίας 3)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 133K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
775
Κριτικές
10
Like
2.678
Πόντοι
6.205
κάποιοι συνάδελφοι είχαν πει για τη κατερινα οτι έκανε καλη περιποιηση ... και πάω με φούλ το ρεζερβουαρ και βλέπω τη θεία μου με σιλικονάτα βυζια !!!
είπαμε να προτιμάμε όσες περιποιούνται τον πελάτη αλλά έλεος!!
πάντως το μαγαζάκι έχει τέλειο περιβάλλον και όλα είναι ήσυχα και ιδανικά για τους φίλους μας τους πρωτάριδες.. αλλά σιγά σιγα να ανεβαίνουμε επίπεδο..λέμε!!!  
 

rookie(1)

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2006
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Μείνετε ήσυχοι, την επόμενη φορά θα ρωτήσω όνομα γιατί αξίζει. Βέβαια η επόμενη φορά πιθανώς θα ναι αύριο το βράδυ γιατί από την ώρα που γύρισα από κει είμαι μονίμως καυλωμένος  :dancing: Ελπίζω να πετύχω την ίδια κοπελιά πηγαίνοντας την ίδια ώρα. Οπότε περιμένετε update  :grin:
 

riderer

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2006
Μηνύματα
178
Like
6
Πόντοι
1
Εγώ πέρασα απ'έξω χτες το πρωί κατά τις 11 και το μόνο που ήταν εκεί ήταν ένα κοπρόσκυλο που δεν σταματούσε να γαυγίζει.
 

armag

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
134
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
11
Το συγκεκριμένο στούντιο το επισκέφθηκα χθες το απόγευμα και πέτυχα την Λένα. Ελληνίδα,γύρω στο 1,70 με ωραίο στήθος και γλύψιμο σε όλο το σώμα.Ως πρόσφατα χωρισμένος χρειαζόμουν κάτι τέτοιο, σίγουρα θα ξαναπεράσω από εκεί.
 

J127

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
46
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδες εκτος απ τη Λενα παιζει καμια αλλη εκει??οσες φορες εχω παει διαρκως η Λενα ειναι :tickedoff:
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
370
Πόντοι
5.795
για την νταρια δεν ξερω αλλα η χριστινα δυστιχως μαλλον σταματισε να δουλευει εκει (απο τις καλυτερες και ασ μην ειναι μουναρα). μου ειπε οτι θα μου στειλει μηνυμα αν ξαναδουλεψει εκει η θα παει αλλου και θα σας ενημερωσω ολοταχως...,,παντως παιδια αυτη την περιοδο ειναι ισως απο τα καλυτερα στουντιο διαβαστε και την κριτικη μου στις βαθμολογιες...
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Δεν ξερω αν μπορει ενα στουντιο με 35αρες ελλεινιδες  :headbang: και ανυπαρκτο παρκινγκ να επιβιωσει. Σιγουρα ομως στεκι, δυσκολα μπορει να γινει.
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
370
Πόντοι
5.795
Δεν ξερω αν μπορει ενα στουντιο με 35αρες ελλεινιδες  :headbang: και ανυπαρκτο παρκινγκ να επιβιωσει. Σιγουρα ομως στεκι, δυσκολα μπορει να γινει.
μακαρι να μην γινει στεκι.. υπαρχει ωραιοτερο πραμα να γαμας και να ξερεις οτι δεν περιμενει ο οχλος απ εξω,ως αναφορα τις ηλικιες φιλε αποψη μου ειναι οτι δυσκολα θα βρεις γυναικα να γαμιετε καλυτερα απο ελληνιδα πουτανα..α ξεχασα και τις τουρκαλες...και ας ειναι λιγο μεγαλες..ΟΙ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΤΟΥΡΚΑΛΕΣ εαν ειναι καλες κανουν το καλυτερο γαμησι ακομα και απο κατι ταιλανδεζες..αλλα  πολυ ωραια ελληνιδα ποια θα συναντησεις σε καμμια σαουδικη  αραβια...εαν εχετε κανενα τηλεφωνο μεχρι 45 ετων θα ημουν υποχρεος σε πμ να μου το δωσετε ...
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
Ειλικρινά και γω δεν θέλω να γίνει στέκι.Αυτό έλλειπε να περιμένω ουρά στα στούντιο με τον κάθε πακιστανό για να γαμήσω.γι'αυτό δίνω το ωραίο μου 50ικο στα στούντιο για να μην έχω πακιστάν και όχλο γιατί αν ήθελα κάτι τέτοιο θα πήγαινα με 15 ευρώ στο μεταξουργίο.αν και διάβασα στο ημερήσια ενημέρωση για στούντιο ότι σκάνε και πακιστανοί εκεί.αν βάζουνε τα στούντιο και τέτοιους τότε είναι για κλάμματα το συγκεκριμένο και λυπάμε που το λέω έτσι.πρέπει οι ιδιοκτήτες να είναι πιο αυστηροί σε τέτοια ζητήματα για να μην καταντήσουν και τα στούντιο στην αθλιότητα.
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
...ΟΙ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΤΟΥΡΚΑΛΕΣ εαν ειναι καλες κανουν το καλυτερο γαμησι ακομα και απο κατι ταιλανδεζες..αλλα  πολυ ωραια ελληνιδα ποια θα συναντησεις σε καμμια σαουδικη  αραβια...εαν εχετε κανενα τηλεφωνο μεχρι 45 ετων θα ημουν υποχρεος σε πμ να μου το δωσετε ...

Γουστα ειναι αυτα. Προσωπικα δεν πληρωνω για να γαμισω 40αρα Ελληνιδα.

Μια που ανοιξαμε κουβεντα για ωριμες, εχω πετυχει μια 35αρα Ελληνιδα με βυζαρες στο Βουλιαγμενης 83 ονοματι Κατερινα με κοκκινα εσωρουχα και ζαρτιερες. Ισως σε ενδιαφερει. 


 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Ειλικρινά και γω δεν θέλω να γίνει στέκι.Αυτό έλλειπε να περιμένω ουρά στα στούντιο με τον κάθε πακιστανό για να γαμήσω.γι'αυτό δίνω το ωραίο μου 50ικο στα στούντιο για να μην έχω πακιστάν και όχλο γιατί αν ήθελα κάτι τέτοιο θα πήγαινα με 15 ευρώ στο μεταξουργίο.αν και διάβασα στο ημερήσια ενημέρωση για στούντιο ότι σκάνε και πακιστανοί εκεί.αν βάζουνε τα στούντιο και τέτοιους τότε είναι για κλάμματα το συγκεκριμένο και λυπάμε που το λέω έτσι.πρέπει οι ιδιοκτήτες να είναι πιο αυστηροί σε τέτοια ζητήματα για να μην καταντήσουν και τα στούντιο στην αθλιότητα.
Την αναφορα σε Πακιστανους την ειχα κανει εγω, αρχες Δεκεμβριου αν θυμαμαι καλα, οταν κατεβαινωντας τις σκαλες, διασταυρωθηκα με δυο-μαλλον ευπρεπεις- Πακιστανους.Αν εγιναν δεκτοι η οχι δεν το ξερω.Συμπτωματικα, στην βαρδια, για πρωτη φορα εκει, ηταν η Νταρια. Στο ροστερ της Αθανασιας 3 ειναι η Μαρια, η Λενα και μαλλον-γιατι δεν ετυχε να την ξαναδω-η Νταρια.
 

ytrytr

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
135
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Την αναφορα σε Πακιστανους την ειχα κανει εγω, αρχες Δεκεμβριου αν θυμαμαι καλα, οταν κατεβαινωντας τις σκαλες, διασταυρωθηκα με δυο-μαλλον ευπρεπεις- Πακιστανους.Αν εγιναν δεκτοι η οχι δεν το ξερω.Συμπτωματικα, στην βαρδια, για πρωτη φορα εκει, ηταν η Νταρια. Στο ροστερ της Αθανασιας 3 ειναι η Μαρια, η Λενα και μαλλον-γιατι δεν ετυχε να την ξαναδω-η Νταρια.
Φιλε commander μηπως ξέρεις τι ώρες δουλεύει εκεί η Μαρία?
 

vasilis1000

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2007
Μηνύματα
35
Like
1
Πόντοι
0
Συναγωνιστή Ryu τι ώρα τη βρήκες?μηπως ήταν η Κλαίρη?
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
370
Πόντοι
5.795
για την νταρια δεν ξερω αλλα η χριστινα δυστιχως μαλλον σταματισε να δουλευει εκει (απο τις καλυτερες και ασ μην ειναι μουναρα). μου ειπε οτι θα μου στειλει μηνυμα αν ξαναδουλεψει εκει η θα παει αλλου και θα σας ενημερωσω ολοταχως...,,παντως παιδια αυτη την περιοδο ειναι ισως απο τα καλυτερα στουντιο διαβαστε και την κριτικη μου στις βαθμολογιεσ
πληροφορηθηκα οτι η χριστινα επανερχετε στο στουντιο σαββατο 1800  με 2400  και τριτη 10 με 1800 πρωι
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
Τελικά ξέρει κανείς πότε δουλεύει η Ντάρια στο εν λόγω μέρος;
ο μάστορας πάνω που μίλησε για καθαρότατους πακιστανούς στην βάρδιά της λέει ότι την είδε απόγευμα.οπότε απογευματινές βάρδιες θα παίζει.
 

specialguy

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2005
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Αγαπητοι συναθλητές ξέρετε η κατερινούλα τι μέρες και ώρες δουλέυει εκει?
 

J127

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
46
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια τη λενα την εχει δει κανεις??ειναι ακομα στο εν λογο μαγαζι?
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
H Λένα είναι η ιδιοκτήτρια. Δεν έχει να πάει πουθενά.  ;)
Όσο για την Κατερίνα, έχει φύγει εδώ και καιρό.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom