Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Στούντιο Δροσοπούλου 95

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rodman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 115K
  • Tagged users Καμία

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
Και τι να λεει ρε φιλε......
Στη Ρωσια υπαρχει φτωχεια κλπ κλπ αλλα στην Ελλαδα υπαρχει σεξουαλικη φτωχεια και φτωχεια στις γυναικες!!!!!
Γι'αυτο και πληρωνουμε..

Και Συμπληρώνω αγαπητέ Χρήστο οτι πληρώνουμε για να εξασφαλίζουμε:
1.Την ελευθερία μας  :boobies:
2.Την ποικιλία στο γαμίσι ώστε να είμαστε πάντα ορεξάτοι
(φανταστείτε κάθε μέρα να είμασταν αναγκασμένοι να πηδάμε
  την ίδια και μόνο την ίδια, έ, και κούκλα να ήταν θα
  βαργιόμαστε, ανθρώπινη φύσις γάρ)  :rockon:
3.Την Οικονομική μας Ευμάρεια (αφού δεν έχουμε καμμιά 
  Ελλεηνίδα συνεταίρο στην τσέπη μας, στα μπουρδέλα άμα
  θέλουμε, όποτε θέλουμε κι άμα έχουμε πάμε, αλλιώς υπάρχει
  και το  :jerking:)
4.Ένα σωρό άλλα πράγματα που ώς τεμπέλης βαργιέμαι να γράψω...
 

Sex _Machine

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2008
Μηνύματα
116
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
Εγώ πήγα μέ τήν Ντάρια πρόσφατα καί έχω νά πώ τά εξής:
1.Κάναμε φανταστικό σέξ καί είχε πολύ καλή συμμετοχή.
2.Μου μίλαγε και μού φερόταν τόσο όμορφα καί τρυφερά,όσο δέν περίμενα από κοπέλλα πού κάνει αυτή τή δουλειά !,ακόμα παρισσότερο καί από πραγματική γκόμενα.
Πρώτη φορά τήν είδα τήν κοπέλλα,ούτε τή γνώριζα ούτε παραπάνω λεφτά τής έδωσα.Οπότε καταλήγω στό εξής
συμπέρασμα.Αφού σέ μένα φέρθηκε ΤΕΛΕΙΑ ,τότε όποιος είχε διαφορετική καί όχι καλή αντιμετώπιση από αυτήν είναι σίγουρο ότι ειναι με ΔΙΚΟ ΤΟΥ φταίξιμο.
Δέν μπαίνω στήν διαδικασία να σκεφτώ τί νομίζει στό βάθος του μυαλού της ή αν μας θεωρεί μαλάκες.Οποιος έχει τέτοιες ανασφάλειες καί κόμπλεξ απλά άς μήν πηγαίνει.Δέν είναι ανάγκη όμως νά βγάζετε αυτό τό κόμπλεξ μέ τέτοιο μένος καί τέτοιο τρόπο απεναντί της.Αφού αντιμετωπίζει τέτοια συμπεριφορά μέσα από τό site φανταστήτε τί καταστάσεις αντιμετωπίζει
καθημερινά στή δουλειά της,όπως καί όλες οί κοπέλες άλλωστε.Απλά ορισμένες κοπέλες πού αποθεώνετε(όχι άδικα),μπορεί νά χειρίζοντε με καλύτερο τρόπο τέτοιες καταστάσεις(ιδιοτροπίες,παράλογες απαιτήσεις,άσχημη συμπεριφορά γενικά).Σέ τελική ανάλυση όμως αυτό είναι τό ζητούμενο?Αν φερθείς με σεβασμό καί εκτίμηση στην πέιοψηφία τών περιπτώσεων θά στό ανταποδώσουν.Καί ή Ντάρια είναι σίγουρα μέσα σε αυτήν τήν πλειοψηφία.Γι'αυτό καί ή επιθεση πού της έχετε εξαπολύσει είναι πέρα γιά πέρα ΑΔΙΚΗ !
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Η μια στις 5 θα σου ανταποδωσει χαδια,φιλια και παιχνιδακια,η Νταρια τα κανει αυτα?
 

Επισκέπτης
Εγώ πήγα μέ τήν Ντάρια πρόσφατα καί έχω νά πώ τά εξής:
1.Κάναμε φανταστικό σέξ καί είχε πολύ καλή συμμετοχή.
2.Μου μίλαγε και μού φερόταν τόσο όμορφα καί τρυφερά,όσο δέν περίμενα από κοπέλλα πού κάνει αυτή τή δουλειά !,ακόμα παρισσότερο καί από πραγματική γκόμενα.
Πρώτη φορά τήν είδα τήν κοπέλλα,ούτε τή γνώριζα ούτε παραπάνω λεφτά τής έδωσα.Οπότε καταλήγω στό εξής
συμπέρασμα.Αφού σέ μένα φέρθηκε ΤΕΛΕΙΑ ,τότε όποιος είχε διαφορετική καί όχι καλή αντιμετώπιση από αυτήν είναι σίγουρο ότι ειναι με ΔΙΚΟ ΤΟΥ φταίξιμο.
Δέν μπαίνω στήν διαδικασία να σκεφτώ τί νομίζει στό βάθος του μυαλού της ή αν μας θεωρεί μαλάκες.Οποιος έχει τέτοιες ανασφάλειες καί κόμπλεξ απλά άς μήν πηγαίνει.Δέν είναι ανάγκη όμως νά βγάζετε αυτό τό κόμπλεξ μέ τέτοιο μένος καί τέτοιο τρόπο απεναντί της.Αφού αντιμετωπίζει τέτοια συμπεριφορά μέσα από τό site φανταστήτε τί καταστάσεις αντιμετωπίζει
καθημερινά στή δουλειά της,όπως καί όλες οί κοπέλες άλλωστε.Απλά ορισμένες κοπέλες πού αποθεώνετε(όχι άδικα),μπορεί νά χειρίζοντε με καλύτερο τρόπο τέτοιες καταστάσεις(ιδιοτροπίες,παράλογες απαιτήσεις,άσχημη συμπεριφορά γενικά).Σέ τελική ανάλυση όμως αυτό είναι τό ζητούμενο?Αν φερθείς με σεβασμό καί εκτίμηση στην πέιοψηφία τών περιπτώσεων θά στό ανταποδώσουν.Καί ή Ντάρια είναι σίγουρα μέσα σε αυτήν τήν πλειοψηφία.Γι'αυτό καί ή επιθεση πού της έχετε εξαπολύσει είναι πέρα γιά πέρα ΑΔΙΚΗ !



φιλε μου πολυ καλα τα λες,κ εγω μαζι σου...να σου πω την αληθεια οταν μιλαω ΑΣΧΗΜΑ για ανθρωπους κ δη ταλαιπωρημενους κ πεσμενους κατω πληγωνομαι μεσα μου κ δεν το θερω σωστο...στην ζωη ομως ετσι ειναι τα πραγματα ΠΑΝΤΑ κ καλο να κανεις καποιοι θα υπαρχουν που θα σε βριζουν...εγω δεν τα εχω με την νταρια αλλα με την καθε νταρια που με χαρακτηριζει εμενα κ τον καθε εμενα ΄΄μαλακα΄΄ το εαν ειμαι κοπλεξικος επειδη θιχτηκα,δεν το νομιζω αλλα κ εσενα αμα σε δω στο δρομο κ σε πω μαλακα δεν νομιζω να σε εξυψωνω??ειναι δικαιωμα στην ζωη της να ακολουθει τον ευκολο δρομο για να βγαλει χρηματα ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΟΜΩΣ να χαρακτηριζει ανθρωπους κ δη ανθρωπους που μεσα απο αυτους ζει...το εαν ειναι ψευτικα,το εαν πηγαινει καποιος στις πουτανες επειδη δεν βρισκει γκομενα,επειδη ειναι ασχημος,επειδη επειδη,επειδη δεν γουσταρει συναισθηματα κλπ κλπ ειναι δικο του θεμα οπως κ δικο της θεμα ειναι να κανει το μουνι της χωνη...κ ναι ειναι αδικη η κοινωνια κ ΘΑ ΤΗΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΕΙ οπως την χαρακτηριζει...γιατι ολοι εσεις που βγαινετε κ προστευετε τις πουτανες δεν βγαινετε να υπερασπιστειτε τους πακιστανους,τους ζητιανους,τα πρεζονια, κ ολες αλλες τις παραμμελλειμενες κοινωνικες ταξεις???γιατι προφανως κατι σου δινει η καθε νταρια ενω ο πακιστανος τι εχει να σου δωσει...κ το ξαναλεω δεν μ αρεσει να τις βριζω αλλα μην νομιζεις οτι στενοχωριεται κιολας...απο το ενα αυτι μπαινει κ απο το αλοο βγαινει  ;) ειναι πολυ καλα μαθημενες πλεον για να στεναχωτηθουν..
 

zestos

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2007
Μηνύματα
76
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
0
πρωτο εσυ ξεφτιλιζεσε με την αμετρητη πουτανοκαψουρα σου και δευτερον επειδη εισαι και νεος στο σιτε μαθε τωρα πως η νταρια δεν εχει νταβατζηδες γιατι εχει και χρονια στην ελλαδα και στα μπουρδελα.
Κλασόμαγκα, ρούφα τ' αυγό σου.
 

Sex _Machine

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2008
Μηνύματα
116
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
φιλε μου πολυ καλα τα λες,κ εγω μαζι σου...να σου πω την αληθεια οταν μιλαω ΑΣΧΗΜΑ για ανθρωπους κ δη ταλαιπωρημενους κ πεσμενους κατω πληγωνομαι μεσα μου κ δεν το θερω σωστο...στην ζωη ομως ετσι ειναι τα πραγματα ΠΑΝΤΑ κ καλο να κανεις καποιοι θα υπαρχουν που θα σε βριζουν...εγω δεν τα εχω με την νταρια αλλα με την καθε νταρια που με χαρακτηριζει εμενα κ τον καθε εμενα ΄΄μαλακα΄΄ το εαν ειμαι κοπλεξικος επειδη θιχτηκα,δεν το νομιζω αλλα κ εσενα αμα σε δω στο δρομο κ σε πω μαλακα δεν νομιζω να σε εξυψωνω??ειναι δικαιωμα στην ζωη της να ακολουθει τον ευκολο δρομο για να βγαλει χρηματα ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΟΜΩΣ να χαρακτηριζει ανθρωπους κ δη ανθρωπους που μεσα απο αυτους ζει...
Αν σού έχω σούρει τά εξ'αμάξης καί μάλιστα χωρίς ιδιαίτερο λόγο και με δείς μπροστά σου καί μέ πείς μαλάκα μπορεί νά σού πώ ότι έχεις δίκιο.Δέν ξέρω άν ήταν μεθυσμένη όπως είπε όταν έβρισε γιά πρώτη φορά,αλλά επειδή παρακολουθούσα τό thread ,είδα ότι τήν βρίζανε καί τήν προσβάλανε γιά πολύ καιρό προτού αντιδράσει έτσι.Καί εγώ στή δουλειά μου μπορεί νά ανεχτώ πολλά(καθότι στό χαμηλοτερο κομμάτι τής ιεραρχίας),αλλά έρχοντε στιγμές πού ξεσπάω όταν νιώθω ότι αδικούμαι.Αυτή γιατί δέν έχει τό δικαίωμα νά τό κάνει?
το εαν ειναι ψευτικα,το εαν πηγαινει καποιος στις πουτανες επειδη δεν βρισκει γκομενα,επειδη ειναι ασχημος,επειδη επειδη,επειδη δεν γουσταρει συναισθηματα κλπ κλπ ειναι δικο του θεμα οπως κ δικο της θεμα ειναι να κανει το μουνι της χωνη...κ ναι ειναι αδικη η κοινωνια κ ΘΑ ΤΗΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΕΙ οπως την χαρακτηριζει...γιατι ολοι εσεις που βγαινετε κ προστευετε τις πουτανες δεν βγαινετε να υπερασπιστειτε τους πακιστανους,τους ζητιανους,τα πρεζονια, κ ολες αλλες τις παραμμελλειμενες κοινωνικες ταξεις???γιατι προφανως κατι σου δινει η καθε νταρια ενω ο πακιστανος τι εχει να σου δωσει...κ το ξαναλεω δεν μ αρεσει να τις βριζω αλλα μην νομιζεις οτι στενοχωριεται κιολας...απο το ενα αυτι μπαινει κ απο το αλοο βγαινει  ;) ειναι πολυ καλα μαθημενες πλεον για να στεναχωτηθουν..

Δέν υποστηρίζω τίς πουτάνες συγκεκριμένα,ανέφερα τή γνώμη μου γιά τό συγεκριμένο κορίτσι αλλά γενικά  είμαι ενάντια σέ κάθε μορφή ρατσισμού,είτε έχει νά κάνει με χρώμα,επάγγελμα,φύλο,ή παραμελλημένες κοινωνικές τάξεις όπως λές(Πακιστανοί,πρεζόνια,κτλ),γιά τίς οποίες όμως δέν είναι τό κατάλληλο thread γιά νά μιλήσουμε.
 

Sex _Machine

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2008
Μηνύματα
116
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
Προς Mou_aresi_h_Mounila
Συγνώμμη γιά τό μπέρδεμα στό προηγούμενο μυνημα μου,ελπίζω να βγάζεις άκρη.
 

o palios

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2007
Μηνύματα
953
Like
2
Πόντοι
6
παντως αν μπηκε για διαφιμιση,δεν τα πηγε και πολυ καλα...
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
καλησπερα παιδια!ειμαι νεος στο σαιτ αλλα πολυ παλιος στο να διαβαζω το forum.απλα θα επιβεβαιωσω και εγω, οτι καπωσ παλιοτερα, πριν καποιους μηνες, ειχε γραφτει απο συγκεκριμενο μελος του site οτι ειχε προσφερει 300 ευρω γαι ελευθερο σεξ στην νταρια, εκεινη τα ειχε δεχτει και το παιδι κολλησε καποιο αφροδισιο νοσημα-δεν ειπε τι ηταν-και ξαφνικα η νταρια εξαφανιστηκε απο ολα τα studio για 1-2 μηνες.οποιος θελει ας διαβασει παλιοτερα.και παλι απλα επιβεβαιωνω τι ειχε γραφτει.τωρα τι ειχε γινει, ειναι αλλη ιστορια...
αυτος που εχει γραψει αυτο... τι να πω.. μηπως μπορειτε να μου πειτε ποιος ειναι? η ο ιδιος μπορει να'ρθει στο μαγαζι σε μενα να μου το πει πρωσοπικα. Επηδι ποτε δεν εχει γινει κατι τετοιο. και λιπαμαι πολι που δεν ειχα ιντερνετ και δεν μπορουσα να διαβασω αυτη τη μαλακια.
 

alllanel

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
101
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Ειμαι σιγουρος οτι θα λυθει η παρεξηγηση.. Θα πρεπει να ειναι πιο αυστηρο το σαιτ απεναντι σε καθε ειδους αυθαιρετων τοποθετησεων που αφορα την υγεια και εμπλεκει συγκεκριμενα ατομα..
Μονο μια απορία αγαπητη Νταρια, οι κοπελες στο studio που εισαι καθε ποτε κανουν καποιες εξετασεις για την υγεια τους; (εγω για παραδειγμα προσπαθω 2 φορες τον χρονο να κανω καποιες γενικες εξετασεις και ειμαι 32 ετων)
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Ειμαι σιγουρος οτι θα λυθει η παρεξηγηση.. Θα πρεπει να ειναι πιο αυστηρο το σαιτ απεναντι σε καθε ειδους αυθαιρετων τοποθετησεων που αφορα την υγεια και εμπλεκει συγκεκριμενα ατομα..
Μονο μια απορία αγαπητη Νταρια, οι κοπελες στο studio που εισαι καθε ποτε κανουν καποιες εξετασεις για την υγεια τους; (εγω για παραδειγμα προσπαθω 2 φορες τον χρονο να κανω καποιες γενικες εξετασεις και ειμαι 32 ετων)
καθε μινα κολπικο, καθε 2 μινες αιμα και καθε 15μερες περναμε το γιναικολογο μας στην Ιερα οδος να μας κοιταξει.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
100
Like
1.263
Πόντοι
7.195
καθε μινα κολπικο, καθε 2 μινες αιμα και καθε 15μερες περναμε το γιναικολογο μας στην Ιερα οδος να μας κοιταξει.
Καθε 3 μηνες,δεν περνανε κανονικα εξεταση αιματος???
παντως ρε κοπελια,ή οντως αντιμετωπιζεις απαξιωτικα τους αντρες και δεν ειναι σωστο αν κανεις κατι τετοιο,ή εχεις πληγωσει καρδιες,τι να πω!!!!
 

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.860
Κριτικές
6
Like
242
Πόντοι
86
Καλα εκανες και απαντησες στο ερωτημα, γιατι εμενε σε εκρεμοτητα.
Anwy,  δροσοπουλου εισαι στανταρ?
 

DIMP

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2008
Μηνύματα
314
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
1
καθε μινα κολπικο, καθε 2 μινες αιμα και καθε 15μερες περναμε το γιναικολογο μας στην Ιερα οδος να μας κοιταξει.


νταρια με το παιδι που λενε κανατε κ σεξ χωρισ προφυλαξη??
 

alllanel

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
101
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
καθε μινα κολπικο, καθε 2 μινες αιμα και καθε 15μερες περναμε το γιναικολογο μας στην Ιερα οδος να μας κοιταξει.

Τhanks Νταρια! Οταν ελθω αθηνα θα ρθω να σε επισκεφτω.. τα μισα να ειναι αληθεια απ'αυτα που διαβαζω για σενα  θα με κανουν πολυ ευτηχισμενο   :grin:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom