Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Στούντιο Δροσοπούλου 95

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rodman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 115K
  • Tagged users Καμία

~ Buddha

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
1.338
Like
0
Πόντοι
16
απο που βγαινει το Νταρια?
απο το λιονταρια? :think:
 

Sex _Machine

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2008
Μηνύματα
116
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
Αφού όλοι τα βάλατε με αυτό το κορίτσι ας μιλήσει και για λίγο η υπεράσπιση (αν επιτρέπεται βεβαίως βεβαίως ) . Δεν μπορώ να καταλάβω τί ακριβώς σας έχει  κάνει αυτό το κορίτσι και το βρίζετε τόσα χρόνια. Honestly δεν μπορώ να καταλάβω. 2 χρόνια πηγαίνω σε αυτήν και τη θεωρώ (μετά την Θεά Πολωνή Ισαβελλάρα , εννοείται) την καλύτερη κοπέλα σε στούντιο (από όσες έχω πάρει , εννοείται...)Συνδυάζει εμφάνιση, νάζι , καλές υπηρεσίες. Τα πάντα. Τί άλλο να ζητήσει κανείς. Αλλά με αυτά που διαβάζω στο θρεντ της έφριξα. Νομίζω μερικοί από εσάς δεν έχετε καταλάβει σε ποιό χώρο βρίσκεστε . Ας προσπαθήσω να βάλω τα πράγματα στη θέση τους. Να δηλώσω στους Πουαρό του σάιτ, ότι ούτε πουτανοκαψούρης είμαι , ούτε νταβατζής είμαι, ούτε μου δίνει λεφτά ή μου κάνει έξτρα στο δωμάτιο . Άνθρωπος που πονάει τον έλληνα είμαι και θέλω το 50άρι που δίνει να πιάνει τόπο. Τί ακούμε λοιπόν για αυτό το κορίτσι ...
1)      Δεν είναι όμορφη.
Παιδιά λυπάμαι , αλλά κανείς δε σας έβαλε το πιστόλι στο λαιμό να μπείτε στο δωμάτιο . Όποιος δε θέλει ας την κάνει με ελαφρά πηδηματάκια.. «Σε όποιον αρέσουμε , για τους άλλους δε θα μπορέσουμε....», που έλεγε και το τραγούδι
2)      Δεν κάνει καλές υπηρεσίες
    Συγγνώμη, αλλά δεν το πιστεύω. Σε εμένα είναι σούπερ. Τώρα στις τελευταίες επισκέψεις, μου ρίχνει κάτι ροντέο , που χάνω την μπάλα. Πώς γίνεται σε εσάς να μην είναι καλή ? Ούτε ο δίδυμος αδερφός του Ρουβά είμαι, ούτε ο Ρόκο Σιφρέντι της Ελλάδας.
3)      Έχει αφροδίσια.
  Ειλικρινά δεν με ενδιαφέρει . Και τις 7 πληγές του φαραώ να έχει, και όλες τις αρρώστιες του κόσμου να έχει και η επιστήμη της Ιατρικής να έχει προοδεύσει πάνω της ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ . Κακό του κεφαλιού της, αν ισχύει. Εγώ παίρνω πάντα προφυλάξεις όταν πάω μαζί της. Μέχρι εκεί ενδιαφέρομαι εγώ.  Τώρα αν κάνει extreme sports με άλλους πελάτες και κολλάει αφροδίσια...ε , ας πρόσεχε αυτή και οι άλλοι πελάτες
4)      Κάνει διαφήμιση μέσω του σάιτ
Ποιό είναι το πρόβλημά σας ? Ποιό είναι το κακό σε αυτό? Ναι φυσικά κάνει διαφήμιση και ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙ . Την πελατεία κυνηγάει. Και αυτό θέλω να κάνει. Αν θέλετε κάτι άλλο εσείς , τότε μάλλον εσείς έχετε πρόβλημα
5)      Μας λέει μαλάκες
Πάλι ισχύει ότι και στο 3 . ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ.Frankly my dear I don't give a damn. Εγώ πληρώνω για να περάσω ένα τέταρτο ευχάριστο με μια κοπέλα που θα σεβαστεί τα λεφτά μου στο δωμάτιο. ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΚΑΝΩ.  Τώρα αν με λέει μαλάκα από μέσα της , αν με σχολιάζει με την τσατσά , δεν με ενδιαφέρει. Δεν πληρώνω για να ακούω κομπλιμέντα. Ούτε σκοπεύω να της κάνω πρόταση γάμου. Και όπως είχα ξαναπεί , ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ αν η κάθε ιερόδουλη με θεωρεί μαλάκα ή βαρετό (αλήστου μνήμης κατηγορία που μου είχε προσάψει κάποιος κάποτε ). Δεν έρχομαι στο στούντιο να της αναλύσω την εξίσωση του Σρέντιγκερ , ούτε να της πω για την θεωρία των Κβάντα και το φωτοηλεκτρικό φαινόμενο για να κρέμεται από τα χίλια μου. Ούτε για να την κάνω να γελάσει
6)      Είναι πουτάνα στην ψυχή.
Πάλι νομίζω ότι ξεχνάτε σε ποιό χώρο βρίσκεστε . Ψάχνετε μήπως για γυναίκα ? Για μητέρα για τα παιδιά σας ? Για νύφη για κάνα συγγενή/φίλο σας ? Ψάχνετε για καλόγρια να σας διαβάσει τους ύμνους της Μεγάλης Εβδομάδας και να σας δώσει την ευχή της ? ΣΕ ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΕΙΣΑΣΤΕ. WAKE UP! Με ποιά λογική πρέπει όταν πηγαίνω σε στούντιο, να περνάω την κοπέλα και από ψυχανάλυση? Εγώ όταν βάζω την κοπέλα στο κρεβάτι , της ορμάω και την πηδάω. Φαίνεται μερικοί από εσάς την βάζετε στο κρεβάτι, κάθεστε στην καρέκλα και της λέτε να σας διηγηθεί τη ζωή της. Αλλά και για αυτό , καθ’αυτό το θέμα , το τί είναι στην ψυχή της ας μην κρίνουμε. Ποιός μας έχει ορίσει εμάς κριτές ? Ειδικά σε τόσο σοβαρό θέμα , όπως το τί είναι η ψυχή του καθενός? 
Αυτά ήθελα να πω κύριοι για αυτό το κορίτσι. Παρακαλώ σεβαστείτε τη δουλειά της και την παρουσία της στο σάιτ. Πιστεύω ότι από εμπάθεια τα λέτε αυτά, επειδή δεν ανταποκρίθηκε σε κάποιες προσδοκίες σας, που εσείς ΑΠΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΛΑΘΟΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΑΤΕ. Μου θυμίζετε ένα κολλητό μου, ο οποίος είδε μια κοπέλα (τον απόλυτο έρωτα της ζωής) του να παντρεύεται άλλον. Ο κολλητός μου ήταν καλεσμένος στο γάμο και όταν τον ρώτησα για εντυπώσεις τα βρήκε όλα χάλια . Νυφικό χάλια, δεξίωση χάλια. Μέχρι και για τον παπά μου είπε ότι δεν είχε περιποιημένη γενειάδα και χτύπαγε άσχημα στην τελετή (τί είπε το άτομο...  :jerking: ) Φαντάζομαι ότι αν ήταν ο φίλος μου στη θέση του γαμπρού , θα ήταν όλα τέλεια. Το νυφικό θα ήταν σαν της Νταϊάνας ότν παντρύτηκε τον Κάρολο και ο παπάς καθ’οδόν για  το γάμο φαντάζομαι θα έκανε και μια στάση από το κομμωτήριο  του Λάκη Γαβαλά για περιποίηση προσώπου και bearding. Κάτι ανάλογο πιστεύω συμβαίνει με εσάς και την Ντάρια. Δεν μπορώ εγώ να το εξηγήσω αλλιώς
Υ.Γ. Ντάρια , δεν σε έχω ξεχάσει παιδί μου , απλά έχω τρεχάματα. Θα τα πούμε όμως, σύντομα. Φιλιά  :-*

Συμφωνώ σέ όλα καί θά ήθελα νά συμπληρώσω ότι οί πούτάνες στήν ψυχή συνήθως βρίσκονται έξω από τά μπουρδέλα καί τά studio !
 

akntam

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
64
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Με την Ντάρια έχω πάει μια φορά και ήταν απλά οκ. Θα συμφωνήσω σε όλα με το germaon γιατί έχω κουραστεί από τον Ιανουάριο του 2007 που παρακολουθώ το σαιτ σαν αναγνώστης να διαβάζω το κοντό και το μακρύ του καθενός...
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.644
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Συμφωνώ σέ όλα καί θά ήθελα νά συμπληρώσω ότι οί πούτάνες στήν ψυχή συνήθως βρίσκονται έξω από τά μπουρδέλα καί τά studio !

Αυτην την καραμελα την εχετε λιωσει ρε παιδια.Τι σημαινει στην ψυχη αναρωτιεμαι?
Ο ανθρωπος ειναι ΕΝΑ ψυχη τε και σωματι,το μυαλο επηρρεαζει το σωμα ,και το σωμα το μυαλο.
Οποτε η ΠΟΥΤΑΝΑ ειναι πουτανα σε ολα και γι'αυτο μας αρεσει και γι'αυτο την πληρωνουμε για να παραμεινει ΠΟΥΤΑΝΑ

Και τελος θα ηθελα να ζητησω συγνωμη για την προσβλητικη οπως αποδειχθηκε,ερωτηση στην Νταρια
 

alllanel

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
101
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Sex _Machine και gemaon συμφωνω απολυτα.

Το επαγγελμα της πορνης ειναι ισως  το δυσκολοτερο που υπαρχει και το πιο πρωσωπικο
ισως και το πιο ψυχοφθορο.. η πουτανα (στο κορμι) ειναι αναγκασμενη να ρθει σε επαφη με πελατες τους οποιους  ειναι υποχρεωμενη  να ικανοποιηση τοσο σωματικα οσο και ψυχικα..

Εγω π.χ. μου αρκει να σκεφτω οτι ενα ωραιο μουνι ειναι εδω να με  ικανοποιηση με 20 ευρω π.χ.  και πραγματικα αισθανομαι ευγνωμωσυνη και χρωσταω ενα μεγαλο ευχαριστω στις πουτανες που κατα καιρους με ικανοποιησαν.. να ναι καλα. Ομως αυτο που για μενα ειναι αρκετο για αλλους ειναι αναγκη να το αναγαγουν σε πρωσοπικη ψυχοθεραπεια που βαζει την πουτανα στο κατωτερο επιπεδο υπαρξης και μεσα απο την επαφη παιρνουν ευχαριστηση απο την σκεψη οτι ταπεινωνουν βρομιζουν και ταλαιπωρουν την εκαστοτε πουτανα για 20 ευρω π.χ.
και ενοειτε οτι μετα την επαφη δεν υπαρχει ευχαριστω αλλα μισος και απεχθεια, υποσεινηδητα για τον εαυτο τους και ενσυνειδητα για την εκαστοτε πορνη.

Ενα εχω να πω: ΕΥΤΗΧΩΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΥΤΑΝΕΣ 
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.644
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Η πουτανα δεν κανει καποιο λειτουργημα για το οποιο πρεπει να υπερηφανευεται,λειτουργος του κοινου καλου ειναι ο γιατρος για παραδειγμα, με την δια βιου εκπαιδευση του,και αλλοι επιστημονες.Δεν υπαρχει κανα πανεπιστημιο πουτανολογιας,η πορνολογιας η πουτανικης ,απ'οσο γνωριζω,απ'οπου να βγαινουν αυτες οι "λειτουργοι", που εχουν ιδεαλισμο ,ως διατεινονται οτι προσφερουν στην κοινωνικο συνολο.Εγω βλεπω μονο ψευτρες,υποκριτριες,πουλημενες,φιλαργυρες και κακες γυναικες.Αυτες που τις λετε λειτουργους,ειναι νεαρες που δε δισταζουν να ταξιδεψουν απο μακρυνες χωρες ,και να πουλησουν ψυχη τε και σωματι στο ονομα του χρηματος,αποτασσοντας τις αρχες της τιμιας δουλειας,της αναγκης του ανθρωπου για μορφωση,και υγιους μοχθου.Αλλες με την προφαση της αναγκης μπαινουν και δεν βγαινουν ποτε.Διαβαζα τωρα τα post μιας πολυδιαφημιζομενης πορνης στο site,που με προκλητικο και αλαζονικο τροπο προβαλει ως ιδεαλισμο το πολυ ,το γρηγορο και αγογγυστο μαυρο χρημα την πουτσα και την εκμεταλλευση των αληθινων αισθηματων,καποιου αφελους που την πληρωνει-ωραιες λειτουργους θαυμαζετε....
Η πορνεια ειναι οντως ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΜΑ και ωφελει ανθρωπους ολων των κοινωνικων και μορφωτικων επιπεδων,αλλα οι συγχρονες πορνες ΕΙΝΑΙ και ΠΡΕΠΕΙ να ζουν στο ΣΚΟΤΑΔΙ,δεν εχουν κανενα απολυτως προσον,ποτε δε μοχθησαν για τον επιουσιο,ποτε δεν ιδρωσαν πανω απο τα βιβλια,το μονο που κανουν ειναι να ανοιγουν τα ποδια τους και τον κωλο τους.
Ο λογος που τα γραφω ολα αυτα ειναι ,να σταματησουν να αποκτουν δικαιωματα μερικα αλλοδαπα πουτανακια που δε σεβονται αυτους που τους δινουν παντεσπανι να φανε,εκμεταλλευονται αφελεις...
Το τιμημα πουτανες μου,του αμετρητου και αγογγυστου πλουτου σας ΠΡΕΠΕΙ να ειναι η ΑΠΑΞΙΩΣΗ και το ΣΚΟΤΑΔΙ,αλλιως μοχθηστε για τον επιουσιο οπως κανουν ολοι συνανθρωποι σας
 

alllanel

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
101
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Δηλαδη ηθικος ανθρωπος ειναι μονο ο επιστήμονας και ο μωρφομένος άνθρωπος ;
Πολύ φοβάμαι οτι θα σε απογοητέυσω φίλε μου.. γιατι η πραγματικη ανηθικότητα υπαρχει
σε αυτούς(οχι σε όλους ευτήχως) ακριβως τους ανθρώπους που με τον ένα η με τον άλλο τροπο
εχοντας πραγματικη δύναμη πάνω μας πολλες φόρες μας εξαπατούν με απώτερο σκοπό το κέρδος
και μόνο το κέρδος και πολλες φόρες το κάνουν με τροπο τετοιο (με μόχθο) που τους λέμε και ευχαριστώ και δεν λογαριάζουν οχι συναισθήματα αλλα και την ίδια την αξία της ζώης. Αυτο φίλε μου δεν λέγεται απλα πουτανα στην ψυχή αλλα εγκληματική συμπεριφορά. Το να χρησιμοποιη το κορμι του καποιος ωπος θέλει εκείνος, οχι μονο δεν ειναι πουτανιά (οταν η συναλαγή ειναι ξεκάθαρή) αλλα είναι και αναφαίρετω δικαίωμά του/της. Να είσαι καλα..

Νταρια μετράω μέρες για να ρθώ, κάβλα εισαι στο κορμί και στo μυαλό (μου)  :) ..
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.644
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Αν ητανε μαγκας ο Ελληνας μπουρδελακιας(οχι οτι δεν υπαρχουν τετοιοι στο site),θα μπουκοταριζε τετοια ξιπασμενα πουτανακια,και θα ανεβαζε πιο φτηνα ,και πιο ομορφα και πιο προσγειωμενα πουτανακια,για να υπαρχει μια ισορροπια.
Αλλα παντα θα υπαρχουν οι μαλακες αγαπουληδες,και πουτανοκαψουρηδες που χαλανε την πιατσα.Ειδες μπηκε στο site το πουτανακι,γιατι ειχε πεσει η πελατεια ,και αμεσως πεσανε οι κριτικες απο τους αγαπουληδες

ρε ουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυστ απο δω

ΓΑΜΑΤΕ ΤΙΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΤΩΝ ΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙ ΤΩΝ ΦΤΩΧΩΝ
 

inspector

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
41
Κριτικές
13
Like
133
Πόντοι
10
Νομίζω πως το όνομα rigormortis το έχεις μόνο για καμουφλάζ. Ήθελα να ήταν καμμιά κοπέλα από το σόϊ σου στον χώρο αυτόν και ίσως να στα έφερνε κιόλας, να δω τότε τι θα έλεγες. Πρέπει να μπορείς να αναγνωρίζεις την προσφορά των κοριτσιών αυτών. Προφανώς όμως εσύ μιλάς με πλήρη άγνοια επί του θέματος.
 

Sex _Machine

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2008
Μηνύματα
116
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
Η πουτανα δεν κανει καποιο λειτουργημα για το οποιο πρεπει να υπερηφανευεται,λειτουργος του κοινου καλου ειναι ο γιατρος για παραδειγμα, με την δια βιου εκπαιδευση του,και αλλοι επιστημονες.Δεν υπαρχει κανα πανεπιστημιο πουτανολογιας,η πορνολογιας η πουτανικης ,απ'οσο γνωριζω,απ'οπου να βγαινουν αυτες οι "λειτουργοι"
Αν τύχει νά πάς για εγχείριση σέ δημόσιο νοσοκομείο(έυχομαι νά μή χρειαστεί),τήν ώρα πού θά δίνεις τό "παχυλό" φακελάκι στόν γιατρό(γιά υπηρεσίες πού ήδη πληρώνεις στό κράτος),θυμίσου νά πείς στόν γιατρό πόσο καλός λειτουργός είναι καί τί σωστά που ασκεί τό λειτούργημα του.
Οσο γιά τούς υπόλοιπους "επιστήμονες",μία από τά ίδια είναι.Οί δικηγόροι π.χ,πουλάνε καί τήν ψυχή τους στό διάολο γιά τά λεφτά,οί εκπαιδευτικοί δίνουν όλο τό βάρος στήν παραπαιδεία κτλ.Καί όλα πάντα μέ τήν ανοχή καί στήριξη τού κράτους.Δηλαδή όπως είναι γνωστό είμαστε ένα μπουρδέλο,καί προσπαθούν κιόλας νά μάς πείσουν γιά τό αντίθετο,οι πουτάνες σέ χαλάνε?.Τουλάχιστον στά πραγματικά μπουρδέλα ξέρεις  γιατί πηγαίνεις,πόσα θά πληρώσεις καί για ποιό λόγο.Ποιά εκμετάλευση συναισθημάτων καί παπάρια μάντολες?

 

dosilogos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2006
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδια. Χαζή απορία.

Είμαι φαντάρος και για πρώτη φορα στη ζωή μου (μιας και χώρισα πριν μπω στρατο με τη κοπέλα μου) άρχισα και γω να επισκέπτομαι τέτοια "μαγαζιά".

Θέλω λοιπόν να δοκιμάσω και γώ τα ταλέντα των κοριτσιών αλλά έχω μια απορία...




... η γαμημένη σιδερόπορτα πώς ανοίγει??!

2 φορές εχω περάσει και είναι πάντα κλειστή. Πρωί - βράδυ.



Συγνώμη και ελπίζω να μην φρίξατε με την απορία μου.
 

CIVIL111

Μέγας
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
22
Like
18
Πόντοι
4.175
Ρε παιδια. Χαζή απορία.

Είμαι φαντάρος και για πρώτη φορα στη ζωή μου (μιας και χώρισα πριν μπω στρατο με τη κοπέλα μου) άρχισα και γω να επισκέπτομαι τέτοια "μαγαζιά".

Θέλω λοιπόν να δοκιμάσω και γώ τα ταλέντα των κοριτσιών αλλά έχω μια απορία...




... η γαμημένη σιδερόπορτα πώς ανοίγει??!

2 φορές εχω περάσει και είναι πάντα κλειστή. Πρωί - βράδυ.



Συγνώμη και ελπίζω να μην φρίξατε με την απορία μου.


τροχό έχεις ???????
 

siropiastos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
941
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1.230
λιγο μπορεις να περιγραψεις σε σωμα και περιπου ποσο τη κανεις; προσωπικα γουσταρω μιλφ γυναικες,.

Ασχετο, μηπως στο ερως και στη φρατζη θα γινεται της κακομοιρας μιας κι ειναι τα μονα ανοιχτα;;;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom