Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Στούντιο Δροσοπούλου 95

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rodman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 115K
  • Tagged users Καμία

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Με εσενα πλασμα δυνατο θα κανω καποια στιγμη δυο κουβεντουλες αλλα οχι εδω. Ισως στο studio η με pm.
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Εχεις εσυ. Απο αυτες που δεν λιωνουν με τιποτα κι ολας. Αναμεσα στα ποδια σου τις εχεις!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon:
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Αυτες τις καραμελες προτιμω εγω!!! Και ειναι και Ρωσικες!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
ααα ετσι α?)))  εμεις εχουμε απ'ολλα))) και αυτες και τις αλλες...)
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Οπως εγραψα και στην κριτικη μου αν την ειδες. Λιγοτερο επαγγελματιας με μενα αν μπορεις και ολα θα γινουν τελεια. Να εισαι σηγουρη.  :rockon: :rockon: :rockon:
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Οπως εγραψα και στην κριτικη μου αν την ειδες. Λιγοτερο επαγγελματιας με μενα αν μπορεις και ολα θα γινουν τελεια. Να εισαι σηγουρη.  :rockon: :rockon: :rockon:
ε ειμαι επαγγελματιας τι να κανω τωρα? νομιζω οτι καθε αντροπος πρεπει να ειναι επαγγελματιας στη δουλεια του, αλλιος δεν αξιζει.....
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Δεν ειπα εγω οτι ειναι κακο. Ισα ισα. Θα ξαναρθω. Να εισαι συγουρη. Αλλα αυτην την φορα θα σου πω πρωτα τι θελω και μετα θα παμε παρακατω αν συμφωνησεις και εσυ βεβαια.
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Δεν ειπα εγω οτι ειναι κακο. Ισα ισα. Θα ξαναρθω. Να εισαι συγουρη. Αλλα αυτην την φορα θα σου πω πρωτα τι θελω και μετα θα παμε παρακατω αν συμφωνησεις και εσυ βεβαια.
μην μου τα λες εδω ομως..))))) μπορει θα τρομαξει ο κοσμος lol :2funny:
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Πολυ σωστο. Ο σωστος επαγγελματιας στην δουλεια του πρεπει να καταλαβαινει τι θελει ο καθε πελατης πλασμα μου. Αν μπορει το δινει αν οχι δεν πειραζει. Αλλα ειπαμε. Αυτα θα τα πουμε αλλα οχι εδω.  :rockon: :rockon: :rockon:
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Πολυ σωστο. Ο σωστος επαγγελματιας στην δουλεια του πρεπει να καταλαβαινει τι θελει ο καθε πελατης πλασμα μου. Αν μπορει το δινει αν οχι δεν πειραζει. Αλλα ειπαμε. Αυτα θα τα πουμε αλλα οχι εδω.  :rockon: :rockon: :rockon:
αμα δεν μπορω να προσφερω κατι- ας να παει εκει που το προσφερουν ετσι δεν ειναι? ολοι ανθροποι ειμαστε και εχουμε τα γουστα μας...)
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
αμα δεν μπορω να προσφερω κατι- ας να παει εκει που το προσφερουν ετσι δεν ειναι? ολοι ανθροποι ειμαστε και εχουμε τα γουστα μας...)
Και αν μπορεις ομως? Ισως δεν θες δηλαδη?  :think:
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
ε δεν μου εχεις πει ακομα τι ακριβως θες, πως να απαντησω?)))))
Ακριβως αυτο λεω και εγω κουκλι μου. Και δεν ειναι τιποτα σπουδαιο να εισαι σηγουρη. Με απλα λογια πιο GFE θα το ελεγα.  :rockon: :rockon: :rockon:
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Να στειλω pm για να καταλαβεις?  :rockon:
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Ακριβως αυτο λεω και εγω κουκλι μου. Και δεν ειναι τιποτα σπουδαιο να εισαι σηγουρη. Με απλα λογια πιο GFE θα το ελεγα.  :rockon: :rockon: :rockon:
το στιλ GFE γυνεται, αλλα οχι απο τη πρωτη φωρα. Αμα δεν ξερεις τον ανθροπο- ειναι λιγο δυσκολο...οσο ποιο πολυ προχοραει η γνωριμια, τοσο προχοραει και το GFE
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom