Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Στούντιο Δροσοπούλου 95

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rodman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 115K
  • Tagged users Καμία

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Τhanks Νταρια! Οταν ελθω αθηνα θα ρθω να σε επισκεφτω.. τα μισα να ειναι αληθεια απ'αυτα που διαβαζω για σενα  θα με κανουν πολυ ευτηχισμενο   :grin:
χεχεχεχεχε..)) ελπιζω να γνωριστουμε απο κοντα..) φιλακια και καληνυχτα στους ολους!!!!
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Ntaria εγω δεν σε εχω επισκεφθει αλλα το ονομα σου ακουγοταν και ακουγεται πολυ......και διαβαζω πολυ καλα λογια και κριτικες.
Χαδια,φιλια και τετοια κανεις?
Γουσταρεις foot fetish?
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Ntaria εγω δεν σε εχω επισκεφθει αλλα το ονομα σου ακουγοταν και ακουγεται πολυ......και διαβαζω πολυ καλα λογια και κριτικες.
Χαδια,φιλια και τετοια κανεις?
Γουσταρεις foot fetish?
μωρακι αυτα λεγονται και κανονται απο κοντα. Η αμα θες αυριο μιλαμε με τα ΠΜ
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.644
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Νταρια οι γονεις σου ξερουν τη δουλεια που κανεις στην Ελλαδα?
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Νταρια μιλας σοβαρα οτι δεν ξερεις ποιος ειπε εδω μεσα στα σαιτ οτι τον κολησσες νοσημα? η πλακα κανεις?
ο arxidoulis το ειπε και ειναι απο τους φανατικους πουτανοκαψουρηδες που μπορει να εχει μια γυναικα σαν εσενα.μαλιστα κλαιγοτανε οτι τον κολησσες κατι και ειχε γραψει και για σενα απο που το κολησσες.βεβαια οι mods τοτε το διαγραψανε το τελευταιο και καλα κανανε γιατι το θεωρησαν λιγο προσωπικο.αλλα ετσι απλα ξεχασες τον arxidoulis?και απο την τρελη αδυναμια που σου ειχε σε ειχε αποκαλεσει και καργια επειδη του κολησσες παρασημο του παιδιου και ετρεχε στα νοσοκομεια.οι παλιοτεροι τα ξερουμε αυτα.αλλά ξεχασα εσυ τον arxidoulis τον θυμοσουνα οταν σου εσκαγε τα τρακοσια ευρο για να μπει στο δωματιο μαζι σου.βασικα το εχω πει και το εχω ξαναγραψει πολλες φορες και σε πολλα θρεντ.δεν φταινε οι πουτανες που ξηγιουντε ετσι.εμεις τις χαλασαμε και γιναν ετσι.αν ησουν στην πατριδα σου και εκανες τετοια πραγματα οι ρωσοι δεν θα σου φεροντουσαν με δημοκρατικοτητα και αγαπη.ουτε και θα κονομαγες απο τους ρωσους ευρο για να εχεις τις ανεσεις σου και να τους αποκαλεις μαλακες και απο πανω.οι ρωσοι προς το παρων δεν σηκωνουν τετοια πραγματα ασχετα αν η ρωσια ειναι το μεγαλυτερο μπουρδελο του κοσμου και συμφωνουνε ολα τα εθνη σε αυτο.αυτα ειχα να πω και τιποτα αλλο.
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Νταρια οι γονεις σου ξερουν τη δουλεια που κανεις στην Ελλαδα?
ακομα και αυτο γραφτηκε απο τον arxidoulis φιλε μου που την ξερει πολυ καλα.και εννοειτε οτι ετοιμασου να τα αρνηθει ολα και επισης το πιο τραγικο ειναι οτι πρεπει να ετοιμαστεις για υβρεις απο πουτανοκαψουρηδες.
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Τον arxidoulis τον θυμάμαι, θυμάμαι επίσης τι ακριβώς είχε πει....

Επειδή σε αρκετούς (όχι όλους) αξίζει μια Ντάρια να μας λέει μαλάκες, ο φίλος αρχιδούλης μπορεί να έχει γαμήσει και όλη την φυλής χωρίς καποτα (διαβάστε τι γράφει), και να έχει κολλήσει απο άλλη πουτάνα αυτό που κόλλησε.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
για πες μου τωρα φιλε moi, ποιο ηταν το ''βαρυ'' σχολιο που εκανα ??

η διαπιστωση οτι καποια που κονομάει τ αντερα της (και μαγκια της) ειναι πουτάνα στην ψυχη, οταν απ τη μια στα παιρνει και απ την αλλη σε λεει και μαλακα ????
οταν δεν αντεχει σε ΚΑΜΙΑ αρνητικη κριτικη και αμεσως σπευδει να κακοχαρακτηρισει αυτον που την εβαλε ????
ή οταν, κυριευμενη απο τα συμπλεγματα της, λεει (χαριν αστειοτητας, και καλα), οτι θα ηθελε να βαλει κι αυτη κριτικες για τους πελατες της ????

δεν θα το συνεχισω αλλο, γιατι ακομη κι αν δεν το πιστευεις  :), πολλοι ΚΑΙ απ αυτους που κανουν τα πιο αρνητικα σχόλια, το κανουν απλα για τη διαφημιση της..  ;)
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
για πες μου τωρα φιλε moi, ποιο ηταν το ''βαρυ'' σχολιο που εκανα ??

η διαπιστωση οτι καποια που κονομάει τ αντερα της (και μαγκια της) ειναι πουτάνα στην ψυχη, οταν απ τη μια στα παιρνει και απ την αλλη σε λεει και μαλακα ????
οταν δεν αντεχει σε ΚΑΜΙΑ αρνητικη κριτικη και αμεσως σπευδει να κακοχαρακτηρισει αυτον που την εβαλε ????
ή οταν, κυριευμενη απο τα συμπλεγματα της, λεει (χαριν αστειοτητας, και καλα), οτι θα ηθελε να βαλει κι αυτη κριτικες για τους πελατες της ????

δεν θα το συνεχισω αλλο, γιατι ακομη κι αν δεν το πιστευεις  :), πολλοι ΚΑΙ απ αυτους που κανουν τα πιο αρνητικα σχόλια, το κανουν απλα για τη διαφημιση της..  ;)
η λεξη υπανθρωπος ειναι βαρια.σε αυτο μονο δεσποτα σου ειπα ενω σε ολα τα αλλα εχεις δικιο.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
η λεξη υπανθρωπος ειναι βαρια.σε αυτο μονο δεσποτα σου ειπα ενω σε ολα τα αλλα εχεις δικιο.
μιλαω στη γλωσσα του αλλου για να με καταλαβαινει αμεσότερα.  :)

τωρα, αν δεν καταλαβε τη λεξη, ας δωσει και κανενα 30άρι να παρει κανενα λεξικο να αφησει και κανενα φραγκο στη χωρα που της τ ακουμπαει..
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Νταρια μιλας σοβαρα οτι δεν ξερεις ποιος ειπε εδω μεσα στα σαιτ οτι τον κολησσες νοσημα? η πλακα κανεις?
ο arxidoulis το ειπε και ειναι απο τους φανατικους πουτανοκαψουρηδες που μπορει να εχει μια γυναικα σαν εσενα.μαλιστα κλαιγοτανε οτι τον κολησσες κατι και ειχε γραψει και για σενα απο που το κολησσες.βεβαια οι mods τοτε το διαγραψανε το τελευταιο και καλα κανανε γιατι το θεωρησαν λιγο προσωπικο.αλλα ετσι απλα ξεχασες τον arxidoulis?και απο την τρελη αδυναμια που σου ειχε σε ειχε αποκαλεσει και καργια επειδη του κολησσες παρασημο του παιδιου και ετρεχε στα νοσοκομεια.οι παλιοτεροι τα ξερουμε αυτα.αλλά ξεχασα εσυ τον arxidoulis τον θυμοσουνα οταν σου εσκαγε τα τρακοσια ευρο για να μπει στο δωματιο μαζι σου.βασικα το εχω πει και το εχω ξαναγραψει πολλες φορες και σε πολλα θρεντ.δεν φταινε οι πουτανες που ξηγιουντε ετσι.εμεις τις χαλασαμε και γιναν ετσι.αν ησουν στην πατριδα σου και εκανες τετοια πραγματα οι ρωσοι δεν θα σου φεροντουσαν με δημοκρατικοτητα και αγαπη.ουτε και θα κονομαγες απο τους ρωσους ευρο για να εχεις τις ανεσεις σου και να τους αποκαλεις μαλακες και απο πανω.οι ρωσοι προς το παρων δεν σηκωνουν τετοια πραγματα ασχετα αν η ρωσια ειναι το μεγαλυτερο μπουρδελο του κοσμου και συμφωνουνε ολα τα εθνη σε αυτο.αυτα ειχα να πω και τιποτα αλλο.
πλακα ειναι οτι δεν γνωριζω πρωσοπικα τον Αρχδουλι.....
 

Επισκέπτης
Δηλαδη τι θα γινει στα 35 της και γιατι δε θα εχει λεφτα?
Εγω νομιζω οτι με τοσα λεφτα που βγαζουν θα ζουν ζωη χαρισαμενη και τα δισεγγονα της.
Για διαφωτιστε με οι συναδελφοι που το γραψαν αυτο...
Πρωτα απο ολα να πω οτι για μενα το αληθινο φτιαξιμο μιας γυναικας ειναι το να κανει οικογενεια και παιδια,οχι το οικονομικο.Οσες πορνες εχουν τετοιο σκοπο τα παρατανε εγκαιρως και δημιουργουν οικογενεια,ακομη και με πρωην πελατη τους(πιο δυσκολο αυτο αλλα οχι απιθανο).Δεν εχουν ολες ομως τετοια φιλοδοξια,μερικες γουσταρουν απλως το χρημα και δεν εχουν σκοπο να τεκνοποιησουν.Μπελαδες σου λεει,καλα ειμαστε εδω και τα κονομαμε,σιγα μην ξεσκατιζω μωρα εγω...

Αμα πεις και τιποτε σε αρχιζουν και στη θεωρια:"κανεις δεν νοιαζεται για μενα","ειναι τοσο δυσκολο να εισαι ομορφη γυναικα"(!!!),και διαφορες παπαριες...

Εν πασει περιπτωσει,με τον ορο φτιαξιμο στο thread αναφερομαι στο ΧΡΗΜΑΤΙΚΟ φτιαξιμο,και η απαντηση του Baby στην σελιδα 8 με καλυπτει σχεδον πληρως.Οι περισσοτερες οσα βγαζουν,πολλα η λιγα,ΤΑ ΜΑΣΑΝΕ μονες η παρεα με καποιο κωλοπαιδο,και φτου και απο την αρχη στα μπουρδελα και τις βιζιτες μεχρι τα 35-40 τους.Μετα...ΧΕΣΕ ΜΕΣΑ:Τσατσαδες η(στην"καλυτερη"περιπτωση)πατρωνες,δηλ.κατοχοι αδειων για σπιτια.

Καποιες οντως φτιαχνονται ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ και μαλιστα χοντρα αλλα αυτες ειναι μειοψηφια(εγραψα μια στις 30,αλλα πιθανον να ειναι λιγοτερες),οι περισσοτερες ειναι-η γινονται στην πορεια-αυτοκαταστροφικα ατομα.

Για μενα,και το ειπα και στην αρχη,αυτο δεν ειναι πραγματικο φτιαξιμο για μια γυναικα,οι γυναικες δεν εχουν αποστολη σε αυτον τον κοσμο να τα κονομανε σηκωνοντας τα ποδια,για αλλο πραγμα προοριζονται...
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.644
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Δηλαδη ποντικε,μπαινουν σ'ενα λουκι που ειναι πολυ δυσκολο να απεξαρτηθουν μετα οπως συμβαινει και με τα ναρκωτικα.

Παντως εισαι καλη επαγγελματιας και εχω περασει καλα μαζι σου ,πολυ καλο πουτανακι
 

Επισκέπτης
Δηλαδη ποντικε,μπαινουν σ'ενα λουκι που ειναι πολυ δυσκολο να απεξαρτηθουν μετα οπως συμβαινει και με τα ναρκωτικα.
Η συγκριση με την πρεζα ειναι η πλησιεστερη που μπορει να γινει.

Πρεζακιας που δεν το 'χει σκοπο να απεξαρτηθει,δεν προκειται να απεξαρτηθει.
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Παιδιά προσοχή!!!
Αναφορές απαξιωτικές για οικογένειες θα διαγράφονται.Δεν είναι καθόλου σωστό να λέμε για οικογένειες και οι κύριοι ποτέ δεν κάνουν τέτοιες αναφορές.
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Αφού όλοι τα βάλατε με αυτό το κορίτσι ας μιλήσει και για λίγο η υπεράσπιση (αν επιτρέπεται βεβαίως βεβαίως ) . Δεν μπορώ να καταλάβω τί ακριβώς σας έχει  κάνει αυτό το κορίτσι και το βρίζετε τόσα χρόνια. Honestly δεν μπορώ να καταλάβω. 2 χρόνια πηγαίνω σε αυτήν και τη θεωρώ (μετά την Θεά Πολωνή Ισαβελλάρα , εννοείται) την καλύτερη κοπέλα σε στούντιο (από όσες έχω πάρει , εννοείται...)Συνδυάζει εμφάνιση, νάζι , καλές υπηρεσίες. Τα πάντα. Τί άλλο να ζητήσει κανείς. Αλλά με αυτά που διαβάζω στο θρεντ της έφριξα. Νομίζω μερικοί από εσάς δεν έχετε καταλάβει σε ποιό χώρο βρίσκεστε . Ας προσπαθήσω να βάλω τα πράγματα στη θέση τους. Να δηλώσω στους Πουαρό του σάιτ, ότι ούτε πουτανοκαψούρης είμαι , ούτε νταβατζής είμαι, ούτε μου δίνει λεφτά ή μου κάνει έξτρα στο δωμάτιο . Άνθρωπος που πονάει τον έλληνα είμαι και θέλω το 50άρι που δίνει να πιάνει τόπο. Τί ακούμε λοιπόν για αυτό το κορίτσι ...
1)      Δεν είναι όμορφη.
Παιδιά λυπάμαι , αλλά κανείς δε σας έβαλε το πιστόλι στο λαιμό να μπείτε στο δωμάτιο . Όποιος δε θέλει ας την κάνει με ελαφρά πηδηματάκια.. «Σε όποιον αρέσουμε , για τους άλλους δε θα μπορέσουμε....», που έλεγε και το τραγούδι
2)      Δεν κάνει καλές υπηρεσίες
    Συγγνώμη, αλλά δεν το πιστεύω. Σε εμένα είναι σούπερ. Τώρα στις τελευταίες επισκέψεις, μου ρίχνει κάτι ροντέο , που χάνω την μπάλα. Πώς γίνεται σε εσάς να μην είναι καλή ? Ούτε ο δίδυμος αδερφός του Ρουβά είμαι, ούτε ο Ρόκο Σιφρέντι της Ελλάδας.
3)      Έχει αφροδίσια.
  Ειλικρινά δεν με ενδιαφέρει . Και τις 7 πληγές του φαραώ να έχει, και όλες τις αρρώστιες του κόσμου να έχει και η επιστήμη της Ιατρικής να έχει προοδεύσει πάνω της ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ . Κακό του κεφαλιού της, αν ισχύει. Εγώ παίρνω πάντα προφυλάξεις όταν πάω μαζί της. Μέχρι εκεί ενδιαφέρομαι εγώ.  Τώρα αν κάνει extreme sports με άλλους πελάτες και κολλάει αφροδίσια...ε , ας πρόσεχε αυτή και οι άλλοι πελάτες
4)      Κάνει διαφήμιση μέσω του σάιτ
Ποιό είναι το πρόβλημά σας ? Ποιό είναι το κακό σε αυτό? Ναι φυσικά κάνει διαφήμιση και ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙ . Την πελατεία κυνηγάει. Και αυτό θέλω να κάνει. Αν θέλετε κάτι άλλο εσείς , τότε μάλλον εσείς έχετε πρόβλημα
5)      Μας λέει μαλάκες
Πάλι ισχύει ότι και στο 3 . ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ.Frankly my dear I don't give a damn. Εγώ πληρώνω για να περάσω ένα τέταρτο ευχάριστο με μια κοπέλα που θα σεβαστεί τα λεφτά μου στο δωμάτιο. ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΚΑΝΩ.  Τώρα αν με λέει μαλάκα από μέσα της , αν με σχολιάζει με την τσατσά , δεν με ενδιαφέρει. Δεν πληρώνω για να ακούω κομπλιμέντα. Ούτε σκοπεύω να της κάνω πρόταση γάμου. Και όπως είχα ξαναπεί , ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ αν η κάθε ιερόδουλη με θεωρεί μαλάκα ή βαρετό (αλήστου μνήμης κατηγορία που μου είχε προσάψει κάποιος κάποτε ). Δεν έρχομαι στο στούντιο να της αναλύσω την εξίσωση του Σρέντιγκερ , ούτε να της πω για την θεωρία των Κβάντα και το φωτοηλεκτρικό φαινόμενο για να κρέμεται από τα χίλια μου. Ούτε για να την κάνω να γελάσει
6)      Είναι πουτάνα στην ψυχή.
Πάλι νομίζω ότι ξεχνάτε σε ποιό χώρο βρίσκεστε . Ψάχνετε μήπως για γυναίκα ? Για μητέρα για τα παιδιά σας ? Για νύφη για κάνα συγγενή/φίλο σας ? Ψάχνετε για καλόγρια να σας διαβάσει τους ύμνους της Μεγάλης Εβδομάδας και να σας δώσει την ευχή της ? ΣΕ ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΕΙΣΑΣΤΕ. WAKE UP! Με ποιά λογική πρέπει όταν πηγαίνω σε στούντιο, να περνάω την κοπέλα και από ψυχανάλυση? Εγώ όταν βάζω την κοπέλα στο κρεβάτι , της ορμάω και την πηδάω. Φαίνεται μερικοί από εσάς την βάζετε στο κρεβάτι, κάθεστε στην καρέκλα και της λέτε να σας διηγηθεί τη ζωή της. Αλλά και για αυτό , καθ’αυτό το θέμα , το τί είναι στην ψυχή της ας μην κρίνουμε. Ποιός μας έχει ορίσει εμάς κριτές ? Ειδικά σε τόσο σοβαρό θέμα , όπως το τί είναι η ψυχή του καθενός? 
Αυτά ήθελα να πω κύριοι για αυτό το κορίτσι. Παρακαλώ σεβαστείτε τη δουλειά της και την παρουσία της στο σάιτ. Πιστεύω ότι από εμπάθεια τα λέτε αυτά, επειδή δεν ανταποκρίθηκε σε κάποιες προσδοκίες σας, που εσείς ΑΠΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΛΑΘΟΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΑΤΕ. Μου θυμίζετε ένα κολλητό μου, ο οποίος είδε μια κοπέλα (τον απόλυτο έρωτα της ζωής) του να παντρεύεται άλλον. Ο κολλητός μου ήταν καλεσμένος στο γάμο και όταν τον ρώτησα για εντυπώσεις τα βρήκε όλα χάλια . Νυφικό χάλια, δεξίωση χάλια. Μέχρι και για τον παπά μου είπε ότι δεν είχε περιποιημένη γενειάδα και χτύπαγε άσχημα στην τελετή (τί είπε το άτομο...  :jerking: ) Φαντάζομαι ότι αν ήταν ο φίλος μου στη θέση του γαμπρού , θα ήταν όλα τέλεια. Το νυφικό θα ήταν σαν της Νταϊάνας ότν παντρύτηκε τον Κάρολο και ο παπάς καθ’οδόν για  το γάμο φαντάζομαι θα έκανε και μια στάση από το κομμωτήριο  του Λάκη Γαβαλά για περιποίηση προσώπου και bearding. Κάτι ανάλογο πιστεύω συμβαίνει με εσάς και την Ντάρια. Δεν μπορώ εγώ να το εξηγήσω αλλιώς
Υ.Γ. Ντάρια , δεν σε έχω ξεχάσει παιδί μου , απλά έχω τρεχάματα. Θα τα πούμε όμως, σύντομα. Φιλιά  :-*
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Germaon καλώς μας βρήκες αδερφέ!Χάρηκα που βλέπω πάλι το nick σου στα thread του σάϊτ  :rockon: :rockon: :rockon:
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Germaon καλώς μας βρήκες αδερφέ!Χάρηκα που βλέπω πάλι το nick σου στα thread του σάϊτ  :rockon: :rockon: :rockon:
Σευχαριστώ φίλε. Ηθελα να γράψω κάποια πράγματα γιατί θεωρώ κρίμα να λένε τόσα για το κορίτσι.
Μια κοπέλα λίγο να γλείφει αρχίδια και να είναι ευδιάθετη γίνεται αυτομάτως Θεά.   Μόνο την Ντάρια την περνάνε από χίλια δυό τεστ. Σε λίγο θα τη ρωτάνε αν φτιαχνει καλή σπανακόπιτα για να περνάνε στο δωμάτιο
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom