Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Στούντιο Δροσοπούλου 95

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rodman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 115K
  • Tagged users Καμία

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
Μαλακιες να πουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΠΑμε Ρωσια,ουκραννννια λεω γω να φερουμε  αγνο μουνακι του θεου!!!!!!

+100.000, Πές τα ρε Χρηστάρα  :rockon:
Αμήν και πότε Λέμε, να φέρουμε μοντελάκια
αγάμητα με ολόφρεσκο μουνάκι (άσε που εδώ
έρχονται οι δευτερο-τριτο-κλασσάτες βλαχάρες από
αυτά τα μέρη)...
 

Επισκέπτης
Baby,δεν γουσταρω πολλα απο οσα εχεις γραψει,αλλα εδω εισαι μεσα 100%,ΔΥΣΤΥΧΩΣ οπως λες και εσυ...

Δεν υπαρχουν πιο ΧΑΖΕΣ γυναικες απο τις πορνες,ΞΑΝΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ...
 

zestos

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2007
Μηνύματα
76
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
0
κι εσυ πραγματικα πουτανα στην ψυχη. κι αν δεν καταλαβαινεις τη διαφορα, φροντισε να μαθεις καλλιτερα ελληνικα..

αντε γεια τωρα, ξαναμπες οταν ξαναπεσει η δουλεια. και θα τα πουμε και στο μελλον σε κανενα μπουρδελακι της λιοσιων να κανεις κωλοτουμπες για 12 ευρω..



υπάνθρωπε..

Μα καλά, είστε τόσο γελοίοι ρε; Αντί να λέτε μπράβο στο κοριτσάκι που ενώ είναι μετανάστρια και ο κάθε πούστης μπορεί να την βρει ή να την καρφώσει ανά πάσα στιγμή στους μπάτσους, είχε τα "αρχίδια" να πεί το αυτονόητο, ότι δηλ ο κάθε ένας που δεν έχει πως να περάσει την ώρα του δεν δικαιούται να στιγματίζει και να απαξιώνει κοριτσάκια σαν ρουφιάνος καλυμένος πίσω από την κουκούλα ενός υποκοριστικού, εσείς τη βρίζεται κιόλας την κοπέλα! Είστε επιεικώς ξεφτίλες!
Μπράβο στη Ντάρια, μακάρι να γίνει παράδειγμα και για άλλες κοπέλες που τις ξεσκίζουν εδώ μέσα ένα σωρό ρουφιάνοι.
ΑΝ ΕΙΣΤΕ ΜΑΓΚΕΣ ΡΕ ΒΑΛΤΕ ΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΝΤΑΒΑΤΖΗΔΕΣ ΤΟΥΣ ΑΛΗΤΕΣ ΠΟΥ ΠΟΥΛΑΝΕ ΛΕΥΚΗ ΣΑΡΚΑ, ΟΧΙ ΜΕ ΤΑ ΑΜΟΙΡΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ, ΕΛΕΟΣ ΡΕ!
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
+100.000, Πές τα ρε Χρηστάρα  :rockon:
Αμήν και πότε Λέμε, να φέρουμε μοντελάκια
αγάμητα με ολόφρεσκο μουνάκι (άσε που εδώ
έρχονται οι δευτερο-τριτο-κλασσάτες βλαχάρες από
αυτά τα μέρη)...
Εγω ειμαι 19 .....εχω μελλον...........απο χειμωνα αρχιζω Ρωσσικα......
και αντε γεια.....
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
Πάντως ρε παιδιά σήμερα στο forumικό
'Στούντιο Έρως' έγινε κυριολεκτικά
'της Ντάριας' λέμε ...αχαχαχαχαχα  :2funny:

Υ.Γ. Daria = η Δαρεία ; ρε σείς μήπως
είναι το θηλυκό του Δαρείου ; ...
'...Δαρείου καὶ Παρυσάτιδος γίγνονται παῖδες δύο͵
πρεσβύτερος μὲν Ἀρταξέρξης͵ νεώτερος δὲ Κῦρος·...'
:2funny: Ρε μήπως να ρωτήσουμε τον Λιακόπουλο να μας πεί;
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
εγω θα παω εκει τωρα το καλοκαιρακι οταν οι αλλοι τυποι θα πανε στα πουστρονησα παρο,μυκονο ναξο κτλ. να τους παισουν τον κολο οι πουστρονησιωτες να τους φυγουν και 2000 ευρα για το τιποτε. ΕΛΕΟΣ ΜΕ ΤΟΥΤΗ ΤΗ ΤΡΑΒΕΣΤΟΠΟΥΣΤΟΓΑΜΟΚΟΛΟΣΑΒΟΥΡΟΧΩΡΑ ΜΑΓΚΕΣ ΜΑΚΡΙΑ ΚΑΙ ΑΛΑΡΓΑ ΟΤΑΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΣΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ.  

Θα σας ποσταρω βεβαια ανταποκριση. Ελπιζω να πετυχουμε κατι καλο με κατι φιλους που θα παω.
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Μα καλά, είστε τόσο γελοίοι ρε; Αντί να λέτε μπράβο στο κοριτσάκι που ενώ είναι μετανάστρια και ο κάθε πούστης μπορεί να την βρει ή να την καρφώσει ανά πάσα στιγμή στους μπάτσους, είχε τα "αρχίδια" να πεί το αυτονόητο, ότι δηλ ο κάθε ένας που δεν έχει πως να περάσει την ώρα του δεν δικαιούται να στιγματίζει και να απαξιώνει κοριτσάκια σαν ρουφιάνος καλυμένος πίσω από την κουκούλα ενός υποκοριστικού, εσείς τη βρίζεται κιόλας την κοπέλα! Είστε επιεικώς ξεφτίλες!
Μπράβο στη Ντάρια, μακάρι να γίνει παράδειγμα και για άλλες κοπέλες που τις ξεσκίζουν εδώ μέσα ένα σωρό ρουφιάνοι.
ΑΝ ΕΙΣΤΕ ΜΑΓΚΕΣ ΡΕ ΒΑΛΤΕ ΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΝΤΑΒΑΤΖΗΔΕΣ ΤΟΥΣ ΑΛΗΤΕΣ ΠΟΥ ΠΟΥΛΑΝΕ ΛΕΥΚΗ ΣΑΡΚΑ, ΟΧΙ ΜΕ ΤΑ ΑΜΟΙΡΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ, ΕΛΕΟΣ ΡΕ!
πρωτο εσυ ξεφτιλιζεσε με την αμετρητη πουτανοκαψουρα σου και δευτερον επειδη εισαι και νεος στο σιτε μαθε τωρα πως η νταρια δεν εχει νταβατζηδες γιατι εχει και χρονια στην ελλαδα και στα μπουρδελα.
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
την καλυτερη διαφιμηση κανατε παντως στο κοριτσι να στε καλα.εκει που ειχε ξεχαστει εγινε παλι αναρπαστη και στο θεμα ενδιαφεροντος πολλων.
δεσποτα βαρυ το σχολιο σου.κριτικη κανουμε στα κοριτσια δεν μπινελικωνομαστε με τα κοριτσια  ;) εισουν λαθος σε αυτο το σχολιο σου.
 

saras

Μέγας
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
264
Κριτικές
11
Like
134
Πόντοι
4.160
καλησπερα παιδια!ειμαι νεος στο σαιτ αλλα πολυ παλιος στο να διαβαζω το forum.απλα θα επιβεβαιωσω και εγω, οτι καπωσ παλιοτερα, πριν καποιους μηνες, ειχε γραφτει απο συγκεκριμενο μελος του site οτι ειχε προσφερει 300 ευρω γαι ελευθερο σεξ στην νταρια, εκεινη τα ειχε δεχτει και το παιδι κολλησε καποιο αφροδισιο νοσημα-δεν ειπε τι ηταν-και ξαφνικα η νταρια εξαφανιστηκε απο ολα τα studio για 1-2 μηνες.οποιος θελει ας διαβασει παλιοτερα.και παλι απλα επιβεβαιωνω τι ειχε γραφτει.τωρα τι ειχε γινει, ειναι αλλη ιστορια...
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
καλησπερα παιδια!ειμαι νεος στο σαιτ αλλα πολυ παλιος στο να διαβαζω το forum.απλα θα επιβεβαιωσω και εγω, οτι καπωσ παλιοτερα, πριν καποιους μηνες, ειχε γραφτει απο συγκεκριμενο μελος του site οτι ειχε προσφερει 300 ευρω γαι ελευθερο σεξ στην νταρια, εκεινη τα ειχε δεχτει και το παιδι κολλησε καποιο αφροδισιο νοσημα-δεν ειπε τι ηταν-και ξαφνικα η νταρια εξαφανιστηκε απο ολα τα studio για 1-2 μηνες.οποιος θελει ας διαβασει παλιοτερα.και παλι απλα επιβεβαιωνω τι ειχε γραφτει.τωρα τι ειχε γινει, ειναι αλλη ιστορια...

Άμα τα ήθελε ο κόλος του παιδιού αυτού τί να
σου κάνει η Ρωσίδα που πεινάει για χρήμα;
Ας πρόσεχε ο τύπος, τί άλλο να πούμε...
Η κάβλα και η μαλακία πληρώνονται, και το
χειρότερο είναι να τα πληρώσεις με την υγεία σου.
 

neo123

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
223
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Μα καλά, είστε τόσο γελοίοι ρε; Αντί να λέτε μπράβο στο κοριτσάκι που ενώ είναι μετανάστρια και ο κάθε πούστης μπορεί να την βρει ή να την καρφώσει ανά πάσα στιγμή στους μπάτσους, είχε τα "αρχίδια" να πεί το αυτονόητο, ότι δηλ ο κάθε ένας που δεν έχει πως να περάσει την ώρα του δεν δικαιούται να στιγματίζει και να απαξιώνει κοριτσάκια σαν ρουφιάνος καλυμένος πίσω από την κουκούλα ενός υποκοριστικού, εσείς τη βρίζεται κιόλας την κοπέλα! Είστε επιεικώς ξεφτίλες!
Μπράβο στη Ντάρια, μακάρι να γίνει παράδειγμα και για άλλες κοπέλες που τις ξεσκίζουν εδώ μέσα ένα σωρό ρουφιάνοι.
ΑΝ ΕΙΣΤΕ ΜΑΓΚΕΣ ΡΕ ΒΑΛΤΕ ΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΝΤΑΒΑΤΖΗΔΕΣ ΤΟΥΣ ΑΛΗΤΕΣ ΠΟΥ ΠΟΥΛΑΝΕ ΛΕΥΚΗ ΣΑΡΚΑ, ΟΧΙ ΜΕ ΤΑ ΑΜΟΙΡΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ, ΕΛΕΟΣ ΡΕ!
+10000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000
 

neo123

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
223
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Ντάρια μωρό μου δες την ψυχολογία του Μέσου Έλληνα για να καταλάβεις τι έγινε.

[youtube=425,350]ABQqtovlqWU[/youtube]
 

saras

Μέγας
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
264
Κριτικές
11
Like
134
Πόντοι
4.160
απο ποτε οι ρωσιδες πεινανε για χρημα???εχεις υποψιν σου ποσα βγαζουν καθε μερα?απο τον καθε πελατη, παιρνουν καθαρα 20 ευρω και οτι εξτρα προκυψουν μεσα στο δωματιο...για σκεψου ποσες πελατες εχουν?
αλλα ποσο ηλιθια μπορει να ειναι μια πουτανα που ν ρισκαρει και την δικη της υγεια???και ποιος μου λεει οτι δεν το ηξερε οτι εχει κατι, πριν κανει ελεθευθερο μαζι του?βλακας και αυτος που προτεινε κατι τετοιο, αλλα μεγαλη πουτανια και πο την συγκεκριμενη!γνωμη μου...
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
εγω παντως τν νταρια δεν τη γαμησα γιατι εχει σοφιστικε υφος. Γαμησα τη λαουρα ομως
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
απο ποτε οι ρωσιδες πεινανε για χρημα???εχεις υποψιν σου ποσα βγαζουν καθε μερα?απο τον καθε πελατη, παιρνουν καθαρα 20 ευρω και οτι εξτρα προκυψουν μεσα στο δωματιο...για σκεψου ποσες πελατες εχουν?
αλλα ποσο ηλιθια μπορει να ειναι μια πουτανα που ν ρισκαρει και την δικη της υγεια???και ποιος μου λεει οτι δεν το ηξερε οτι εχει κατι, πριν κανει ελεθευθερο μαζι του?βλακας και αυτος που προτεινε κατι τετοιο, αλλα μεγαλη πουτανια και πο την συγκεκριμενη!γνωμη μου...

Αγαπητέ Saras, αναφέρομαι στην νοοτροπία και ψυχολογία της ΦΙΛΑΡΓΥΡΙΑΣ, την οποία λόγω και
των συνθηκών στις χώρες τους όταν αποφάσισαν
να γίνουν 'Τάνες' την έχουν υπερανεπτυγμένη.
Αχόρταγες για χρήμα είναι (και για πούτσο ενίοτε)
:2funny:

Υ.Γ. Κι εγώ Bordelman, αν τύχαινε και δεν τσιγκουνευόμουν το 50/60-άρι και πέρναγα
από το 'Έρως' την Λάουρα θα πιτσίλαγα    :grin:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.644
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Οταν 35αρησει δεν θα ειναι για γελια αλλα για κλαματα.
γιατι νομιζεις οτι θα εχεις λεφτα στα 35 σου? χαχαχααχαχ
εδω γελαμε...

Μια στις τριαντα πουτανες να καταφερει να φτιαχτει,και πολλες λεω

Δηλαδη τι θα γινει στα 35 της και γιατι δε θα εχει λεφτα?
Εγω νομιζω οτι με τοσα λεφτα που βγαζουν θα ζουν ζωη χαρισαμενη και τα δισεγγονα της.
Για διαφωτιστε με οι συναδελφοι που το γραψαν αυτο...
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Και τι να λεει ρε φιλε......
Στη Ρωσια υπαρχει φτωχεια κλπ κλπ αλλα στην Ελλαδα υπαρχει σεξουαλικη φτωχεια και φτωχεια στις γυναικες!!!!!
Γι'αυτο και πληρωνουμε..
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
Και τι να λεει ρε φιλε......
Στη Ρωσια υπαρχει φτωχεια κλπ κλπ αλλα στην Ελλαδα υπαρχει σεξουαλικη φτωχεια και φτωχεια στις γυναικες!!!!!
Γι'αυτο και πληρωνουμε..

γαμησε τα ειναι και εδω απο φτωχεια και η Ρωσια εχει πολλους πλουσιους με μεσο ορο 38 ετων.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom