Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Στούντιο Δροσοπούλου 95

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rodman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 115K
  • Tagged users Καμία

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
νταρια για πες μας κανα γιατρο περνας? ή ακομη στο μουνι σου για τα αφροδισια που εχουν αναφερει οι παλιοτεροι?
θες να'ρθεις να'ρθεις ωα ελεγξεις το βιβλιαριο υγειας μου?
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
Φιλε,αυτο δεν το πιστευω..και χωρις διαθεση να παραστησω τον συνηγορο της,ετσι?

Η Νταρια σαν δηλωμενη που ειναι περναει γιατρο καθε 15 ημερες.

ελα βρε... εγω δεν θα καθομουν να μιλαγα για κατι τοσο χοντρο αμα δεν το ειχα ακουσει και διαβασει απο πολυ κοσμο...
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Νταρια απο που εισαι?
Ρωσια η Τσεχια?
 

Επισκέπτης
Ντροπή ρε πως μιλάτε στη κοπέλα.    

εχεις ακουσει ποτε τι γνωμη εχουν αυτες για τους αντρες?
Αν και  έχει το δικαίωμα να έχει τη χειρότερη άποψη για εμάς γιατί αντιμετωπίζει τρελές καταστάσεις στη δουλειά της,  

κ επειδη αντιμετωπιζει προβληματα σε μια δουλεια που την ΕΠΕΛΕΞΕ εκεινη εγω τι θα πρεπει να κανω???να δινω 50αρια χωρις να γαμαω για να νιωσει καλυτερα?γιατι πρεπει να καταλαβαινω εγω την πουτανα κ οχι η πουτανα εμενα???

αυτό που είπε το παίρνει στραβά όποιος έχει το κόμπλεξ του μαλάκα. 
το να το ελεγε μονο στο ιντερνετ μικρης σημασια εχει...το θεμα ειναι οτι το εχουν σαν καραμελα να αποκαλουν καποιον που απ αυτον ζουν μαλακα
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
πραγματικα περναω τους γιατρους καθε 15 μερες. Οποιος δεν πιστευει να ερθει και θα κοιταξει το βιβλιαριο υγειας μου
 

Επισκέπτης
ελα βρε... εγω δεν θα καθομουν να μιλαγα για κατι τοσο χοντρο αμα δεν το ειχα ακουσει και διαβασει απο πολυ κοσμο...
Καθε δεκαπεντε ημερες εχει κολπικη εξεταση και μια φορα τον μηνα εξεταση αιματος,για οσες ειναι δηλωμενες.

Μερικες(οχι ολες)πηγαινουν και σε δικο τους γυναικολογο,δεν ξερω αν το κανει η Νταρια.

ΠΟΛΥ ΑΠΙΘΑΝΟ δηλωμενη,σε"σπιτι",και να εχει αφροδισιο νοσημα.
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
θες να'ρθεις να'ρθεις ωα ελεγξεις το βιβλιαριο υγειας μου?

ωραια διπλωματια...

ΠΡΟΣΟΧΗ δεν λεω οτι αυτη την δεδομενη στιγμη εχει καποιο αφροδισιο... για κατι τετοιο δεν γνωριζω κατι...
εγω μιλαω για παρελθοντα χρονο... οπως και οι αναφορες για αυτο το ζητημα απο τα μελοι του σαϊτ μας.
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
ωραια διπλωματια...

ΠΡΟΣΟΧΗ δεν λεω οτι αυτη την δεδομενη στιγμη εχει καποιο αφροδισιο... για κατι τετοιο δεν γνωριζω κατι...
εγω μιλαω για παρελθοντα χρονο... οπως και οι αναφορες για αυτο το ζητημα απο τα μελοι του σαϊτ μας.
και ποτε μου δεν ειχα κατι τετοιο. Παλιελεγχεται κοιτωντας βιβλιαριο υγειας.
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
Καθε δεκαπεντε ημερες εχει κολπικη εξεταση και μια φορα τον μηνα εξεταση αιματος,για οσες ειναι δηλωμενες.

Μερικες(οχι ολες)πηγαινουν και σε δικο τους γυναικολογο,δεν ξερω αν το κανει η Νταρια.

ΠΟΛΥ ΑΠΙΘΑΝΟ δηλωμενη,σε"σπιτι",και να εχει αφροδισιο νοσημα.

τα παντα ειναι πιθανα... και το συγκεκριμενο ειχε βγει στην φορα...

 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
και ποτε μου δεν ειχα κατι τετοιο. Παλιελεγχεται κοιτωντας βιβλιαριο υγειας.

... αμα ηταν ψεμα αυτο που λεω.... απο το πρωτο ποστ που το εγραψα ή οταν το γραφαν παλιοτερα αυτο μεσα εδω... θα ειχες βγει και θα το ΦΩΝΑΖΕΣ ΟΤΙ ΛΕΤΕ ΨΕΜΜΑΤΑ...

 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
και παλι σας λεω οτι ποτε μου δεν ειχα τιποτα και πιστευω οτι αυτι που εχου πει η εχουν παθει κατι δεν ερχουνται μονο σε μενα....
 

neo123

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
223
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
εχεις ακουσει ποτε τι γνωμη εχουν αυτες για τους αντρες?
κ επειδη αντιμετωπιζει προβληματα σε μια δουλεια που την ΕΠΕΛΕΞΕ εκεινη εγω τι θα πρεπει να κανω???να δινω 50αρια χωρις να γαμαω για να νιωσει καλυτερα?γιατι πρεπει να καταλαβαινω εγω την πουτανα κ οχι η πουτανα εμενα???
το να το ελεγε μονο στο ιντερνετ μικρης σημασια εχει...το θεμα ειναι οτι το εχουν σαν καραμελα να αποκαλουν καποιον που απ αυτον ζουν μαλακα

Απλά είναι για συγκεκριμένη δουλειά. Δεν είναι ψυχολόγος και μάλιστα δεν είναι σε θέση να σκέπτεται καθαρά κάθε στιγμή.  Τι νομίζεις ότι π.χ η Κατερίνα έχει την καλύτερη των απόψεων για εμάς? Είναι απλά ποιο έμπειρη- έξυπνη και διαχειρίζεται την κατάσταση καλύτερα.   
Μην έχεις τρελές απαιτήσεις από κοπέλες σαν την Ντάρια. Σας βρίζουν και σας φέρονται απαίσια χιλιάδες Έλληνες καθημερινά σε διάφορες υπηρεσίες που ζουν από εσάς και βγάζετε το Θυμό σας στη Ντάρια!   
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
Ανωνυμα και στο Internet,εναντιον υπογραφης Γιατρου...

Τι διαλεγεις σαν πιο αξιοπιστη μαρτυρια?

την υπογραφη γιατρου... (εφοσον και ο γιατρος ειναι ΣΩΣΤΟΣ  ;)  διοτι οι περισσοτεροι λειτουργουν με φακελλακι... )
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
... αμα ηταν ψεμα αυτο που λεω.... απο το πρωτο ποστ που το εγραψα ή οταν το γραφαν παλιοτερα αυτο μεσα εδω... θα ειχες βγει και θα το ΦΩΝΑΖΕΣ ΟΤΙ ΛΕΤΕ ΨΕΜΜΑΤΑ...
δεν ηξερα γιατι δεν ειχα ιντερνετ και κανενας απο τους πελατες δεν μου το'χει πει.... τωρα τα μαθενω τα νεα....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom