Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Στούντιο Δροσοπούλου 95

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rodman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 115K
  • Tagged users Καμία

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ε μπορεις να πεις "εμενα δεν μ'αρεσει" η απλα να την περιγραψεις ξερω εγω. Αλλα να μην προσβαλετε της κοπελες... ηπαμε οτι εχετε διαφορα γουστα και δεν μπορει μια κοπελα να αρεσει στους ολους σας...
δηλαδη θα θεσουμε και ορια ή ακομα και ''γλωσσα'' στην κριτικη ??
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
ενταξει δεν ηπαμε αυτο..)) αλλα να πουμε γελαω σαν τρελη οταν διαβαζω κριτικες κια εμενα...) ενας γραφει "κουκλαρα" και ο αλλος "δεν αξιζει μια". Και αυτος που σκεφτεται να'ρθει τι να καταλαυει?)))))
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
ε μπορεις να πεις "εμενα δεν μ'αρεσει" η απλα να την περιγραψεις ξερω εγω. Αλλα να μην προσβαλετε της κοπελες... ηπαμε οτι εχετε διαφορα γουστα και δεν μπορει μια κοπελα να αρεσει στους ολους σας...
Nα σε ρωτησω κατι ΝΤΑΡΙΑ???Οταν παs σε ενα μαγαζι ,οτιδηποτε μαγαζι,και δειs οτι το μαγαζι παρεχει χαμηλη ποιοτητα του προιοντοs που πουλαει  δεν σου ερχεται στο μυαλο να το ξεφωνισειs για να παρει χαμπαρι τι κανει?????Ετσι και οταν παs σε ενα στουντιο η ενα στριπτιζαδικο και βλεπειs κατι μπαζοκλεs που υποτιθεται οτι ειναι εκει για να σε ''καβλωσουν'' και να σε ''αναγκασουν'' να ''αγορασειs''το προιον  δεν θα τουσ κραξειs????Μην παρεξηγησειs τισ λεξειs προιον και αγορασειs ...πιστευω καταλαβαινειs πωσ τιs εννοω!!!!!!
;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
ενταξει δεν ηπαμε αυτο..)) αλλα να πουμε γελαω σαν τρελη οταν διαβαζω κριτικες κια εμενα...) ενας γραφει "κουκλαρα" και ο αλλος "δεν αξιζει μια". Και αυτος που σκεφτεται να'ρθει τι να καταλαυει?)))))

Κοπελιά μου, η έκθεση κάποιων προσώπων σε διάφορα μέσα όπως π.χ. τώρα το ίντερνετ έχει τα αρνητικά της και τα θετικά της, πράγμα το οποίο δεν μπορείς να ελέγξεις ούτε να αποφύγεις.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ενταξει δεν ηπαμε αυτο..)) αλλα να πουμε γελαω σαν τρελη οταν διαβαζω κριτικες κια εμενα...) ενας γραφει "κουκλαρα" και ο αλλος "δεν αξιζει μια". [size=10pt]Και αυτος που σκεφτεται να'ρθει τι να καταλαυει?)))))[/size]
αυτο ειναι που σε απασχολει ???? μην τυχον και χαθει κανενα 25άρι ???? πλακα μου κανεις ????

δηλαδη ο αλλος τι να καταλαβει οταν εσυ λες:
λοιπον,εισατε ολοι μαλακες αλλα σας αγαπαμε ρε γαμοτο...)))

- οτι ειμαστε μαλακες ????
- οτι μας αγαπας ολους ????
- οτι δεν ειχες τί να γραψεις και εγραψες μια μαλακια για να περναει η ωρα ????
- οτι μπηκες για να κανεις διαφημιση έστω και ''μαυρη'' ????

τιιιιιι ????????
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Nα σε ρωτησω κατι ΝΤΑΡΙΑ???Οταν παs σε ενα μαγαζι ,οτιδηποτε μαγαζι,και δειs οτι το μαγαζι παρεχει χαμηλη ποιοτητα του προιοντοs που πουλαει  δεν σου ερχεται στο μυαλο να το ξεφωνισειs για να παρει χαμπαρι τι κανει?????Ετσι και οταν παs σε ενα στουντιο η ενα στριπτιζαδικο και βλεπειs κατι μπαζοκλεs που υποτιθεται οτι ειναι εκει για να σε ''καβλωσουν'' και να σε ''αναγκασουν'' να ''αγορασειs''το προιον  δεν θα τουσ κραξειs????Μην παρεξηγησειs τισ λεξειs προιον και αγορασειs ...πιστευω καταλαβαινειs πωσ τιs εννοω!!!!!!
;) ;) ;) ;) ;) ;)
ναι αλλα δεν ξεχναω ομως οτι καποιος θα εχει αλλη γνωμη για το ιδιο προιον...
 

o palios

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2007
Μηνύματα
953
Like
2
Πόντοι
6
θα ηταν καλυτερα και πιο ενδιαφερον σιγουρα ,αν μπορουσες και ειχες ορεξη να γραψεις,χωρις να ονομαζεις βεβαια  κανεναν.
νομιζω θα μας αρεσε πολυ αυτο ,πολλα εχεις δει ,εχεις ζησει λογικα, οποτε θα μπορουσες να μοιραστεις μερικα μαζι μας.
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
αυτο ειναι που σε απασχολει ???? μην τυχον και χαθει κανενα 25άρι ???? πλακα μου κανεις ????

δηλαδη ο αλλος τι να καταλαβει οταν εσυ λες:
- οτι ειμαστε μαλακες ????
- οτι μας αγαπας ολους ????
- οτι δεν ειχες τί να γραψεις και εγραψες μια μαλακια για να περναει η ωρα ????
- οτι μπηκες για να κανεις διαφημιση έστω και ''μαυρη'' ????

τιιιιιι ????????
οιλοι εσεις δεν εισαστε εδω για να περναει η ωρα...?)) δηλαδι εσεις μπορειτε να γραφετε της μαλακιες σας και εγω δεν μπορω?)))
διαφημιση εχουμε εδω ετσι και αλλιος οποτε δεν χριαζομαι και αλλη..))))
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
λοιπον,εισατε ολοι μαλακες αλλα σας αγαπαμε ρε γαμοτο...)))

το ειπε αυτο η Νταρια???????????

Δλδ οποιος πληρωνει για σεξ θεωρειται μαλακας??????????????
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Εχειs ακουσει την παροιμια κουτσοι στραβοι στον αγιο παντελεημονα????
Το να ειναι καποιοs μπαζο δεν ειναι κακο...
Και εγω μπορει να ειμαι μπαζο(δεν ειμαι ;) ;) ;))
Αν με δειs λοιπον να κανω ανδρικο στριπτιζ δεν θα με ξεφωνισειs????(καλα εμενα ...αποκλειεται.. :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: ;) ;) ;))
Υπαρχουν τοσεs δουλειεs να κανει κανειs... :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:









 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
λοιπον,εισατε ολοι μαλακες αλλα σας αγαπαμε ρε γαμοτο...)))

το ειπε αυτο η Νταρια???????????

Δλδ οποιος πληρωνει για σεξ θεωρειται μαλακας??????????????
σαφεστατα και το ειπε. και μην ψαρωνεις απο τα ποστακια της. για διαφημιση μπηκε και δεν επειδη ειναι και κακομαθημενη δεν μπορει να δεχτει οτι υπαρχει αντρας στον οποιο δεν αρεσει και της χαλαει το μεσο ορο των κριτικων..  :)
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
λοιπον,εισατε ολοι μαλακες αλλα σας αγαπαμε ρε γαμοτο...)))

το ειπε αυτο η Νταρια???????????

Δλδ οποιος πληρωνει για σεξ θεωρειται μαλακας??????????????
εε δεν μετραει αυτο..) ιπια λιγο παραπανο τοτε και ζητησα σιγνομι κι'ολλας..)
 

Επισκέπτης
οιλοι εσεις δεν εισαστε εδω για να περναει η ωρα...?)) [size=18pt]δηλαδι εσεις μπορειτε να γραφετε της μαλακιες σας και εγω δεν μπορω[/size]?)))
διαφημιση εχουμε εδω ετσι και αλλιος οποτε δεν χριαζομαι και αλλη..))))

NAI,ετσι οπως ακριβως το εγραψες,εμεις μπορουμε να γραφουμε οτι θελουμε κ εσυ οχι:
1)γιατι ειμαστε (Α)ντρες
2)ειμαστε ολοι ψωλαραδες
3)ειμαστε ομορφοπαιδα
4)ο πελατης εχει παντα δικιο κ εμεις ειμαστε ο πελατης
5)ζεις απο εμας κ επρεπε το λιγοτερο που θα πρεπει να κανεις θα ειναι να μας σεβεσαι οπως σε σεβομαστε κ εμεις

 

Επισκέπτης
λοιπον,εισατε ολοι μαλακες αλλα σας αγαπαμε ρε γαμοτο...)))

το ειπε αυτο η Νταρια???????????

Δλδ οποιος πληρωνει για σεξ θεωρειται μαλακας??????????????

Αμε χρησταρα.Αμ τι νομιζες?Οτι τα πουτανακια που πας σε εχουν σε εκτιμηση?Αντε να χυσει ο μαλακας λενε να τον ξεφορτοθουμε!
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
σαφεστατα και το ειπε. και μην ψαρωνεις απο τα ποστακια της. για διαφημιση μπηκε και δεν επειδη ειναι και κακομαθημενη δεν μπορει να δεχτει οτι υπαρχει αντρας στον οποιο δεν αρεσει και της χαλαει το μεσο ορο των κριτικων..  :)
σιγα...) οι αντρες δεν τελειωνουν.. δεν περναει ο ενας- θα περασει ο αλλος...) και ο καθενας θα εχει τη γνωμη του....
Αλλα η αλιθεια ειναι οτι μπηκα να περασει η ωρα μου
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
σαφεστατα και το ειπε. και μην ψαρωνεις απο τα ποστακια της. για διαφημιση μπηκε και δεν επειδη ειναι και κακομαθημενη δεν μπορει να δεχτει οτι υπαρχει αντρας στον οποιο δεν αρεσει και της χαλαει το μεσο ορο των κριτικων..  :)
Εγω παντωs χωριs να την ξερω(γνησια)και χωριs διαθεση να την αβανταρω....πιστευω οτι ηθελε να πει κατι αλλο και ειπε αυτο που ειναι οντωs  παρεξηγησιμο.....Δεν μπορει να ειναι τοσο χαζη που να μην καταλαβε οτι μπορουσε ευκολα να προκαλεσει...... :think: :think: :think: :think:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom