Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Στούντιο Δροσοπούλου 95

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rodman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 115K
  • Tagged users Καμία

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
δεν ηξερα γιατι δεν ειχα ιντερνετ και κανενας απο τους πελατες δεν μου το'χει πει.... τωρα τα μαθενω τα νεα....

και στο ξαναλεω και εσενα και στους υπολοιπους... αυτο που λεω δεν ΤΟ ΕΧΩ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΓΩ... ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΠΟΣΤ... απο διακεκριμενα μελοι του σαϊτ...
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Απλά είναι για συγκεκριμένη δουλειά. Δεν είναι ψυχολόγος και μάλιστα δεν είναι σε θέση να σκέπτεται καθαρά κάθε στιγμή.  Τι νομίζεις ότι π.χ η Κατερίνα έχει την καλύτερη των απόψεων για εμάς? Είναι απλά ποιο έμπειρη- έξυπνη και διαχειρίζεται την κατάσταση καλύτερα.   
Μην έχεις τρελές απαιτήσεις από κοπέλες σαν την Ντάρια. Σας βρίζουν και σας φέρονται απαίσια χιλιάδες Έλληνες καθημερινά σε διάφορες υπηρεσίες που ζουν από εσάς και βγάζετε το Θυμό σας στη Ντάρια!   
ευχαριστω πολυ!!!!
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
Απλά είναι για συγκεκριμένη δουλειά. Δεν είναι ψυχολόγος και μάλιστα δεν είναι σε θέση να σκέπτεται καθαρά κάθε στιγμή.  Τι νομίζεις ότι π.χ η Κατερίνα έχει την καλύτερη των απόψεων για εμάς? Είναι απλά ποιο έμπειρη- έξυπνη και διαχειρίζεται την κατάσταση καλύτερα.   
Μην έχεις τρελές απαιτήσεις από κοπέλες σαν την Ντάρια. Σας βρίζουν και σας φέρονται απαίσια χιλιάδες Έλληνες καθημερινά σε διάφορες υπηρεσίες που ζουν από εσάς και βγάζετε το Θυμό σας στη Ντάρια!   

δηλαδη να σας πει και ΜΑΛΑΚΑ που τις δινετε τα ωραια σας λεφτουδακια...  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
και στο ξαναλεω και εσενα και στους υπολοιπους... αυτο που λεω δεν ΤΟ ΕΧΩ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΓΩ... ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΠΟΣΤ... απο διακεκριμενα μελοι του σαϊτ...
να'ρθουνε αυτοι και θα μου το πουνε πρωσοπικα. Ενδιαφερομαι πολυ ποιος ελεγε τετοιο....
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Παντως δε βρισκω το λογο να υπαρχει κοντρα με την Νταρια.

Τωρα δεν ξερω αμα μας θεωρει μαλακες που παμε και πληρωνουμε για σεξ.................?????????

Νταρια αν θες να στο εξηγησουμε αυτο,μαλακες δεν ειμαστε σε καμια περιπτωση...


 

Επισκέπτης
Τωρα δεν ξερω αμα μας θεωρει μαλακες που παμε και πληρωνουμε για σεξ.................?????????

Νταρια αν θες να στο εξηγησουμε αυτο,μαλακες δεν ειμαστε σε καμια περιπτωση...
Ασφαλως Χρησταρα,η Νταρια(και η καθε Νταρια)θα αντιμετωπισει στην"δουλεια"που κανει Μαλακες και μη...

Δεν εγραψα αυτο,εγραψα οτι οι πελατες στα"σπιτια"ονομαζονται ΜΑΛΑΚΕΣ εν γενει ακομη και αν δεν ειναι,ακομη και αν η Νταρια(και η καθε Νταρια)σε εκτιμα ΕΣΕΝΑ ως ατομο και αντρα.

Ο αντρας που πληρωνει για σεξ θεωρειται ΚΑΤ' ΑΡΧΗΝ Μαλακας,μην το ξεχνας αυτο.
 

Επισκέπτης
Ασφαλως Χρησταρα,η Νταρια(και η καθε Νταρια)θα αντιμετωπισει στην"δουλεια"που κανει Μαλακες και μη...

Δεν εγραψα αυτο,εγραψα οτι οι πελατες στα"σπιτια"ονομαζονται ΜΑΛΑΚΕΣ εν γενει ακομη και αν δεν ειναι,ακομη και αν η Νταρια(και η καθε Νταρια)σε εκτιμα ΕΣΕΝΑ ως ατομο και αντρα.

Ο αντρας που πληρωνει για σεξ θεωρειται ΚΑΤ' ΑΡΧΗΝ Μαλακας,μην το ξεχνας αυτο.

Ε απο ποιους ονομαζονται τοτε ΜΑΛΑΚΕΣ ρε μουσε αν οχι απο την Νταρια?Απο τις τσατσαδες? :2funny:
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.446
Κριτικές
5
Like
67.272
Πόντοι
12.056
Παντως και εγω μαλακες τους λεω τους πελατες μου... :rockon: :rockon: :rockon:



:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Ασφαλως Χρησταρα,η Νταρια(και η καθε Νταρια)θα αντιμετωπισει στην"δουλεια"που κανει Μαλακες και μη...

Δεν εγραψα αυτο,εγραψα οτι οι πελατες στα"σπιτια"ονομαζονται ΜΑΛΑΚΕΣ εν γενει ακομη και αν δεν ειναι,ακομη και αν η Νταρια(και η καθε Νταρια)σε εκτιμα ΕΣΕΝΑ ως ατομο και αντρα.

Ο αντρας που πληρωνει για σεξ θεωρειται ΚΑΤ' ΑΡΧΗΝ Μαλακας,μην το ξεχνας αυτο.
Αυτο ειναι τελειως ανυποστατο,δλδ ο σαβουρογαμης που γαμαει τα μπαζα εκει εξω χωρις λεφτα θεωριται μαγκας και αυτος που πληρωνει επειδη θελει ποιοτικο μουνι εινα μαλακας?????
 

neo123

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
223
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
δηλαδη να σας πει και ΜΑΛΑΚΑ που τις δινετε τα ωραια σας λεφτουδακια...  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Απλά πιστεύω ότι το "εισατε ολοι μαλακες αλλα σας αγαπαμε ρε γαμοτο...)))" για να το πάρεις στραβά πρέπει να έχεις το φόβο ότι είσαι!

 

Επισκέπτης
Ε απο ποιους ονομαζονται τοτε ΜΑΛΑΚΕΣ ρε μουσε αν οχι απο την Νταρια?Απο τις τσατσαδες? :2funny:
Και απο την Νταρια(και την καθε Νταρια)και απο τις τσατσαδες,και απο ολο το προσωπικο.

Ο ορος ειναι γενικος,ΚΑΤ' ΑΡΧΗΝ για ολους τους πελατες.
Αυτο ειναι τελειως ανυποστατο,δλδ ο σαβουρογαμης που γαμαει τα μπαζα εκει εξω χωρις λεφτα θεωριται μαγκας και αυτος που πληρωνει επειδη θελει ποιοτικο μουνι εινα μαλακας?????
Οι γυναικες,και το εγραψα και πιο πριν,αντιμετωπιζουν ως ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΤ'ΑΡΧΗΝ οποιον πληρωνει για σεξ.
 

Επισκέπτης
Απλά είναι για συγκεκριμένη δουλειά. Δεν είναι ψυχολόγος και μάλιστα δεν είναι σε θέση να σκέπτεται καθαρά κάθε στιγμή.  Τι νομίζεις ότι π.χ η Κατερίνα έχει την καλύτερη των απόψεων για εμάς? Είναι απλά ποιο έμπειρη- έξυπνη και διαχειρίζεται την κατάσταση καλύτερα.   
Μην έχεις τρελές απαιτήσεις από κοπέλες σαν την Ντάρια. Σας βρίζουν και σας φέρονται απαίσια χιλιάδες Έλληνες καθημερινά σε διάφορες υπηρεσίες που ζουν από εσάς και βγάζετε το Θυμό σας στη Ντάρια!   
Σιγουρα ακουνε πολλα και τα περνανε στο ντουκου.
Να ξερεις ομως οτι δεν εχουν δυστυχως καμμια μα καμμια εκτιμηση ουτε για εναν πελατη τους .
Ακου και μενα που στο λεω το εμαθα καποτε απο μεσα.
Ασε που δεν εκτιμουνε γενικα το συστημα στην Ελλαδα και μας θεωρουν ολους μα ολους μαλακες.
Και παλι δυστυχως λεγω γιατι απο εδω τρωνε και απο εδω πινουν και απο εδω βγαζουν τα φραγκα που οι λιγοστες μπορουν και επενδυσουν σωστα και να αγορασουν κανα σπιτι γιατι οι πιο πολλες στο τελος αφου τους τα εχει φαει κανας μαγκας καταντανε υπηρεσιες και αφραγκες στο τελος.
Και αυτο συμβαινει γιατι οπως ειπα δεν εκτιμουν κανεναν και τελικα αυτο τους γυρναει μπουμερανγκ και πεφτουν στα σκατα εκει που ανηκουν αντι να βρουνε καποιον που ενδιαφερεται για παρτη τους.
 

Επισκέπτης
Πηγαινεις Παταγια?Εισαι ΜΑΛΑΚΑΣ...

Εισαι μπουρδελοβιος?Εισαι ΜΑΛΑΚΑΣ...

Γουσταρεις βιζιτες?Μα τι ΜΑΛΑΚΑΣ...

Ολες,μα ολες οι γυναικες(πουτανες και μη)αντιμετωπιζουν οποιον αντρα πληρωνει για σεξ επιτιμητικα.

Μετα οταν δουν οτι δεν εισαι καθολου μαλακας,εκπλησσονται...

Η στανταρ ερωτηση που μου κανουν οι περισσοτερες βιζιτες ειναι:"Γιατι δεν εισαι παντρεμενος?"
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Γαμησε τα αλλα κατσε να πει και η Νταρια τπτ????????
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.357
Κριτικές
11
Like
1.778
Πόντοι
5.975
μα το ωραίο της υπόθεσης είναι ότι πολλά άτομα πληρώνουν αρκετά περισσότερα χρήματα για αν ρίξουν στο κρεβάτι τους μπαζο-ελλ(ε)ηνίδες οι οποίες απλως δε δηλώνουν επαγγελματίες (οι οποίες βέβαια είναι τρισχειρότερες σε εμφάνιση, συμπεριφορά και απόδοση από κορίτσια σαν την Ντάρια)! για αυτούς τους ανθρώπους τί πρέπει να πούμε δηλαδή;  :think: 
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
...και τελικα αυτο τους γυρναει μπουμερανγκ και πεφτουν στα σκατα εκει που ανηκουν αντι να βρουνε καποιον που ενδιαφερεται για παρτη τους.

Πές τα BABY  ;) , Αχ, βρέ τί μου θύμησες...
Τον εαυτό μου πριν λίγα χρόνια που είμουν καψούρης
με μια ουκρανεζούλα της 'δουλειάς'. Μιλάμε θα την
έβγαζα από τα 'σκατά', αλλά αυτή αντί να διαλέξει εμένα διάλεξε τα 'σκατά' κι απ΄ότι έμαθα αργότερα
έπεσε και στην Κόκα... BABY με αυτά που είπες
μάλλον για 'ομοιοπαθή' με μένα σε κόβω.
Άιντε στην υγειά μας Συναγωνιστές  :rockon:
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Μαλακιες να πουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΠΑμε Ρωσια,ουκραννννια λεω γω να φερουμε  αγνο μουνακι του θεου!!!!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom