Νέα

Στοίχημα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TranceMedia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    στοίχημα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Καινουργια σεζον για στοιχημα

  • Θα Κερδιζω

    Ψήφοι: 311 32,0%
  • θα Χανω

    Ψήφοι: 222 22,9%
  • Ειναι στημενα

    Ψήφοι: 438 45,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    971

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
Μαγκες εγω πιστευω πως οι Ιταλοι θα κερδισουν με ενα μπαλακι διαφορα... τελικο σκορ 1-0 η 2-1. Το Χ της ημερας το βλεπω στο Ιαπωνια - Καμερουν και ανετη επικρατηση των Ολλανδων. Αυτα.
 

mohaa_master

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
347
Like
0
Πόντοι
1
Δηλαδή για την Αργεντινή που νίκησε σαν φαβορι τι εξήγηση δίνεις? Για την Αγγλία και αυτή φαβορί αλλά έκανε μαλακία ο τερματοφύλακας τεσπα και έφερε το χηνάρι. Η Σερβία δεν ήταν φαβορί σήμερα αν ξέρεις τι σημαίνει όρος. Κ μη γελάς πολύ  
Oσο ακουω τετοιους ασχετους τοσο θα γελαω περισσοτερο :cheesy:
Το οτι τα φαβορι σπανε συνεχεια και δεν βγαινουν παντα δε χρειαζεται πλεον να το συζητησουμε, το ειδες και μονος σου οτι συνεβη. Το θεμα ειναι να μην παιζουμε με κλειστα τα ματια συνεχως τα φαβορι περιμενοντας το σιγουρο κερδος... γιατι τελικα παιρνουμε τα παπαρια μας. Το φαβορι το παιζεις εκει που πρεπει, πχ. στη Γερμανια που ξερουμε οτι σε καθε πρεμιερα μουντιαλ ριχνει πολλα γκολ στους αντιπαλους της δεν θα τη παιξουμε κοντρα(4-0 ηρθε).
Για την Αγγλια δεν εχει καμμια σημασια οτι ο τερματοφυλακας τους εκανε τη μαλακια, ξερεις πολυ καλα οτι μετραει ΜΟΝΟ το τελικο αποτελεσμα, οχι τα ¨αν".
Η Σερβια ουτε και για μενα ηταν φαβορι, αλλα φαβορι ονομαζουμε αυτη την ομαδα που δινει τη μικροτερη αποδοση.
τι λογικη ειναι αυτη να μη παιζουμε φαβορι ;; δηλαδη να χωσουμε 100 σε ελλαδα και 100 σε αυστραλια τωρα ;
Oπως το ειδες και μονος σου, ειναι η λογικη του κερδους.
Φυσικα πρεπει να ξερεις πότε θα παιξεις και το φαβορι, πχ. αν στο Αργεντινη-Ελλαδα παιξεις Ελλαδα θα πρεπει να εισαι πολυ κωλοφαρδος για να σου κατσει.
Απ την αλλη ομως, αν εισαι 100% σιγουρος οτι θα κερδισει η Αργεντινη, σου βασταει να βαλεις 1000€ περιμενοντας να παρεις 1050€ ή 1100€?... δυσκολο ε?
 

kauliarogatos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
799
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
606
Για την Αγγλια δεν εχει καμμια σημασια οτι ο τερματοφυλακας τους εκανε τη μαλακια, ξερεις πολυ καλα οτι μετραει ΜΟΝΟ το τελικο αποτελεσμα, οχι τα ¨αν".
Αν ξέραμε το τελικό αποτέλεσμα από την αρχή δε θα το λέγαμε στοίχημα, όλοι γνωρίζουμε ότι τα λεγόμενα φαβορί σπάνε συχνά δε το ανακάλυψες εσύ, αλλά σε ένα παιχνίδι όπως το στοίχημα σταθμίζεις διάφορους παράγοντες όταν παίζεις και κυρίως τα λεφτά που διαθέτεις, άμα εσύ παίζεις 3 ευρώ τον αγώνα λογικό να μην παίζεις τα λεγόμενα φαβορί γέλα όσο θες μαλάκα αλλά πρόσεχε τις μύγες
 

mohaa_master

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
347
Like
0
Πόντοι
1
ρε συς ειναι τρελοι αυτοι στα στοιχηματικα?
μολις ειδα το νιγηρια αλλαδα 1.95 ασσο
ειναι καλα?
Ε παιχτο τοτε, τι το κοιτας?
Φυσικα θα βαλεις μπολικο χρημα, δε πας για πενταροδεκαρες, σωστα?
Εξαλλου σιγουρο δεν ειναι?  :)

Υ.Γ.1: Δεν νομίζω να έχετε παράπονο. Με το που «κράξαμε» την ΕΡΤ μέσα σε λίγες ώρες το έλυσαν το θέμα και έβαλαν σκορ και λεπτό καθόλη τη διάρκεια των αγώνων…
Δε νομιζω οτι ειναι θεμα της ΕΡΤ, η ΕΡΤ παιρνει απλα την εικονα ετοιμη απο τους νοτιαφρικανους, οπως δηλαδη κανουν και ολες οι υπολοιπες χωρες του πλανητη.
 

mohaa_master

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
347
Like
0
Πόντοι
1
Αν ξέραμε το τελικό αποτέλεσμα από την αρχή δε θα το λέγαμε στοίχημα, όλοι γνωρίζουμε ότι τα λεγόμενα φαβορί σπάνε συχνά δε το ανακάλυψες εσύ, αλλά σε ένα παιχνίδι όπως το στοίχημα σταθμίζεις διάφορους παράγοντες όταν παίζεις και κυρίως τα λεφτά που διαθέτεις, άμα εσύ παίζεις 3 ευρώ τον αγώνα λογικό να μην παίζεις τα λεγόμενα φαβορί γέλα όσο θες μαλάκα αλλά πρόσεχε τις μύγες
3 ευρω δεν παιζω ποτέ, αυτα τα ποσά ειναι για σας τους ψιλικατζηδες.
Αφου λοιπον ξερεις οτι τα φαβορι σπανε συχνα και δεν το ανακαλυψες τωρα, τι μου φωναζεις που το επισημαινω?
Συνεχισε παντως να παιζεις τα φαβορι αφου επιμενεις και... καλους κουβαδες, εγω εκει θα ειμαι να γελαω :cheesy:
 

kauliarogatos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
799
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
606
3 ευρω δεν παιζω ποτέ, αυτα τα ποσά ειναι για σας τους ψιλικατζηδες.
Αφου λοιπον ξερεις οτι τα φαβορι σπανε συχνα και δεν το ανακαλυψες τωρα, τι μου φωναζεις που το επισημαινω?
Συνεχισε παντως να παιζεις τα φαβορι αφου επιμενεις και... καλους κουβαδες, εγω εκει θα ειμαι να γελαω :cheesy:
Σου επισημαίνω ότι αυτό που κάνεις να χαίρεσαι αν οι άλλοι πάνε κουβά είναι ελεεινο, σου το είπαν και άλλοι παραπάνω, στα αρχίδια μου σε γράφω μίλα μόνος σου κόπανε
 

mohaa_master

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
347
Like
0
Πόντοι
1
Λογικο δεν ειναι να γελαω με τα χαλια των ασχετων που νομιζουν οτι θα πλουτισουν επειδη παιζουν τα φαβορι? τι ηθελες να κανω δηλαδη, να κλαιω?
Στ αρχιδια μου σε εχω γραμμενο κι εγω προ πολλου ρε κοροιδο, τι "μιλα μονος σου", εσυ απευθυνθηκες σε μενα, το ξεχασες?
Κι αλλη φορα να μη μου κλεβεις τον τσοχατζοπουλο!
 

mohaa_master

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
347
Like
0
Πόντοι
1
Να προσθέσω επίσης ότι πήγα σα μαλάκας και πήρα την paysafecard που λέγαμε πιο πίσω....
Mπορει καποιος φιλος να μας ενημερωσει σχετικα με αυτη τη καρτα? πόσο κανει, που τη βρισκουμε, πως/που χρησιμοποιειται.
 

gonguevar

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.350
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
οικτο ειλικρινα
δηλαδη πραγματι
ρε συ αν εισαι εδω να κραζεις..... ειλικρινα μην μιλας
βαριομαστε
δεν ειμαστε εδω να σου κανουμε τη χαρη να μας κραζεις
εισαι μαγκας?
κανε ποστ τα αποκοματα των μπετς σου και δειξε μας ποσο μαγκας εισαι
τι μπετς που  γιατι κλπ
δεν ειμαστε ολοι ζωα ευχαριστω
μπορουμε ολοι να σου μιλαμε στον ιδιο τονο
 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
Mπορει καποιος φιλος να μας ενημερωσει σχετικα με αυτη τη καρτα? πόσο κανει, που τη βρισκουμε, πως/που χρησιμοποιειται.

Στα περίπτερα δεν ξέρω όμως αν θα τη βρεις σε όλα. Γκουγκλαρε paysafecard και μπες στο σαιτ. Εκεί έχει τα σημεία πώλησης. Από δέκα ευρώ ξεκινάει και φτάνει νομίζω 50 ή 100.
 

Nyar

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
363
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
10 Ευρώ χαλαρά στη δυάδα

Cameroon @2.05 (bwin)
More corner kicks for Italy @1.83 (bwin)
 

gonguevar

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.350
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
ετσι μωρη ολλανδια παμε και για το οβερ
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
2-0...σφύυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυρα το!
 

gonguevar

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.350
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
ωραιος
εγω επιαξα στο ημιχρονο πανω απο 1.5 γκολ με 2.20 και τελικο ολλανδια παλι και πηρα τα χαμενα πισω
αρα δεν με νοιαζει το οβερ
ωραιος grats
 

gonguevar

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.350
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
6/14/2010 2:17 PM    Single bet 
Netherlands - Denmark (How many goals will be scored?) Over 1,5 Over 1,5 20.00 2.20 44.00
6/14/2010 2:17 PM Single bet
Netherlands - Denmark (3Way - result) Netherlands ? 20.00 1.75
6/14/2010 6:39 AM    Single bet 
Netherlands - Denmark (How many goals will be scored?) Over 2,5 ? 20.00 1.95
6/14/2010 6:38 AM    Single bet 
Netherlands - Denmark (Result at half-time) Netherlands X 20.00 2.00 -
6/14/2010 6:38 AM Single bet
Netherlands - Denmark (3Way - result) Netherlands ? 50.00 1.44

για να μη με λεει ψευτη  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :booty: :dancing: :dancing: :dancing:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom