Νέα

Στοίχημα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TranceMedia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    στοίχημα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Καινουργια σεζον για στοιχημα

  • Θα Κερδιζω

    Ψήφοι: 311 32,0%
  • θα Χανω

    Ψήφοι: 222 22,9%
  • Ειναι στημενα

    Ψήφοι: 438 45,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    971

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
επειδη τα υπολογισα, ΟΤΑΝ ερθει, και το εχεις ακολουθησει διπλασιαζοντας το προηγουμενο ποσο που εχασες, θα παρεις πισω και οσα ειχες παιξει εκεινη τη στιγμη, και θα βγαλεις και κερδος... ΣΤΑΝΤΑΡ αυτο, γιατι το χ εχει παντα συντελεστη απο 3 κ πανω... κανε τις πραξεις και θα το διαπιστωσεις... βεβαια αν ερθει μετα απο 10 παιχνιδια πχ την γαμησες γτ αν εχεις ξεκινησει με 10 ευρω πρεπει να εχεις πονταρει 10^10 ευρω...  :o

Αυτό ακριβώς λέω μαν κι εγώ!

Είναι απλά βέβαιο ότι θα έρθει η κονόμα γιατί μιλάμε για more or less σταθερές αποδόσεις του Χ. Απλά κάποια στιγμή μπορεί να σου τελειώσουν τα λεφτά και να το περιμένεις ακόμα! :headbang:
 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
εμ,αν καποιος πονταρε σημερα στο χ της γερμανιας,μαλλον δεν εχει αντιληφθει το συστημα φαφουτη :2funny:

Το Χ σήμερα στους Αλαμανούς δεν το πόνταρα λόγω ΓΓ. Αφ'ενός συνετέλεσε κι αυτό μιας και ποτέ δεν έπαιζα χηνάρια.

Απλά πήγα να κυνηγήσω το φάντασμα και δεν το έπιασα. So simple!

Εσύ τσέπωσες τίποτις ή μπα?
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
νομιζω οτι το πιο νορμαλ ειναι να ξεκινησεις με 10ρικο. .20.40.80 μεχρι εκει να σου στραβώνει κατι παει και ερχεται....μετα ειναι τα δύσκολα 160.320.κτλ
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
εγω εσωσα το σημερινο μου πονταρισμα(οχι ολοκληρο αλλα μεγαλο μερος) με λαιβ στο οβερ 3,5 οταν ηταν 2-0 οποτε βλεπουμε για αυριο
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Το Χ σήμερα στους Αλαμανούς δεν το πόνταρα λόγω ΓΓ. Αφ'ενός συνετέλεσε κι αυτό μιας και ποτέ δεν έπαιζα χηνάρια.

Απλά πήγα να κυνηγήσω το φάντασμα και δεν το έπιασα. So simple!

Εσύ τσέπωσες τίποτις ή μπα?
αντερ και χ ημιχρονο νιγηρια,και τον απλο ασσο της γερμανιας...
 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
νομιζω οτι το πιο νορμαλ ειναι να ξεκινησεις με 10ρικο. .20.40.80 μεχρι εκει να σου στραβώνει κατι παει και ερχεται....μετα ειναι τα δύσκολα 160.320.κτλ

Εμ εκεί είναι το ζουμί γκας!

Μπαίνεις σε τριπάκι που είτε πρέπει να κάνεις τα κουμάντα σου και να πεις "διαθέτω 100 ευρώ για το μουντιάλ και τα θεωρώ από τώρα σα να μην υπάρχουν!" είτε πας με την ελπίδα κι άμα δε σου βγει μπλέκεις τα μπούτια σου για να βρεις τι θα πουλήσεις μπας και συμπληρώσεις το αυριανό δελτίο.

Εξαιρούνται δύο κατηγορίες μόνο. Αυτοί που παίζουν ούτως ή άλλως με συστήματα και σταθερά οπότε τα κέρδη και η ζημία είναι πάνω κάτω υπολογισμένα, είτε underdog τύποι όπως εγώ που ρίχνουν πέντε αστεία φράγκα έτσι για το καλό τ'αγίου που λέει κι ένας φίλος...
 

Dr Lecter

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
31
Like
2.527
Πόντοι
6.495
Δωρακι το 2.15 στο οβερ της Γερμανιας.. :rockon:
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
Εμ εκεί είναι το ζουμί γκας!

Μπαίνεις σε τριπάκι που είτε πρέπει να κάνεις τα κουμάντα σου και να πεις "διαθέτω 100 ευρώ για το μουντιάλ και τα θεωρώ από τώρα σα να μην υπάρχουν!" είτε πας με την ελπίδα κι άμα δε σου βγει μπλέκεις τα μπούτια σου για να βρεις τι θα πουλήσεις μπας και συμπληρώσεις το αυριανό δελτίο.

Εξαιρούνται δύο κατηγορίες μόνο. Αυτοί που παίζουν ούτως ή άλλως με συστήματα και σταθερά οπότε τα κέρδη και η ζημία είναι πάνω κάτω υπολογισμένα, είτε underdog τύποι όπως εγώ που ρίχνουν πέντε αστεία φράγκα έτσι για το καλό τ'αγίου που λέει κι ένας φίλος...
σωστο αλλα υπαρχει και μια κατηγορια σαν τη δικη μου
στο προηγουμενο μουντιαλ ειχα κερδισει καπου 3000 με 100 ευρω οπου επαιξα πρωτη φορα (αν και παρακολουθω μπαλα)
ενας φιλος επαιζε τον κλοζε πρωτο σκορερ διοργανωσης καπου στο 25-30 αποδοση
ε και εβαλα ενα κατοσταρικο και εκατσε
απο τοτε παιζω συχνα πυκνα και πολλες φορες χαζα (οπως σημερα)
 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
σωστο αλλα υπαρχει και μια κατηγορια σαν τη δικη μου
στο προηγουμενο μουντιαλ ειχα κερδισει καπου 3000 με 100 ευρω οπου επαιξα πρωτη φορα (αν και παρακολουθω μπαλα)
ενας φιλος επαιζε τον κλοζε πρωτο σκορερ διοργανωσης καπου στο 25-30 αποδοση
ε και εβαλα ενα κατοσταρικο και εκατσε
απο τοτε παιζω συχνα πυκνα και πολλες φορες χαζα (οπως σημερα)

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ο κολλητός που προανέφερα ακόμα κλαίει που δεν τον έπαιξε τον Κλόζε!

Σίγουρα υπάρχουν πολλές κατηγορίες παικτών. Εγώ αναφέρθηκα κυρίως σε αυτό που είπε ο γκας, δηλαδή στο πως/από ποιους/με ποιο τρόπο και λοιπά μπορεί να παιχτεί το σύστημα φαφούτης-Χ.
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ο κολλητός που προανέφερα ακόμα κλαίει που δεν τον έπαιξε τον Κλόζε!

Σίγουρα υπάρχουν πολλές κατηγορίες παικτών. Εγώ αναφέρθηκα κυρίως σε αυτό που είπε ο γκας, δηλαδή στο πως/από ποιους/με ποιο τρόπο και λοιπά μπορεί να παιχτεί το σύστημα φαφούτης-Χ.
ξερεις κατι
επειδη το παρθενικο μου πονταρισμα συνοδευτηκε με ''ευκολο'' και μεγαλο κερδος πολλες φορες εγκεφαλικα το συνδιαζεις ετσι
δηλαδη σημερα ειχα παιξει 100 ευρω σλοβενια,σερβια,γερμανια οβερ
που απο απληστεια πηγα να παρω 700 ευρω
και ευτυχως πηρα καπου 70 στο λαιβ και το εσωσα
αποψη μου ειναι οτι σε πονταρισματα ανω των 50 ευρω αυστηρα ενας αγωνας αντε αντε με τα πολλα δυο!
 

stefanD

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.026
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Να ναι καλά η γερμανία με το 4-0 μας έφτιαξε, για ΝΒΑ έχει κανείς άποψη ? σε λίγο ξεκινάει.
 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
ξερεις κατι
επειδη το παρθενικο μου πονταρισμα συνοδευτηκε με ''ευκολο'' και μεγαλο κερδος πολλες φορες εγκεφαλικα το συνδιαζεις ετσι
δηλαδη σημερα ειχα παιξει 100 ευρω σλοβενια,σερβια,γερμανια οβερ
που απο απληστεια πηγα να παρω 700 ευρω
και ευτυχως πηρα καπου 70 στο λαιβ και το εσωσα
αποψη μου ειναι οτι σε πονταρισματα ανω των 50 ευρω αυστηρα ενας αγωνας αντε αντε με τα πολλα δυο!

Εμένα το παρθενικό μου ποντάρισμα ήταν στους lordi στη eurovision! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Το έλεγα ότι θα κερδίσουν αρχής εξ'αρχής αλλά πήγα σα μαλάκας και τους έπαιξα μισή ώρα πριν τη Eurovision! Με απόδοση δέκα αν θυμάμαι καλά!

Είχα ρίξει 20 ευρώ και πήρα 200 τα οποία έριξα στη Βραζιλία να πάρει το mundial τότε και πήρα τα παπάρια μου!

Αυτή είναι η ένδοξη στοιχηματική μου καριέρα μέσες άκρες!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
Εμένα το παρθενικό μου ποντάρισμα ήταν στους lordi στη eurovision! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Το έλεγα ότι θα κερδίσουν αρχής εξ'αρχής αλλά πήγα σα μαλάκας και τους έπαιξα μισή ώρα πριν τη Eurovision! Με απόδοση δέκα αν θυμάμαι καλά!

Είχα ρίξει 20 ευρώ και πήρα 200 τα οποία έριξα στη Βραζιλία να πάρει το mundial τότε και πήρα τα παπάρια μου!

Αυτή είναι η ένδοξη στοιχηματική μου καριέρα μέσες άκρες!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
χαχαχα και γω ειχα παρει λεφτα με τους λορντι και αν θυμαμαι καλα ηταν εκεινη τη χρονια
οποτε και μενα τοτε ηταν η παρθενικη μου εμφανιση οχι με τον κλοζε :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
και γω μιση ωρα πριν το παιξα . ρε μπας και ειμαστε τιποτα μακρινα ξαδερφια ??να το ψαξω :huh: :huh: :huh: :huh: :huh:
 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
χαχαχα και γω ειχα παρει λεφτα με τους λορντι και αν θυμαμαι καλα ηταν εκεινη τη χρονια
οποτε και μενα τοτε ηταν η παρθενικη μου εμφανιση οχι με τον κλοζε :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
και γω μιση ωρα πριν το παιξα . ρε μπας και ειμαστε τιποτα μακρινα ξαδερφια ??να το ψαξω :huh: :huh: :huh: :huh: :huh:

:think: :think: :think: :think: :think: :think:

Μήπως είσαι κλώνος μου ρε?
 

Mortismortis

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαΐ 2010
Μηνύματα
444
Κριτικές
13
Like
12
Πόντοι
1.992
χαιρω πολυ ρε συ,φυσικα και διαλέγεις ματς.δεν τα παίρνεις ολα με την σειρα..

Αν ήταν έτσι, όσοι παίζουν το σύστημα με τα "χ" δεν θα έπρεπε να επιλέξουν το παιχνίδι Αγγλία-ΗΠΑ. Κι όμως, είδες πως έσκασε εκεί το "χ" με ποσοστό - στον ΟΠΑΠ παρακαλώ - 3.85....
 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
Αν ήταν έτσι, όσοι παίζουν το σύστημα με τα "χ" δεν θα έπρεπε να επιλέξουν το παιχνίδι Αγγλία-ΗΠΑ. Κι όμως, είδες πως έσκασε εκεί το "χ" με ποσοστό - στον ΟΠΑΠ παρακαλώ - 3.85....

Δε το θεωρώ μεμπτό αυτό το Χ. Τώρα άμα το πάμε στα άκρα θα'χουμε να λέμε για πολλά.

Σε γενικές γραμμές κάνουν μπαμ αυτά που δεν κάνει να ακουμπήσεις το Χ βλ. Βραζιλία άυριο, Αργεντινή εχθές και πάει λέγοντας.

Βέβαια κάποιος μπορεί να θέλει να τα παίξει κι αυτά οπότε may the force be with him!
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
Αν ήταν έτσι, όσοι παίζουν το σύστημα με τα "χ" δεν θα έπρεπε να επιλέξουν το παιχνίδι Αγγλία-ΗΠΑ. Κι όμως, είδες πως έσκασε εκεί το "χ" με ποσοστό - στον ΟΠΑΠ παρακαλώ - 3.85....


το λες σε μενα?  το έπιασα αυτο το χ
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
εχει μελετησει κανενας τιποτα αυριανο??
εγω βλεπω φαν περσι σκορερ η ολλανδια 1
αλλα δε ξερω ακομα αν θα το παιξω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom