Νέα

Στοίχημα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TranceMedia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    στοίχημα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Καινουργια σεζον για στοιχημα

  • Θα Κερδιζω

    Ψήφοι: 311 32,0%
  • θα Χανω

    Ψήφοι: 222 22,9%
  • Ειναι στημενα

    Ψήφοι: 438 45,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    971

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
πώς με 1,02 βάζεις 2 ευρώ και παίρνεις 100???
κι εγώ αυτόπροσπαθούσα να καταλάβω... :think:
το καλό που σου θέλω :knuppel: :grin:
ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ ελα μωρή Μπορούσια :rockon:
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Αντιθετως. Οσοι παιζουν live bet αυτα περιμενουν. Το κατα της Αρσεναλ τη στιγμη του πεναλτυ ηταν 1,02. Αυτο σημαινει, οτι με 2 ευρω μπορουσες να παρεις 100. Και νωριτερα το κατα της Αρσεναλ κυμαινοταν πολυ χαμηλα, λογω της αποβολης της Μπερμιγχαμ. Τωρα, αν καποιος ειχε παιξει νικη της Αρσεναλ απο την αρχη η στο live, θα μπορουσε να την καλυψει στο ποσο που την επαιξε κι ετσι στην χειροτερη να μη χασει τιποτα. Επισης θα μπορουσε να ισσοροπησει το πονταρισμα του ετσι ωστε να εχει κερδος σε καθε περιπτωση!
σωστος.
επαιζε κατα της αρσεναλ,οντως ετσι βγαινει.
ηταν οντως 1,02;
 

MR DRAMBUIE

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
983
Like
3
Πόντοι
6
πώς με 1,02 βάζεις 2 ευρώ και παίρνεις 100???
Η εννοια του live bet εχει να κανει βασικα με την κοντρα του φαβορι σημειου τη συγκεκριμμενη χρονικη στιγμη. Να σου ξεκαθαρισω, οτι σου μιλαω για live bet στη betfair που ειναι ανταλλακτηριο. Δεν κοντραρεις δηλαδη την ιδια την εταιρεια, αλλα αλλους παικτες. Στο παιχνιδι της Αρσεναλ μολις προηγηθηκε η Αρσεναλ ειχαμε τρια δεδομενα. Οτι η Αρσεναλ ειναι καλυτερη ομαδα,οτι προηγειται κι οτι η αντιπαλος παιζει με παικτη λιγοτερο. Ετσι, οι τιμες για επικρατηση της στο ανταλλακτηριο επεσαν. Κι οσο πλησιαζε η ληξη του παιχνιδιου, επεφταν περισσοτερο. Λιγο πριν κερδηθει το πεναλτυ, η τιμη της Αρσεναλ για νικη ηταν 1,01. Δηλαδη αν ηθελες, μπορουσες να πονταρεις 100 για να κερδησεις 1. Καραγκιοζιλικια. Αντιθετως, η κοντρα της ηταν στο 1,02. Δηλαδη οπως εγραψα και πριν εβαζες 2 κι επαιρνες 100,σε περιπτωση που δεν κερδιζε(οπως κι εγινε). Εγω δε σου λεω να περιμενεις το τελευταιο λεπτο για να κοντραρεις το φαβορι. Αν ομως την κοντραρες γυρω στο 80, μπορουσες παλι να ρισκαρεις λιγα και να κερδησεις πολλα (Στο 80 το κατα ηταν γυρω στο 1,10). Δηλαδη στο 80 ρισκαρες 10 κι επαιρνες 100. Αν μπεις στο ανταλλακτηριο και παρακολουθησεις τις μεταβολες των τιμων σε ενα live παιχνιδι θα καταλαβεις καλυτερα αυτο που σου λεω.
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Mόλις γύρισα απ'εξω,καφέ,φαγητό,κρασάκι και τα συναφή(έμπλεξα γαμώ το φελέκι μου) και ίσα που πρόλαβα να ρίξω την μεγάλη μου αγάπη(Borussia Dortmund) 1(1.60)-Stuttgart-Karlsruhe 1(1.80) μια δυαδούλα :rockon:...αλλά είδα ότι πόνταρες κι εσύ τη Ντόρτμουντ ρε Ταράτσα και πάγωσε το αίμα μου.... :o :2funny: :2funny: :2funny:
Που χάθηκες ρε γάτε...??? :grin:
Ταμείο!!! :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

MR DRAMBUIE

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
983
Like
3
Πόντοι
6
Μπραβο bull. Μπορειτε να μου πειτε αυτο το περιφερομενο μπορντελλο η Λιντς,ποτε θα ξανακερδισει? Εχει γαμησει ολο τον κοσμο.
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
Αν ομως την κοντραρες γυρω στο 80, μπορουσες παλι να ρισκαρεις λιγα και να κερδησεις πολλα (Στο 80 το κατα ηταν γυρω στο 1,10). Δηλαδη στο 80 ρισκαρες 10 κι επαιρνες 100. Αν μπεις στο ανταλλακτηριο και παρακολουθησεις τις μεταβολες των τιμων σε ενα live παιχνιδι θα καταλαβεις καλυτερα αυτο που σου λεω.

μα το να μην κερδίσει το φαβορί που προηγείται και παίζει με παίχτη παραπάνω, συμβαίνει σπάνια και το να ρισκάρεις χρήματα σε τέτοιο γεγονός είναι σαν να ρισκάρεις χρήματα στο 2πλό του λεβαδειακού μέσα στον παναθηναικό.
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
μα το να μην κερδίσει το φαβορί που προηγείται και παίζει με παίχτη παραπάνω, συμβαίνει σπάνια και το να ρισκάρεις χρήματα σε τέτοιο γεγονός είναι σαν να ρισκάρεις χρήματα στο 2πλό του λεβαδειακού μέσα στον παναθηναικό.
ειναι ρισκο να βαλεις 2€ για 100 στο χ2;
βεβαια ο τροπος αυτος παιξιματος ειναι χρησιμος ιδιως αν εχεις πονταρει στο φαβορι και αυτο προηγηθει.το καλυπτεις και ειτε δεν χανεις ειτε παιρνεις κατι λιγοτερο απο το αρχικο σου στοιχημα.
φευγω ,παω για τον πιο μεηαλο ασσο της ημερας.
ταυρε δε λεω τι επαιξα, εχεις περιθωριο να χασεις κατι σημερα
 

MR DRAMBUIE

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
983
Like
3
Πόντοι
6
μα το να μην κερδίσει το φαβορί που προηγείται και παίζει με παίχτη παραπάνω, συμβαίνει σπάνια και το να ρισκάρεις χρήματα σε τέτοιο γεγονός είναι σαν να ρισκάρεις χρήματα στο 2πλό του λεβαδειακού μέσα στον παναθηναικό.
Καθε παιχνιδι εχει διαφορετικα δεδομενα. Αν ασχοληθεις λιγο με το live θα δεις οτι τετοια φαινομενα συμβαινουν πολυ συχνα. Προχθες για παραδειγμα στο Νυρεμβεργη-Μπενφικα, απο το 80 το κατα της Νυρεμβεργης ηταν 1,01. Στο 89 το Χ ειχε αποδοση 600. Δε σου λεω οτι ειχε λογικη στο 89 να πονταρεις εστω κι ενα ευρω (αφου η Μπενφικα εχανε 2-0). Ελα ομως που τελειωσε 2-2...
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
φεύγω κι εγώ για να δω το ματς. θα απαντήσω αύριο
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
ξερει κανεις ποσο πηγε η Λανς...??

περιμενω για να κλεισω δελτιο και την εχω πεξει Χ 2 αλλα εχει κολλησει το live score..!
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
ειχα παιξει:
Μαντσεστερ Γ. 2
Ντορτμουντ 1
Λετσε 1
και Λανς Χ 2 :headbang:  >:(

ειχε κολλησει το goals.gr  στο 74ο λεπτο ..!!
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
το καλυτερο λαιβ ειναι του παμεστοιχημα
ειναι πολυ γρηγορο και εχει πολλες επιλογες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom