Νέα

Στοίχημα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TranceMedia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    στοίχημα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Καινουργια σεζον για στοιχημα

  • Θα Κερδιζω

    Ψήφοι: 311 32,0%
  • θα Χανω

    Ψήφοι: 222 22,9%
  • Ειναι στημενα

    Ψήφοι: 438 45,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    971

Επισκέπτης
Φεγενορντ βλέπω για το βράδυ, οβερ Λυων και Σεβίλλη και μου αρέσει και η Βαλένθια αν και χωρίς Βίγια!
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
gatto πήγα να πάρω ένα κουπόνι πρίν απο το πρακτορείο για να κάνω σύγκριση αποδόσεων και λέω δεν παίζω και ένα κινο με 8 αριθμους έτσι για πλάκα. Στην 4η κλήρωση έπιασα 7/8, τρελάθηκα απο την μία χάρηκα που πήρα την 500αρα και  απο την άλλη έχασα 7000 χιλιάρικα περίπου για ένα νούμερο!!!
Ωραίος! :dancing:
Παντελόνιασε την 500άρα από το τίποτα και άσε τα 7000... ;)
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Mόλις γύρισα απ'εξω,καφέ,φαγητό,κρασάκι και τα συναφή(έμπλεξα γαμώ το φελέκι μου) και ίσα που πρόλαβα να ρίξω την μεγάλη μου αγάπη(Borussia Dortmund) 1(1.60)-Stuttgart-Karlsruhe 1(1.80) μια δυαδούλα :rockon:...αλλά είδα ότι πόνταρες κι εσύ τη Ντόρτμουντ ρε Ταράτσα και πάγωσε το αίμα μου.... :o :2funny: :2funny: :2funny:
Που χάθηκες ρε γάτε...??? :grin:
 

MR DRAMBUIE

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
983
Like
3
Πόντοι
6
Καλησπερα. Η γκινια καλα κρατει, οποτε δε θα το ζορισω πολυ. Τριαδα παρολι Ντορτμουντ (αρχισε ηδη), Λιντς, Σεβιλλη. Και μονο αποδεκτο τη Λινκολν.
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Από τα υπόλοιπα μου αρέσει...
ο άσος της Γουεστ Μρομ,ο άσος της Σεβίλλης και το όβερ,το όβερ της Λυών,το διπλό της Φέγενορτ(κωλοομάδα όμως... :think:),ο άσος της Γουότφορντ,το όβερ της Μαντσεστερ και ο άσος της Γουίγκαν έστω και με μισό μηδεν!!!προλαβαίνω να κάνω ένα ξεκαρτάρισμα εως τις 17.00'
 

Επισκέπτης
bull η Ντορτμουντ δεν βλέπω να κινείται ακόμα!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Άλλη μια δυάδα από Αγγλία...
Γουέστ Μπρόμ 1 και Γουότφορντ 1 :rockon:

Καλή επιτυχία σε όλους!!!
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
Birmingham City - Arsenal FC

τελικο σκορ 2:2

ισοφαρησε με πεναλτι στο 94´ η Birmingham

μιλαμε για πορνο τωρα

όσοι παίζουν live, εδώ πρέπει να τον κατάπιαν κανονικά: η άρσεναλ έχει γυρίσει το παιχνίδι από το 55 και παίζει και με παίχτη παραπάνω. αντί να χώσει άλλα 2, ισοφαρίστηκε!!!
 

Επισκέπτης
Εγω ξέρω πως η αγαπημένη μου ομάδα στο στοίχημα ειναι η Ινβερνες, την παίζω πάντα κατά και ποτέ μα ποτέ δεν με απογοητευει! Ηδη χάνει 2-0 :rockon: :rockon: :rockon:
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
όσοι παίζουν live, εδώ πρέπει να τον κατάπιαν κανονικά: η άρσεναλ έχει γυρίσει το παιχνίδι από το 55 και παίζει και με παίχτη παραπάνω. αντί να χώσει άλλα 2, ισοφαρίστηκε!!!
Ευτυχώς είμουν για μαντζιάρε στη Λίμνη... ;)
Εγω ξέρω πως η αγαπημένη μου ομάδα στο στοίχημα ειναι η Ινβερνες, την παίζω πάντα κατά και ποτέ μα ποτέ δεν με απογοητευει! Ηδη χάνει 2-0 :rockon: :rockon: :rockon:
Χιμπέρνιαν ε???δεν την πρόλαβα για να τη ρίξω στην τρίτη δυάδα μαζί με τη Σεβίλλη :headbang:
 

MR DRAMBUIE

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
983
Like
3
Πόντοι
6
όσοι παίζουν live, εδώ πρέπει να τον κατάπιαν κανονικά: η άρσεναλ έχει γυρίσει το παιχνίδι από το 55 και παίζει και με παίχτη παραπάνω. αντί να χώσει άλλα 2, ισοφαρίστηκε!!!
Αντιθετως. Οσοι παιζουν live bet αυτα περιμενουν. Το κατα της Αρσεναλ τη στιγμη του πεναλτυ ηταν 1,02. Αυτο σημαινει, οτι με 2 ευρω μπορουσες να παρεις 100. Και νωριτερα το κατα της Αρσεναλ κυμαινοταν πολυ χαμηλα, λογω της αποβολης της Μπερμιγχαμ. Τωρα, αν καποιος ειχε παιξει νικη της Αρσεναλ απο την αρχη η στο live, θα μπορουσε να την καλυψει στο ποσο που την επαιξε κι ετσι στην χειροτερη να μη χασει τιποτα. Επισης θα μπορουσε να ισσοροπησει το πονταρισμα του ετσι ωστε να εχει κερδος σε καθε περιπτωση!
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
Αντιθετως. Οσοι παιζουν live bet αυτα περιμενουν. Το κατα της Αρσεναλ τη στιγμη του πεναλτυ ηταν 1,02. Αυτο σημαινει, οτι με 2 ευρω μπορουσες να παρεις 100. Και νωριτερα το κατα της Αρσεναλ κυμαινοταν πολυ χαμηλα, λογω της αποβολης της Μπερμιγχαμ. Τωρα, αν καποιος ειχε παιξει νικη της Αρσεναλ απο την αρχη η στο live, θα μπορουσε να την καλυψει στο ποσο που την επαιξε κι ετσι στην χειροτερη να μη χασει τιποτα. Επισης θα μπορουσε να ισσοροπησει το πονταρισμα του ετσι ωστε να εχει κερδος σε καθε περιπτωση!

πώς με 1,02 βάζεις 2 ευρώ και παίρνεις 100???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom