Νέα

Στοίχημα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TranceMedia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    στοίχημα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

Καινουργια σεζον για στοιχημα

  • Θα Κερδιζω

    Ψήφοι: 311 32,0%
  • θα Χανω

    Ψήφοι: 222 22,9%
  • Ειναι στημενα

    Ψήφοι: 438 45,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    971

Επισκέπτης
τι θα παίξεις σήμερα ωρέ..???για να παίξω το ανάποδο... :grin:
Ξύπνησα σήμερα το πρωι με 39 πυρετό ήθελα να πάω και στο ματς ο μαλάκας, θα πάει τζάμπα το εισητήριο!  :headbang:
Οπότε λέω να ασχοληθώ μόνο με live bet εκτός απο κανα 2 σημεία που θα τα παίξω το καθένα μόνο του και αρχή κάνω με Αγιαξ στο over! :sunglasses:

Y.Γ Στις παρακάτω φωτογραφίες ντοκουμέντα παρουσιάζω σε παγκόσμια αποκλειστικότητα μιά φωτό το σπίτι του Bull και μιά φωτό έξω ακριβώς απο το σπίτι του!
Μέσα
kados1kg2.jpg


Έξω
http://[URL unfurl="true"]www.malinoiscanary.gr/forum/fotos/kados.jpg[/img[/URL]]
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Ξύπνησα σήμερα το πρωι με 39 πυρετό ήθελα να πάω και στο ματς ο μαλάκας, θα πάει τζάμπα το εισητήριο!  :headbang:
Οπότε λέω να ασχοληθώ μόνο με live bet εκτός απο κανα 2 σημεία που θα τα παίξω το καθένα μόνο του και αρχή κάνω με Αγιαξ στο over! :sunglasses:

Y.Γ Στις παρακάτω φωτογραφίες ντοκουμέντα παρουσιάζω σε παγκόσμια αποκλειστικότητα μιά φωτό το σπίτι του Bull και μιά φωτό έξω ακριβώς απο το σπίτι του!
Μέσα
kados1kg2.jpg


Έξω
http://[URL unfurl="true"]www.malinoiscanary.gr/forum/fotos/kados.jpg[/img[/URL]]
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
[/quote]
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Δεν παλεύεσαι με τίποτα εσύ!!! :P

[QUOTE="gatto, post: 407892"]
Άξιος! :thumbsup:
[/quote]
εμάς δεν μας μιλάς???μας το παίζεις βαρύ πεπόνι..??? :'( :2funny:
 

Επισκέπτης
Ο gatto έχει αλλάξει επίπεδο πια, να φανταστείς ο ΟΠΑΠ σκέφτεται να κόψει το στοίχημα γιατί με κάτι τέτοιους μπαίνουν μέσα κάθε μέρα!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

tyfeas

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2006
Μηνύματα
594
Like
3
Πόντοι
6
Λογικο :sunglasses:...9ευρω
543   Ρεντιγκ  -  Αστον βιλα   2  2.1
621   οφη  -  ατρομητος        1  1.7
655   Λοκερν - Μπρυζ           2  1.9
712   Βαρεγκεμ - Αντερλεχτ     2  1.7
725   Μοντερευ - Ατλας         1  1.7


για λιγα3ευρω..για να παρουμε πολλα...αμα κατσει εκατσε :grin:
543   ρετινγκ-αστον βιλα  2  2.1
553   ξανθη  - λαρισα     2  3.75
622   μπλακμπερν-μπολτον  χ  3.0
623   τσελση  -  τοτεναμ  χ  3.1
656   ηρακλης -  αεκ      1  3.3
711   σετουμπαλ-σπορτινγκ χ  3.1



 

Επισκέπτης
Φάε φαέ ο gatto απο το στοίχημα έτσι κατέληξε! :dancing:
gatto.jpg
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Σήμερα έχω επιλέξει τις Στόκπορτ,Πιτερμπορο,Κίεβο και Παρί σε ζητούμενα 3-4! :rockon:
Μου αρέσουν επίσης οι Γκροσέτο ,Αμαδόρα, Μπελενένσες ενώ δεν βλέπω να χάνουν Κρίσταλ Πάλας και Τρεβίζο! :dancing:
Τορίνο-Πάρμα και Κόρδοβα-Κάντιθ πολύ πιθανά Χιναράκια!
Και 3 μπομπίτσες...Στάφορντ , Καλάμαριά και Ουέλβα! :rockon: :rockon: :rockon:  
Ναι...δεν τον είδες..???μέσα τους έβαλε :2funny: :2funny: :2funny:
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Eίσαι εγκάθετος, στα Χ μέσα έπεσε απο κωλοφαρδία μεν αλλά μέσα έπεσε! :o
Ναι..σε 2 από τις προτάσεις που έκανε...το ποντάρισμα όμως ρε εκπρόσωπε τύπου του gatto(που θα με πεις και εγκάθετο) :birdman:πήγε στον πάτο :2funny:
Τι δεν σου άρεσε ρε χαλβά?Τα Χ ή οι μπόμπες? :thefinge:
ποιες μπόμπες ρε παπαρίδη :2funny: στο Χ έκατσαν δεν κέρδισε καμμία :headbang: :uglystupid: :birdman:
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Σε αυτό θα συμφωνήσω με τον Bull όχι τίποτα άλλο για να μην λέει οτι δεν είμαι αντικειμενικός!  :grin:
άσε ρε...λαμόγιο :thefinge:
Αφήστε τις μαλακίες τώρα να βγάλουμε κανένα σημείο γιατί πλησιάζει η ώρα :rockon:
 

Επισκέπτης
Mπορτνο μου αρέσει, η ρεαλ και η Μπαρτσα στο over μου αρέσει!
 

Επισκέπτης
Πανιώνιος και Πιερικος μου αρέσουν, μην τα παίξεις! :birdman:
 

Επισκέπτης
Bull την Λα κορουνια πως την βλέπεις?
Tην Αντερλεχτ?
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Λοιπόν ύπουλο το κουπόνι σήμερα... :think:
Γερμανία Β'...
Ααχεν όβερ
Γκλάντμπαχ 2
Σ.Πάουλι όβερ

Ιταλία
Αταλάντα-Σιένα 1..η Σιένα στα 3 από τα 4 τεέυταία ματς δεν έχει σκοράρει!!!
Εμπολι-Κατάνια 1..στα 6 τελευταία εκτός έδρας ματς η Κατάνια μετρά 6 ήττες(3-13 γκολ)
Μίλαν-Παλέρμο 1...ανεβάζει στροφές σιγά σιγά η Μίλαν,θα το πάρει το ματς έστω και δύσκολα

Αγγλία
Μπλάκμπερν-Μπόλτον 1 και άντερ

Ελβετία
Γιουγκ Μποϊς-Σιον 1...πολύ δυνατή έδρα η Γ.Μπ. μάλλον θα είναι μια από τις επιλογές μου σήμερα(1.60 ο άσος στην ιντερβεττεν)!!!

Μπουντεσλίγκα
Μπάγερν-Αμβούργο...ευκαιρία της Μπάγερν να αποσπαστεί απο τους αντιπάλους,επιστρέφει και ο Ριμπερύ(άγνωστο αν θα ξεκινήσει στην 11 προς το παρόν)η απόδοση όμως(1.60) πολύ χαμηλή...το σκέφτομαι :think:
Νυρεμβέργη-Κότμπους...1 αν δεν καταφέρει να κερδίσει την Κότμπους,ας το κλείσει από τώρα το μαγαζί...έχει την ποιότητα να το πάρει το ματς κι ας έπαιξε ΟΥΕΦΑ την Πέμπτη...

Βάρεγκεμ-Αντερλεχτ 2 σαφώς ανώτερη η Αντερλεχτ αλλά...έχει πέσει όλη η Ελλάδα με τα μούτρα στο διπλό :think:
Μπαρτσελόνα-Λεβάντε όβερ...τα λόγια είναι περιττά
Μπορντό-Λίλ τις τελευταίες 7 αγωνιστικές,η Λιλ παραμένει αήττητη και μάλιστα δεν δέχεται πάνω από 1 γκολ η άμυνά της...
στο 1.65 ο άσος...χμ χαμηλός για το συγκεκριμένο μάτς έχει και Χ μέσα νομίζω!

Σε λίγη ώρα και τα πονταρίσματα... :coffee:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom