Νέα

Στοίχημα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TranceMedia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    στοίχημα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Καινουργια σεζον για στοιχημα

  • Θα Κερδιζω

    Ψήφοι: 311 32,0%
  • θα Χανω

    Ψήφοι: 222 22,9%
  • Ειναι στημενα

    Ψήφοι: 438 45,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    971

ovelix1

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.265
Κριτικές
4
Like
91
Πόντοι
16
Bull,χτες στο ξενοδοχειο που δουλευω ειχε χορο ο συλλογος των Παραμυθιωτων εν Αθηναι.Ειχαν και κλαρινα.Εσυ που ησουν?
 

ovelix1

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.265
Κριτικές
4
Like
91
Πόντοι
16
Το ληξε,το ληξε,το εληξεεεεεεεεεε
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
έπαιξα τη Σίβασπορ και είμαι έτοιμος για κουβά  :headbang:
 

Επισκέπτης
Bull,χτες στο ξενοδοχειο που δουλευω ειχε χορο ο συλλογος των Παραμυθιωτων εν Αθηναι.Ειχαν και κλαρινα.Εσυ που ησουν?
Για  :sleeping: ήταν κοπροσκυλιαζε ολη μέρα στην Λίμνη με τα κρασάκια του και τα κοψίδια και κουράστηκε!
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Για  :sleeping: ήταν κοπροσκυλιαζε ολη μέρα στην Λίμνη με τα κρασάκια του και τα κοψίδια και κουράστηκε!
Nαι...αλλιώς θα έπαιρνα το Λιαρ-Τζετ και θα πεταγόμουνα μέχρι την Αθήνα μια βόλτα :grin:
 

ovelix1

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.265
Κριτικές
4
Like
91
Πόντοι
16
Η Γκλαντμπαχ κερδιζει,να το παιξω στο Live?
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Για  :sleeping: ήταν κοπροσκυλιαζε ολη μέρα στην Λίμνη με τα κρασάκια του και τα κοψίδια και κουράστηκε!
Η μεγάλη κούραση ήταν να αδειάσει τους χθεσινούς κουβάδες στον μεγάλο σκουπιδοτενεκέ!
:2funny:
Έλα μωρή Χέρενφεν! :rockon:
 

Επισκέπτης
Αυτη την Ααχεν την φοβάμαι πολύ, όταν μπαίνουν 2 γκολ τόσο γρήγορα μπορεί και να λήξει 1-1!
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
η Άουε την έχει  ξεκωλιάσει την Πάτερμπορν. αν δεν είχα παίξει τη γαμημένη τη Σίβασπορ, θα πήγαινα ταμείο  :headbang: :headbang: :headbang:
 

Επισκέπτης
Έβαλα κάτι ψιλά στην ανατροπή για την Ααχεν στο 2ο ημίχρονο!
 

ovelix1

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.265
Κριτικές
4
Like
91
Πόντοι
16
Μα καλα,ειμαι τοσο μα.....?Επαιξα Αϊντχοφεν και Λαρισα.Οχι οτι μου εδωσε ο Αγιαξ να πανε παλι στον κουβα.Γιατι Θεε μου με εκανες τοσο μα....? :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
Μα καλα,ειμαι τοσο μα.....?Επαιξα Αϊντχοφεν και Λαρισα.Οχι οτι μου εδωσε ο Αγιαξ να πανε παλι στον κουβα.Γιατι Θεε μου με εκανες τοσο μα....? :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

καλά ρε, γιατί κλαις? η Αϊντχόφεν θα την γαμήσει σίγουρα την άλλη. Για Λάρισα, βέβαια, δεν ξέρω
 

Επισκέπτης
Μα καλα,ειμαι τοσο μα.....?Επαιξα Αϊντχοφεν και Λαρισα.Οχι οτι μου εδωσε ο Αγιαξ να πανε παλι στον κουβα.Γιατι Θεε μου με εκανες τοσο μα....? :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Χαλάρωσε φίλε, ημίχρονο είναι ακόμα και η Αινχοβεν ακομα στο 30! Τι περιμένεις? Ολα τα παιχνίδια σου να είναι 6-0 στο 30'? Χαλάρωσε! Αν θές παίζε οβερ να καθαρίζεις γρήγορα όπως εγώ με Αγιαξ και Ααχεν!
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
χαλαρα προπονηση εκανε χθες ο Wladimir

[size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt]ουτε σταλα ιδρωτα στο προσωπο λεμε[/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size]

ανετη νικη

μποξ έπαιζαν ή μπιλιάρδο???
 

ovelix1

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.265
Κριτικές
4
Like
91
Πόντοι
16
Χαλάρωσε φίλε, ημίχρονο είναι ακόμα και η Αινχοβεν ακομα στο 30! Τι περιμένεις? Ολα τα παιχνίδια σου να είναι 6-0 στο 30'? Χαλάρωσε! Αν θές παίζε οβερ να καθαρίζεις γρήγορα όπως εγώ με Αγιαξ και Ααχεν!
Μα γιαυτο το λεω,επειδη δεν σε ακουω και εχω της ψ.... μου τον χαβα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom