Νέα

Στέφανος Τσιτσιπάς fans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Annapurna
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 97K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.474
Κριτικές
171
Like
91.260
Πόντοι
46.423
Ο Αλεξάντερ Ζβέρεφ ήταν ο μεγάλος νικητής του ημιτελικού στο Σινσινάτι απέναντι στον Στέφανο Τσιτσιπά, με τον Γερμανό να υποκλίνεται στον Έλληνα χαρακτηρίζοντας "απίστευτες" τις μεταξύ τους μονομαχίες.

Ο Στέφανος Τσιτσιπάς έχασε τεράστια ευκαιρία απέναντι στον Αλεξάντερ Ζβέρεφ.

Πραγματοποιήσε μια εξαιρετική εμφάνιση, αλλά λύγισε από τον Αλεξάντερ Ζβέρεφ στο tie break του τρίτου σετ 2-1 (6-4, 3-6, 7-6), ο οποίος "τσέκαρε" το εισιτήριο για τον τελικό του Cincinnati Open, όπου θα αντιμετωπίσει τον Αντρέι Ρούμπλεφ.

Ο Έλληνας Νο3 της παγκόσμιας κατάταξης είδε τον Γερμανό να κάνει τεράστια ανατροπή (ο Zβέρεφ έχανε 4-1 και μετά 5-3 στο τρίτο σετ) και να επιστρέφει στο ματς κατακτώντας το τρίτο σετ στο τάι μπρέικ.

Ο Ζβέρεφ μετά από τη σπουδαία νίκη του, "έβγαλε το καπέλο" στον Στέφανο Τσιτσιπά λέγοντάς του πως όλες οι μεταξύ τους μονομαχίες είναι απίστευτες.

"Είναι απίστευτο όταν παίζουμε αντίπαλοι", είπε χαρακτηριστικά, με τον Έλληνα να χαμογελάει.

Ο Ζβέρεφ στη συνέχεια ευχήθηκε στον Στέφανο "καλή επιτυχία" στο Αμερικανικό Όπεν αναγνωρίζοντας έναν μεγάλο αντίπαλο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

eleanna

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2007
Μηνύματα
379
Κριτικές
5
Like
834
Πόντοι
361
Ο Αλεξάντερ Ζβέρεφ ήταν ο μεγάλος νικητής του ημιτελικού στο Σινσινάτι απέναντι στον Στέφανο Τσιτσιπά, με τον Γερμανό να υποκλίνεται στον Έλληνα χαρακτηρίζοντας "απίστευτες" τις μεταξύ τους μονομαχίες.

Ο Στέφανος Τσιτσιπάς έχασε τεράστια ευκαιρία απέναντι στον Αλεξάντερ Ζβέρεφ.

Ο Έλληνας Νο3 της παγκόσμιας κατάταξης είδε τον Γερμανό να κάνει τεράστια ανατροπή και να επιστρέφει στο ματς κατακτώντας το τρίτο σετ στο τάι μπρέικ.

Ο Ζβέρεφ μετά από τη σπουδαία νίκη του, "έβγαλε το καπέλο" στον Στέφανο Τσιτσιπά λέγοντάς του πως όλες οι μεταξύ τους μονομαχίες είναι απίστευτες.

"Είναι απίστευτο όταν παίζουμε αντίπαλοι", είπε χαρακτηριστικά, με τον Έλληνα να χαμογελάει.

Ο Ζβέρεφ στη συνέχεια ευχήθηκε στον Στέφανο "καλή επιτυχία" στο Αμερικανικό Όπεν αναγνωρίζοντας έναν μεγάλο αντίπαλο.
Την 10λεπτη καθυστέρηση στα αποδυτήρια θα συμπληρώσω, που αποδοκιμάστηκε από κοινο & διαμαρτυρηθηκε ο αντίπαλος του πως επικοινωνεί κρυφα, με πατερα & προπονητή..
Σε τετοιου ειδους unfair πραγματάκια μας εχει συνηθίσει με τον μπαμπα..
Λετε να τον επιασε τσιρλιπιπί ξε(_Ο_)στηκε ή απλά στρατηγική?
Η προσωπική μου άποψη αν με ρωτησει καποιος, ειναι μεγαλος αθλητής αλλα "μικρος" άνθρωπος.
Απο δηλώσεις, συμπεριφορές, τροπο που διαχειρίζεται πραγματάκια.
Οσο για το εμβόλιο αν & εμβολιασμενη, δικαιωμα του να επιλεξει για τον εαυτο του, αλλα πρέπει να καταλαβει πως πρέπει να προσεχει τις δηλωσεις του στο θεμα αυτό.Λιγο υποκριτικο το βιντεακι του "ακουμε τους ειδικούς".
 
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.474
Κριτικές
171
Like
91.260
Πόντοι
46.423
Την 10λεπτη καθυστέρηση στα αποδυτήρια θα συμπληρώσω, που αποδοκιμάστηκε από κοινο & διαμαρτυρηθηκε ο αντίπαλος του πως επικοινωνεί κρυφα, με πατερα & προπονητή..
Σε τετοιου ειδους unfair πραγματάκια μας εχει συνηθίσει με τον μπαμπα..
Λετε να τον επιασε τσιρλιπιπί ξε(_Ο_)στηκε ή απλά στρατηγική?
Η προσωπική μου άποψη αν με ρωτησει καποιος, ειναι μεγαλος αθλητής αλλα "μικρος" άνθρωπος.
Απο δηλώσεις, συμπεριφορές, τροπο που διαχειρίζεται πραγματάκια.
Οσο για το εμβόλιο αν & εμβολιασμενη, δικαιωμα του να επιλεξει για τον εαυτο του, αλλα πρέπει να καταλαβει πως πρέπει να προσεχει τις δηλωσεις του στο θεμα αυτό.Λιγο υποκριτικο το βιντεακι του "ακουμε τους ειδικούς".

Θα στρώσει Ελεάννα.

Έχει μερίδιο ευθύνης και ο πατέρας του.

:wink:
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
12
Like
6.864
Πόντοι
2.646
Μια χαρά ολα ο τσιτσι και βγάλτε όση χολή θέλετε, ΜΑΚΑΡΙ να αρχίσει να παίρνει ντοπα στο τάιμ άουτ όπως ο ντζοκο αντί να μιλάει με τον ΑμεΑ τον πατέρα του
 

eleanna

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2007
Μηνύματα
379
Κριτικές
5
Like
834
Πόντοι
361
Θα στρώσει Ελεάννα.

Έχει μερίδιο ευθύνης και ο πατέρας του.

:wink:
Δεν ξερω να σου πω την αλήθεια, αλλα γενικά προσπαθω να ειμαι αντικειμενική ως άνθρωπος.
& ολα οσα κανει οσο & μεγαλο ταλέντο κι αν ειναι, απαξιωνεται ως προσωπικότητα.
Βεβαια εχουμε δει την οικογενειακή φτιλα που του εκανε η μητερα του, οταν επικοινωνησε την ανάγκη του για ανεξαρτητοποίηση.
Δείχνει πως τον εχουν μαντρωμενο, να τον καταπιέζουν & ισως να αντιδρα αψυχολόγητα.
Ποιος ξερει..
Για ανθρώπους αυτοδημιούργητους & "βιοπαλαιστές", οπως ειναι οι γονεις του φέρονται καπως πάντως..
Τουλάχιστον θα εχει ενδιαφέρουσα βιογραφία.. ?
Θα ηθελα παρακαλω να σε ρωτησω κάτι ασχετο, αν μου το επιτρέπεις, μιας & φαίνεσαι γνωστης.
Ηθελα να κανω like & δεν μου το επιτρέπει.
Εχω κανει κριτικές.. τι αλλο πρέπει να κανω για να μου δωσει δυνατότητα για like & προσωπικά μηνύματα?
 

Yatoputso

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Αυγ 2019
Μηνύματα
514
Κριτικές
36
Like
3.596
Πόντοι
5.396
Ταλέντο έχει, εργατικός είναι, εμπειρία που του λείπει θα την αποκτήσει με τον καιρό.
Αλλά για να κάνει από τώρα το μεγάλο μπαμ και να αποκτήσει διάρκεια χρειάζεται ψυχολογία την οποία δεν έχει καθόλου και δεν μπορεί να διαχειριστεί( τον παίρνει πολύ εύκολα κάτω), ίσως και λόγω ηλικίας.
Για το παραπάνω ευθύνεται ο πατέρας του και κυρίως όσα δεν κάνει.
Κρίμα να στιγματιστεί ως το κακό παιδί χωρίς να είναι ο τοπ!
Αν είσαι τοπ πουλάς και ύφος και το παιζεις ροκ σταρ του τένις, αν όχι θέλει άντερα όταν οι θεατές θα υποστηρίζουν το κάθε σου αντίπαλο.
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
34
Like
4.646
Πόντοι
7.195
κλασικό ελληνικό κωλόπαιδο, ο εαυτούλης του και στ αρχίδια του για οτιδήποτε άλλο
Μετά την ξεφτίλα της απονομής Ρολάν Γκαρός του έβαλα ντιλίτ
Αυτά με τα εμβόλια τα είπε από βλακεία..
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.315
Πόντοι
2.636
Όταν μιλάς για τα μπόλια αυτά παθαίνεις

 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.315
Πόντοι
2.636
Γκρις 2021 , προσωπικά δεν θα ασχολιομουν ποτέ στην θέση του με κωλοελλαδα, μπορεί να γινομουν πολίτης Αφγανιστάν
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
34
Like
4.646
Πόντοι
7.195
Γκρις 2021 , προσωπικά δεν θα ασχολιομουν ποτέ στην θέση του με κωλοελλαδα, μπορεί να γινομουν πολίτης Αφγανιστάν
φίλε το είπα και πριν, δεν ασχολείται με την κωλοελλάδα, μόνο με τον εαυτό του ασχολείται.
Πολίτης Αφγανιστάν γίνε εσύ κι εγώ, αυτός είναι πολίτης Μονακό.
 
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.474
Κριτικές
171
Like
91.260
Πόντοι
46.423
Δεν ξερω να σου πω την αλήθεια, αλλα γενικά προσπαθω να ειμαι αντικειμενική ως άνθρωπος.
& ολα οσα κανει οσο & μεγαλο ταλέντο κι αν ειναι, απαξιωνεται ως προσωπικότητα.
Βεβαια εχουμε δει την οικογενειακή φτιλα που του εκανε η μητερα του, οταν επικοινωνησε την ανάγκη του για ανεξαρτητοποίηση.
Δείχνει πως τον εχουν μαντρωμενο, να τον καταπιέζουν & ισως να αντιδρα αψυχολόγητα.
Ποιος ξερει..
Για ανθρώπους αυτοδημιούργητους & "βιοπαλαιστές", οπως ειναι οι γονεις του φέρονται καπως πάντως..
Τουλάχιστον θα εχει ενδιαφέρουσα βιογραφία.. ?
Θα ηθελα παρακαλω να σε ρωτησω κάτι ασχετο, αν μου το επιτρέπεις, μιας & φαίνεσαι γνωστης.
Ηθελα να κανω like & δεν μου το επιτρέπει.
Εχω κανει κριτικές.. τι αλλο πρέπει να κανω για να μου δωσει δυνατότητα για like & προσωπικά μηνύματα?

Ελεάννα καλημέρα.

Καταρχήν ας ρωτήσουμε τους υπεύθυνους του site για το πρόβλημα που αντιμετωπίζεις με τα likes.

@antisthenis και @Steffan η Ελεάννα δεν μπορεί να κάνει like.

Ευχαριστώ πολύ.
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
12
Like
6.864
Πόντοι
2.646
Όταν μιλάς για τα μπόλια αυτά παθαίνεις

Τυπε, καλυτερα να είσαι στέφανος παρα ΑΡΔ
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.315
Πόντοι
2.636
φίλε το είπα και πριν, δεν ασχολείται με την κωλοελλάδα, μόνο με τον εαυτό του ασχολείται.
Πολίτης Αφγανιστάν γίνε εσύ κι εγώ, αυτός είναι πολίτης Μονακό.
Και καλά κάνει, γιατί οι γλύφτες, πολιτικοί, δημοσιογράφοι χώνονται παντού σαν τα σκατα... όταν πήγε Ντουμπάι εν μέσω σφιχτων μέτρων στην χώρα, αυτοί τώρα που τον κατηγορούν για ήθος μόλις τους έθιξε τον χορηγό,μας έλεγαν πως αυτός έχει εξεταστεί από γιατρούς και σούπα μουπες...

Τώρα ρίχνονται να τον σκίσουν
 
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.474
Κριτικές
171
Like
91.260
Πόντοι
46.423
Για να μην το κουράζουμε.

Υπάρχουν 2 πλευρές του Στέφανου.

Ο αθλητής Στέφανος και ο πολίτης Στέφανος.

Ο αθλητής Στέφανος είναι κορυφαίος.

Ο πολίτης Στέφανος χαρακτηρίζεται από μια μικρή ανωριμότητα στις δηλώσεις του προφανώς λόγω ηλικίας και διαπαιδαγώγησης

Όλα τα καθάρματα οι δημοσιογράφοι έχουν πέσει επάνω του και τον σχολιάζουν.

Η υποκρισία στο ζενίθ δηλαδή όλοι αυτοί που τα παίρνουν κάτω από το τραπέζι τολμούν και σχολιάζουν θέματα ηθικής και συμπεριφοράς.

Είναι γελοίοι ...

Ο τενίστας Στέφανος είναι διάνοια !!!
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
34
Like
4.646
Πόντοι
7.195
Υπάρχουν 2 πλευρές του Στέφανου.

Ο αθλητής Στέφανος και ο πολίτης Στέφανος.
Follow the money, ένας Στέφανος υπάρχει.
Και τώρα σιγά σιγά μαθαίνει ότι το μαζεύω χρήμα είναι πιό σύνθετο από το χτυπάω το μπαλάκι.
 
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.474
Κριτικές
171
Like
91.260
Πόντοι
46.423
Δεν ξερω να σου πω την αλήθεια, αλλα γενικά προσπαθω να ειμαι αντικειμενική ως άνθρωπος.
& ολα οσα κανει οσο & μεγαλο ταλέντο κι αν ειναι, απαξιωνεται ως προσωπικότητα.
Βεβαια εχουμε δει την οικογενειακή φτιλα που του εκανε η μητερα του, οταν επικοινωνησε την ανάγκη του για ανεξαρτητοποίηση.
Δείχνει πως τον εχουν μαντρωμενο, να τον καταπιέζουν & ισως να αντιδρα αψυχολόγητα.
Ποιος ξερει..
Για ανθρώπους αυτοδημιούργητους & "βιοπαλαιστές", οπως ειναι οι γονεις του φέρονται καπως πάντως..
Τουλάχιστον θα εχει ενδιαφέρουσα βιογραφία.. ?
Θα ηθελα παρακαλω να σε ρωτησω κάτι ασχετο, αν μου το επιτρέπεις, μιας & φαίνεσαι γνωστης.
Ηθελα να κανω like & δεν μου το επιτρέπει.
Εχω κανει κριτικές.. τι αλλο πρέπει να κανω για να μου δωσει δυνατότητα για like & προσωπικά μηνύματα?

Ελεάννα @eleanna ,

Πρέπει να υπάρχει κάποιο πρόβλημα με τον λογαριασμό σου.

Προσπαθώ να σου στείλω pm μήνυμα και δεν μπορώ να στο στείλω.

Μου βγαίνει το oups κλπ ... που σημαίνει ότι ίσως έχεις μπλοκάρει κάποιες λειτουργίες στο προφίλ σου.

Για δες τις ρυθμίσεις στο προφίλ σου και ρώτα και τους admin.

:dunno:
 

eleanna

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2007
Μηνύματα
379
Κριτικές
5
Like
834
Πόντοι
361
Ελεάννα @eleanna ,

Πρέπει να υπάρχει κάποιο πρόβλημα με τον λογαριασμό σου.

Προσπαθώ να σου στείλω pm μήνυμα και δεν μπορώ να στο στείλω.

Μου βγαίνει το oups κλπ ... που σημαίνει ότι ίσως έχεις μπλοκάρει κάποιες λειτουργίες στο προφίλ σου.

Για δες τις ρυθμίσεις στο προφίλ σου και ρώτα και τους admin.

:dunno:
Ναι υπάρχει προβλημα & δεν μπορω να το βρω..
εστειλα ενα email γιατί δεν εχω αλλο τρόπο να επικοινωνήσω. δεν μπορω να στειλω pm στους admin..ελπίζω να μου απαντήσουν.
σ' ευχαριστώ παρα πολύ πάντως & συγγνώμη που "εκμεταλλεύτηκα" αυτη την ποστια! ?
 
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.474
Κριτικές
171
Like
91.260
Πόντοι
46.423
Ναι υπάρχει προβλημα & δεν μπορω να το βρω..
εστειλα ενα email γιατί δεν εχω αλλο τρόπο να επικοινωνήσω. δεν μπορω να στειλω pm στους admin..ελπίζω να μου απαντήσουν.
σ' ευχαριστώ παρα πολύ πάντως & συγγνώμη που "εκμεταλλεύτηκα" αυτη την ποστια! ?

Δεν ενοχλείς καθόλου.

Είσαι και πολύ ευγενική με καθαρό γραπτό λόγο.

Θα προσπαθήσω να επικοινωνήσω για λογαριασμό σου με τους admin @antisthenis και @Steffan

:rose: :rose:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom