Νέα

Στέφανος Τσιτσιπάς fans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Annapurna
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 97K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.261
Κριτικές
62
Like
44.904
Πόντοι
9.297
Τους χάλασε τη σουπα των εμβολίων
Προφανώς τον τυπο τον συμβουλεύουν οι καλυτεροι γιατροί του κόσμου κι όχι οι κάθε παγωνηδες

Θεωρώ ότι οι πιο πλουσιοι και διάσημοι του πλανητοι δεν το έκαναν :confused:
Ναι...και για να μοιασει σε αυτους ο καθε ενας που ζει απο ενα μεροκαματο δεν το κανει το εμβολιο για να παρει λιγη απο την λαμψη τους.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.261
Κριτικές
62
Like
44.904
Πόντοι
9.297
Ο Τραμπ δεν το εκανε και πηρε πρωτοποριακη θεραπεια.Ο πιτσιρικας που θα το κολλησει μετα απο ξεσαλωμα σε κανενα νησι τι θεραπεια θα παρει και δεν θα κανει το εμβολιο;Οεο;
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.888
Κριτικές
16
Like
14.708
Πόντοι
6.515
Η κοινή λογική λέει πως ένας αθλητής που τα χέρια του και τα ποδια του αξίζουν χρυσαφι δεν θα άφηνε το πραγμα στην τυχη του

Ο ανετοκουμπος το έχει κάνει αραγε?
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.315
Πόντοι
2.636
Η κοινή λογική λέει πως ένας αθλητής που τα χέρια του και τα ποδια του αξίζουν χρυσαφι δεν θα άφηνε το πραγμα στην τυχη του

Ο ανετοκουμπος το έχει κάνει αραγε?
Μπορεί να ακούει τον βασιλομαλακα,π λέει ότι οι μετανάστες δεν το έχουν ανάγκη γιατί είναι κυρίως νέοι τυπε ?
 
  • Like
Αντιδράσεις: geoMan
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.315
Πόντοι
2.636
Μια τρίχα από τ'αρχίδια του Αντεντοκούμπο δεν θα καταδεχόταν να κάνει διάλογο με σένα.
Μία τρίχα με σκατό απ'τις κωλοτριχες του, είναι μακράν μεγαλύτερης αξίας από σας
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
Ναι...και για να μοιασει σε αυτους ο καθε ενας που ζει απο ενα μεροκαματο δεν το κανει το εμβολιο για να παρει λιγη απο την λαμψη τους.
Να μην ξεχασει να τους κανει και follow στα social media για να παρει λιγη απο την γνωση τους :upsidedown:
 

JOHN-PLAYER-SPECIAL

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.799
Κριτικές
23
Like
8.900
Πόντοι
3.446
Τους χάλασε τη σουπα των εμβολίων
Προφανώς τον τυπο τον συμβουλεύουν οι καλυτεροι γιατροί του κόσμου κι όχι οι κάθε παγωνηδες

Θεωρώ ότι οι πιο πλουσιοι και διάσημοι του πλανητοι δεν το έκαναν :confused:
To οτι του χάλασε το αφήγημα συμφωνώ απόλυτα ...για αυτο και πέσανε να τον φάνε.
Αλλα για τους πλούσιους που λες ειναι χωρισμένοι σε δυο κατηγορίες αυτούς που τρέμουν στην ιδέα μη τυχόν και πάθουν κατι και τι θα γίνουν τα λεφτα τους. Που ειδικα στην αρχη τουε έβλεπες να φοράνε 2 - 2 τις μάσκες. να μην πλησιάζουν άνθρωπο κτλ. ..αυτοί πρώτοι τρέξανε να το κάνουν
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.394
Κριτικές
61
Like
42.482
Πόντοι
22.785
:think: :think:


Ο Στέφανος τσιτσιπάς είναι πολύ μεγάλος αθλητής και ταυτόχρονα ενα παιδί στα 23 του χρόνια, που πρέπει να διαχειριστεί καταστάσεις πολύ δυνατές, ασφυκτικές και σπάνιες για έναν κοινό άνθρωπο.
Ας μην ξεχνάμε λοιπόν ότι μετά από την σωματική και διανοητική κούραση ενός αγώνα αυτό το παιδί που μας έχει δώσει τόσες χαρές δεν έκανε δηλώσεις αλλά απάντησε σε ερωτήσεις δημοσιογράφων.

Ξέρω ότι μπορείτε να μου απαντήσετε διάφορα θετικά και αρνητικά, καλά και άσχημα αλλά ας μην είμαστε μόνο επικριτές η οπαδοι των πάντων.

Όλοι μας έχουμε μια άποψη και μια γνώμη την οποία είμαστε υποχρεωμένοι να την δηλώνουμε όταν μας την ζητούν.
Για να προλάβω μερικούς θέλω να σας πω ότι πριν την λέξη υποχρέωση παραλείπω τον επιθετικό προσδιορισμό ηθική γιατί τον θεωρώ αυτονόητο για τον χαρακτήρα, τον τρόπο σκέψης και την όποια μόρφωση μου.

ΥΓ:
Είμαι εμβολιασμένος και θεωρώ εγκληματική πράξη προς το κοινωνικό σύνολο των μη εμβολιασμό.

Θα έπρεπε, ίσως να είχε σκεφθεί την συμμετοχή του στα προωθητικά σποτ του εμβολιασμού ή τα λόγια που είπε προχθές, συμφωνώ.

Μαυρίζει η ψυχή μου όμως η μάλλον μου τη δίνει πολύ όταν κάποιοι ψάχνουν την ευκαιρία και κυρίως δημιουργούν-κατασκευαζουν τις κατάλληλες συνθήκες, παρερμηνεύοντας η βάζοντας τρικλοποδιές σε κάποιους έτσι ώστε να μηδενίσουν τα πάντα κι έτσι να δημιουργήσουν ντορο...
ΒΡΙΣΤΕ ΜΕ ΟΣΟ ΘΕΛΕΤΕ....
 
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.474
Κριτικές
171
Like
91.259
Πόντοι
46.423
Ο Στέφανος Τσιτσιπάς ήταν για μια ακόμη φορά εντυπωσιακός, νίκησε 2-1 σετ τον Φελίξ Αλιασίμ (6-2, 5-7, 6-1) και προκρίθηκε στα ημιτελικά του Cincinnati Open.

Αυτή ήταν η πέμπτη νίκη του σε επτά αγώνες κόντρα στον Καναδό.

Πλέον, περιμένει στην 4άδα τον χρυσό Ολυμπιονίκη του Τόκιο, Αλεξάντερ Ζβέρεφ.

tsitsipas-tennis.jpg
 
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.474
Κριτικές
171
Like
91.259
Πόντοι
46.423
Παρομοίως εμβολιασμένος διότι συχνά ταξιδεύω.

Προσωπικά επειδή ταξιδεύω από μωρό παιδί έχω κάνει ότι εμβόλιο έχει κυκλοφορήσει.

Χολέρας, τύφου, κίτρινου πυρετού, αιμοβλογιάς, ανεμοβλογιάς και έχω πιεί εκατοντάδες χαπάκια ελονοσίας και παρόλο αυτά δεν είδα καμία παρενέργεια.

Όμως ο καθένας είναι ελεύθερος να επιλέξει.

Άλλωστε δημοκρατία έχουμε.

Στο Λονδίνο νομίζω ότι πρόσφατα πέρασε νομοθεσία όπου αν είσαι vegan απαγορεύεται να σε υποχρεώσουν να κάνεις το εμβόλιο.

 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.315
Πόντοι
2.636
Με τις πρώτες φωτιές φέτος, κυρίως της Εύβοιας και της Πελοποννήσου,με το 112 να παίρνει φωτιά μας έλεγαν οι γλυφοκουληδες πως θέλαμε να καεί άνθρωπος ώστε να χρεώσουμε του Κούλη αποτυχία.

Δλδ τώρα ρε μάγκες, εσείς οι μπραβοκουληδες...δεν εύχεστε να κολησει κορόνα ο Τσιτσιπας; Ηλίου φαεινοτερο,κρυφτειτε και λίγο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom