Νέα

Στέφανος Κασσελάκης - ΣΥΡΙΖΑ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Οξαποδω
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 283K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.673
Like
6.362
Πόντοι
2.356
Δεν ειναι ακριβως ετσι
Τον ισολογισμό ΔΕΝ τον εβρισκε ο Νταιμα , και του τον βρηκα εγω
Και απο τότε , με αυτον κοιμαται , με αυτον ξυπναει , τον παιρνει στο χεσιμο μαζι του
τον βαζει στην τσεπη και τον διαβαζει στα παρκα που παει και καθεται στα παγκακια σαν τον ανωμαλο.
Τον διαβαζει μεσα το λεωφορειο , στο τρόλευ , ρωταει περάστικους , ρωταει αυτον που βγαζει εισιτηρια στο
τσοντοσινεμα , μπαινει ξαφνικα στις καμπινες που πηδιουντε και ρωταει "ξερεις κανεις να μου εξηγησει κατι σε εναν ισολογισμο;"
καθεται γαλαρία με το φακουδάκι και ρωταει τα μπαρμπαδια με τις μαραμενες ψωλες εξω αν ειναι συνταξιουχοι οικονομολογοι ή λογιστες να τους κάνει μια ερωτησουλα
Εντάξει, για να είμαι σωστός, εγώ στο ποστ του Ντάιμα τον είδα. Και τις τρεις σελίδες.
 

poutsesmple1447

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.233
Like
910
Πόντοι
96
@Νίπλης δεν γινεται δουλιτσα ομως εχει πεσει πολυ η κινηση και δεν βαζεις απουσιες μπας και συμμορφωθούν μερικοι. που ειναι ο τσελεμπρε; ο ρετρο που εχει ξαφανιστει; καλα δεν μιλαω για την μεγαλη απουσια του ρεζνοφ(καπως ετσι) που εχει ξαφανιστει εδω και πολυ καιρο. πως θα βγει ο χειμωνας μου λες;
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.387
Κριτικές
1
Like
35.462
Πόντοι
6.256
Μάχιμος
 

Συνημμένα

  • 384254104_1328795614691797_687053013439199087_n.mp4
    5 MB · Εμφανίσεις: 0

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.523
Like
72.894
Πόντοι
12.756
@Νίπλης δεν γινεται δουλιτσα ομως εχει πεσει πολυ η κινηση και δεν βαζεις απουσιες μπας και συμμορφωθούν μερικοι. που ειναι ο τσελεμπρε; ο ρετρο που εχει ξαφανιστει; καλα δεν μιλαω για την μεγαλη απουσια του ρεζνοφ(καπως ετσι) που εχει ξαφανιστει εδω και πολυ καιρο. πως θα βγει ο χειμωνας μου λες;

Κατι θα βρεθει και για χειμωνα :rockon:
Μην μου στεναχωριεσαι :coffee:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.523
Like
72.894
Πόντοι
12.756
Εντάξει, για να είμαι σωστός, εγώ στο ποστ του Ντάιμα τον είδα. Και τις τρεις σελίδες.
Για να ειμαι δικαιος , επειδη δεν θυμαμαι
σιγουρα εγω ανεβασα την χρηση 2021 . που ειχε διπλα το 2020,
και ειχε φτασει κιολας καλοκαιρι , και επρεπε να ειχαν ανεβασει και την χρηση του 2022 ..
η λιγο πριν τις εκλογες ή αμεσως μετα ανεβασαν την χρηση του 2022
Και αυτη νομιζω εγω την ειχα ανεβασει , μπορει και ο βλαμμενος , αλλα σχεδον
σιγουρος οτι τον πρωτο τον ειχα ανεβασει εγω , γιατι ελεγε ο μαλακας οτι δεν εβρισκε τιποτα ..
Ηταν τότε που εκανε το παγόνι επειδη αρχισε να ιδρωνει που δεν εβρισκε την ρυθμιση
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.673
Like
6.362
Πόντοι
2.356
Για να ειμαι δικαιος , επειδη δεν θυμαμαι
σιγουρα εγω ανεβασα την χρηση 2021 . που ειχε διπλα το 2020,
και ειχε φτασει κιολας καλοκαιρι , και επρεπε να ειχαν ανεβασει και την χρηση του 2022 ..
η λιγο πριν τις εκλογες ή αμεσως μετα ανεβασαν την χρηση του 2022
Και αυτη νομιζω εγω την ειχα ανεβασει , μπορει και ο βλαμμενος , αλλα σχεδον
σιγουρος οτι τον πρωτο τον ειχα ανεβασει εγω , γιατι ελεγε ο μαλακας οτι δεν εβρισκε τιποτα ..
Ηταν τότε που εκανε το παγόνι επειδη αρχισε να ιδρωνει που δεν εβρισκε την ρυθμιση
Δεν το αμφισβητώ, απλά εγώ διάβασα πρόσφατα το ποστ του στο νήμα του κυρίου Κυριακου. Όπου μπήκε περιχαρής να μας σχολιάσει τον ισολογισμό. Κι εκεί είδα τα στοιχεία πρώτη φορά.
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
12.015
Κριτικές
2
Like
73.716
Πόντοι
12.056
Για να ειμαι δικαιος , επειδη δεν θυμαμαι
σιγουρα εγω ανεβασα την χρηση 2021 . που ειχε διπλα το 2020,
και ειχε φτασει κιολας καλοκαιρι , και επρεπε να ειχαν ανεβασει και την χρηση του 2022 ..
η λιγο πριν τις εκλογες ή αμεσως μετα ανεβασαν την χρηση του 2022
Και αυτη νομιζω εγω την ειχα ανεβασει , μπορει και ο βλαμμενος , αλλα σχεδον
σιγουρος οτι τον πρωτο τον ειχα ανεβασει εγω , γιατι ελεγε ο μαλακας οτι δεν εβρισκε τιποτα ..
Ηταν τότε που εκανε το παγόνι επειδη αρχισε να ιδρωνει που δεν εβρισκε την ρυθμιση
ιδρωνε γιατι εξω ειχε ζεστη :wink: που να εβρισκε τα λεφτα για να πληρωσει το ρευμα να αναψει το κλιματιστικο ??
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.501
Κριτικές
36
Like
38.212
Πόντοι
19.795
εσυ τον εκρινες για τις σεξουαλικες του προτιμησεις μην λες ψεματα γιαυτο σου εκανε και μια συγκεκριμενη ερωτηση ο @κωλο-γερος
Βαριεμαι να ψαχνω παλια ποστ, αλλα αν θυμαμαι καλα ειχε πει πως αν δεν χρειαζοτανε να γραφτει σαν μελος του Συριζα θα ψηφιζε Κασσελακη μην αναφεροντας κανενα αλλο στοιχειο γι αυτον, αλλα μονο σαν κριτηριο οτι ειναι ομοφιλοφυλος. Και τον ρωτησα αν με το ιδιο κριτηριο ψηφιζει και τον Μητσοτακη και οτι ετσι αφηνει υπονοουμενο για την σεξουαλικη ταυτοτητα του.:confused:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.781
Like
14.182
Πόντοι
3.656
Βαριεμαι να ψαχνω παλια ποστ, αλλα αν θυμαμαι καλα ειχε πει πως αν δεν χρειαζοτανε να γραφτει σαν μελος του Συριζα θα ψηφιζε Κασσελακη μην αναφεροντας κανενα αλλο στοιχειο γι αυτον, αλλα μονο σαν κριτηριο οτι ειναι ομοφιλοφυλος. Και τον ρωτησα αν με το ιδιο κριτηριο ψηφιζει και τον Μητσοτακη και οτι ετσι αφηνει υπονοουμενο για την σεξουαλικη ταυτοτητα του.:confused:
βαριά κουβέντα έιπες τώρα :confused:
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.741
Κριτικές
6
Like
11.199
Πόντοι
3.936

Συνημμένα

  • FtG_nxbXwAAj7zv.jpeg
    FtG_nxbXwAAj7zv.jpeg
    1,1 MB · Εμφανίσεις: 16

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.501
Κριτικές
36
Like
38.212
Πόντοι
19.795
βαριά κουβέντα έιπες τώρα :confused:
Δεν φταιω εγω. Βρες το παλιο ποσταρισμα που ειχε κανει και ειχε πει οτι ο Κασσελακης ειναι πουστης και οτι θα τον ψηφιζε αν δεν χρειαζοταν να γινει μελος του Συριζα. Δεν ανεφερε κανενα αλλο προσον, του Κασσελακη. ουτε τι εχει σπουδασει, ουτε τι δουλεια κανει, μονο οτι ειναι πουστης. Αρα το κριτηριο του για να ψηφισει καποιον ειναι η σεξουαλικη ταυτοτητα του αλλου. :confused:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.296
Like
22.924
Πόντοι
5.506
Δεν ειναι ακριβως ετσι
Τον ισολογισμό ΔΕΝ τον εβρισκε ο Νταιμα , και του τον βρηκα εγω
Και απο τότε , με αυτον κοιμαται , με αυτον ξυπναει , τον παιρνει στο χεσιμο μαζι του
τον βαζει στην τσεπη και τον διαβαζει στα παρκα που παει και καθεται στα παγκακια σαν τον ανωμαλο.
Τον διαβαζει μεσα το λεωφορειο , στο τρόλευ , ρωταει περάστικους , ρωταει αυτον που βγαζει εισιτηρια στο
τσοντοσινεμα , μπαινει ξαφνικα στις καμπινες που πηδιουντε και ρωταει "ξερει κανεις να μου εξηγησει κατι σε εναν ισολογισμο;"
καθεται γαλαρία με το φακουδάκι και ρωταει τα μπαρμπαδια με τις μαραμενες ψωλες εξω αν ειναι συνταξιουχοι οικονομολογοι ή λογιστες να τους κάνει μια ερωτησουλα
Εσύ δε μετράς γιατί εσύ ΞΕΡΕΙΣ ΤΑ ΠΑΝΤΑ. Και φυσικά είσαι επιτυχημένος σε όλα και κινείσαι μέσα στη σόου μπιζ, όχι στις παρυφές όπως ο ραοπαοκ.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.781
Like
14.182
Πόντοι
3.656
Δεν φταιω εγω. Βρες το παλιο ποσταρισμα που ειχε κανει και ειχε πει οτι ο Κασσελακης ειναι πουστης και οτι θα τον ψηφιζε αν δεν χρειαζοταν να γινει μελος του Συριζα. Δεν ανεφερε κανενα αλλο προσον, του Κασσελακη. ουτε τι εχει σπουδασει, ουτε τι δουλεια κανει, μονο οτι ειναι πουστης. Αρα το κριτηριο του για να ψηφισει καποιον ειναι η σεξουαλικη ταυτοτητα του αλλου. :confused:
Μπορεί να συχνάζουν στη ίδιο σινεμά :confused:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ROB. C

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.673
Like
6.362
Πόντοι
2.356
Μη μιλάς έτσι για τον αρχιτσόμπανο, θα σου ρίξει καμιά φόλα και θα τρέχεις.
Ρε κουδουνίστρα, θα μας πεις γι αυτά τα εκατομμύρια του 50% της κρατικής επιχορηγησης που πάνε στην αποπληρωμή δανείων, που τα γράφει στον ισολογισμό ή μπα;
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ROB. C

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.781
Like
14.182
Πόντοι
3.656
Δε καταλαβαίνω πως μπορείτε να ασχολείστε με το αν χρωστάει το κόμμα 500 εκατομμύρια τη στιγμή που υπάρχουν αλλά φλέγοντα θέματα όπως τι χρώμα είναι η χέστρα του Κασελακη, ποια υποδομή επισκέφθηκε, ο Τάιλερ ήταν μαζί; Τι πιστεύει ο εφοπλιστής για το κεφάλαιο; Όταν δίνει συνέντευξη του τα γράφουν τα κείμενα σε greeklish?

Υπάρχουν σοβαρά θέματα εδώ
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.296
Like
22.924
Πόντοι
5.506
Ναι ρε, σιγα μη μας απασχολει αν ο κασσελακης αποδειχθει μεγαλυτερος απατεωνας αρχιψευταρος απο τον τσιπρα. Μια χαρα θα τα παει το παιδι, ολα τα ξερει τα προβληματα του τοπου και τους καταλληλους ανθρωπους που πρεπει να μιλαει στην ΕΕ, τοσα χρονια ενεργος πολιτης στη χωρα και μυημενος. Θα τον βλεπει ο Μακρον και θα υποκλινεται.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.781
Like
14.182
Πόντοι
3.656
και τι θέλει ο Έλληνας για να τον πάρει ο ύπνος το βράδυ χωρίς σκοτούρες? Μια ντομάτα ένα κομμάτι ψωμί και ένα καλό reality να βλέπει :confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom