Νέα

Στέφανος Κασσελάκης - ΣΥΡΙΖΑ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Οξαποδω
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 283K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

poutsesmple1447

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.233
Like
910
Πόντοι
96
@Νίπλης παρτα μλκα τωρα τον εθιξες και ειπε να βγει μπροστα να ξαναπαρει την πρωτια. ετσι ελεγες και για τον νταιμα οτι τον εχεις κουλαντρισει και ξεφυγε και αυτος παλι. για δωσε και 40 αριθμους για το τζοκερ να δω κατι
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.673
Like
6.362
Πόντοι
2.356
Τελικά πόσα είναι ρε γιουσουφάκι;

Α) 7
Β) 11
Γ) Να κάνει η μάνα
Δ) Ζονκ



Τώρα που γυρίζει, πες ένα νούμερο. ΝΟΥΜΕΡΟ.
Ελα κουδουνιστρα.
1. Κρατική τακτική επιχορήγηση 7 εκ
Προκαταβολή 2,399 εκ
Σύνολο κρατικής τακτικης επιχορηγησης 9,399 εκ
2. Κρατική επιχορήγηση επιμορφωσης 1,879 εκ.
Σύνολο κρατικής επιχορήγησης 11,278 εκ
Τα γράφει αυτά στον ισολογισμό που παρέθεσε ο πανηλιθιος, αλλά ως κλασσική κουδουνιστρα κάνεις ότι δεν τα πρόσεξες.
Κι αφού λύσαμε το θέμα ότι απλα λες μαλακίες για να καλύψεις ότι δεν έχεις τι να πεις, ας πάμε και στο επόμενο.
Που γράφει στον ισολογισμό τα εκατομμύρια του 50% της δεσμευμένης επιδότησης που πάνε σε εξυπηρέτηση δανείων;
Θα μας πεις κουδουνιστρα ή κλασσικά θα μας φλομωνεις αερολογιες;
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.523
Like
72.896
Πόντοι
12.756
@Νίπλης παρτα μλκα τωρα τον εθιξες και ειπε να βγει μπροστα να ξαναπαρει την πρωτια. ετσι ελεγες και για τον νταιμα οτι τον εχεις κουλαντρισει και ξεφυγε και αυτος παλι. για δωσε και 40 αριθμους για το τζοκερ να δω κατι
ειδες τι παλικάρια σου έχω ;; :tooth::tooth:
Στο νημα θα κριθει η πρωτιά
βλεπει ο ενας τον αλλον οτι ειναι πιο μαλάκας και βαζει τα δυνατα του για να τον περάσει
Ντερμπι :rockon::rockon:
 

poutsesmple1447

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.233
Like
910
Πόντοι
96
ειδες τι παλικάρια σου έχω ;; :tooth::tooth:
Στο νημα θα κριθει η πρωτιά
βλεπει ο ενας τον αλλον οτι ειναι πιο μαλάκας και βαζει τα δυνατα του για να τον περάσει
Ντερμπι :rockon::rockon:
ειναι τερας μλκιας υποστηριζει οτι δεν ξερει να διαβαζει ισολογισμους αλλα οταν του εξηγει ο @resp τον βγαζει και ψευτη. αφου ξερει γτ δεν τα εξηγει να παρει και ο νταιμας μια ενεση αυτοπεπηθησης οτι τα λεει σωστα; το μπου ειναι μαγικο
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.781
Like
14.182
Πόντοι
3.656
πάει και αυτό το νήμα μακαλεύτικε η δεξιά πτέρυγα οδεύει όλο και περισσότερο προς το νήμα με το ημερήσιο χέσιμο :confused:

και καλά κάποιοι μπορούν να πάνε και στα σοβαρά με την γάζα να πουν καμιά κουβέντα κάποιοι άλλοι ψάχνουν γη όπως οι παλαιστίνιοι και δε βρίσκουν :zombie:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.296
Like
22.924
Πόντοι
5.506
@Νίπλης παρτα μλκα τωρα τον εθιξες και ειπε να βγει μπροστα να ξαναπαρει την πρωτια. ετσι ελεγες και για τον νταιμα οτι τον εχεις κουλαντρισει και ξεφυγε και αυτος παλι. για δωσε και 40 αριθμους για το τζοκερ να δω κατι
Ετσι μπραβο, θα φωναζετε το τσομπανη να γινεστε πολλες.
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.673
Like
6.362
Πόντοι
2.356
ειναι τερας μλκιας υποστηριζει οτι δεν ξερει να διαβαζει ισολογισμους αλλα οταν του εξηγει ο @resp τον βγαζει και ψευτη. αφου ξερει γτ δεν τα εξηγει να παρει και ο νταιμας μια ενεση αυτοπεπηθησης οτι τα λεει σωστα; το μπου ειναι μαγικο
Η πλάκα είναι ότι τον ισολογισμό τον έβαλε ο Ντάιμα. Κι όποιος θέλει τον τσεκαρει και βεβαιώνει τα νούμερα.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.781
Like
14.182
Πόντοι
3.656
Τελικα πηρε δανειο 50 εκατομμυρια η νδ;
Όχι.....αλλά αυτή ήταν η σοβαρή κουβέντα σου?


Σου είπα δεν ξέρω το λογιστικό σχέδιο (δεν ξέρεις τι είναι οκ)

ναι έκανα λάθος με τους τόκους....ε και????

τώρα θες να κάνουμε διαγωνισμό ποιος ξέρει? Θες να αναλύσουμε έναν έναν τους λογαριασμούς?
 

poutsesmple1447

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.233
Like
910
Πόντοι
96
Ετσι μπραβο, θα φωναζετε το τσομπανη να γινεστε πολλες.
αστα αυτα τωρα εξηγησε μας τον ισολογισμο να μαθουμε και τπτ σημερα. δωσε γνωση στο λαο να βαλουν τα μουνοπανα τον ισολογισμο στον κωλο τους. κανε το νταιμα μαγκα που τους την λεει τοσο καιρο
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.296
Like
22.924
Πόντοι
5.506
Όχι.....αλλά αυτή ήταν η σοβαρή κουβέντα σου?


Σου είπα δεν ξέρω το λογιστικό σχέδιο (δεν ξέρεις τι είναι οκ)

ναι έκανα λάθος με τους τόκους....ε και????

τώρα θες να κάνουμε διαγωνισμό ποιος ξέρει? Θες να αναλύσουμε έναν έναν τους λογαριασμούς?
Εμ για αυτο σου ειπα να διαβασεις τα bold στο δικο σου ποστ αλλα επιμενεις.

Φυσικα παντα καραδοκουν 1-2 μαλακες που ΤΑ ΞΕΡΟΥΝ ΟΛΑ. Στην Ελλαδαρα ειμαστε.
 

poutsesmple1447

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.233
Like
910
Πόντοι
96
Η πλάκα είναι ότι τον ισολογισμό τον έβαλε ο Ντάιμα. Κι όποιος θέλει τον τσεκαρει και βεβαιώνει τα νούμερα.
δεν ξερεις εσυ ασε καναν αλλο να στα εξηγησει να μαθεις τπτ... ολοι οι παντογνωστες εδω μεσα μαζευτηκατε
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.296
Like
22.924
Πόντοι
5.506
αστα αυτα τωρα εξηγησε μας τον ισολογισμο να μαθουμε και τπτ σημερα. δωσε γνωση στο λαο να βαλουν τα μουνοπανα τον ισολογισμο στον κωλο τους. κανε το νταιμα μαγκα που τους την λεει τοσο καιρο
Εγω τυπε σου το εγραψα, ταμιας σε βενζιναδικο ειμαι, δεν ξερω να αναλυω ισολογισμους, οι αλλοι ΤΟΝ ΠΑΙΖΟΥΝΕ στα δαχτυλα (τον ισολογισμο)


Τρομαρα σας, ο ισολογισμος σας ελειπε.


Υ.Γ. πληροφοριακα, για κατι τετοιες δουλειες υπαρχουν κατι γραφεια, λογιστικα λεγονται, δινεις το κατιτις σου και τα τακτοποιουν ολα.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.781
Like
14.182
Πόντοι
3.656
Εμ για αυτο σου ειπα να διαβασεις τα bold στο δικο σου ποστ αλλα επιμενεις.

Φυσικα παντα καραδοκουν 1-2 μαλακες που ΤΑ ΞΕΡΟΥΝ ΟΛΑ. Στην Ελλαδαρα ειμαστε.
Ναι επειδή δεν έχεις όμως ιδέα δεν καταλαβαίνεις τι ήταν το λάθος το δικό μου...και τι ισχυρίστηκε ο ντάμα.

Για πες μου σε ποιο σημείο φαίνεται ότι η νδ πληρώνει δόσεις στην τράπεζα? γιατί αυτο ισχυρίστηκε ο ντάμα.

Είναι άλλο να μην ξέρεις σε ποιο λογαριασμό πάει τι και πως χειρίζεσαι λογιστικά τους τόκους....και είναι άλλο να μην ξέρεις καν τι αποτυπώνει ο ισολογισμός.

Μάθε......
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.296
Like
22.924
Πόντοι
5.506
δεν ξερεις εσυ ασε καναν αλλο να στα εξηγησει να μαθεις τπτ... ολοι οι παντογνωστες εδω μεσα μαζευτηκατε
Πες τα ρε τυπε, επειδη εχουμε εναν Κοσκωτα αναμεσα μας ολοι νομιζουν οτι γινανε Κοσκωταδες.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.523
Like
72.896
Πόντοι
12.756
Η πλάκα είναι ότι τον ισολογισμό τον έβαλε ο Ντάιμα. Κι όποιος θέλει τον τσεκαρει και βεβαιώνει τα νούμερα.
Δεν ειναι ακριβως ετσι
Τον ισολογισμό ΔΕΝ τον εβρισκε ο Νταιμα , και του τον βρηκα εγω
Και απο τότε , με αυτον κοιμαται , με αυτον ξυπναει , τον παιρνει στο χεσιμο μαζι του
τον βαζει στην τσεπη και τον διαβαζει στα παρκα που παει και καθεται στα παγκακια σαν τον ανωμαλο.
Τον διαβαζει μεσα το λεωφορειο , στο τρόλευ , ρωταει περάστικους , ρωταει αυτον που βγαζει εισιτηρια στο
τσοντοσινεμα , μπαινει ξαφνικα στις καμπινες που πηδιουντε και ρωταει "ξερει κανεις να μου εξηγησει κατι σε εναν ισολογισμο;"
καθεται γαλαρία με το φακουδάκι και ρωταει τα μπαρμπαδια με τις μαραμενες ψωλες εξω αν ειναι συνταξιουχοι οικονομολογοι ή λογιστες να τους κάνει μια ερωτησουλα
 

poutsesmple1447

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.233
Like
910
Πόντοι
96
Εγω τυπε σου το εγραψα, ταμιας σε βενζιναδικο ειμαι, δεν ξερω να αναλυω ισολογισμους, οι αλλοι ΤΟΝ ΠΑΙΖΟΥΝΕ στα δαχτυλα (τον ισολογισμο)


Τρομαρα σας, ο ισολογισμος σας ελειπε.


Υ.Γ. πληροφοριακα, για κατι τετοιες δουλειες υπαρχουν κατι γραφεια, λογιστικα λεγονται, δινεις το κατιτις σου και τα τακτοποιουν ολα.
ελα ρε μλκα τωρα και συ αφου ξερεις κανει μπαμ βουλωσε τους το στομα ασε τους λογιστες και τις μλκιες
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.781
Like
14.182
Πόντοι
3.656
Υ.Γ. πληροφοριακα, για κατι τετοιες δουλειες υπαρχουν κατι γραφεια, λογιστικα λεγονται, δινεις το κατιτις σου και τα τακτοποιουν ολα.
δεν χρειάζεται να είσαι λογιστής για να πάρεις μυρωδιά από αυτά.

τα παραστατικά που στέλνεις κάθε μήνα....και το ισοζύγιο που σου στέλνουν για την εικόνα να κοιτάς παίρνεις χαμπάρι.


και μάλιστα όταν κλείνεις ισολογισμό που είσαι σε συνεννόηση με τον λογιστή.


για να μην σου πω ότι αν είναι επε και αε βάζεις και την υπογραφή σου δίπλα στου λογιστή (νομίζω)
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.673
Like
6.362
Πόντοι
2.356
δεν ξερεις εσυ ασε καναν αλλο να στα εξηγησει να μαθεις τπτ... ολοι οι παντογνωστες εδω μεσα μαζευτηκατε
Φυσικά, πάντα καραδοκεί Ο γνωστος μαλακας ΠΟΥ ΤΑ ΞΈΡΕΙ ΟΛΑ. Στην Ελλαδαρα είμαστε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom