Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Κανένα Black Friday offer θα έχει?  :huh: :huh:
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.608
Like
19.522
Καλησπέρα
Κανένα Black Friday offer θα έχει?  :huh: :huh:
φυσικά!για όποιον κανόνισει συνάντηση εκείνη την μέρα ειτε επιπλέον μιση ώρα στην ιδια χρεωση,είτε 10€ χαμηλότερη τιμή!σας περιμένω!
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Καλησπέρα φυσικά!για όποιον κανόνισει συνάντηση εκείνη την μέρα ειτε επιπλέον μιση ώρα στην ιδια χρεωση,είτε 10€ χαμηλότερη τιμή!σας περιμένω!

παίρνω αεροπλάνο και έφτασααααααααααααααα
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Καλησπέρα φυσικά!για όποιον κανόνισει συνάντηση εκείνη την μέρα ειτε επιπλέον μιση ώρα στην ιδια χρεωση,είτε 10€ χαμηλότερη τιμή!σας περιμένω!

Κλείσε ραντεβού και ξεια μου! δηλαδή όπως λένε στη Κρήτη!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 29511

Επισκέπτης
καλημερα σε ολους , και καλες Γιορτες να ελθουν

Ειλικρινα δεν θα εγραφα ευκολα για καμμια κοπελα , αλλα εδω μιλαμε για ΕΞΑΙΡΕΣΗ !!  ραντεβου ανετα με ειλικρινη και καθαρα λογια , κοντα
στο ΥΓΕΙΑ ( νοσοκομειο ισως θελετε μετα ) σε  Πολυ ανετο χωρο δρομο .

Το σπιτι , εννοειτε απο την γειτονια , 1 απο τα τοπ διαμερισματα που εχω δει , και εχουν δει πολλα τα ματια μου !
Αρα εμεινα στην πορτα βλεποντας την κουκλα Στεφανια , και το διαμερισμα της . Ομορφη , ειλικρινης , νεαρης ηλικιας , μορφωμενη ( πολυ πιο πολυ απο οσο νομιζα), χαμογελο και αυρα που λεω την παντρευομε !  Στο αψογο μασαζ κρεβατι , πετας πολυ ψηλα απο τα χερια της , σχεδον δεν ξανακανει τετοιο μασαζ ουτε εξωτερικο , και το προγραμμα περιλαμβανει οτι φανταζεστε αναλογως χρονου ..ανεσης , επιθυμιας .

Στεφανια αν το διαβασεις αυτο ποτε , σε ευχαριστω για χτες μεσημερι , και ελπιζω να σε ξαναδω συντομα.

κυματα14 . Καλη σας μερα σε ολους.
 

Makedonas1971

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
3.264
Κριτικές
9
Like
8.120
Πόντοι
2.036
καλημερα σε ολους , και καλες Γιορτες να ελθουν

Ειλικρινα δεν θα εγραφα ευκολα για καμμια κοπελα , αλλα εδω μιλαμε για ΕΞΑΙΡΕΣΗ !!  ραντεβου ανετα με ειλικρινη και καθαρα λογια , κοντα
στο ΥΓΕΙΑ ( νοσοκομειο ισως θελετε μετα ) σε  Πολυ ανετο χωρο δρομο .

Το σπιτι , εννοειτε απο την γειτονια , 1 απο τα τοπ διαμερισματα που εχω δει , και εχουν δει πολλα τα ματια μου !
Αρα εμεινα στην πορτα βλεποντας την κουκλα Στεφανια , και το διαμερισμα της . Ομορφη , ειλικρινης , νεαρης ηλικιας , μορφωμενη ( πολυ πιο πολυ απο οσο νομιζα), χαμογελο και αυρα που λεω την παντρευομε !  Στο αψογο μασαζ κρεβατι , πετας πολυ ψηλα απο τα χερια της , σχεδον δεν ξανακανει τετοιο μασαζ ουτε εξωτερικο , και το προγραμμα περιλαμβανει οτι φανταζεστε αναλογως χρονου ..ανεσης , επιθυμιας .

Στεφανια αν το διαβασεις αυτο ποτε , σε ευχαριστω για χτες μεσημερι , και ελπιζω να σε ξαναδω συντομα.

κυματα14 . Καλη σας μερα σε ολους.
Όπως τα λες. Της οφείλω κι εγώ ακόμη ένα θετικό σχόλιο. Η κοπέλα είναι εξαιρετική σ’ αυτό που κάνει και με επίπεδο. Γειά σου Στεφανία!
 

babis84

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
578
Κριτικές
23
Like
1.306
Πόντοι
1.076
Καλησπέρα φυσικά!για όποιον κανόνισει συνάντηση εκείνη την μέρα ειτε επιπλέον μιση ώρα στην ιδια χρεωση,είτε 10€ χαμηλότερη τιμή!σας περιμένω!

προβλεπετε σημερα χαμος στην Friday της Στεφανιας!!
προλαβαινω να χωθω κ εγω καπου??
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.608
Like
19.522
καλημερα σε ολους , και καλες Γιορτες να ελθουν

Ειλικρινα δεν θα εγραφα ευκολα για καμμια κοπελα , αλλα εδω μιλαμε για ΕΞΑΙΡΕΣΗ !!  ραντεβου ανετα με ειλικρινη και καθαρα λογια , κοντα
στο ΥΓΕΙΑ ( νοσοκομειο ισως θελετε μετα ) σε  Πολυ ανετο χωρο δρομο .

Το σπιτι , εννοειτε απο την γειτονια , 1 απο τα τοπ διαμερισματα που εχω δει , και εχουν δει πολλα τα ματια μου !
Αρα εμεινα στην πορτα βλεποντας την κουκλα Στεφανια , και το διαμερισμα της . Ομορφη , ειλικρινης , νεαρης ηλικιας , μορφωμενη ( πολυ πιο πολυ απο οσο νομιζα), χαμογελο και αυρα που λεω την παντρευομε !  Στο αψογο μασαζ κρεβατι , πετας πολυ ψηλα απο τα χερια της , σχεδον δεν ξανακανει τετοιο μασαζ ουτε εξωτερικο , και το προγραμμα περιλαμβανει οτι φανταζεστε αναλογως χρονου ..ανεσης , επιθυμιας .

Στεφανια αν το διαβασεις αυτο ποτε , σε ευχαριστω για χτες μεσημερι , και ελπιζω να σε ξαναδω συντομα.

κυματα14 . Καλη σας μερα σε ολους.
μία γλυκιά καλησπέρα! είσαι εξαιρετικός,σε ευχαριστώ θερμά!
 

pacha_1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
507
Κριτικές
9
Like
662
Πόντοι
306
Γεια σας και απο εμενα φιλοι μου.....Και πολλες καλησπερες ιδιαιτερα στην κοριτσαρα μας.....Την επισκεφτηκα για πρωτη φορα την προηγουμενη εβδομαδα μιας και ειχα διαβασει τα καλυτερα εδω μεσα για του λογου της και εμοιαζε να ειναι αυτο ακριβως που εψαχνα.....Μια συννενοησημη κοπελα για καλο μασαζ με happy ending και γιατι οχι και κατι παραπανω.....Και τελικα ακριβως αυτο αντικρισα και ακομα καλυτερα μπορω να πω.....Παρ' οτι την ταλαιπωρησα αρκετα σχετικα με την ωρα του ραντεβου μας μιας και δεν ημουν σιγουρος τι ωρα θα ξεμπερδευα απο την δουλεια μου, η Στεφανια οχι μονο δεν εδειξε να χαλιεται αλλα ηταν και απιστευτα ευγενικη......Ο χωρος της απλα καταπληκτικος για τα δικα μου γουστα.....Το μασαζ της ηταν ενα κανονικοτατο μασαζ και οχι οι κοροϊδιες που κανουν στα μασαζομαγαζα....Οσο για το 2ο ημιχρονο δεν θελω να πω τπτ γιατι και μονο που το θυμαμαι............!!!!!!!!!!!..........Να εισαι καλα κοριτσαρα και θα τα ξαναπουμε συντομα....
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.608
Like
19.522
Γεια σας και απο εμενα φιλοι μου.....Και πολλες καλησπερες ιδιαιτερα στην κοριτσαρα μας.....Την επισκεφτηκα για πρωτη φορα την προηγουμενη εβδομαδα μιας και ειχα διαβασει τα καλυτερα εδω μεσα για του λογου της και εμοιαζε να ειναι αυτο ακριβως που εψαχνα.....Μια συννενοησημη κοπελα για καλο μασαζ με happy ending και γιατι οχι και κατι παραπανω.....Και τελικα ακριβως αυτο αντικρισα και ακομα καλυτερα μπορω να πω.....Παρ' οτι την ταλαιπωρησα αρκετα σχετικα με την ωρα του ραντεβου μας μιας και δεν ημουν σιγουρος τι ωρα θα ξεμπερδευα απο την δουλεια μου, η Στεφανια οχι μονο δεν εδειξε να χαλιεται αλλα ηταν και απιστευτα ευγενικη......Ο χωρος της απλα καταπληκτικος για τα δικα μου γουστα.....Το μασαζ της ηταν ενα κανονικοτατο μασαζ και οχι οι κοροϊδιες που κανουν στα μασαζομαγαζα....Οσο για το 2ο ημιχρονο δεν θελω να πω τπτ γιατι και μονο που το θυμαμαι............!!!!!!!!!!!..........Να εισαι καλα κοριτσαρα και θα τα ξαναπουμε συντομα....
την καλησπέρα μου!είσαι υπέροχος!σε ευχαριστώ πάρα πολύ :*
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
ελπιζω να προλαβω....!!μετα τις 12 ισχυει η προσφορα η παει Σαββατο??
2funny 2funny 2funny 2funny
Respect
Ε μόνο για σήμερα!

Ρε φιλενάδα δωσε καμιά παράταση να προλάβει ο κόσμος!!! (4-5 μερούλες όπως δείνει και η εφορία για τα τέλη κυκλοφορίας στο τέλος του χρόνου)

:happy: :happy: :happy:
 

f21

Μέγας
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.448
Κριτικές
23
Like
3.612
Πόντοι
4.060
Ρε φιλενάδα δωσε καμιά παράταση να προλάβει ο κόσμος!!! (4-5 μερούλες όπως δείνει και η εφορία για τα τέλη κυκλοφορίας στο τέλος του χρόνου)

Ρε φιλενάδα δωσε καμιά παράταση να προλάβει ο κόσμος!!! (4-5 μερούλες όπως δείνει και η εφορία για τα τέλη κυκλοφορίας στο τέλος του χρόνου)

:happy: :happy: :happy:
:headbaning2: πρέπει  να δοθεί  παράταση  :takethis:
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Καλησπέρα φυσικά!για όποιον κανόνισει συνάντηση εκείνη την μέρα ειτε επιπλέον μιση ώρα στην ιδια χρεωση,είτε 10€ χαμηλότερη τιμή!σας περιμένω!
χααχαχχααχαχ.....γεια σου ρε στεφ,με τις εκπτωσεις σου....
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
845
Κριτικές
11
Like
1.489
Πόντοι
496
Αν σας λείπουν 10€ μην πάτε στην στεφ. Δεν μας λείπουν 10. 100 μύρια μας λείπουν.
 

Alexakos233

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2018
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα,μπορεί κάποιος να μου δώσει το τηλέφωνο της Στεφανιας?
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Καλησπέρα,μπορεί κάποιος να μου δώσει το τηλέφωνο της Στεφανιας?

Στη σελίδα που βρισκόμαστε μπορείς να το δεις, απλά κοίτα λίγο πιο πάνω από το μήνυμα που έστειλες και θα δεις το τηλέφωνο κάτω από το άβαταρ της κοπέλας.
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.946
Κριτικές
27
Like
4.304
Πόντοι
1.446
Φαίνεται ότι η κοπελίτσα είναι VFM και καλή στο μασάζ θα την δοκιμάσω σύντομα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom