Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Karmakostas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2021
Μηνύματα
3
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα Οποίος μπορεί σε ένα μυνημα τρόπους επικοινωνίας με την κοπέλα ευχαριστώ !
 

Ελενα110

Call-Girl
Εγγρ.
24 Οκτ 2018
Μηνύματα
14.349
Like
104.426
E08pxWNX0AAJ7iG.jpg
Μακαριοι οι πτωχοι των πνευματι .....
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.608
Like
19.518
Καλησπέρα Οποίος μπορεί σε ένα μυνημα τρόπους επικοινωνίας με την κοπέλα ευχαριστώ !
Καλημέρα επειδή εισαι νέο μέλος δεν σε αφήνει ακόμα το σύστημα ν δεχτείς η να στείλεις πμ..αν πατήσεις στο προφίλ μου όμως στην αρχική οθόνη,θα βρεις ένα screen shot με το τηλ μου.. :*
 

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.526
Κριτικές
4
Like
2.342
Πόντοι
456
Καλημέρα επειδή εισαι νέο μέλος δεν σε αφήνει ακόμα το σύστημα ν δεχτείς η να στείλεις πμ..αν πατήσεις στο προφίλ μου όμως θα βρεις ένα screen shot με το τηλ μου.. :*
Διακοπάρεις? Για ανεβασε καμια φωτο!!!!!!! :smiling-face-with-heart-eyes:
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.608
Like
19.518
Καλημέρα Στεφανια, θα λείψεις για διακοπές?
Αν ναι πότε φεύγεις?
Θα ήθελα να σε γνωρισω, γράφονται τόσα αντικρουομενα για σένα που μου έχουν κινήσει το ενδιαφέρον!
Καλή σου μέρα!
Όντως κάθε μέρα μπουρλότο γίνεται χαχαχ..όποτε σίγουρα θα ήταν καλό ν διαπιστώσεις με τα ματάκια σου κ τα κριτήρια σου που βρίσκεται η αλήθεια!θα τα πούμε σύντομα αρχές Αυγούστου! φιλιά πολλά
 

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.526
Κριτικές
4
Like
2.342
Πόντοι
456

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216

KOLTREIN

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
63
Like
185
Πόντοι
0
Δεν συνηθίζω να γράφω συχνά στο φόρουμ αλλά αυτό δεν σημαίνει οτι δεν το παρακολουθώ. Όντας απο τους πιο παλιούς εδώ μέσα και μέλος πριν καν αλλάξει στη σημερινή του διεύθυνση , θυμάμαι ότι είχα χαρεί πάρα πολύ όταν πρωτοξεκίνησε γιατί μέσα απο τα περιεχόμενα του θα μπορούσαμε όλοι εμείς οι μπουρδελιάρηδες να αλλάζουμε απόψεις, να ενημερωνόμαστε και να προφυλαγόμαστε σε όλα αυτό το τεράστιο κεφάλαιο που ονομάζεται αγοραίος έρωτας. Πάντα με σεβασμό τόσο σε αυτους που έχουν αντίθετη γνώμη με εμας αλλά και προς τις κοπέλες (και οχι μόνο), που μας εξυπηρετούν με το αζημίωτο. Στο νήμα της Στεφανίας συμβαίνουν πολλά παράδοξα που πιστευω οτι δεν συνάδουν με το λόγο ύπαρξης του φόρουμ. Πρώτα απο ολα η ίδια η κοπέλα βγαίνει φόρα παρτίδα και χαρακτηρίζει άσχημα κάποια μέλη γιατί της έκαναν κακή κριτικη. Έχουμε μέλη που επιτίθενται ο ένας στον άλλον για τις απόψεις τους…. Καθίστε ρε μάγκες, εγω που δεν έχω πάει γιατί να μην έχω και τις 2 άποψεις; Πως θα έχω την εικόνα που θέλω για να ξέρω αν αξίζει τον κόπο να πάω ή οχι. Έχω επίσης την υποψία οτι κάποιοι προμοτάρουν την συγκεκριμένη για κάποιους δικούς τους λόγους…. Τα συμπερασματά μου σε αυτές τις τις 243 σελίδες , που νομίζω οτι θα συμφωνήσει και ο μέσος αναγνώστης είναι τα παρακάτω: Η Στεφανία είναι μια κοπέλα που (ακόμα και απο τις φωτογραφίες που ανεβάζει) δεν μπορεί να χαρακτηριστεί θεά. Το χαρακτηριστικά του σώματός της όπως τα μπούτια και κατ´ επέκταση τα πόδια της απέχουν πολύ απο το να την χαρακτηρίζουν κάποιοι καλλονή. Αν αυτο βέβαια δεν είναι ο πρωταρχικός λόγος για να την επισκευτείς σίγουρα θα περάσεις καλά. Η κοπέλα την ιδρώνει την φανέλα, ξέρει κάποια βασικά απο μασάζ χωρις να είναι αδειούχος φυσιοθεραπευτής ( προσοχή όποιοι έχουν προβλήματα με μέση κτλ) και με 40€ νιώθεις μια gfe εμπειρία που σε άλλες περιπτώσεις θα έπρεπε νε επενδύσεις πολλά περισότερα. Συμφωνώ οτι μια μερίδα γύρο απο τον σουβλατζή στην γωνία είναι νόστιμη αλλά δεν μπορεί να συγκριθεί ρε μάγκες με το μπιφτεκι συναγρίδας απο το Βαρούλκο….. Σόρρυ για το σεντόνι…. Μοναδικός μου σκοπός όπως είπα να θυμηθούμε τον λόγο υπαρξης του εν λόγω φόρουμ που δεν ειναι άλλος απο την αρμονική συνύπαρξη και αλληλοβοήθεια των απανταχού μπουρδελιάρηδων.
 
Τελευταία τροποποίηση:

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
ακριβώς όπως τα έγραψες!
Είναι αρκετά μέτρια ως προς την εμφάνιση αλλά μπορεί να σε ηρεμήσει με το μασάζ της το οποίο σε αποζημιώνει σε κάποιο βαθμό.
Αναφορικά με τους προμοτορες, ευτυχώς η αρχή έγινε με τον παπα-αρη και συνεχίστηκε και με άλλους.
Ηρεμία λοιπόν γιατί τόσα χρόνια εδώ θα ξεχάσουμε τι ξέραμε!
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470

Intruder1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
401
Like
1.990
Πόντοι
201
Καλημέρα επειδή εισαι νέο μέλος δεν σε αφήνει ακόμα το σύστημα ν δεχτείς η να στείλεις πμ..αν πατήσεις στο προφίλ μου όμως στην αρχική οθόνη,θα βρεις ένα screen shot με το τηλ μου.. :*
Να σε ενημερώσω σε περίπτωση που δεν το ξέρεις, ότι το έχεις και στην υπογραφή σου το κινητό σου...
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.608
Like
19.518
Να σε ενημερώσω σε περίπτωση που δεν το ξέρεις, ότι το έχεις και στην υπογραφή σου το κινητό σου...
Εμένα δεν χρειάζεται ν με ενημέρωσεις..το γνωρίζω!
Αφού σχεδόν ποτέ δεν το βλέπει κανείς στην υπογραφή
 

Intruder1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
401
Like
1.990
Πόντοι
201
Εμένα δεν χρειάζεται ν με ενημέρωσεις..το γνωρίζω!
Αφού σχεδόν ποτέ δεν το βλέπει κανείς στην υπογραφή
Ε θα μπορούσες να του πεις δες την υπογραφή μου, όχι μπες στο προφίλ μου και βρεστο που είναι δυσκολότερο σίγουρα για αυτόν τον στόκο.
 

m96

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
22
Like
54
Πόντοι
0
πωωωω χαμούλης θα γίνει πάλι στο νήμα...φέρνω ποπκορν.
στεφανία τι θα γίνει με μας που περιμένουμε πωπουδακι;;;
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: gasper

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.130
Κριτικές
491
Like
37.439
Πόντοι
41.447
φοβερή οπτασία αισθησιασμού μιλάμε....
πόνεσαν τα μάτια μου
απορώ πραγματικα όχι με την κοπέλα με κάποιους που όλη ημερα ξερογλυφονται εδώ ποσταρουν λουλούδια σάλια ποίηση κτλ....
μόνο η επιστήμη μπορεί να απάντησει σε αυτό εγώ αδυνατω.
 

Συνημμένα

  • received_737047674226567.jpeg
    received_737047674226567.jpeg
    65,1 KB · Εμφανίσεις: 126

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom