Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Αυτό πραγματικά το θεωρείς τεράστια επιτυχία σου; Οτι δηλαδή η κοπέλα που βλέπει 7-8-10 συναγωνιστές την ημέρα δε μπόρεσε να θυμηθεί ποιός είσαι;
μπαροκ έχεις γίνει stalker το κατανοώ αλλά μην κρινεις όταν είσαι εδώ μόνο για χαβαλέ μιας και το πουλάκι σου δεν το έχεις βάλει σε καμία απο δαύτες!
Γίνεσαι γραφικός τύπε μου!
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.895
Κριτικές
16
Like
14.723
Πόντοι
6.515
Το οτι κανει καλα που ανεβαζει φωτος χωρις να κρυψει τπτ το σεβομαι αλλα ειναι αυτονοητο,δεν θα της πω και μπραβο..
Καθόλου αυτονόητο είναι με τοσους κουβάδες που έχει φάει κόσμος από πειραγμενες φωτο κοριτσιων, ειδικά απ τα γραφεια
 

xronakis

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2018
Μηνύματα
134
Like
337
Πόντοι
21
Καλημέρα με μαγιό!
Τι προτιμάτε να βλέπετε στις παραλίες?
Κλασσικο μπικίνι, ολόσωμο,topless,
Brazilian h στρινγκ? ;)
Πολυ μου εχει λειψει αυτος ο ναος της ηρεμιας, χαλαρωσης κ ανατασης του ηθικου, συντομα θα αφεθω στα χερακια σου Στεφανια μου.
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
Όποιος έχει στο μυαλό του να επισκεφθεί την Στεφανία για να κάνει όργια ας κοιτάξει καλύτερα στην κατηγορία Call girl και να προτιμήσει δίδυμο καλύτερα για ποιο ολοκληρωμένη εμπειρία?.
Η Στεφανία είναι για ποιο soft καταστάσεις και λογικό είναι να μην αρέσει σε όλους.
Αδελφέ η Στεφανία "οργιάζει" και στις soft καταστάσεις. Άλλωστε οι πιο οργιστικά δυνατές εμπειρίες με τον αισθησιασμό έρχονται.

Δεν λέω, καλό και το σεξ-κουνέλι, αλλά μετά τα 25 την ξεπερνάς αυτήν την φάση και θες και άλλα. Πιο "soft", αλλά και πιο "δύσκολα", και πιο "ουσιαστικά δυνατά". Και αυτά δεν τα κατέχουν/προσφέρουν οι περισσότερες. Αυτό είναι και θέμα δυνατοτήτων της κάθε κοπέλας, αλλά και θέμα "μυαλού", δηλαδή πως την έχει δει ότι προσφέρει τις υπηρεσίες της. Όπως και στις περισσότερες εργασίες δηλαδή...

Και για να μην παρεξηγηθώ, αν και η Στεφανία κάνει εξαιρετικά αυτό που προσφέρει, δόξα το θεό υπάρχουν και άλλες κοπέλες που προσφέρουν αντίστοιχες εμπειρίες, δεν είναι πολλές αλλά υπάρχουν.
 

Spicylover

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2019
Μηνύματα
9
Like
28
Πόντοι
0
Έχω χρόνια που έχασα το τηλέφωνό της, χαίρομαι που το βρήκα εδω... Το καλίτερο μασάζ της πόλης όπως έγραφε και η αγγελία που την είχα πρωτοβρεί !
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.730
Like
14.276
Πόντοι
3.506
Καλημέρα σε όλους τους φίλους καθώς και στην αγαπητή σε όλους μας Στεφανία !! Καλή εβδομάδα να έχουμε !! :hi:
 

Dimtrc

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2021
Μηνύματα
36
Like
52
Πόντοι
0

Dimtrc

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2021
Μηνύματα
36
Like
52
Πόντοι
0
να ΜΗΝ τα φοραει η υποφαινομενη ομως :grin::grin:
Κοίτα αυτά είναι γούστα......Την έχω συναντήσει την Στεφανία τώρα εν μέσω καραντίνας και το καλοκαίρι και εμένα μου αρέσει να τα φοράει
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.643
Πόντοι
456
Στεφάνια ,βάλε επιλογή "50 ευρώ και happy end με καλαμακι¨ και θα έρθω ντυμένος Περικλής της Αθήνας
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.607
Like
19.501
Στεφάνια ,βάλε επιλογή "50 ευρώ και happy end με καλαμακι¨ και θα έρθω ντυμένος Περικλή
Όταν θα δοκιμάσεις πόσο καλό μασάζ προσφέρω κ πόσο ωραία θα αρχίσει αισθανθείς με όλο το κονσεπτ, θα δεις ότι αυτό που λες με αδικεί καθώς η αξία της συνάντησης για την αίσθηση που σου δίνει είναι απλά ανεκτίμητη..
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.643
Πόντοι
456
Δεν έχω έρθει, αλλά κακά τα ψέμματα, όσο κάλο μασάζ και να κάνεις, αν κάνεις αυτή την τροποποίηση στο πρόγραμμά σου (σε σχέση με αυτό των 40 ευρώ, γιατί το άλλο φαντάζομαι το περιλαμβάνει), θα κάνει την επίσκεψη σε σένα να αξίζει περισσότερο.
(καμιά πρόθεση να αδικήσω κανέναν)
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.607
Like
19.501
Δεν έχω έρθει, αλλά κακά τα ψέμματα, όσο κάλο μασάζ και να κάνεις, αν κάνεις αυτή την τροποποίηση στο πρόγραμμά σου (σε σχέση με αυτό των 40 ευρώ, γιατί το άλλο φαντάζομαι το περιλαμβάνει), θα κάνει την επίσκεψη σε σένα να αξίζει περισσότερο.
(καμιά πρόθεση να αδικήσω κανέναν
Όποτε κοιτάς απλά την χρέωση.
Αγνοείς όμως ότι διαθέτω κ εναν εκπληκτικο ,ποιοτικό χώρο(πεντακάθαρο,με αξιοζήλευτη διακόσμηση,πανευκολο πάρκινγκ κ διακριτικότητα κ σε μια εξαιρετική περιοχή) που κάνει την εμπειρία να αξίζει 1000%.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Όποτε κοιτάς απλά την χρέωση.
Αγνοείς όμως ότι διαθέτω κ εναν εκπληκτικο ,ποιοτικό χώρο(πεντακάθαρο,με αξιοζήλευτη διακόσμηση,πανευκολο πάρκινγκ κ διακριτικότητα κ σε μια εξαιρετική περιοχή) που κάνει την εμπειρία να αξίζει 1000%.
τι συνέβη?
Άλλαξες τιμοκατάλογο?
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470

Panoskl

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2019
Μηνύματα
5
Like
35
Πόντοι
0
Καλησπέρα φίλοι. Επίσκεψη στην Στεφάνια εχθές το βράδυ. είναι πολύ ευχάριστη κοπέλα, πεντακάθαρη σε πολύ ωραίο χώρο και πραγματικά φαίνεται να το αγαπάει αυτό που κάνει. Τώρα για την εμφάνιση γούστα είναι αυτά. Σε άλλους αρέσει, σε άλλους όχι. Εγώ πάντως πέρασα πολύ ωραία και σίγουρα θα ξανά πάω κάποια στιγμή. Κάνενας μας δεν είναι τέλειος. Σε όποιον αρέσουμε, για τους άλλους δεν θα μπορέσουμε. ?? Γ.
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.149
Κριτικές
2
Like
3.679
Πόντοι
456
αυτα τα περι επανατιμολογησης της 2ης κατηγοριας υπηρεσιων στα εχω πει κι εγω παλαιοτερα . δεν θα προλαβαινες ...αλλά εσυ εχεις το καρπουζι , εσυ και το μαχαιρι .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom