Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.607
Like
19.501
Μια εκπνοή και μια εισπνοή ,
Στα ματιά που κοιτάς αμέτρητους άντρες που αγαπάς
Τις καρδίες γεμίζεις και με αγκαλιές ζαλίζεις
Το χαμόγελο σου το όνειρο και στα ματιά η ελπίδα,
Τάζεις λαγούς με πετραχήλια , παθιασμένα γυναικεία χίλια
Μια εισπνοή και μια εκπνοή ,
Όμορφη Νύμφη στης αγκαλιές σου πάρε ,
Απόψε έλα και στον βυθό της λίμνης σου Σαν τον Υλα έμενα πάρε
Μήπως της ψυχής του την μπόρα, την λιακάδα φέρεις
Γλυκιά νεράιδα αυτόν τον νεραϊδοπαρμένο απόψε πάρε
Και στον πατο της λίμνης σου αυτο το βραδυ να για παντα να με κοιμήσεις
440px-Waterhouse_Hylas_and_the_Nymphs_Manchester_Art_Gallery_1896.15.jpg
Στο έχω πει κ από κοντά.. αδικείται τέτοιο ταλέντο.. ποιητής η καλλιτέχνης θα έπρεπε να γίνεις παιδί μου!!
Κ εγώ ευχαρίστως να γίνω η μούσα σου ;)
Respect κ στο λέγειν σου αλλά κ που βρήκες το κατάλληλο πορτραίτο!
Εύγε :)))
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.016
Like
22.768
Πόντοι
5.506
ναι αν θες δεν είναι!
Έχω γράψει κριτική για κοπέλα που μου έστελνε συνέχεια pm και έσπαγε το κεφάλι της πότε συναντηθήκαμε και ποιος ήμουν και γιατί δεν της το είπα εξ αρχης!
Αν θες όλα γίνονται!
Αυτό πραγματικά το θεωρείς τεράστια επιτυχία σου; Οτι δηλαδή η κοπέλα που βλέπει 7-8-10 συναγωνιστές την ημέρα δε μπόρεσε να θυμηθεί ποιός είσαι;
 
Εγγρ.
7 Ιουλ 2021
Μηνύματα
134
Like
426
Πόντοι
21
Είναι αδιαμφισβήτητο γεγονος η απώλεια αρκετών, θα έλεγα, κιλών για να είμαι ακριβής.
Από τις φώτο που έχει ανεβάσει φαίνεται ότι προ covid είχε λίγα παραπάνω κιλά.

Κάπου στο 1ο λοκντάουν πήρε επιπλέον βάρος. Κάπου στο 2ο λοκντάουν έχασε τα κιλά του πρώτου και βρέθηκε κοντά σε αυτά που ήταν προ covid... στα λίγα παραπάνω.

Έτσι κάποιοι απορούν γιατί είναι στα ίδια κιλά και λέει ότι έχασε αφού δεν κατάλαβαν την αύξηση του 2020 ενώ οι άλλοι λένε σίγουρα έχασε γιατί το βλέπουν σχετικά με το 2020 που είχε πάρει. Όλοι έχουν και δίκιο και άδικο με άλλα λόγια.
 

ektor2010

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2010
Μηνύματα
58
Like
190
Πόντοι
0
Καλημέρα και καλή εβδομάδα. Η Στεφανία έχει χάσει όντως αρκετά κιλά σε σχέση με τις αρχικές φωτογραφίες που είχε από τα προηγούμενα χρόνια. Αυτό όμως θα το καταλάβεις από κοντά και όχι συγκρίνοντας μια παλιά με μία νέα φωτογραφία. Έχει ένα λιμπιστό κορμάκι με καμπύλες που σίγουρα σε προκαλεί να το "χουφτώσεις" (που έλεγε και ο Παπαγιανόπουλος). Το βασικότερο θέμα όμως είναι οι υπηρεσίες της. Σε υποδέχεται χαμογελαστή ντυμένη σαν νεράιδα. Ναι! μπορεί να πλασάρει όπως λέτε κάποιοι παραμύθι, αλλά εκεί πάμε για να ξεφύγουμε και να χαλαρώσουμε οπότε ένα τέτοιου είδους role play game χρειαζόμαστε όλοι μας. Ο στόχος της δεν είναι άλλος από το να περάσουμε υπέροχα, θεσπέσια. Έχει υπομονή, επιμονή και τον τρόπο της ανάλογα με την περίπτωση να το πετύχει, με όλους τους πελάτες της. Για εμένα προσωπικά είναι από τα πολύ δυνατά χαρτιά στο κομμάτι μασάζ, αισθησιασμός, εκτόνωση αυτό δεν το έχω πετύχει την τελευταία δεκαετία στην Ελλάδα και τα έχω σκάσει κανονικά και τσάμπα!!.
Υ. Γ.
Όποιος έχει στο μυαλό του να επισκεφθεί την Στεφανία για να κάνει όργια ας κοιτάξει καλύτερα στην κατηγορία Call girl και να προτιμήσει δίδυμο καλύτερα για ποιο ολοκληρωμένη εμπειρία?.
Η Στεφανία είναι για ποιο soft καταστάσεις και λογικό είναι να μην αρέσει σε όλους.
Αυτά.
Εύχομαι να περνάτε υπέροχα.
 

jimbo24

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Απρ 2016
Μηνύματα
230
Κριτικές
31
Like
1.179
Πόντοι
1.071
Συμφορουμιτες, το happy ending της Στεφ εξακόντισε στα ουράνια αρνητική ενέργεια που είχα συσσωρεύσει στη βουβωνική περιοχή. Σε συνδυασμό με το μασάζ που είχε προηγηθεί, πραγματοποιήθηκε εκφόρτιση 850bar πίεσης. Να είστε ευγενείς, επιμελείς και κύριοι απέναντι στα κορίτσια ολα, ειδικά αν μας περιποιούνται όπως η ΒΣ.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.070
Κριτικές
191
Like
51.874
Πόντοι
41.443
Μια εκπνοή και μια εισπνοή ,
Στα ματιά που κοιτάς αμέτρητους άντρες που αγαπάς
Τις καρδίες γεμίζεις και με αγκαλιές ζαλίζεις
Το χαμόγελο σου το όνειρο και στα ματιά η ελπίδα,
Τάζεις λαγούς με πετραχήλια , παθιασμένα γυναικεία χίλια
Μια εισπνοή και μια εκπνοή ,
Όμορφη Νύμφη στης αγκαλιές σου πάρε ,
Απόψε έλα και στον βυθό της λίμνης σου Σαν τον Υλα έμενα πάρε
Μήπως της ψυχής του την μπόρα, την λιακάδα φέρεις
Γλυκιά νεράιδα αυτόν τον νεραϊδοπαρμένο απόψε πάρε
Και στον πατο της λίμνης σου αυτο το βραδυ να για παντα να με κοιμήσεις
440px-Waterhouse_Hylas_and_the_Nymphs_Manchester_Art_Gallery_1896.15.jpg

Συμφορουμιτες, το happy ending της Στεφ εξακόντισε στα ουράνια αρνητική ενέργεια που είχα συσσωρεύσει στη βουβωνική περιοχή. Σε συνδυασμό με το μασάζ που είχε προηγηθεί, πραγματοποιήθηκε εκφόρτιση 850bar πίεσης. Να είστε ευγενείς, επιμελείς και κύριοι απέναντι στα κορίτσια ολα, ειδικά αν μας περιποιούνται όπως η ΒΣ.
ρε σεις ληγμενα παιρνετε? :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Καλημέρα και καλή εβδομάδα. Η Στεφανία έχει χάσει όντως αρκετά κιλά σε σχέση με τις αρχικές φωτογραφίες που είχε από τα προηγούμενα χρόνια. Αυτό όμως θα το καταλάβεις από κοντά και όχι συγκρίνοντας μια παλιά με μία νέα φωτογραφία. Έχει ένα λιμπιστό κορμάκι με καμπύλες που σίγουρα σε προκαλεί να το "χουφτώσεις" (που έλεγε και ο Παπαγιανόπουλος). Το βασικότερο θέμα όμως είναι οι υπηρεσίες της. Σε υποδέχεται χαμογελαστή ντυμένη σαν νεράιδα. Ναι! μπορεί να πλασάρει όπως λέτε κάποιοι παραμύθι, αλλά εκεί πάμε για να ξεφύγουμε και να χαλαρώσουμε οπότε ένα τέτοιου είδους role play game χρειαζόμαστε όλοι μας. Ο στόχος της δεν είναι άλλος από το να περάσουμε υπέροχα, θεσπέσια. Έχει υπομονή, επιμονή και τον τρόπο της ανάλογα με την περίπτωση να το πετύχει, με όλους τους πελάτες της. Για εμένα προσωπικά είναι από τα πολύ δυνατά χαρτιά στο κομμάτι μασάζ, αισθησιασμός, εκτόνωση αυτό δεν το έχω πετύχει την τελευταία δεκαετία στην Ελλάδα και τα έχω σκάσει κανονικά και τσάμπα!!.
Υ. Γ.
Όποιος έχει στο μυαλό του να επισκεφθεί την Στεφανία για να κάνει όργια ας κοιτάξει καλύτερα στην κατηγορία Call girl και να προτιμήσει δίδυμο καλύτερα για ποιο ολοκληρωμένη εμπειρία?.
Η Στεφανία είναι για ποιο soft καταστάσεις και λογικό είναι να μην αρέσει σε όλους.
Αυτά.
Εύχομαι να περνάτε υπέροχα.
Η τοποθέτηση αυτή εξηγεί απόλυτα την Βικη Στεφανία με τις υπηρεσίες της !
Προσφέρει ένα είδος ερωτισμού και το κάνει πολύ καλά … Ερωτισμοί έτσι και αλλοιώς υπάρχουν πολλοί ?
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.607
Like
19.501
Η τοποθέτηση αυτή εξηγεί απόλυτα την Βικη Στεφανία με τις υπηρεσίες της !
Προσφέρει ένα είδος ερωτισμού και το κάνει πολύ καλά … Ερωτισμοί έτσι και αλλοιώς υπάρχουν πολλοί ?
Μου θυμίζεις την διαφήμιση γάλατα υπάρχουν πολλά, Νουνού όμως μόνο ένα!! :*
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom