Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.312
Κριτικές
9
Like
5.409
Πόντοι
1.436
Ότι σε περιμένουν πολλές εκπλήξεις αν αυτό εννοεις ισχύει ;)

Αυτό παραπέμπει σε vambir πλέον 1.00 η ώρα!!
Τα καλύτερα γίνονται όταν η πόλη κοιμάται.
Εννοω ότι σίγουρα στο θέμα της εμφάνισης δεν σε περιμένουν εκπλήξεις αφού τα δείχνεις άρα ξέρεις τι θα συναντήσεις, αλλά αν περιμένουν άλλες εκπλήξεις αυτό είναι πολύ ευχάριστο
 

Dr Lecter

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.433
Κριτικές
31
Like
2.541
Πόντοι
6.495
Όταν θα με επισκεφτείς θα έχεις άποψηώστε να ειρωνεύεσαι η να αμφισβητείς τους υπόλοιπους.
Προφανως και σε εχω επισκεφτει για να γραφω οτι δεν εχεις χασει γραμμαριο απ'οσο σε θυμαμαι..
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.607
Like
19.501
Θα σου πάρω δώρο ένα ζευγάρι γυαλιά μυωπίας τότε αν ήρθες πρόσφατα κ δεν διέκρινες καμία διαφορά.. εκτός αν είσαι ο σκουλος κ περιμένεις από μια φωτογραφία να βγάλεις συμπέρασμα..
Το συγκεκριμένο φόρεμα στην τελευταία φωτογραφία το ειχα αγόρασει πέρσι κ δεν με κολακευε ιδιαίτερα.ετσι παρέμενε στην συλλογή όπως κ κάποια άλλα ρούχα πλέον μου ταιριάζουν ενώ μέχρι πέρσι όχι..
 

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.312
Κριτικές
9
Like
5.409
Πόντοι
1.436
Θα σου πάρω δώρο ένα ζευγάρι γυαλιά μυωπίας τότε αν ήρθες πρόσφατα κ δεν διέκρινες καμία διαφορά.. εκτός αν είσαι ο σκουλος κ περιμένεις από μια φωτογραφία να βγάλεις συμπέρασμα..
Το συγκεκριμένο φόρεμα στην τελευταία φωτογραφία το ειχα αγόρασει πέρσι κ δεν με κολακευε ιδιαίτερα.ετσι παρέμενε στην συλλογή όπως κ κάποια άλλα ρούχα πλέον μου ταιριάζουν ενώ μέχρι πέρσι όχι..
Εντελώς φιλική συμβουλή. Αν και μπορεί να είναι το στυλ σου αυτά τα φορέματα, πιστεύω ότι δεν σου πάνε. Ούτε ηλικιακα αλλα ούτε στον σωματοτυπο σου. Μην το πάρεις στραβά. Μια άποψη ειναι
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.607
Like
19.501
Οκ δέχομαι την άποψη σου δεν θα κολλήσουμε εκεί στο στυλ.ισως να μην ήταν κ το πιο πετυχημένο λουκ στην συγκεκριμένη λήψη.οταν θα πάω στο your style rocks η σε κάποιο καποιο ριάλιτι θα χρειαστώ να γίνεις ο σύμβουλος μόδας ίσως!
 

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.312
Κριτικές
9
Like
5.409
Πόντοι
1.436
Οκ δέχομαι την άποψη σου δεν θα κολλήσουμε εκεί στο στυλ.ισως να μην ήταν κ το πιο πετυχημένο λουκ στην συγκεκριμένη λήψη.οταν θα πάω στο your style rocks η σε κάποιο καποιο ριάλιτι θα χρειαστώ να γίνεις ο σύμβουλος μόδας ίσως!
Δεν την δέχεσαι όταν ειρωνεύεσαι.
Anyway δεν χρειάζεται να το τραβήξουμε το θέμα των ρούχων. Έτσι και αλλιώς γυμνή σε προτιμάμε
 

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.312
Κριτικές
9
Like
5.409
Πόντοι
1.436
Προφανως και σε εχω επισκεφτει για να γραφω οτι δεν εχεις χασει γραμμαριο απ'οσο σε θυμαμαι..
Αδερφέ σε αυτήν την συζήτηση είσαι φαουλ. Η συγκεκριμένη βάζει φώτο που ο καθένας μας μπορεί να δει το σωματοτυπο της. Αν είναι κάποιος παλιός πελάτης μπορεί να κρίνει μόνος του αν έχει χάσει αλλά και νέος να είναι πάλι βλέπει τι θα συναντήσει.
Το να το αναφέρεις έτσι όμως είναι προσβολή.
Και εγώ αν πας πιο πίσω έχω έρθει σε αντιπαράθεση μαζί της αλλά για κάποια γραφόμενα της.
Στο λέω αυτό γιατί ναι μεν πρέπει να δέχεται την κριτική είτε θετική είτε αρνητική αλλά όχι την προσβολή όταν η ίδια εκθέτει τον εαυτό της.
 

Dr Lecter

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.433
Κριτικές
31
Like
2.541
Πόντοι
6.495
Ασε ρε φιλε που την προσεβαλλα..Οταν γραφουν 10 εδω μεσα οτι εχει γινει αλλος ανθρωπος με τα κιλα που εχασε ενω οι φωτο δειχνουν το αντιθετο εσυ εισαι οκ με αυτο?Και στην τελικη ποιος ο ρολος του σαιτ?να λεμε ψεματα και ψευτοκομπλιμεντα για να τονωθει η αυτοπεποιθηση των γυναικων αυτων ή να ενημερωνονται σωστα τα μελη προς οφελος τους?

Το οτι κανει καλα που ανεβαζει φωτος χωρις να κρυψει τπτ το σεβομαι αλλα ειναι αυτονοητο,δεν θα της πω και μπραβο..
 

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.312
Κριτικές
9
Like
5.409
Πόντοι
1.436
Ασε ρε φιλε που την προσεβαλλα..Οταν γραφουν 10 εδω μεσα οτι εχει γινει αλλος ανθρωπος με τα κιλα που εχασε ενω οι φωτο δειχνουν το αντιθετο εσυ εισαι οκ με αυτο?Και στην τελικη ποιος ο ρολος του σαιτ?να λεμε ψεματα και ψευτοκομπλιμεντα για να τονωθει η αυτοπεποιθηση των γυναικων αυτων ή να ενημερωνονται σωστα τα μελη προς οφελος τους?

Το οτι κανει καλα που ανεβαζει φωτος χωρις να κρυψει τπτ το σεβομαι αλλα ειναι αυτονοητο,δεν θα της πω και μπραβο..
Εννοείται ότι πρέπει να ενημερωνομαστε σωστά και αυτή είναι η ουσία του σαιτ. Έχω ανοίξει και thread για αυτό το θέμα.
Όμως από την στιγμή που έχεις χειροπιαστό (την φώτο) ο καθένας μπορεί να κρίνει. Αν οι 10 την βλέπουν ότι έχασε τι να κάνουμε. Όταν βλέπω κάτι μπορούν να μου αλλάξουν γνώμη? Τα μάτια μου θα πιστέψω.
Η ενημερώση χρειάζεται όταν τα μάτια δεν μπορούν να το επιβεβαιώσουν.
 

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.312
Κριτικές
9
Like
5.409
Πόντοι
1.436
σε μενα ,παντως, ειναι εμφανης η απωλεια καποιων κιλων .αρκετων , θα ελεγα , για να ειμαι ακριβης. αποψη μου ...
Αδερφέ την στεφάνια τώρα την είδα τον τελευταίο καιρό. Δεν την ήξερα πριν. Όταν έκανα ραντεβού μαζί της πριν 2 μήνες δεν κοίταξα ούτε πως ήταν πριν 2 χρόνια ούτε πριν 5.
Κοίταξα πως είναι σήμερα και αποφάσισα ότι αυτό με καλύπτει.
Αν πήγαινα από κοντά και έβλεπα κάτι άλλο σαφώς και θα το ανέφερα εδώ για να προστατέψω τα υπόλοιπα μέλη.
Το ότι αναφέρθηκε η ίδια σε αυτό μπορεί να είναι καθαρά στο ότι πάλεψε να το κάνει και νιώθει ότι θέλει να το δείξει.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Οκ δέχομαι την άποψη σου δεν θα κολλήσουμε εκεί στο στυλ.ισως να μην ήταν κ το πιο πετυχημένο λουκ στην συγκεκριμένη λήψη.οταν θα πάω στο your style rocks η σε κάποιο καποιο ριάλιτι θα χρειαστώ να γίνεις ο σύμβουλος μόδας ίσως!
στο έγραψε με ευγένεια όπως και εγώ και του απάντησες με ειρωνεία!
Κοίταξε το αυτό και άσε τις εξυπνάδες σε παρακαλώ!
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Ασε ρε φιλε που την προσεβαλλα..Οταν γραφουν 10 εδω μεσα οτι εχει γινει αλλος ανθρωπος με τα κιλα που εχασε ενω οι φωτο δειχνουν το αντιθετο εσυ εισαι οκ με αυτο?Και στην τελικη ποιος ο ρολος του σαιτ?να λεμε ψεματα και ψευτοκομπλιμεντα για να τονωθει η αυτοπεποιθηση των γυναικων αυτων ή να ενημερωνονται σωστα τα μελη προς οφελος τους?

Το οτι κανει καλα που ανεβαζει φωτος χωρις να κρυψει τπτ το σεβομαι αλλα ειναι αυτονοητο,δεν θα της πω και μπραβο..
πως θα γλύψουν και μετά θα πάρουν τηλέφωνο και θα πουν είμαι ο τάδε απο το το bou που έγραψε ότι έχεις αδυνατίσει φουλ???
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.149
Κριτικές
2
Like
3.679
Πόντοι
456
πως θα γλύψουν και μετά θα πάρουν τηλέφωνο και θα πουν είμαι ο τάδε απο το το bou που έγραψε ότι έχεις αδυνατίσει φουλ???
με συγχωρεις τιμημενε συναγωνιστη αλλά δεν ειμαστε ολοι το ιδιο .κατανοω τα λεγομενα σου αλλά επιτρεψε μου να αυτοεξαιρεθω της γενικευσεως σου. εγω , ο,τι βλεπω λεω χωρις την παραμικρη προσδοκια .
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.607
Like
19.501
Χιούμορ ήταν αλλά δεν πειράζει..δεν είναι του χαρακτήρα μου οιν
πως θα γλύψουν και μετά θα πάρουν τηλέφωνο και θα πουν είμαι ο τάδε απο το το bou που έγραψε ότι έχεις αδυνατίσει φουλ???
Διαψεύδω το συγκεκριμένο.κανεις δεν το έχει κάνει κ ούτε θα το επέτρεπα.
Ας αφήσουμε τις γενικεύσεις κ τα άλματα λογικής .
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
με συγχωρεις τιμημενε συναγωνιστη αλλά δεν ειμαστε ολοι το ιδιο .κατανοω τα λεγομενα σου αλλά επιτρεψε μου να αυτοεξαιρεθω της γενικευσεως σου. εγω , ο,τι βλεπω λεω χωρις την παραμικρη προσδοκια .
όχι όχι δεν πηγανε για εσένα σίγουρα!
Για κάτι τυχάρπαστους που γλύφουν αναφερόμουν!:hi:
 

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.312
Κριτικές
9
Like
5.409
Πόντοι
1.436
Χιούμορ ήταν αλλά δεν πειράζει..δεν είναι του χαρακτήρα μου οιν

Διαψεύδω το συγκεκριμένο.κανεις δεν το έχει κάνει κ ούτε θα το επέτρεπα.
Ας αφήσουμε τις γενικεύσεις κ τα άλματα λογικής .
Μπορεί να έκανες χιούμορ και γιατί να μην σε πιστέψουμε κιολας.
Αλλα είδες ότι 2 άνθρωποι το εξέλαβαν σαν ειρωνεία. Και αυτό γιατί στα γραφόμενα δεν φαινετε το ύφος.
Κρατα το σαν φιλική συμβουλή αυτό που σου είπε και όχι σαν παρατήρηση ώστε να προσέχεις πως τα γράφεις Βάζοντας τον παράγοντα ότι την ώρα που γράφεις το ύφος σου το βλέπεις μόνο εσύ. Οι άλλοι βλέπουν τα γραπτά.
Υσ. Θα γινουμε βαμπίρ τελικά?
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.149
Κριτικές
2
Like
3.679
Πόντοι
456
Χιούμορ ήταν αλλά δεν πειράζει..δεν είναι του χαρακτήρα μου οιν

Διαψεύδω το συγκεκριμένο.κανεις δεν το έχει κάνει κ ούτε θα το επέτρεπα.
Ας αφήσουμε τις γενικεύσεις κ τα άλματα λογικής .
δλδ δεν σου εχει ερθει ποτέ πελατης μεσω του σαιτ και να αναφερθει "τυχαια " το ψευδωνυμο του εδω μεσα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom