Νέα

Σπυράκια στο σώμα του πέους !!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gzm
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 94
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
Δίκιο έχεις ρε,μην μας δουλεύει κιόλας κ σπάει πλάκα με τις απαντήσεις μας τόση ώρα...
μπορει να μην εχεις και αδικο.αλλα δεν νομιζω να κανει πλακα.
απλα ειναι βλαμενος,και τωρα διαβαζει και αυτα που γραφουμε, και τον βλεπω σε καμια ωρα να περνει μαχαιρι να κοψει την πουτσα του.
ετσι και αλλιως σε γιατρο φοβατε να παει.
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
συμπονετικη μπορω να γινω κ εχω γινει εδω μεσα! οταν ομως προκειται για καθαρη ανευθυνοτητα που βαζει σε 'κινδυνο' κ αλλους, σορρυ αλλα προτιμω να εκφραστω ετσι κ ας με πουν καριολα κτλ.
φωτο ηξερε να ποσταρει, σε γιατρο τι σκατα περιμενει για να παει?
μωρη καργιωλα με το μπαρντον αφου ξηγηθηκε το παληκαρι απο την αρχη οτι δεν εχει παει με αλλη ουτε παει σε μπουρδελα γιατι θετει σε κινδυνο αλλους; :uglystupid: :uglystupid:στην καργιωλα τη βρωμομουνα να τα πεις αυτα που ηθελε και ακαποτα γαμησια.το παληκαρι ξηγηθηκε οτι ντρεπεται και το βρισκω φυσιολογικο για αυτο εμεις πρεπει να τον βοηθησουμε στο να παει οχι να του γαμησουμε την ψυχολογια με το να το παιζουμε γιατροι :jerking: :jerking:αει σιχτιρ γυναικες τα ξερετε ολα και καλα τα μανο και τα κραγιον ξερετε να τα βαζετε.πλυντε και τη μουνοτρυπα καμια φορα :bottom: :bottom: :bottom:
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
ρε καλο μου, δεν εγινε προχτες. το εχει ποσο καιρο κ απλα το αμελει. ειλικρινα δεν τον αγχωνει? ολα κατω απο το χαλακι πια? :-
Και κουρελι να τον κανεις δεν νομιζω να αλλαξει αποψη. Ο καθενας ειναι αξιος της μοιρας του!
Ουτε την κοπελα δεν λυπαμαι τοσους μηνες θα τα ειχε δει τα σημαδια και αυτη, μπορει να λεμε μαλακιες και να μην εχουν τιποτα σοβαρο τα παιδια.
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
αλαβανος εισαι και φαινεσε μαλακα,και την γκομενα σου την γαμανε οι πακηστανοι οπως και του μαλακα με τα κονδυλοματα.

ναι ρε μαλακα του πηδιοτανε η γκομενα και δεν πηρε χαμπαρι οπως πηδιετε και η δικη σου η γκομενα και δεν πηρες χαμπαρι και εσυ.

1 χρονο που την πηδουσε και την ειχε γκομενα την πουτσα του δεν την ειδε ρε?

μουνι εχεις δει στην ζωη σου καμια φορα? αμα ειδες θα ξερεις πως ειναι ενα μουνι οταν εχει κονδυλοματα.

ρε μαλακα ακαποτα την γαμουσε,επρεπε να το καταλαβει αμεσως οτι η γκομενα ηταν φορτωμενη παρασημα.

αλλα αμα ειναι κανενας μαλακας σαν και εσενα που να το καταλαβει.

αντε τραβα γαμησου τωρα.
Εγινε και βρισια το Αλαβανος?  :2funny: :2funny:
%CE%91%CE%9B%CE%91%CE%92%CE%91%CE%9D%CE%9F%CE%A3.jpg
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Παιδια, τι Ανδρεας Συγγρος του λετε?
Κανενας δεν προσεξε απο τα ποσταρισματα του οτι ειναι κατοικος Λευκωσιας?
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
μωρη καργιωλα με το μπαρντον αφου ξηγηθηκε το παληκαρι απο την αρχη οτι δεν εχει παει με αλλη ουτε παει σε μπουρδελα γιατι θετει σε κινδυνο αλλους; :uglystupid: :uglystupid:στην καργιωλα τη βρωμομουνα να τα πεις αυτα που ηθελε και ακαποτα γαμησια.το παληκαρι ξηγηθηκε οτι ντρεπεται και το βρισκω φυσιολογικο για αυτο εμεις πρεπει να τον βοηθησουμε στο να παει οχι να του γαμησουμε την ψυχολογια με το να το παιζουμε γιατροι :jerking: :jerking:αει σιχτιρ γυναικες τα ξερετε ολα και καλα τα μανο και τα κραγιον ξερετε να τα βαζετε.πλυντε και τη μουνοτρυπα καμια φορα :bottom: :bottom: :bottom:

οσο εκανε η γκομενα ακαποτο γαμησι εκανε κι αυτος. ουτε το μαχαιρι στο λαιμο του εβαλε ουτε τπτ. επιτελους ας παρει καποιος τις ευθυνες του κ ας μην τα φορτωνει στην καθε καριολα που γαμησε, στην καθε πουτανα που ειχε σχεση για ενα χρονο κ ολα αυτα τα ωραια.
ο καθενας ειναι υπευθυνος για τον εαυτο του. εγω για το μουνι μου, ο αλλος για το πουτσο του. οταν αποφασιζεις να κανεις ακαποτο με καποιον, παιρνεις την ευθυνη των πραξεων σου. πατε κ οι 2 κ κανετε μια εξεταση αιματος. κ ειστε καλυμμενοι. ουτε οτι επεσε κερατο ξερουμε ουτε τπτ.

ντρεπεται? τι ακριβως ντρεπεται? ειπα οτι εχεις αυτο κ τελος? γιατρος το παιζεις οταν προτρεπεις εστω κ με επιθετικο υφος να τον κοιταξει γιατρος?
εμενα προφανως στο μουνι μου παει δεν παει. εγω καλα ειμαι.
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
αλαβανος εισαι και φαινεσε μαλακα,και την γκομενα σου την γαμανε οι πακηστανοι οπως και του μαλακα με τα κονδυλοματα.

ναι ρε μαλακα του πηδιοτανε η γκομενα και δεν πηρε χαμπαρι οπως πηδιετε και η δικη σου η γκομενα και δεν πηρες χαμπαρι και εσυ.

1 χρονο που την πηδουσε και την ειχε γκομενα την πουτσα του δεν την ειδε ρε?

μουνι εχεις δει στην ζωη σου καμια φορα? αμα ειδες θα ξερεις πως ειναι ενα μουνι οταν εχει κονδυλοματα.

ρε μαλακα ακαποτα την γαμουσε,επρεπε να το καταλαβει αμεσως οτι η γκομενα ηταν φορτωμενη παρασημα.

αλλα αμα ειναι κανενας μαλακας σαν και εσενα που να το καταλαβει.

αντε τραβα γαμησου τωρα.

Ρε γαμημενε αλβανε, δεν χρειαζεται να ειναι γεματη η αλλη με κονδυλωματα μαλακα.

ΕΝΑ και μονο αρκει. Εσωτερικο. Μικρο οσο μιση μυξομπαλα απτην αλβανικη σου μυτη μαλακα. Που εισαι τυχερος που δε σου επεσε οταν περνουσες τα συνορα με -20 βαθμους.

Βλαμενε. Ενα μουνι με εσωτερικα κονδυλωματα βλαμενε δεν μπορεις να το καταλαβεις, ειδικα αν η γκομενα δεν εχει εξαρση, μαλακα.

Τρεχα στη μανα σου να σου μαθει λιγα Ελληνικα. Παρτην τηλεφωνο εχει η hellas on line τσαμπα για το Αλπμανια μαλακα αγαμητε.
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
μωρη καργιωλα με το μπαρντον αφου ξηγηθηκε το παληκαρι απο την αρχη οτι δεν εχει παει με αλλη ουτε παει σε μπουρδελα γιατι θετει σε κινδυνο αλλους; :uglystupid: :uglystupid:στην καργιωλα τη βρωμομουνα να τα πεις αυτα που ηθελε και ακαποτα γαμησια.το παληκαρι ξηγηθηκε οτι ντρεπεται και το βρισκω φυσιολογικο για αυτο εμεις πρεπει να τον βοηθησουμε στο να παει οχι να του γαμησουμε την ψυχολογια με το να το παιζουμε γιατροι :jerking: :jerking:αει σιχτιρ γυναικες τα ξερετε ολα και καλα τα μανο και τα κραγιον ξερετε να τα βαζετε.πλυντε και τη μουνοτρυπα καμια φορα :bottom: :bottom: :bottom:

Τι ντρεπεται ρε φιλε?

Πας καλα?

Εχει γινει ο πουτσος σου σαν τη μαπα του αρκανς και ντρεπεσαι να πας σε γιατρο να σε εξετασει? Τι μαλακιες ακουμε βραδυατικα ρε.
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Τι ντρεπεται ρε φιλε?

Πας καλα?

[size=15pt]Εχει γινει ο πουτσος σου σαν τη μαπα του αρκανς[/size] και ντρεπεσαι να πας σε γιατρο να σε εξετασει? Τι μαλακιες ακουμε βραδυατικα ρε.
:2funny: :2funny:
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
Ρε γαμημενε αλβανε, δεν χρειαζεται να ειναι γεματη η αλλη με κονδυλωματα μαλακα.

ΕΝΑ και μονο αρκει. Εσωτερικο. Μικρο οσο μιση μυξομπαλα απτην αλβανικη σου μυτη μαλακα. Που εισαι τυχερος που δε σου επεσε οταν περνουσες τα συνορα με -20 βαθμους.

Βλαμενε. Ενα μουνι με εσωτερικα κονδυλωματα βλαμενε δεν μπορεις να το καταλαβεις, ειδικα αν η γκομενα δεν εχει εξαρση, μαλακα.

Τρεχα στη μανα σου να σου μαθει λιγα Ελληνικα. Παρτην τηλεφωνο εχει η hellas on line τσαμπα για το Αλπμανια μαλακα αγαμητε.
εσυ οταν θα τελειωσει η γκομενα σου τις παρτουζες με τους πακηδες και τους αλβανους,δες το μουνι τις και γλυψτω κιολας,και θα καταλαβεις πως ειναι τα κονδυλοματα.αντε παλιομαλα αλβανε μας βγηκες και γιατρος.
αντε και για να μαθαινεις κιολας παλιομαλακα βλακα,οταν ενα μουνι εχει κονδυλοματα βλακα,εχει και πολλα υγρα,και συνηθως τα υγρα αυτα μυριζουν και ασχημα.δεν εχει σχεση αν εχουν εξαρση η οχι.
αντε μαλακα ολα τα ξερεις.
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
ε βγηκε ντροπαλος ρε μαλακες τι να τον κανουμε να τον γαμησουμε τελειως;αμα ηταν θα ειχε παει δε θα μας εδειχνε την πουτσα του.τωρα τι γινεται
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
εσυ οταν θα τελειωσει η γκομενα σου τις παρτουζες με τους πακηδες και τους αλβανους,δες το μουνι τις και γλυψτω κιολας,και θα καταλαβεις πως ειναι τα κονδυλοματα.αντε παλιομαλα αλβανε μας βγηκες και γιατρος.
αντε και για να μαθαινεις κιολας παλιομαλακα βλακα,οταν ενα μουνι εχει κονδυλοματα βλακα,εχει και πολλα υγρα,και συνηθως τα υγρα αυτα μυριζουν και ασχημα.δεν εχει σχεση αν εχουν εξαρση η οχι.
αντε μαλακα ολα τα ξερεις.


Αυτο γαμημενε πανασχετε τυπε ειναι η μυκητιαση η καμια γονοροια.

ΚΑΜΙΑ σχεση με κονδυλωματα. Μαλακα τυπε. Τα κονδυλωματα ειναι εντελως αοσμα μαλακα. 18χρονε μαλακα. Ζητα καμια συμβουλη απο την Αλιντισα ρε μαλακα, πριν σε φτυσει και το παιξεις γοης μαλακα αλβανε. Βρωμας και μασχαλιλα ειμαι σιγουρος.

Γαμω τον ταφο σου μαλακα μιλας και απο πανω. Εισαι επικινδυνος.

Πως ξερεις οτι εχω γκομενα ρε μαλακα? Ακομα και αυτα λετε με την μανα σου στο Αλμπανια?
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
καλα το εχετε μαλακισει τελειως :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
ε βγηκε ντροπαλος ρε μαλακες τι να τον κανουμε να τον γαμησουμε τελειως;αμα ηταν θα ειχε παει δε θα μας εδειχνε την πουτσα του.τωρα τι γινεται
Δηλαδή τώρα που μας έδειξε την πούτσα του θα του έφυγαν οι ντροπές;;;

Προσωπικά πάντως θα ντρεπόμουνα περισσότερο να ανεβάσω το πουλί μου σε ένα site από το να πάω σε γιατρό...

Είναι γυναίκα λέει,εεεε ας βρει από τον χρυσό οδηγό στο νετ άντρα.

Η διαδρόμη: google->Δερματολόγοι Αθήνας κ βγαίνουνε τα αποτελέσματα...

Τόσο απλά....
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
Αυτο γαμημενε πανασχετε τυπε ειναι η μυκητιαση η καμια γονοροια.

ΚΑΜΙΑ σχεση με κονδυλωματα. Μαλακα τυπε.

Γαμω τον ταφο σου μαλακα μιλας και απο πανω. Εισαι επικινδυνος.

Πως ξερεις οτι εχω γκομενα ρε μαλακα? Ακομα και αυτα λετε με την μανα σου στο Αλμπανια?
ενταξει μας επεισες τωρα.
στειλε πμ στο τυπο να μην παει σε γιατρο,και να ερθει να τον εξετασεις εσυ τοτε,και παρτου και ενα τσιμπουκι να γουσταρεις κιολας.

επικινδυνος εισαι εσυ μαλακα να ξερεις με τις μαλακιες που γραφεις,εγω στο ταφο σου προλαβα και κατουρησα,και αυριο θα χεσω κιολας παλιομαλακα.

την γκομενα σου την γαμανε ολοι να ξερεις,και για αυτο την ξερουν ολοι.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Δηλαδή τώρα που μας έδειξε την πούτσα του θα του έφυγαν οι ντροπές;;;

Προσωπικά πάντως θα ντρεπόμουνα περισσότερο να ανεβάσω το πουλί μου σε ένα site από το να πάω σε γιατρό...

Είναι γυναίκα λέει,εεεε ας βρει από τον χρυσό οδηγό στο νετ άντρα.

Η διαδρόμη: google->Δερματολόγοι Αθήνας κ βγαίνουνε τα αποτελέσματα...

Τόσο απλά....
Παμε παλι.
Ειπαμε, κατοικος Λευκωσιας ειναι.
Το οτι θα εμενε Αθηνα, το ειχαμε ολοι σιγουρο ε?
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
ενταξει μας επεισες τωρα.
στειλε πμ στο τυπο να μην παει σε γιατρο,και να ερθει να τον εξετασεις εσυ τοτε,και παρτου και ενα τσιμπουκι να γουσταρεις κιολας.

επικινδυνος εισαι εσυ μαλακα να ξερεις με τις μαλακιες που γραφεις,εγω στο ταφο σου προλαβα και κατουρησα,και αυριο θα χεσω κιολας παλιομαλακα.

την γκομενα σου την γαμανε ολοι να ξερεις,και για αυτο την ξερουν ολοι.

ρε γαμημενε πιωμενε μαλακα, που στο διαολο κολλανε ολα οσα γραφεις? τι σκατα πινεις γαμω το κεφαλι σου?
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
ενταξει μας επεισες τωρα.
στειλε πμ στο τυπο να μην παει σε γιατρο,και να ερθει να τον εξετασεις εσυ τοτε,και παρτου και ενα τσιμπουκι να γουσταρεις κιολας.

επικινδυνος εισαι εσυ μαλακα να ξερεις με τις μαλακιες που γραφεις,εγω στο ταφο σου προλαβα και κατουρησα,και αυριο θα χεσω κιολας παλιομαλακα.

την γκομενα σου την γαμανε ολοι να ξερεις,και για αυτο την ξερουν ολοι.

:2funny: :2funny:

Μαλακα ολο κατουρας και χεζεις, ποτε θα γαμησεις εχεις σκεφτει?

Θα το καψεις το εργαλειο απο την πολλη αμμωνια, ριξε και λιγο σπερμα δεν κανει κακο  :2funny: :2funny:

Μακαρι να σου τυχαινε καμια σαν την γκομενα μου αλλα κριμα δεν παει με τελειωμενα αλμπανια. κανε κανα nickname και ριχτα στα γκομενακια εδω στο μπουρδελα και ζητα συμβουλες ξερεις εσυ  :2funny: :2funny:
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Παμε παλι.
Ειπαμε, κατοικος Λευκωσιας ειναι.
Το οτι θα εμενε Αθηνα, το ειχαμε ολοι σιγουρο ε?

Προφανως ρε φιλε, ελληνικο ειναι το site οχι κυπριακο.

Εκτος των αλλων, του ειπαμε να παει σε δερματολογο-αφροδισιολογο.

Εναν στην περιοχη του τελος παντων.
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
:2funny: :2funny:

Μαλακα ολο κατουρας και χεζεις, ποτε θα γαμησεις εχεις σκεφτει?

Θα το καψεις το εργαλειο απο την πολλη αμμωνια, ριξε και λιγο σπερμα δεν κανει κακο  :2funny: :2funny:

Μακαρι να σου τυχαινε καμια σαν την γκομενα μου αλλα κριμα δεν παει με τελειωμενα αλμπανια. κανε κανα nickname και ριχτα στα γκομενακια εδω στο μπουρδελα και ζητα συμβουλες ξερεις εσυ  :2funny: :2funny:
ουστ ρε μαλακα.
παω να κοιμηθω.
αι γαμησου κατσε λιωνε στο σαιτ και η γκομενα σου να σου γαμιετε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom