Νέα

Σπυράκια στο σώμα του πέους !!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gzm
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 94
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
αυριο?

σε 2μιση ωρες πρεπει να ξεκινησει.

Καλυτερα σε ιδιωτικο, στο συγγρο τους ξεπετανε σχεδον ολους.

Σε ιδιωτικο για να τον παρακολουθει κιολας, να κατσει να μιλησουν να του πει δυο τρια πραγματα.

Αλλα σε καποιον καλο προφανως.
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Καλυτερα σε ιδιωτικο, στο συγγρο τους ξεπετανε σχεδον ολους.

Σε ιδιωτικο για να τον παρακολουθει κιολας, να κατσει να μιλησουν να του πει δυο τρια πραγματα.

Αλλα σε καποιον καλο προφανως.
ιδεα δεν εχω.
αλλα για να το εχει τοσο καιρο, εκτος απο μαλακας ανευθυνος, πρεπει να ειναι κ τσιπης. οποτε ας παει σε κατι τζαμπε μπας κ βγαλει ακρη για αρχη.
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
τετοιος πουτσος εμπαινε στο μουνι σου και στο κωλο σου,και γιαυτο εχεις βγαλει κονδυλοματα μεχρι και μεσα στα ματια και στην μυτη σου.

αι γαμησου ρε πατσαβουρα-σαβουρα-βρωμιαρα που καθομαι και ασχολουμε μαζι σου.
και μονο που ποσταρεις τις απαντησεις μας,κινδυνευουν τα p/c μας,για κονδυλοματα και αυτα.

αι στο διαολο ρε σκροφα
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Δεν ειναι  μεταδοτικο παντως .
Το προβλημα ειναι ο κνησμος και το αισθητικο θεμα.

Το καλυτερο σάϊτ για εικονες δερματικων παθησεων ειναι το
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
τετοιος πουτσος εμπαινε στο μουνι σου και στο κωλο σου,και γιαυτο εχεις βγαλει κονδυλοματα μεχρι και μεσα στα ματια και στην μυτη σου.

αι γαμησου ρε πατσαβουρα-σαβουρα-βρωμιαρα που καθομαι και ασχολουμε μαζι σου.
και μονο που ποσταρεις τις απαντησεις μας,κινδυνευουν τα p/c μας,για κονδυλοματα και αυτα.

αι στο διαολο ρε σκροφα

ΑΣΕ ΚΑΤΩ ΤΗ ΡΕΤΣΙΝΑ ΡΕ ΤΕΝΕΚΕ.
ή τουλαχιστον κλεισε το πισι. οταν πινεις κ γραφεις, να τα αποτελεσματα.
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
ΑΣΕ ΚΑΤΩ ΤΗ ΡΕΤΣΙΝΑ ΡΕ ΤΕΝΕΚΕ.
ή τουλαχιστον κλεισε το πισι. οταν πινεις κ γραφεις, να τα αποτελεσματα.
ελα αυριο μαζι του και εσυ πρωι πρωι, στο νοσοκομειο.και αν δεν βρουν ακρη οι γιατροι,παρτε ενα κεζαπ και μοιραστε το στα δυο.
εσυ 8α ριξεις στο βρωμομουνο σου,και ο αλλος πανω στην πουτσα του, και ολα καλα.
μετα θα κατουρατε απο τα αυτια και οι δυο. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
ελα αυριο μαζι του και εσυ πρωι πρωι, στο νοσοκομειο.και αν δεν βρουν ακρη οι γιατροι,παρτε ενα κεζαπ και μοιραστε το στα δυο.
εσυ 8α ριξεις στο βρωμομουνο σου,και ο αλλος πανω στην πουτσα του, και ολα καλα.
μετα θα κατουρατε απο τα αυτια και οι δυο. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ρε γαμιολη ο αλλος εχει προβλημα.

Σαλτα πουθενα αλλου παπαροζουμη.
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
Ρε γαμιολη ο αλλος εχει προβλημα.

Σαλτα πουθενα αλλου παπαροζουμη.
και τι θες να κανω εγω ρε να το γιατρεψω?
26 χρονων μαντραχαλος ειναι,δεν τον κοβει το μυαλο του οτι πρεπει να παει σε γιατρο?
οταν κατουρουσε 6 μηνες δεν εβλέπε τον πουτσο του?το ταβανι απο την τουαλετα εβλεπε?
την γκομενα του οταν την γαμουσε,το μουνι τις δεν το επιανε? τετοια κονδυλοματα κανουν μπαμ.

αι γαμησου και εσυ και ο καθε βλακας πονοψυχος εδω μεσα.σας επιασαν οι πονοι ξαφνικα.
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
ιδεα δεν εχω.
αλλα για να το εχει τοσο καιρο, εκτος απο μαλακας ανευθυνος, πρεπει να ειναι κ τσιπης. οποτε ας παει σε κατι τζαμπε μπας κ βγαλει ακρη για αρχη.
Μωρη βλαμμενη εχει που ειχε το προβλημα του ο τυπος κανε τον και εσυ κουρελι ζωο
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Μωρη βλαμμενη εχει που ειχε το προβλημα του ο τυπος κανε τον και εσυ κουρελι ζωο

συμπονετικη μπορω να γινω κ εχω γινει εδω μεσα! οταν ομως προκειται για καθαρη ανευθυνοτητα που βαζει σε 'κινδυνο' κ αλλους, σορρυ αλλα προτιμω να εκφραστω ετσι κ ας με πουν καριολα κτλ.
φωτο ηξερε να ποσταρει, σε γιατρο τι σκατα περιμενει για να παει?
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
σε γιατρο τι σκατα περιμενει για να παει?
Προφανώς είναι δύσκολο να διαλέξεις ειδικότητα σε τέτοιες περιπτώσεις...

Να πας σε γυναικολογό,να πας σε καρδιολόγο,να πας σε πνευμονολόγο πού να πας;;;

EΛΕΟΣ κ όσοι απαντάτε κ όσοι ανοίγετε τέτοια θέμα!!!
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
Προφανώς είναι δύσκολο να διαλέξεις ειδικότητα σε τέτοιες περιπτώσεις...

Να πας σε γυναικολογό,να πας σε καρδιολόγο,να πας σε πνευμονολόγο πού να πας;;;

EΛΕΟΣ κ όσοι απαντάτε κ όσοι ανοίγετε τέτοια θέμα!!!
ρε μεγαλε τι ψαχνεις τωρα και εσυ να βρεις.
εδω ο μαλακας εμπλεξε με μια πουτανα που την γαμουσε αυτος και αλλοι 10 ακαποτα,και αυτη του το επαιζε παρθενα.
και θα του κοψει να παει στο γιατρο?
ας παει σε οδοντιατρο να κανει ενα σφραγισμα σε κανενα δοντι και θα φυγουν τα κονδυλοματα ολα.
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
συμπονετικη μπορω να γινω κ εχω γινει εδω μεσα! οταν ομως προκειται για καθαρη ανευθυνοτητα που βαζει σε 'κινδυνο' κ αλλους, σορρυ αλλα προτιμω να εκφραστω ετσι κ ας με πουν καριολα κτλ.
φωτο ηξερε να ποσταρει, σε γιατρο τι σκατα περιμενει για να παει?
Δεν ειμαι της θεωριας οπου δεν πιπτει λογος πιπτει ραβδος κτλ αλλα εκεινη την στιγμη δεν σκεφτεσαι καθαρα, τα χανεις και κανεις βλακειες. Τουλαχιστον εγω σε μια αναλογη δικη μου περιπτωση εκανα σαν βλαμμενο.
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
ρε μεγαλε τι ψαχνεις τωρα και εσυ να βρεις.
εδω ο μαλακας εμπλεξε με μια πουτανα που την γαμουσε αυτος και αλλοι 10 ακαποτα,και αυτη του το επαιζε παρθενα.
και θα του κοψει να παει στο γιατρο?
ας παει σε οδοντιατρο να κανει ενα σφραγισμα σε κανενα δοντι και θα φυγουν τα κονδυλοματα ολα.

Ρε βλαμενε αλβανε, αποκλειεις ο πρωτος γκομενος της τυπισσας να ειχε τιποτα και να την κολλησε?

Πρεπει σωνει και καλα να πηδιεται η γκομενα για να καλυψεις τους κομπλεξισμους σου?

Μαλακα αλβανακι συνελθε ρε. Συγκεντρωσου ρε.
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
ρε μεγαλε τι ψαχνεις τωρα και εσυ να βρεις.
εδω ο μαλακας εμπλεξε με μια πουτανα που την γαμουσε αυτος και αλλοι 10 ακαποτα,και αυτη του το επαιζε παρθενα.
και θα του κοψει να παει στο γιατρο?
ας παει σε οδοντιατρο να κανει ενα σφραγισμα σε κανενα δοντι και θα φυγουν τα κονδυλοματα ολα.
Δίκιο έχεις ρε,μην μας δουλεύει κιόλας κ σπάει πλάκα με τις απαντήσεις μας τόση ώρα...
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Ρε βλαμενε αλβανε, αποκλειεις ο πρωτος γκομενος της τυπισσας να ειχε τιποτα και να την κολλησε?

Πρεπει σωνει και καλα να πηδιεται η γκομενα για να καλυψεις τους κομπλεξισμους σου?

Μαλακα αλβανακι συνελθε ρε. Συγκεντρωσου ρε.
Καλα μαλλον δεν ξερεις σε ποιον μιλας  :- 
Τσαμπα κοπος.
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Δεν ειμαι της θεωριας οπου δεν πιπτει λογος πιπτει ραβδος κτλ αλλα εκεινη την στιγμη δεν σκεφτεσαι καθαρα, τα χανεις και κανεις βλακειες. Τουλαχιστον εγω σε μια αναλογη δικη μου περιπτωση εκανα σαν βλαμμενο.

ρε καλο μου, δεν εγινε προχτες. το εχει ποσο καιρο κ απλα το αμελει. ειλικρινα δεν τον αγχωνει? ολα κατω απο το χαλακι πια? :-

 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
Ρε βλαμενε αλβανε, αποκλειεις ο πρωτος γκομενος της τυπισσας να ειχε τιποτα και να την κολλησε?

Πρεπει σωνει και καλα να πηδιεται η γκομενα για να καλυψεις τους κομπλεξισμους σου?

Μαλακα αλβανακι συνελθε ρε. Συγκεντρωσου ρε.
αλβανος εισαι και φαινεσε μαλακα,και την γκομενα σου την γαμανε οι πακηστανοι οπως και του μαλακα με τα κονδυλοματα.

ναι ρε μαλακα του πηδιοτανε η γκομενα και δεν πηρε χαμπαρι οπως πηδιετε και η δικη σου η γκομενα και δεν πηρες χαμπαρι και εσυ.

1 χρονο που την πηδουσε και την ειχε γκομενα την πουτσα του δεν την ειδε ρε?

μουνι εχεις δει στην ζωη σου καμια φορα? αμα ειδες θα ξερεις πως ειναι ενα μουνι οταν εχει κονδυλοματα.

ρε μαλακα ακαποτα την γαμουσε,επρεπε να το καταλαβει αμεσως οτι η γκομενα ηταν φορτωμενη παρασημα.

αλλα αμα ειναι κανενας μαλακας σαν και εσενα που να το καταλαβει.

αντε τραβα γαμησου τωρα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom