Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
διμητρακη αποδειξε πρωτα οτι τρως,περιμενουμε ψωνια και μπριζολες απο το λιντο.
αυτα θελουμε να δουμε και ασε τα φανταστικα σπιτια και αμαξια.
οπωτε αργει το επιδομα απορου γινεσε μαρκελα και φανερωνεις ομοφιλοφικες τασεις.
καλυτερα μπαγκλας στην αθηνα παρα τρελος,φτωχος και κρυφοπουστης στην πετρουπολη.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Γιατί τον χτύπησαν τότε τον Χάρη? Πήγαν να τον ληστεψουν?
Ο μαλάκας κουβαλάει 300-500 ευρώ σε μετρητά (γκρίβια και ευρώ),δεν έχει κάρτες ούτε ξέρει τι είναι :2funny:τα έχει συνήθως σε χαρτονομίσματα των 50 γκρίβνια και γίνεται ένας χοντρός πάκος με λεφτά :2funny: τα βγάζει παντού γιά να πληρώσει επιδεικτηκά :2funny:.
Μετά το ξύλο που έφαγε δε κυκολοφωρεί ποτέβράδυ :2funny:ήταν πάντα μεγάλος χέστης αλλά μετά έγινε ακόμα περισσότερο :2funny:
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
@ Βαλκάνιος Πουτσαράς ( για κάποιο λόγο δεν δουλεύει η παράθεση )

Παμε λοιπόν σε ένα ένα στα σημεία της απάντησής σου.

Το ότι παραδέχεσαι ότι πολλές απο τις προσεγγίσεις της ''αρχηγάρας'' αντιστοιχούν σε καταστροφές και οιωνεί εξαπατήσεις το βρίσκω θετικό.

Κάποιες απο τις γκόμενες που έχει ποστάρει ο Kman εδω μέσα είναι πράγματι αξιόλογες. Οι περισσότερες όμως είναι κάτι αγγούρια 180 -195 ύψους που για τη πλειοψηφία των αντρών αντιστοιχούν στους όρους ξυλάγγουρα, η καμήλες η διάφορα άλλα που δεν θέλω τώρα να παραθέσω. Και μια και μιλάμε για ποιότητα να μην μιλήσουμε για τις κοπρολαγνούδες που πόσταρε !! Ετσι ?? Νομίζω στα προφανή συμφωνούμε. Αρα η προσέγγιση του σκορπάω άφθονο κασέρι και όλα καλά προφανώς μπάζει. Και μπάζει σοβαρά.

Το ότι το θέμα της γνώσης της γλώσσας είναι ένα μεγάλο πλεονέκτημα είναι αναμφισβήτητο. Σίγουρα βοηθάει και μάλιστα πολύ. Απο προσωπική μου όμως εμπειρία οι νεότερες ιδίως κοπέλες έστω στοιχειωδώς μιλάνε αγγλικά και μπορείς να συνενοηθείς.

Θα συμφωνήσω ότι αν ο άντρας χαρακτηρίζεται απο επίθετα όπως Αμπαλος, γαρδούμπαλος, κάγκουρας, χλιμίτζουρας και άλλα ''ευγενή΄΄ λαικής φαντασίας επίθετα τότε δεν θα έχει καμμιά τύχη στο ανατολικό μπλόκ. Ουσιαστικά επειδή λίγο πολύ έχω εμπειρία από πάρα πολλές χώρες, θα συμπληρώσω ότι πουθενά δεν θα έχει τύχη. Αμπαλος στη χώρα σου = Αμπαλος Παντού. Τα άλλα είναι ναχαμε να λέγαμε.

Δεν μου αρέσει να περιαυτολογώ, αλλά θα το κάνω για να απαντήσω για το πόσο next door είναι οι γκόμενες που καταφέρνω. Μια στις 10 επαναλαμβάνω και μετά απο πολλούς χυλούς, δεν πουλάω δηλαδή γκομενιλίκι στα πενήνταφεύγα μου.

Για παράδειγμα. Τη κοπέλα της φωτογραφίας τη γνώρισα πέρυσι το καλοκαίρι στο μουσείο της Ολυμπίας όπου είχα πάει το γυιό μου και τον βαφτισιμιό μου για να ξυπνάνε.
Δεν έκανα τίποτα όταν τη γνώρισα πέραν του να πάρω ένα τηλέφωνο καινα ... τις στείλω φωτογραφίες απο το viber απο το χώρο του μουσείου.:cheesy:

Μέσα στο επόμενο εξάμηνο την έπεισα ότι η Αθήνα έχει πολύ περισσότερα αρχαία μνημεία, εμου συμπερiλαμβανομένου.:D:

Φέτος τον Ιανουάριο στις γιορτές, όπου έιχα πάρει εγώ το υπόλοιπο της αδείας μου υποχρεωτικά, ήρθε στην Αθήνα και έμεινε περίπου 10 μέρες μαζί μου.

Της ρίχνω 27 χρόνια. Φίλοι μου που έτυχε να την δούν την έβγαζαν καθαρό οχτάρι. Αν σου κάνει για Next Door Girl τότε εντάξει πάω πάσο. Μπορεί να έχεις υψηλά standards και μπράβο σου.

Αυτά και σταματάω γιατί το θεωρώ μαλακία να περιαυτολογώ.

Ολα παίζουν. Τρόπο θέλει. Επιμονή στην προσπάθεια, και υπομονή στην αποτυχία. Πάνω από όλα πίστη στον εαυτό σου. Ουσιαστικά εκπέμπεις και φαίνεσαι προς τους άλλους ότι πραγματικά εσύ για τον εαυτό σου πιστεύεις ότι είσαι.

Καλή συνέχεια !! :hi::hi:

ΥΓ. O μοναδικός λόγος που μπαίνω στη διαδικασία να σου απαντάω, είναι γιατί κατά κάποιο τρόπο μου θυμίζεις τον εαυτό μου στα νειάτα μου :hi::
 

Συνημμένα

  • 20200112_174312.jpg
    20200112_174312.jpg
    49,6 KB · Εμφανίσεις: 36
  • 20200112_003034.jpg
    20200112_003034.jpg
    97,3 KB · Εμφανίσεις: 33
  • 20200116_134114.jpg
    20200116_134114.jpg
    37,1 KB · Εμφανίσεις: 32
  • 20200115_134508.jpg
    20200115_134508.jpg
    86,9 KB · Εμφανίσεις: 27

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
διμητρακη-μαρκελα εδω το θεμα δεν σας αφωρα ειναι για σπονσορες:cheesy: :wink:
ειναι να απορεις τι θελουν οι αποροι στο θεμα κμαν για σπονσωρες και η μαρκελα
που ψαχνει για μεγαλα μωρια.μου γραφει ο δασκαλος και λεει χαιρετησματα στον θειο-πουλο χαχαχαχα.
ναι τον πολιτικο μηχανικο,συνεχισε να κανεις τον κινεζο οτι δεν καταλαβεις .
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Ωραιος ο mind :hi:

ΥΓ. τους κατα πολυ νεοτερους μας ουτε εγω τους αποπαιρνω ,εχουν το ενθουσιασμο της νιοτης και πολυ καλα κανουν.

Καλησπέρα φίλε !!:hi:

Ε προφανώς !! Για να βοηθάμε είμαστε περισσότερο εδώ. Και για τη πλάκα μας,

Σε λίγο εμάς μας βλέπω στο πνεύμα της φωτογραφίας :cheesy:
 

Συνημμένα

  • FB_IMG_1598974806543.jpg
    FB_IMG_1598974806543.jpg
    36,5 KB · Εμφανίσεις: 18

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Mind να είμαστε δίκαιοι . Οι ψηλές που πόσταρε ο kman , όχι οι χεσμένες ΗΤΑΝ ΜΟΥΝΑΡΕΣ.
Οι πιο πολλοί είναι κομπλεξάρες , τάπες , στούμποι, που γουστάρουν πινέζες.
Θέλαν να μας ψήσουν ότι η 1.5m ήταν έσκορτ της καλής κοινωνίας.
Και κάτι άλλες που σκάνε 200ρες και 250ρες ΕΙΝΑΙ ΠΙΝΕΖΕΣ. Όλες κάτω από 1.65.
Γιατί είναι στούμποι οι ίδιοι και μια γυναίκα 1.68 με γόβες, τους ρίχνει ένα 3σκαλο , οπότε νοιώθουν (δικαίως) αποτυχημένοι και ναυάγια.

Απλά ο κμαν είναι λίγο ακραίος. Άλλο να μην είναι η γκόμενα 1.60 , σαν τις "πετίτ" που γουστάρουν οι στούμποι
(Τάπες, τι πετίτ ... ζουμπάδες)
και άλλο να θέλει ντε και καλά να είναι άνω του ... 1.,85 !!!!

Προσωπικά θεωρώ ικανοποιητικές τις άνω του 1.70
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
@ fylobios30 ( η παράθεση πάλι κολάει για κάποιο λόγο)

Φίλε περί ορέξεως ουδείς λόγος.

Αν ο άλλος είναι μπασκετμπολίστας δίμετρος φυσικό είναι να μην γουστάρει γυναίκες κάτω απο 175 η απο 180.

Αν ο άλλος είναι 160 -165 φυσικό είναι επίσης να του αρέσουν οι κοντές.

Τωρα αν ο άλλος είναι 160 και γουστάρει γυναίκες 185-190 και πάνω το αφήνω στη κρίση σου προς σχολιασμό.

Προσωπικά γουστάρω γυναίκες 168 - 175. Αυτές μου ταιριάζουν ανατομικά, αλλά και αυτές γουστάρω αισθητικά.
Οι πιο ψηλές ιδίως όταν κινούνται μου φαίνονται κάπως άχαρες και ατσούμπαλες.
Εξαιρέσεις ασφαλώς υπάρχουν. Και αυτές οι εξαιρέσεις είναι ιδιαίτερα εντυπωσιακές ομολογουμένως.
Δεν είναι τυχαίο που οι περισσότερες πλην εξαιρέσων χορεύτριες είναι συνήθως 160 -170 το πολύ.

Οι περισότερες μοντέλες στο κόσμο είναι κάπου μεταξύ 170 - 177.
Εξαίρεη είναι αυτές που διαφημίζουν προιόντα προσώπου όπου το μπόι δεν έχει σημασία.

Καθένας με τα γούστα του λοιπόν.:hi:




 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Γιατί τον χτύπησαν τότε τον Χάρη? Πήγαν να τον ληστεψουν?
Ο μαλάκας κουβαλάει 300-500 ευρώ σε μετρητά (γκρίβια και ευρώ),δεν έχει κάρτες ούτε ξέρει τι είναι :2funny:τα έχει συνήθως σε χαρτονομίσματα των 50 γκρίβνια και γίνεται ένας χοντρός πάκος με λεφτά :2funny: τα βγάζει παντού γιά να πληρώσει επιδεικτηκά :2funny:.
Μετά το ξύλο που έφαγε δε κυκολοφωρεί ποτέβράδυ :2funny:ήταν πάντα μεγάλος χέστης αλλά μετά έγινε ακόμα περισσότερο :2funny:
ε να αγοράσει σπρέι πιπεριού η τειζερ για άμυνα αφού σωματικά δεν είναι και τόσο ικανός για αντίσταση
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Μωρή κουφάλα Λάκη, τι μας το 'πες ότι πας διακοπές μαζί με την κουτσή Μαρία και άλλους 9,5 εκατομμύρια Έλληνες, φταίμε μετά εμείς που σε τραμπουκίζουμε. Μην ταράζεσαι και η Αιδηψός μια χαρά είναι, έχει και ιαματικά νερά για τα αρθριτικά σου αφού έρχεται πάλι χειμώνας και θα τη βγάλεις στο κρύο μουχλιασμένο υπόγειο.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
εισαι απορος και φτωχος,εισαι απορος και φτωχος,εισαι απειρος και φτωχος,εισαι απορος και φτωχος.
δεν χορτανω να το λεω,δεν χορτανω να το λεω δεν χορτανω να το λεω.λυπαμε μονο που δεν διαβαζει
ο ντερτυ,ο σινοχαραςκαι ολοι οι αλλοι που φωμωνες με ψεματα για ακινητα και περιουσιες.
εισαι φτωχος απορος και ψευτης,φτωχος απορος και ψευτης,φτωχαδακι χαχαχαχαχα.
δεν χορτανω να το γραφω.ο δασκαλος ποτε δεν σε λεει καραφλομογγολο οπως οι κλωνοι
αλλα μιλα ακομα πιο υποτιμιτικα για το ποσο φτωχος εισαι.πολυ μαλακας ο δασκαλος.
12 χρονια ξερει οτι δεν εχεις μια και μας το κρατουσε μυστικο,τον νομιζα για φιλο.
:( :angry::( :P υπαρχουν και τετιοι τυποι που κρατανε την πλακα για τον εαυτο τους να γελανε μονο αυτοι.
αντε δειξε μας τα διαμερησματα του πορνοτσαρε και τα αμαξια σου χαχαχαχα.
μολις εστειλε ο δασκαλος η τρελα σου και ο διχασμος προσωπικοτητας προχωρα.
κανεις ερωτησεις και απαντας στον εαυτο σου,μετα το δαφνι θα ειναι απωλεια για την πολιτικη της χωρας.
καλα πως γινετε να εισαι απορος,να παιρνεις 200 τον μηνα απο την κυβερνηση και να θες να γινεις βουλευτης χαχαχαχα.
ελπιζω μην διαβασει μπου ο θειος πολιτικος μηχανικος θα σου το γραψω στα κινεζικα για να καταλαβεις χαχαχαχααχ
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Ωχ ωχ ωχ

Χειμαρωδης τρομακτικος τιμωρος Χαρης

Δεν θα ήθελα να ειμαι ο δημητρακης αυτη τη στιγμη .

Οργισμένος, κακος τιμωρος.

Ο Ζορρό του θρεντ ο Ουκας Χαρης

(Σηκωθηκα ορθιος κ χειροκροτω)
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Ρε γατουλη πας καλα??Κι αλλου σε εχω διαβασει εχεις περιεργα γουστα!Ακους εκει εχεις γαμησει γιδα! :idiot:
τι το θελα κολλησα και καντιλωματα!!!!!---οταν γυρισα στη Ρωσσια πηγα στο γιατρο και μου τα εκαψε με ξηρο παγο.με ρωτισε πηγες μηπως με αγνωστες γυναικες?οχι λεω ενα κατσικακι γαμαγα στο σωριο λετε να κολλισα απο κει???το προσωπο του Ντοκτορ Λεονωφ μικρυνε!!!! με κοιταζε κανα λεπτο σιωπηλος!!!!!παιρνει ενα χαρτι και μου γραφει μια διευθυνση!!τον ρωταω τι ειναι εκει αλλο КВД(δερματοαφροδησιακο κεντρο).οχι μου απανταει ειναι το ψυχιατρικο πηγαινε εκει να θεραπευτης!!!!!γι αυτforumο και εφυγα απο την Ελλαδα για να μην γαμαω κατσικες και Πεπονια!!!!!!

Κατσίκες, πεπόνια, κωλοδαχτυλα , τεράστια μόρια, ο όχι δε γαμάω.

Όλο το ΠΙΚΠΑ εδώ μαζεύτηκε !!!
:2funny:

 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.485
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Εχουμε τον μιντρεαντερ ενα κλωνο του Αρχηγου φυσυογνωμικα αλλα στο πολυ χειροτερο, να μας ζαλιζει με φιλοσοφικες αρλουμπες και κατεβατα που μονο αυτος καταλαβαινει...

Εχουμε τον τασο να αναπολει το κισινιαου οπως ο βετερανος του Β ΠΠ το χωριο της γαλλιας που σταλθηκε μετα την αποβαση στη Νορμανδια οπου γνωρισε μια γαλλιδουλα της αντιστασης και καλωπερασε...

Εχουμε τον δαρμενο ουκα τσεπης χαζοχαρη που οι μελανιες στα ματια του ειναι πιο πολλες απο τις τριχες στο κρανιο του σε μονιμο παραλληρημα...

Εχουμε εναν διπλο πρακτωρα, αντρα γαμια εδω και υποτακτικο ζητιανο πουτσων στο απεναντι σαιτ...

Και γενικως εχουμε ενα σωρο φουκαραδες (ουρμπλαουερ, ξενιτεμενη φετα, ιωσηφ, και... και.. και...)

ΚΑΙ ΣΑΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Ο ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΠΕΡΙΕΡΓΟΣ;;;;;

:confused:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Έχουμε και μια ντουζίνα κλώνους του μαλάκα του πορδοκαρφλάκη τύπε. Να τα λέμε κι αυτά.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
xaxaxaxaxa διμητρακι εγραψε ο κλωνος σου.καλα γιατι γραφεις με κλωνους ακομα δεν το καταλαβα.
σε ποιο κλωνο να στειλω φωτο του δασκαλου?
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Εχουμε τον μιντρεαντερ ενα κλωνο του Αρχηγου φυσυογνωμικα αλλα στο πολυ χειροτερο, να μας ζαλιζει με φιλοσοφικες αρλουμπες και κατεβατα που μονο αυτος καταλαβαινει...

Εχουμε τον τασο να αναπολει το κισινιαου οπως ο βετερανος του Β ΠΠ το χωριο της γαλλιας που σταλθηκε μετα την αποβαση στη Νορμανδια οπου γνωρισε μια γαλλιδουλα της αντιστασης και καλωπερασε...

Εχουμε τον δαρμενο ουκα τσεπης χαζοχαρη που οι μελανιες στα ματια του ειναι πιο πολλες απο τις τριχες στο κρανιο του σε μονιμο παραλληρημα...

Εχουμε εναν διπλο πρακτωρα, αντρα γαμια εδω και υποτακτικο ζητιανο πουτσων στο απεναντι σαιτ...

Και γενικως εχουμε ενα σωρο φουκαραδες (ουρμπλαουερ, ξενιτεμενη φετα, ιωσηφ, και... και.. και...)

ΚΑΙ ΣΑΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Ο ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΠΕΡΙΕΡΓΟΣ;;;;;

:confused:

Ρε καθυστερημένο σούργελο,θαυμαστή του καραφλού κουραδοσυλέκτη-πουστόγερου,έρχεσαι από το πουθενά και κριτικάρεις ανθρώπους που έχουν χρόνια εδώ μέσα,με προσφορά στα ταξίδια εξωτερικού και δεκάδες κριτικές στα call girls.
Έχεις τη εντύπωση πως σε παίρνει κάποιος στα σοβαρά;
Όλοι γραμμένο στα παπάρια μας σε έχουμε!
Η άποψη σου είναι ισοδύναμη της κουράδας που απλώνει στην μάπα του ο καραφλομόγγολος.:animated-balls:


 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.207
Like
1.748
Πόντοι
216
@Mindreader#

Από την σαφώς λιγότερη εμπειρία μου, θα πω ότι το ζήτημα μουνί είναι πολυπαραμετρικό,
με τον παράγοντα τύχη να παίζει μεγάλο ρόλο ειδικά μετά από μια ηλικία κιόλας που οι κύκλοι σφίγγουν.
Απλώς όσο περνούν τα χρόνια, οι γυναίκες ενθουσιάζονται όλο και πιο δύσκολα ζητώντας βέβαια παράλληλα περισσότερα.
Νιώθουν ότι οι ανάγκες τους (λεφτά, ασφάλεια, κοινωνική αποδοχή, αυτοεκτίμηση, αυτοπραγμάτωση) καλύπτονται ολοκληρωτικά επομένως έχουν ευχέρεια να παίξουν και αυτές από χόμπι.
Έχουν συμβάλει οι πιρφόροι, ο φεμινισμός κ.λ.π σε αυτό.

Παλιά φυσικά ήταν αδιανόητο αυτό και η αλλαγή που επήλθε ήταν ραγδαία.
Θα έλεγε κανείς (ίσως τραβηγμένο αλλά καταλαβαίνετε τι θέλω να πω) ότι έχουν κι αυτές το αντίστοιχο δικό τους GGTOW κίνημα αλλά από την ανάποδη σε σχέση με τους άντρες.
Διαφωνώ στο σημείο που λες ότι ένας άμπαλος στη χώρα του δε θα γαμήσει πουθενά.
Και αυτό γιατί αν δεν έχεις επιλογές σε μια χώρα 10 εκ., σε μια 100 εκ. θα έχεις που να πάρει ο διάολος.

Πλέον όμως θεωρώ ότι αν είσαι στο Μ.Ο. εμφανισιακά, 8άρι και άνω χωρίς λεφτά δεν βγάζεις, ή θα φτύσεις αίμα για να βγάλεις..και μην πάρεις πάλι τον ευατό σου παράδειγμα, εσυ έχεις άλλες ιδιότητες που ξεφεύγουν του Μ.Ο.
Αν δε είσαι πιο κάτω, ο πληρωμένος έρωτας είναι μονόδρομος για τέτοια ποιότητα.

Κατά τα υπόλοιπα, εσύ το προσεγγίζεις το θέμα μουνί τελείως χομπιστικά και ρομαντικά ενώ ο άλλος το βλέπει σαν αυτοσκοπό και θυσιάζεται εκ τούτου με αυταπάρνηση στα πεδία των μαχών. Συν ότι καταπολεμά τη μοναξιά με αυτό τον τρόπο και καλά κάνει.

Δεν υπάρχει λόγος να του τη λές, ουσιαστικά είστε 2 όψεις του ίδιου νομίσματος.

Εγώ είμαι εξίσου fan και των 2.
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Εχουμε τον μιντρεαντερ ενα κλωνο του Αρχηγου φυσυογνωμικα αλλα στο πολυ χειροτερο, να μας ζαλιζει με φιλοσοφικες αρλουμπες και κατεβατα που μονο αυτος καταλαβαινει...

Εχουμε τον τασο να αναπολει το κισινιαου οπως ο βετερανος του Β ΠΠ το χωριο της γαλλιας που σταλθηκε μετα την αποβαση στη Νορμανδια οπου γνωρισε μια γαλλιδουλα της αντιστασης και καλωπερασε...

Εχουμε τον δαρμενο ουκα τσεπης χαζοχαρη που οι μελανιες στα ματια του ειναι πιο πολλες απο τις τριχες στο κρανιο του σε μονιμο παραλληρημα...

Εχουμε εναν διπλο πρακτωρα, αντρα γαμια εδω και υποτακτικο ζητιανο πουτσων στο απεναντι σαιτ...

Και γενικως εχουμε ενα σωρο φουκαραδες (ουρμπλαουερ, ξενιτεμενη φετα, ιωσηφ, και... και.. και...)

ΚΑΙ ΣΑΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Ο ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΠΕΡΙΕΡΓΟΣ;;;;;

:confused:

Ρε καθυστερημένο σούργελο,θαυμαστή του καραφλού κουραδοσυλέκτη-πουστόγερου,έρχεσαι από το πουθενά και κριτικάρεις ανθρώπους που έχουν χρόνια εδώ μέσα,με προσφορά στα ταξίδια εξωτερικού και δεκάδες κριτικές στα call girls.
Έχεις τη εντύπωση πως σε παίρνει κάποιος στα σοβαρά;
Όλοι γραμμένο στα παπάρια μας σε έχουμε!
Η άποψη σου είναι ισοδύναμη της κουράδας που απλώνει στην μάπα του ο καραφλομόγγολος.:animated-balls:
Θα μάθουμε σύντομα με ποιους κλώνους μπαίνεις δίπλα και ζητάς κρόσακια και τραβελοπουτσες και θα πέσει τρομερό γέλιο :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom