Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (0 μέλη και 25 επισκέπτες)

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Πριονοκορδελα τον πέρασες τον δημητράκη ρε Χάρη !!!!!

Τόσο χάλια δηλαδή ....

200€ επίδομα απόρου ...

Γι'αυτό το έχει ρίξει στη σκατοφαγία και για να φάει ένα κεμπάπ στήνει κώλο στον αλγερινό ???

Οι γάτες του όταν γεννάνε ,τα γατάκια τι γίνονται ???????

:think::think::think:
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
ρε ο μιτσος δεν μπορει να μας ποσταρει ουτε μπριζωλα,με χορτα και πιρασκι τρεφετε!
περιμενετε να σας δειξει και μουνια χαχαχαχ,ας μας βαλει φωτο εδω να τρωει μπριζωλες.
τσακωνετε με τα γατια ποιος θα φαει τις γατοτρωφες που αφηνουν εξω στην αυλη οι φιλωζωοι γειτονες.
χαχαχαχαχαχαχ.εχει πλακα που ελεγε στον μικρο στην οδυσσο εισαι η ντροπη της ελλαδας
ενω αυτος ζει σαν μπαγλας σε τρωγλη στα σεπολια της πετρουπολης.
αν δεν δω σημερα φαγητα και ψωνια απο το λιντο η εστω απο ψωμι φωτο θα στειλω τον ερυθρο σταυρο
και την unisef να τον μαζεψουν και να τον στειλουν πισω ελλαδα να ζει σαν ανθρωπος με τα 200 ευρο επιδομα!
καλυτερα απορος στην ελλαδα παρα μπαγκλας ουζπεκοπιθηκος στο πετρωχωρι χαχαχαχαχα.
διμητρακη αυτα μονος τα γραφω δεν μου τα ειπε ο δασκαλος,σου ειπα αυτος λεει χειροτερα απο εμενα :wink:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Ουκας χαρης καταιγιστικος χειμαρωδης ,αποκαλυπτικος, περιεκτικος, ουσιωδης, σφαχτης, πετσοκοφτης..

Ευγε χαρη ουκα , τσε γκεβαρα της ενημερωσης

Δωσε δωσε
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Γαμάει ο Μήτσος.
Μην την πέφτετε στο Μήτσο ρε.
Σας πάω και τους υπόλοιπους, κρίμα είναι να σφάζονται άνδρες μεταξύ τους και να γελάνε τα πουσταριά.

Ας μας πει ο barock τώρα ...

Τα ανανεωμένα privilege & wild rose λες να σαρώσουν το χειμώνα barock ;
Θα γίνεται χαμός ;;;

ΑΝ ΠΑΩ ΧΕΙΜΩΝΑ, ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΤΡΙΤΗΣ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 02.30 ΛΕΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΟΥΡΑ ;;;;
ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΡΑΤΗΣΗ , ΛΕΣ ΝΑ ΜΗ ΜΕ ΒΑΛΟΥΝ ;;;;



Επιτέλους ρε μαλέα Λάκη κατάφερες να συνδεθείς στο καινούριο σαιτ;;;;;;; Θαύμα!!


Εσένα αν σε πάρουν χαμπάρι ότι είσαι κολλητός του πορδοκαράφλα ούτε από το πεζοδρόμιο δε θα σε αφήσουν να περάσεις.

Γιατί ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ, ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΑ δεδομένα ;;;
Τα 15 χρόνια που είμαι μέλος,
ΕΙΧΑ ΓΡΑΨΕΙ ΠΟΤΕ ΜΕΤΑΞΥ 5 - 25 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΡΕ ΠΑΛΙΟΜΑΛΑΚΑ ;;;
Ποτέ.
Αυτό το λένε ... ΖΩΗ !!!!

Εσώ ως ναυάγιο , λογικό είναι να είσαι εδώ καθημερινά !!

Εγώ ποτέ δεν γράφω ένα 20μερο τον αύγουστο , χριστούγεννα , πάσχα κτλ ....
ΒΛΗΜΑ !!!!!

Άλλωστε τώρα μετά τον ιό , έχω κόψει τις πουτάνες και κάνω πολύ γυμναστική, γιατί αναπληρώνω τις πουτάνες με παντρεμένες ....
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.485
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Δε σας βλεπει καν ο Μητσος!
Σας γλενταει!
Οι κρεμες του ειναι το μηνιατικο σας... :wink:
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
ΤΕΡΑΣΤΙΑ μόρια να μπαίνουν τρυζάτα στη κωλοχαραδρα Να τα περάσουμε με τρύλετ
.
Πήγαινε δίπλα σε κάτι σαιτ που τελειώνουν σε ...δούλες Να ψάξεις για κρόσια και Μετα ξαναελα εδώ :2funny: κρυφοπουστας στα γεραματα? Έτσι είναι επιμένεις να ειρωνεύεσαι άλλους και να κοροϊδεύεις άλλους για της προτιμήσεις τους για να κρύψεις της δικές σου :2funny: γι αυτό κιόλας ζητάς να δεις και πουτσες από τον κλώνο μου επειδή είσαι κρυφαδερφη :angel:
Η διπλη ζωη του pustler- αντρουα εδω - φουστα μπλουζα απο 'κει..


 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.437
Like
7.956
Πόντοι
2.356
Αχχ παν τα νιατα μας...

Σα το τασο με τη μολδαβια θα καταντησω... :embarrased::confused::(
Αχ αυτες οι μολδαβες
τρελλαινοντε για ελλαδα και εμας τους πενηνταρηδες ..,
Ντουετα , πιπες της αξεπεραστης ρουμανικης σχολης , ενιοτε και κωλαρακι.
Τους αρεσει αφανταστα η εμπειρια μας , ολες αυτο μου λενε :P
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Γαμάει ο Μήτσος.
Μην την πέφτετε στο Μήτσο ρε.
Σας πάω και τους υπόλοιπους, κρίμα είναι να σφάζονται άνδρες μεταξύ τους και να γελάνε τα πουσταριά.

Ας μας πει ο barock τώρα ...

Τα ανανεωμένα privilege & wild rose λες να σαρώσουν το χειμώνα barock ;
Θα γίνεται χαμός ;;;

ΑΝ ΠΑΩ ΧΕΙΜΩΝΑ, ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΤΡΙΤΗΣ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 02.30 ΛΕΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΟΥΡΑ ;;;;
ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΡΑΤΗΣΗ , ΛΕΣ ΝΑ ΜΗ ΜΕ ΒΑΛΟΥΝ ;;;;



Επιτέλους ρε μαλέα Λάκη κατάφερες να συνδεθείς στο καινούριο σαιτ;;;;;;; Θαύμα!!


Εσένα αν σε πάρουν χαμπάρι ότι είσαι κολλητός του πορδοκαράφλα ούτε από το πεζοδρόμιο δε θα σε αφήσουν να περάσεις.

Γιατί ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ, ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΑ δεδομένα ;;;
Τα 15 χρόνια που είμαι μέλος,
ΕΙΧΑ ΓΡΑΨΕΙ ΠΟΤΕ ΜΕΤΑΞΥ 5 - 25 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΡΕ ΠΑΛΙΟΜΑΛΑΚΑ ;;;
Ποτέ.
Αυτό το λένε ... ΖΩΗ !!!!

Εσώ ως ναυάγιο , λογικό είναι να είσαι εδώ καθημερινά !!

Εγώ ποτέ δεν γράφω ένα 20μερο τον αύγουστο , χριστούγεννα , πάσχα κτλ ....
ΒΛΗΜΑ !!!!!

Άλλωστε τώρα μετά τον ιό , έχω κόψει τις πουτάνες και κάνω πολύ γυμναστική, γιατί αναπληρώνω τις πουτάνες με παντρεμένες ....







Καταλαβα, διακοπες και παντρεμενες ονειρευεσαι. Αν θεωρεις μαλιστα προσον να πηγαινεις διακοπες στην Αιδηψο 5-25 Αυγουστου που παει ΟΛΗ Η ΕΛΛΑΔΑ, ευγε, καλος μαλακας εισαι!
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.437
Like
7.956
Πόντοι
2.356
ο δασκαλος ειναι κοτα δεν μου στελει φωτο να τον κανει διασημο ο προεδρος.

καλα ρε δασκαλε ποιος θα σε δει σην ουκρανια η στην σοφια,αχ και να σε εβγαζα μια φωτο
και να την εστελνα στον διμητρακη να σε κανει διασημο χαχαχαχαχα.
καραμανις μην ανυσυχεις,θα τον πεισω να στειλει φωτο.προσπαθω αλλα ειναι χεστης.
ειχα φωτο του στο κινητο που μου κλαπηκε αλλα που θα τον ξαναδω δεν γλειτωνει ο πορνογερος ιωσηφ

Βλέπω ο Γιουσούφ έρχεται στα μέρη μου.
Χάρη πάρτον και ελάτε μαζί να κεράσω καρπούζι στον πάγκο της λαϊκής :2funny:
Κρατηστε μια θεση και για μενα ... σε τρεις ωρες θα ειμαι πανω χααχα
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Αχχ παν τα νιατα μας...
Σα το τασο με τη μολδαβια θα καταντησω... :embarrased::confused::(
Αχ αυτες οι μολδαβες τρελλαινοντε για ελλαδα και εμας τους πενηνταρηδες ..,
Ντουετα , πιπες της αξεπεραστης ρουμανικης σχολης , ενιοτε και κωλαρακι.
Τους αρεσει αφανταστα η εμπειρια μας , ολες αυτο μου λενε :P
:thumbsup:

 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Αχχ παν τα νιατα μας...
Σα το τασο με τη μολδαβια θα καταντησω... :embarrased::confused::(
Αχ αυτες οι μολδαβες τρελλαινοντε για ελλαδα και εμας τους πενηνταρηδες ..,
Ντουετα , πιπες της αξεπεραστης ρουμανικης σχολης , ενιοτε και κωλαρακι.
Τους αρεσει αφανταστα η εμπειρια μας , ολες αυτο μου λενε :P
:thumbsup:






Προσπαθεις να μας βαλεις φωτο απο μπουρδελο στη μολδαβια που εφαγες πορτα;
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Μιας και ειναι το νημα του ο ΚΜΑΝ αξιζει ενα σχολιο.

Για να κρινεις τον ΚΜΑΝ πρεπει να τον συγκρινεις με το μεσο 45αρη στην Ελλαδα/Ευρωπη.

Ποσοι 45αρηδες εκει εξω μενουν σε κακους γαμους με πατσολες γυναικες και σαν μονη ευχαριστηση εχουν να δουν καναν αγωνα μπαλα. Με παιδια αχαριστα και χωρις φραγκα για τα γουστα τους? Ο ΚΜΑΝ απο οσο ξερουμε δεν ειναι βαρος σε καποιαν ουτε παιδια εχει εγκαταλειψει. Αντι αυτου-->

Κυνηγαει ακομα και τοσα χρονια μετα να φαει οσο πιο πολλες μπορει. Αν αυτο (σαν φιλοδοξια) δεν ειναι αξιοζηλευτο, δε ξερω τι ειναι.

Αναφορικα με τον τροπο. Ωραιος δεν ειναι, ψηλος δεν ειναι, ντοπιος δεν ειναι, τα εχει ολα εναντιον του. Προφανως πρεπει να σπρωξει κασερι και μαλιστα πολυ για να ριξει γκομενα. Το να παει 45αρης μετριοτατης εμφανισης απο Δυτικη Ευρωπη να ριξει γκομενα 20 χρονια μικροτερη σε ενα σουκου, στο τζαμπα, εμενα μου ακουγεται σαν ταινια επιστημονικης φαντασιας.

Συνεπως το να ριξει λεφτα και μαλιστα πολλα (πολλα αναλογα με την τσεπη του καθενος) ειναι μονοδρομος. Το οτι το βλεπει σαν καμακι/επιτευγμα θα πω οτι το μονο επιτευγμα ειναι οτι παραμενει στην αρενα και δε κανει πισω παρα τα χρονια που περασαν καθως και οτι δεν μπαινει σε καλουπια που προσταζει η κοινωνια. Λογω ελλειψης χρονου αυτες που γαμαει πουτανες ειναι. Αν ηταν μονιμος στην Ανατολικη Ευρωπη φανταζομαι θα εβρισκε και καποια του στυλ αυτων που ποσταρει ο Τασος. Το μονο μεγαλο φαουλ του οτι του εχουν φαει λεφτα γκομενες.(αν και το παραδεχεται). Ο εξυπνος ανθρωπος (δε λεω αν ο ΚΜΑΝ ειναι η δεν ειναι, δε ξερω δεν εκφραζω αποψη) μαθαινει απο τα λαθη του. Και δε πιστευω πως υπαρχει τυπος (εκτος απο το Σαββιδη ισως) που δεν γνωρισε εστω μια γκομενα που του επαιξε μαλακια (οπως και γκομενα που της επαιξε αντρας μαλακια). Το θεμα ειναι να μαθαινεις απο τις μαλακιες σου μιας και το να μαθαινεις απο των αλλων δεν ειναι παντα ευκολο.

Δε νομιζω οτι ο ΚΜΑΝ και τυποι σαν το ΚΜΑΝ χαλανε την αγορα. Αν μια γκομενα σε γουσταρει θα γαμηθει μαζι σου. Αναλογα με το πως εισαι θα προσαρμοσει και το αντιτιμο(οχι απαραιτητα χρηματικο). Ειμαστε σε μια καπιταλιστικη κοινωνια χωρις συνορα οποτε ο καθενας πρεπει να προσφερει οτι μπορει και αναλογως η αγορα θα αποφασισει. Αλλος ειναι μαυρος, αλλος ινδος, αλλος εχει ψωλαρα, αλλος εχει λεφτα, αλλος ειναι ωραιος αλλος ειναι γαμπρος, αλλος ειναι αστειος κλπ κλπ. Προσφερεις και αναλογα παιρνεις. Αν αυτο που προσφερεις δεν πιανει τοτε προσφερεις κατι αλλο η βγαινεις εκτος αγορας. Ο σωστος παικτης ξερει τι να προσφερει και ποτε να σταματησει.

Συμφωνω με τον βαλκανιο, το οτι πας στα μουνολιβαδα δε σημαινει οτι θα πηδηξεις κιολας. Απλα δημιουργουνται ολες οι προυποθεσεις για να το κανεις. Και στην Πολωνια και στη Σλοβακια ηξερα νεους Ελληνες που δεν πηδαγανε τιποτα. Η αγορα εκρινε οτι ειναι ακαταλληλοι. Δυστυχως η Ελλαδα παραγει Μπεταδες μονο πλεον. Ας ειναι καλα η αγια ελληνικη οικογενεια.

Και ενα τελευταιο σχολιο για τον ΚΜΑΝ. Αυτη τη στιγμη δε με φανταζομαι ποτε να πληρωνα γκομενα να ερθει διακοπες μαζι μου. Να της πληρωσω διακοπες ισως, αλλα οχι με τη λογικη να στερηθω πραγματα για να τα τρωει αυτη με αλλους γαμιαδες. Ουτε λεφτα πιστευω θα μου ετρωγε ουτε τιποτα. Δωρα ναι, αλλα μετα απο πηδημα. Οπως και να εχει ο ΚΜΑΝ ποσταρει συχνα υλικο, ειναι αυτη τη στιγμη (με τον τροπο του) δραστηριος στο μπλοκ και στην τελικη δουλευει (εστω και σαν νεκροθαφτης) αυτα που ξοδευει. Να του την λενε οτι δεν ειναι ωραιες οι γκομενες του η οτι εινια σκλαβος των γερμανων, τυποι που δεν εχουν ποσταρει τιποτα η ειναι αεργοι ειναι κωμικο.

 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Eλα πες και συ την φανταστικη μαλακια σου- μπορεις.. για να μας δειξεις πως υπαρχεις- κλοουν του μπου.κομ
ειπαμε απ τα πολλα πουτσοκαμπιλα στα τσοντοσινεμα σου χουν ζαλισει τον εγκεφαλο κ λες ασυναρτησιες
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Eλα πες και συ την φανταστικη μαλακια σου- μπορεις.. για να μας δειξεις πως υπαρχεις- κλοουν του μπου.κομ
ειπαμε απ τα πολλα πουτσοκαμπιλα στα τσοντοσινεμα σου χουν ζαλισει τον εγκεφαλο κ λες ασυναρτησιες





ΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΑΧΑΧΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ



Εκνευριζεσαι οταν σου θυμιζουμε πως γαμας μονο με μεσον.
 

Μεγάλος Λευκός

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.052
Like
1.046
Πόντοι
216
Μιας και ειναι το νημα του ο ΚΜΑΝ αξιζει ενα σχολιο.

Για να κρινεις τον ΚΜΑΝ πρεπει να τον συγκρινεις με το μεσο 45αρη στην Ελλαδα/Ευρωπη.

Δεν εχεις καταλαβει ομως γιατι κρινουμε τον κμαν. Οχι για αυτο που κανει, αλλα για το πως παρουσιαζει αυτο που κανει. Παραπλανωντας αυτον που διαβαζει.
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Τυπε ποσταρει φωτος, τα μαρτυραει απο μονος του. Μονο κανα πενταχρονο να ξεγελασει.

Αστον να νομιζει οτι ειναι ο δον κιχωτης και χτυπαει τους δρακους.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Είναι προσωποποιημένο.Κανουν κριτική σε σχέση με το άτομο.
Εσύ λες ο μέσος 45αρης.Ο άλλος σου λέει δε μιλάω για το μέσο 45αρη αλλά για το συγκεκριμένο τον Κμαν.
Πάντα είναι υποκειμενική κριτική.
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Είναι προσωποποιημένο.Κανουν κριτική σε σχέση με το άτομο.
Εσύ λες ο μέσος 45αρης.Ο άλλος σου λέει δε μιλάω για το μέσο 45αρη αλλά για το συγκεκριμένο τον Κμαν.
Πάντα είναι υποκειμενική κριτική.



Ασε εμας να ασχολουμαστε με τους ζουλιαρηδες

Τι αποφασεις πηρες?
Βυζαρου Λευκορωσιδα?
Πολωνεζα με but plug ηδη στον κωλο?
Θα πας μπλοκ και θα καμακωσεις live?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom