Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (0 μέλη και 40 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Αυτή η ζωντανή χεστρα που ανέβασε φωτογραφία του kman με φάτσα,έχει ανεβάσει το Fb άλλου μέλους που από τότε την έκανε,έχει ανεβάσει σαν ΓΑΒ φωτογραφία άλλου μέλους, τι άλλο πρέπει να κάνει για να πάρει τον πούλο;

@Mindreader,με αφορμή κάτι που έγραψες,έβγαλα σημερα μια φωτό για πάρτη σου

Ktw.jpg


Μπορείς πανευκολα να βρεις ισοτιμία, μισθούς Πολωνίας, διανυκτερεύσεις,κ.λ.π.

Άκου φίλε,αν εν έτη 2020 ένας μεσήλικας δεν παίξει σαν το kman,αξιόλογο σλαβικό μουνι δε θα δει.
Εγώ νταραβεριζομαι με γκόμενες που είναι γεννημένες μετά το 90.
Κάτι Κρητες,Ρόδους,κ.λ.π. έχουν πάει προ πολλού σε χαμηλές ακόμη και για Πολωνία τιμές.
Αν δεν παίξεις μπάλα με Σαντορίνη,Μύκονο και υψηλά στάνταρντ,για ποιον γαμημενο λόγο θα έρθει κάποια μαζί σου;
Έχετε πάρει χαμπάρι ότι πλέον δεν σας περνανε για πατέρα ενός 20χρονου, αλλά για τον παππού της;

Για να γίνει αυτή η υπέρβαση λοιπόν και εσύ σαν κοντά στα 60 να κυκλοφορήσεις αξιόλογο 20+, πρέπει να κάνεις οικονομική υπέρβαση.
Που θα την πας νομίζεις;
Στην Κινέτα και θα έρθει;

Το μουνοχρηματιατηριο τιμών είναι ίδιο για όλους σας τους 50+ τουρίστες.
Δε μιλάω για Τάσο όταν ήταν μόνιμος,ούτε για εσένα όταν ήσουν κατά περιόδους εκεί εργαζόμενος γιατί αλλάζουν οι παράμετροι

Αλλά για το όνομα του Θεού,μη γράφεις "ξέρω και κάποιους που γαμανε χωρίς να πληρώνουν" αν μιλάς για άτομα της σειράς σου..

Δε γίνονται τέτοια θαύματα εν έτη 2020,αυτά μόνο επί μπλοκ και για κάποια χρόνια μετά...

Και σου γράφω από το μπλοκ


Μεγάλε μπράβο πάλι μας έβαλες φοβερές αποδείξεις ότι είσαι στην Πολωνία :jerking::jerking::jerking::2funny::2funny::2funny:και είχαμε αρχίσει να αμφιβάλουμε :2funny::2funny::2funny:
Άντε βάλε μας και την Πολωνέζα σου όπως μας έβαλες τότε και τη Γερμανίδα σου :2funny::2funny::2funny::2funny:
Βάζω κ'εγώ απόδειξεις ότι είμαι στη Ρωσσία :2funny:τέτοιες τουαλέτες έχει μόνο στην Ρωσσία :2funny:άρα είμαι στην Ρωσσία :2funny:
 

Συνημμένα

  • germanida.jpg
    germanida.jpg
    81,6 KB · Εμφανίσεις: 26
  • toualetes rossia.jpg
    toualetes rossia.jpg
    186,3 KB · Εμφανίσεις: 21
  • toualetes rossia2.jpg
    toualetes rossia2.jpg
    204,3 KB · Εμφανίσεις: 17

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
ΣΑΣ ΒΑΖΩ ΕΝΑ ΚΕΙΜΕΝΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΓΡΑΨΕΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΔΕΝ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΟΛΟΚΛΗΡΟ
Για να μιλήσουμε και λιγάκι σοβαρα.Έχουν γίνει τεράστιες αλλαγές στις γκόμενες στα τελευταία χρόνια!
Καταρχήν στις ντίσκο δεν πάνε πιά νέες!Θα δείτε 35+ ετών.Αν και ντίσκο έχει ελάχιστες και εκεί πάνε θείτσες 35+ και ακούνε πιό παλιά τραγούδια :rockon:
Οι πιτσιρίκες δεν νοιάζονται να πηδηχτούνε όπως παλιά.Εκτός αυτού θέλουν μόνιμη σχέση π.χ. γνωρίζω μιά ωραία γκόμενα 20-24 αν είναι από νότια Ρωσσία της αποφεύγω

(συνήθως αυτές μπορούν να την πέσουν και από μόνες τους,ρωτόντας επίτηδες κάτι,αν της καταλάβω από την προφορά τους λέω τη ρωτήσαν και φεύγω,αυτές θέλουν πιό πολύ να πηδηχτούνε και μπορεί να σου ψιλοτριφτούν κιόλας ή να σου πουνε στα ισια να πατε σπιτι σου,αλλά εγω της αντιπαθώ και της αποφευγω ευγενικά,γελάω που λένε ότι στη νότια Ρωσσία είναι όλα τέλεια :2funny:ε,τότε ας πάτε εκεί στη φτωχομπινεδιά να ζήσετε :2funny:με τους κάφρους)
Γενικά προτιμάω γκόμενες από Αγία Πετρούπολη όπως το γατάκι που έχω.
Αν είναι από Αγία Πετρούπολη βγαίνουμε μετά τη δεύτερη τρίτη συνάντηση θα υπονοήσει να πάμε σπίτι μου αν έχω όρεξη πάμε και :knockinb: μετά όμως γίνεται ο γκόμενος της και θα θέλει να συναντιέστε σχεδόν κάθε μέρα :rockon::headbang:δυστηχώς αυτό είναι το πρόβλημα εδώ,δεν είναι όπως παλιά που της συναντούσες 1-2 φορές τη βδομάδα.Για κάποιον κακομοίρη που είναι μπακούρι αυτό είναι όνειρο να βρει γκόμενα :2funny:εγώ όμως δεν ηρθα εδω για να είμαι με μία γυναίκα :headbang:και στο Αφγανιστάν να πας θα του πεις του Ταλιμπάν είμαι Ταλιμπάν και θέλω να παντρευτώ την κόρη σου :2funny:αν τα βρείτε στην τιμή θα την πάρεις και θα έχεις μόα γυναίκα :2funny::2funny::2funny:.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Γ'αυτό και ο βλάκμαν βρίσκει αυτά τα ναυάγια :2funny:το σύστημα του είναι :shit:Τα τελαυταία 2 χρόνια 2 μπάζα είχε :2funny:χώρια της φώτο που κατέβασε από το ιντερνέτ και δεν της συνάντησε ποτέ :2funny:

Αν εδώ κάποιος μόνιμος κάτοικος δεν έχει πρόβλημα να κάνει σχέσεις με γκόμενες από άλλες πόλεις (1 στους 10 να δεχτεί και οι γονείς του θα είναι εναντίον της και θα του λένε πάει να σε τυλίξει γιά να κάνει ρεγκιστράτσια στην πόλη μας και να σου φάει το διαμέρισμα) μπορεί να βγάλει θεές!Το πρόβλημα δεν είναι να βρεις γκόμενα το πρόβλημα είναι πως θα την διώξει γιατί θα σου πει δεν εχω που να πάω :2funny::headbang:.Ειδικά οι φοιτήτριες 5ου έτους κάνουν σαν τρελλές να βρούνε έναν μόνιμο κάτοικο γιατί όταν τελειώσουν το πανεπηστήμιο από τη φοιτητική εστία θα της διώξουν και θα πρέπει κάποου να μείνουν αν δε θέλουν να γυρίσουν πίσω στην πόλη τους!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Έχουν γίνει πολύ πιό έξυπνες από παλιά μπορούν αμέσως να δούνε και να καταλάβουν τα πάντα γιά κάποιον!Με μένα π.χ. καταλαβαίνουν αμέσως ότι είμαι διάσημος :2funny:και αμέσως φένεται ότι εχω οικονομική άνεση,πολλές δε με ρωτάνε καν αν έχω δικό μου διαμέρισμα γιατί το θεωρούν στάνταρ ένας τέτοιος να έχει όχι μόνο ένα δικό του διαμέρισμα .Για βλάκμαν ,νυχτοφύλακα και φούκαράδες δε το συζητάω να κάνουν καμάκι και να βρούνε γκόμενα εδώ:2funny: είναι άθλια ντυμένοι :vomit:και η φτωχομπινεδιά τους φένεται από 100 μέτρα! Μιλάω γιά έναν νορμάλ με δικό του διαμέρισμα ,αμάξι και ντυμένο σχετικά καλά σίγουρα θα έχει γκόμενες.

Τώρα οι Ελληνες φουκαράδες που έρχονται εδώ στο στυλ του νυχτοφύλακα,χωριάτες και άθλια ντυμένοι τι γκόμενες να βγάλουν?:2funny:Η πλάκα είναι που είναι και ηλίθιοι γιατί δεν καταλαβαίνουν τα χάλια τους :2funny:Τους κοιτάνε οι γκόμενες με περιφρόνιση βλέποντας τους έτσι χάλια και αυτοί δεν μπορούν να καταλάβουν το γιατί?Το πιό γελοίο είναι που νομίζουν ότι όταν θα τους πούνε ότι είναι από την Ελλάδα οι γκόμενες θα ξετρελαθούνε?:2funny:βλέποντας τους έτσι σκέφτονται ότι έχει δίκιο η τηλεόραση που δείχνει αυτά τα φριχτά πράγματα γιά την Ελλάδα (εντάξει τα μεγαλοποιεί λιγάκι δε πεινάνε όλοι στην Ελλάδα :2funny:)
Έχουν δει πάρα πολλά τέτοια βιντεάκια σχετικά με την Ελλάδα και έχουν την άποψη ότι ο κόσμος πεινάει στην Ελλάδα:2funny::headbang: και έρχονται κ'αυτοί οι κακομοίρηδες και επιβεβαιώνουν τα βιντεάκια :2funny::headbang:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Ο Ελληνας που έρχεται εδώ είναι συνήθως 35-45 από μικρή πόλη της βόρειας Ελλάδας παντρεμένος με Ρωσσίδα 40+ καθαρίστρια που έχει χάσει τη δουλειά του στην Ελλάδα και έρχεται μαζί της γιά ένα καλύτερο μέλλον.Το ντυσιμο του είναι σαν του νυχτοφύλακα ή του Βλάκμαν :2funny::vomit:
Ψάχνει γιά δουλειά,βρίσκει συνήθως στο Ελληνικό που ο Ρωσσοπόντιος ιδιοκτήτης τον έχει απλήρωτο με υποσχέσεις :2funny: να συνενοηθεί δεν μπορεί,ο κόσμος τον κοιτάζει με λύπιση ή με μίσος αν είναι μαυριδερός με μούσια γιατί τον περνάει γιά Καυκάσιο.Είναι άθλια ντυμένος και φένεται η βλαχιά του και η κακομοιριά του αμέσως.Γενικά βλέπει μιά έχθρα από τον κόσμο.Πάει να βγάλει άδεια παραμονής αλλά οι υπάλληλοι του αλλοδαπών κάνουν τα πάντα γιά να μην του δώσουν άδεια παραμονής και είναι σα να του λένε τι ήρθες εδώ να κάνεις?γύρνα από κει που ήρθες (χώρια της τεράστιες ουρές που στέκετε μαζί με τους Ουζμπέκους από της 6.00 το πρω'ι' γιά να μπει στις 12.00 στον υπάλληλο) .

Η Ρωσσία μπορεί να γίνει παράδεισος αλλά μπορεί να γίνει και κόλαση.Όποιος δεν έχει λεφτά ας ξεχάσει την Ρωσσία!Αυτές της :jerking: θα δουλέψω ξεχάστε τες :2funny:.Ελλάδα ο φτωχός περνάει πολύ καλύτερα.....πάει τσάμπα με το λεοφωρείο γιά μπάνιο στον Άλιμο....τρώει ένα φαλάφελ με 1,2 ευρώ.....γαμάει και στο μεταξουργείο μιά φορά τη βδομάδα με 10 Ευρώ ,σπίτι θα έχει ένα πιάτο φα'ι' και το δωματιό του.Τώρα αν δεν τα έχεις ούτε αυτά στην Ελλάδα βρες το Μονσελα να σου λύσει το προβλημα :2funny:

Αυτά είχα να σας πω αφού κοιμήθηκα σαν πουλάκι πάω τώρα στο κέντρο να αλλάξω κάτι λεφτά και να κάνω τη βόλτα μου
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.485
Like
8.418
Πόντοι
2.356
ΠΩΣ ΤΟΥΣ ΠΕΤΣΟΚΟΒΕΙΣ ΕΤΣΙ ΡΕ ΜΗΤΣΟ ΤΟΥΣ ΦΟΥΚΑΡΑΔΕΣ...
Πως τους ΓΑΜΑΣ ΕΤΣΙ!
Αιθερας!
Αυτο το ΕΤΣΙ ειναι που μας εχει τρελανει!!!
ΣΕΒΑΣΜΟΣ...
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
πενηνταρης φενετε ο 86 πασακοπουλος ο πολιτικος μηχανικος που σας χαρτζιλικωνει να μην ψοφεισετε χαχαχαχαα.
ο δασκαλος λεει πρεπει να ενημερωθει ο κυριος τροβαδουρος για εσενα και ποσο φτωχος εισαι.
γιατι φτιαχνεις κλωνους ακομα δεν καταλαβα αφου ολοι ξερουμε εισαι ο μογγολοπιθηκας ψευταρακης.
τραβα να γαμησεις την τρυπα του μπανιου η κανα ζουμερο πεπονι ψυχανωμαλε.
μαλον ο γερο σπονσορας βαζει και αυτος απο τις κρεμες που βαζεις και φενεται πενηντα!
μην μου πεις εκτος απο λεφτα του βουτα και τις κρεμες η αντα και τις στελει πετρουπολη?

Καλά καταλαβαίνεις τι γράφεις?:2funny:εγώ δε κατάλαβα τίποτα :2funny:
Σα το βλάκμαν που άλλος τον έβγαλε φωτογραφία και αλλουνού το Facebook έβαλε :2funny:




:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:

Εσύ πάντος από ντύσιμο σκίζεις :2funny:το πιό αστείο ήταν όταν πήγαινες γιά τζόκινγκ φορώντας αυτή τη ζακέτα :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
Στα Άδανα και στο Ντιγιαρμπακίρ πιό καλά ντυμένοι είναι από σένα :2funny:ούτε 'κει θα γαμίσεις αν πας :2funny:μόνο στο Καράκας θα δούνε τη φυσική ομορφιά σου :2funny::2funny::2funny:
Με το Βλάκμαν πάντος μοιάζετε :2funny:έχετε την ίδια φάτσα ηλιθίου :2funny::2funny::2funny:
 

Συνημμένα

  • zaketa.jpg
    zaketa.jpg
    392,3 KB · Εμφανίσεις: 18
  • Vlakman 2018 .jpg
    Vlakman 2018 .jpg
    41,2 KB · Εμφανίσεις: 21

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.942
Κριτικές
27
Like
4.298
Πόντοι
1.446
πενηνταρης φενετε ο 86 πασακοπουλος ο πολιτικος μηχανικος που σας χαρτζιλικωνει να μην ψοφεισετε χαχαχαχαα.
ο δασκαλος λεει πρεπει να ενημερωθει ο κυριος τροβαδουρος για εσενα και ποσο φτωχος εισαι.
γιατι φτιαχνεις κλωνους ακομα δεν καταλαβα αφου ολοι ξερουμε εισαι ο μογγολοπιθηκας ψευταρακης.
τραβα να γαμησεις την τρυπα του μπανιου η κανα ζουμερο πεπονι ψυχανωμαλε.
μαλον ο γερο σπονσορας βαζει και αυτος απο τις κρεμες που βαζεις και φενεται πενηντα!
μην μου πεις εκτος απο λεφτα του βουτα και τις κρεμες η αντα και τις στελει πετρουπολη?

Καλά καταλαβαίνεις τι γράφεις?:2funny:εγώ δε κατάλαβα τίποτα :2funny:
Σα το βλάκμαν που άλλος τον έβγαλε φωτογραφία και αλλουνού το Facebook έβαλε :2funny:




:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:

Εσύ πάντος από ντύσιμο σκίζεις :2funny:το πιό αστείο ήταν όταν πήγαινες γιά τζόκινγκ φορώντας αυτή τη ζακέτα :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
Στα Άδανα και στο Ντιγιαρμπακίρ πιό καλά ντυμένοι είναι από σένα :2funny:ούτε 'κει θα γαμίσεις αν πας :2funny:μόνο στο Καράκας θα δούνε τη φυσική ομορφιά σου :2funny::2funny::2funny:
Με το Βλάκμαν πάντος μοιάζετε :2funny:έχετε την ίδια φάτσα ηλιθίου :2funny::2funny::2funny:





Αν είναι όντως η φωτό του ''Βλακμαν'' η δεύτερη πέρα πό όλα τα άλλα είναι και βαψομαλλιάς ο τύπος
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Τι μαλακίες παραληρήματα γράφεις πάλι ρε αναπηρε

Πήγαινε να σφάξεις τους γονείς σου στον ύπνο τους γαμημενε ρουφιανε
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Τι ποκεμον ειναι αυτο;;;;

:2funny::2funny::2funny:
Έτσι πήγαινε γιά τζόκινγκ :2funny:μόνο αντί γιά παντελόνι φόραγε το κάτω μιάς φόρμας γυμναστικής και κάτι παπούτισα σκαρπίνια έβαζε στην τσέπη της ζακέτας και ένα παλιό γουόκμαν που είχε γιά να ακούει μουσική :2funny::2funny::2funny:



Τι μαλακίες παραληρήματα γράφεις πάλι ρε αναπηρε

Πήγαινε να σφάξεις τους γονείς σου στον ύπνο τους γαμημενε ρουφιανε

Αρχήδια Βαρσοβία είσαι :2funny::jerking:παάλι φωτογραφίες ταμπέλες και πόρτες μας βάζεις :2funny::jerking:
Το διαμέρισμα στη Γερμανία :2funny::jerking: που μας είχες βάλει και το συμβόλαιο :2funny::jerking:ακόμα το νοικιάζεις?:2funny::jerking:
Θυμάμαι που είχες κλέψει της φωτογραφίες από το σά'ι'τ του μεσητικού και έλεγες ότι είναι το διαμέρισμα που νοικιάζεις :2funny:
Ο άλλος φουκαράς σε ξεπέρασε έκλεψε φωτογραφίες από Web μοντέλο έβαλε και διαλόγους που έγραφε με τον εαυτό του και έλεγε ότι είναι η γκόμενα του :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

Συνημμένα

  • symvolaio.jpg
    symvolaio.jpg
    97,2 KB · Εμφανίσεις: 25

Wrath_

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2020
Μηνύματα
744
Like
588
Πόντοι
86
Με μένα π.χ. καταλαβαίνουν αμέσως ότι είμαι διάσημος :2funny:και αμέσως φένεται ότι εχω οικονομική άνεση,πολλές δε με ρωτάνε καν αν έχω δικό μου διαμέρισμα γιατί το θεωρούν στάνταρ ένας τέτοιος να έχει όχι μόνο ένα δικό του διαμέρισμα

:2funny::2funny::2funny::2funny:

Δεν παίζεται ο Μήτσος, δεν το γλυτώνει το τρελάδικο.

:toilet::toilet:
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Πόσο πάει να σε χέσω;
Να μαζευτούμε κάποιοι που το ψήνουμε να σε θάψουμε στο σκατό

Άκου μπάσταρδε,δεν υπάρχει Έλληνας στο εξωτερικό που να τον εχεζαν για λεφτά

Μόνο εσένα,οπότε βουλωνε γαμώ την καράφλα σου πουστογερε
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Πόσο πάει να σε χέσω;
Να μαζευτούμε κάποιοι που το ψήνουμε να σε θάψουμε στο σκατό

Άκου μπάσταρδε,δεν υπάρχει Έλληνας στο εξωτερικό που να τον εχεζαν για λεφτά

Μόνο εσένα,οπότε βουλωνε γαμώ την καράφλα σου πουστογερε

Είσαι ένας ψεύτης και φουκαράς :2funny:να κ'άλλη φωτογραφία από τη Γερμανίδα σου :2funny::2funny::2funny:
Τότε είχαμε ρίξει πολύ γέλιο με τα ψέματα σου :2funny:
Βάλε μας κ'άλλες φωτογραφίες της γκόμενες σου :2funny::2funny::2funny::2funny:
 

Συνημμένα

  • germanida2.jpg
    germanida2.jpg
    91,1 KB · Εμφανίσεις: 21

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
ΠΩΣ ΤΟΥΣ ΠΕΤΣΟΚΟΒΕΙΣ ΕΤΣΙ ΡΕ ΜΗΤΣΟ ΤΟΥΣ ΦΟΥΚΑΡΑΔΕΣ...
Πως τους ΓΑΜΑΣ ΕΤΣΙ!
Αιθερας!
Αυτο το ΕΤΣΙ ειναι που μας εχει τρελανει!!!
ΣΕΒΑΣΜΟΣ...



Καραμάνη δε μου λες ???

Σ'αρέσει ο πουρές ???
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.549
Like
51.814
Πόντοι
12.756
Με μένα π.χ. καταλαβαίνουν αμέσως ότι είμαι διάσημος :2funny:και αμέσως φένεται ότι εχω οικονομική άνεση,πολλές δε με ρωτάνε καν αν έχω δικό μου διαμέρισμα γιατί το θεωρούν στάνταρ ένας τέτοιος να έχει όχι μόνο ένα δικό του διαμέρισμα

:2funny::2funny::2funny::2funny:

Δεν παίζεται ο Μήτσος, δεν το γλυτώνει το τρελάδικο.

:toilet::toilet:
:tooth:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Γαμάει ο Μήτσος.
Μην την πέφτετε στο Μήτσο ρε.
Σας πάω και τους υπόλοιπους, κρίμα είναι να σφάζονται άνδρες μεταξύ τους και να γελάνε τα πουσταριά.

Ας μας πει ο barock τώρα ...

Τα ανανεωμένα privilege & wild rose λες να σαρώσουν το χειμώνα barock ;
Θα γίνεται χαμός ;;;

ΑΝ ΠΑΩ ΧΕΙΜΩΝΑ, ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΤΡΙΤΗΣ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 02.30 ΛΕΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΟΥΡΑ ;;;;
ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΡΑΤΗΣΗ , ΛΕΣ ΝΑ ΜΗ ΜΕ ΒΑΛΟΥΝ ;;;;
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Γαμάει ο Μήτσος.
Μην την πέφτετε στο Μήτσο ρε.
Σας πάω και τους υπόλοιπους, κρίμα είναι να σφάζονται άνδρες μεταξύ τους και να γελάνε τα πουσταριά.

Ας μας πει ο barock τώρα ...

Γαμάει ο ρουφιάνος που δίνει φωτογραφίες και fb προφίλ στεγνά,ε?
Να υποθέσω ότι τον γαμάουα μήτσο θα τον γνώριζες στους δικούς σου,θα τον έβαζες σπίτι σου και θα θελες ο γιός σου να του μοιάσει.
Τι,δε θες να σου χύσει ο γιόκας λιγάκι το φαγητό σου?

Και κάτι τελευταίο....
Πόσο γέλιο προκαλεί κάποιος που κάνει και τον ξερόλα,όταν κράζει εμμονικά ένα άλλο μέλος για τον τόπο παραμονής του και το επάγγελμά του,
ενώ ο άλλος ούτε σε εκείνον τον τόπο μένει,ούτε το συγκεκριμένο επάγγελμα κάνει...


 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Καλά γαμησε ο Χαρης με τον 86 Πασακοπουλο τον πολιτικό μηχανικο!
Ειμαι μεγαλος φαν τών κειμενων του.
Θεος!

Μου θύμισε το υποβρύχιο του φουσέκη :2funny::2funny: 2 ΚΡ απ΄το ΡΑΝΤΑΡ 216 :2funny::2funny::2funny::2funny: ή τα 2ΚΧ σε ΤΡΙΓΩΝΙΚΟ ΡΑΝΤΑΡ :2funny::2funny::2funny:



Μιλάμε πέθανα στα γέλια :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:

ή θα κάνετε διαγνωμική διάσπαση στο ραντάρ 3 προς 1 :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

Συνημμένα

  • Снимок экрана 2020-08-31 в 21.38.44.png
    Снимок экрана 2020-08-31 в 21.38.44.png
    1.021,4 KB · Εμφανίσεις: 15
  • Снимок экрана 2020-08-31 в 21.39.31.png
    Снимок экрана 2020-08-31 в 21.39.31.png
    949,7 KB · Εμφανίσεις: 16

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom