Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (0 μέλη και 27 επισκέπτες)
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
@ ΔΑΣΚΑΛΕ Ιωσήφ Μ όλο τον σεβασμό όλα ο τα ίδια γράφεις για τον πορδομιτσο
Βρες καινούριο θέμα
Αυτό με καράφλα κ σκατα κούρασε

Έχουμε ασχοληθεί και με το ρημάδι το σπίτι του,επίσης έχασες επεισόδια με τον Αλγερινό γκόμενο του.:grin::grin::grin:
Σου υπόσχομαι ότι θα υπάρξει ανανέωση,έχει βαλτώσει όμως ο μαλάκας,όλο σπίτι και καμιά βόλτα στο σούπερ μάρκετ είναι,άντε να πάει να φάει και κάνα κεμπάμπ από τον Αλγερινό...:confused:

 

Συνημμένα

  • Αλγερινός-γαμιας -καραφλα.jpg
    Αλγερινός-γαμιας -καραφλα.jpg
    45,4 KB · Εμφανίσεις: 19

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.437
Like
7.956
Πόντοι
2.356
@θειο Τάσο
Κάνε τον σταυρό σου να πέσει ο Λουκασένκο να κλείσουμε μετά την πείνα που θα πέσει,θεαματικά την καριέρα μας στο Μινσκ Μπρεστ κ περιξ
:sunglasses:
Ασε τις ψωνισμενες λευκορωσιδες και ετοιμασου για Ριμπνιτσα ...μιλαω με παλιο αμορε (30αρα ειναι πια) που θα μας φερνει και αλλες.
με πεθυμησε πολυ λεει :grin:
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Ο Δημητρακης δε προσφερει νεο υλικο πια.

Παλια πηγαινε ελλαδα, εχεζε στη φυλης, τον χεζανε, εκανε μανιφεστο του εθνικογαμισμου, μιλουσε για τη βορεια κορεα, τα εβαζε με το τραμ και επιβιωνε, ειχε αλγερινους "φιλους"

Πλεον η πορεια ειναι πτωτικη. Δε παραγει υλικο πλεον. Ουτε αγγουρακια στα σουπερ μαρκετ δε μας δειχνει.

Ισως ειναι επειδη ξοδευει τα 3+ χιλιαρικα του σε ακριβα σπιτια, ωραιες και εξωτικες γυναικες, γρηγορα αυτοκινητα και στα κομμωτηριο.

Τι, οχι?
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Αντε μωρη πρεζου πουστρα που προσπαθεις μεσω εμου με τη λασπη σου -να καλυψεις τις πομπες σου. Μουνι στον εχει κανει η Αντζελα τον βρωμοκωλαρο σου- Με τους δονητες μπουρια- μεχρι και fisting σου εκανε- αγκωνα σε πηγαινε. Ειναι κοινο μυστικο οτι σου σηκωνεται μονο απο πισω. 4 χρονια στα 4- [0 ]μηδενικο απατεωνα -με την μικροφαλλια-που θα μιλησεις κιολας- καραφλα- χοντρε και ανικανε- Τον πουλο κ στο μπαουλο -βοδι



[/quote]
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Εδώ αγγελία Πολωνέζας που ψάχνει γαμιά να σπονσοράρει.28 χρονών γκόμενα μένει UK,θα τον διορίσει λέει σε υψηλό πόστο στην εταιρία της με χοντρά λεφτά,θα του αγοράσει αυτοκίνητο,δώρα,ψώνια,θα τον πάει διακοπές,θα τον κυκλοφορεί σε ακριβά ρεστωράν,ό,τι θέλει,πασά θα τον έχει.Πολωνέζα Εύα.Οσοι πιστοί προσέλθετε.(για χέσιμο δε λέει τίποτα μην τρέφουν ελπίδες ορισμένοι).


g7jBFI.jpg



Ετσι τρελιάρες που είναι οι Πολωνέζες,πιστεύω ήδη έχουν αρχίσει τα ζιγκολίκια.

Άμα έχει κότερο και θέλει να σπάσει πλάκα με κανά μικροτσούτσουνο ΝΑΥΑΓΙΟ, εχω ένα στα υπόψιν
καλώς τον Βαλκάνιο φουκαρά, καλώς το τελειωμένο ναυάγιο του εξωτερικού, καλώς τον πιθανότατα κλώνο καποιου γνωστιυ ναυαγίου :2funny: έχω την υποψία ότι δεν είσαι στο εξωτερικό λες ψέματα σαν τον ντουντ 33 ότι μένει Λονδίνο, σε κάνα 2αρι σε καμία φτωχή περιοχή της Αθήνας θα είσαι :jerking: και το παίζεις οικονομικος μετανάστης φουκαρά :2funny: πάντως γιατί δεν πας στην Ουκρανεζα που έβγαλε ο Βλάκμαν? Α ξέχασα εσύ έχεις μια Γερμανίδα :2funny: λείπει το πουλί και βγήκες από το κλουβί σου γιατί μετά το μεγάλο ρεζιλεμα που σου είχε κάνει χάθηκες για μήνες :2funny: πάντως θα γούσταρα να σου κάνει άλλο ένα, αλλά θα χαθείς για μήνες πάλι και πρέπει να γελάμε με κάποιον, κμαν και Ιωσήφ τους βαρεθήκαμε, μόνο ο φύλακας έχει πλάκα ανέβασε και δέσμες 20ρικα λες και είναι 200 ευρα :jerking: μείνε Βαλκάνιε τιπωτενιε φουκαρά, θέλουμε γέλιο :2funny:
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Ο Μαρκελος για ολους λεει οτι δε μενουν εξωτερικο αλλα σε δυαρι στα Πατησια με τη μανα τους. αλλα ακομα να μας απαντησει για το αν βρηκε τα τεραστια μορια που εψαχνε. Ισως δε βρισκει για αυτο βγαζει πικρα και κακια.

@ το οτι κορσο και χαστλερ συνεχιζουν τη κουβεντα για τα κωλοδαχτυλα με ξεπερναει. Αφου το ειπε ο κορσο οτι αρνηθηκε ευγενικα, εκτος αν εχω ξεχασει να διαβαζω ελληνικα. Βεβαια δε ξερω τι παιζει με τους ισχυρισμους για την αντζελα (απο το οριενταλ?)
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
το οτι κορσο και χαστλερ συνεχιζουν τη κουβεντα
Αφου ο τελειωμενος πασχει απο ασπεργκερ -και συνεχιζει τη μαλακια του- γιατι δεν εχει κατι αλλο να πει αφου ειναι το απολυτο- 0 -σε ολα. Μολις σχολιασω κατι για τον γαμια του -τον κοπρολαγνο κατμαν- πετιεται σαν την πορδη -για να τον υπερασπιστει -σαν να μιλαω- γι αυτον -λες και ειναι κλωνος του.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Ο Μητσος τον εχει πετσοκοψει..
Του χει δωσει το κωλαντερο στο χερι!
Παιζει να χει αγορασει κι αυτους τους ψευτικους πακους με ευρω που πουλαει το wish για να νιωσει...ανωτερος! (Χαρακτηριστικο μοκροτσουτσουνων!
Αν και αυτο το διευρω που θα δινει μαλλον θα το κρατησει να παρει καμια μπιρα με τα κατεψυγμενα καλαμαρακια που θα φαει στο μηνιαιο ρεπο του! ?
Αυτό που είπες παίζει πολύ σοβαρά! Να είναι δηλαδή πλαστά τα λεφτά που μας βάζει στις φωτογραφίες! Ο Δημητράκης που ξέρει καλύτερα θα μας πει!
Στη Σερβία πουλούσαν 10 Ευρώ ένα πάκο πλαστά πεντακοσάρικα στο παζάρι :2funny::2funny::2funny::2funny:
Μπορεί να τα βρήκε στη Κατερίνη που πήγε διακοπές :2funny::2funny::2funny:

Γιά το αν είναι πλαστά δεν μπορώ να ξέρω αυτό όμως που μπορώ να πα με 1.000.000 % σιγουριά σαν άνθρωπος που πηγαίνει στις τράπεζες από το 1991 κάθε 7-10 μέρες είναι ότι ποτέ δεν δίνουν τα λεφτά οι τράπεζες έτσι όπως στην φωτογραφία σε δεσμίδες!Τα ανοίγουν πάντα και εκτός αυτού έχουν εντολή να τα περνάνε από το μηχάνημα και τα λεφτά που παίρνεις και τα λεφτά που δίνεις!
Εκτός αυτού φένεται καθαρά ότι είναι από διαφορετικούς πάκους!
Εγώ σας τα έβαλα επίτηδες και όταν τα είχε η υπάλληλος και όταν μου τα έδωσε και σας έβαλα και τα χαρτιά πως μου τα έστειλαν.
Κάποια από αυτά μπορεί να είναι δικά του αλλά όχι όλα.Η ζωη αυτων των φουκαράδων είναι σαν αυτουνου του βίντεο που δουλεύει στις τουαλέτες στη Σουηδία :headbang:
 

Συνημμένα

  • lefta trapezas.jpg
    lefta trapezas.jpg
    210,3 KB · Εμφανίσεις: 22

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
To κωλοσαιτ που σπάει αρχιδισ μου στερεί την δυνατότητα να ποσταρω όπως θέλω από κινητό
Γρήγορα λοιπόν
,@ ποδρομετανασρη βουλωμένο γράμμα διαβάζεις
Ναι το παραδέχομαι
Είμαι ο ΒΠ
@ ΔΑΣΚΑΛΕ Ιωσήφ Μ όλο τον σεβασμό όλα ο τα ίδια γράφεις για τον πορδομιτσο
Βρες καινούριο θέμα
Αυτό με καράφλα κ σκατα κούρασε
@ ΒΠ δημόσια πρόσκληση πρόκληση
Από Οκτώβρη ετοιμάζω κάτι Μόναχο οπότε έχεις ευκαιρία να κάνεις επίδειξη σημαίας κ να συναντηθούμε λάιβ στα στενά της Λέοπολντ στρασσε
@θειο Τάσο
Κάνε τον σταυρό σου να πέσει ο Λουκασένκο να κλείσουμε μετά την πείνα που θα πέσει,θεαματικά την καριέρα μας στο Μινσκ Μπρεστ κ περιξ
:sunglasses:

Δεν ξέρω είσαι ο υπ. αριθμών ένα υποπτος :2funny:
Ότι γράφει ο Βαλκάνιος φουκαράς δεν είναι πληροφορίες ανθρώπου που έχει πάει κάπου αλλά τα έχει διαβάσει από κάπου και μας τα βάζει :2funny::jerking:

Εδώ αγγελία Πολωνέζας που ψάχνει γαμιά να σπονσοράρει.28 χρονών γκόμενα μένει UK,θα τον διορίσει λέει σε υψηλό πόστο στην εταιρία της με χοντρά λεφτά,θα του αγοράσει αυτοκίνητο,δώρα,ψώνια,θα τον πάει διακοπές,θα τον κυκλοφορεί σε ακριβά ρεστωράν,ό,τι θέλει,πασά θα τον έχει.Πολωνέζα Εύα.Οσοι πιστοί προσέλθετε.(για χέσιμο δε λέει τίποτα μην τρέφουν ελπίδες ορισμένοι).


g7jBFI.jpg



Ετσι τρελιάρες που είναι οι Πολωνέζες,πιστεύω ήδη έχουν αρχίσει τα ζιγκολίκια.

Άμα έχει κότερο και θέλει να σπάσει πλάκα με κανά μικροτσούτσουνο ΝΑΥΑΓΙΟ, εχω ένα στα υπόψιν
καλώς τον Βαλκάνιο φουκαρά, καλώς το τελειωμένο ναυάγιο του εξωτερικού, καλώς τον πιθανότατα κλώνο καποιου γνωστιυ ναυαγίου :2funny: έχω την υποψία ότι δεν είσαι στο εξωτερικό λες ψέματα σαν τον ντουντ 33 ότι μένει Λονδίνο, σε κάνα 2αρι σε καμία φτωχή περιοχή της Αθήνας θα είσαι :jerking: και το παίζεις οικονομικος μετανάστης φουκαρά :2funny: πάντως γιατί δεν πας στην Ουκρανεζα που έβγαλε ο Βλάκμαν? Α ξέχασα εσύ έχεις μια Γερμανίδα :2funny: λείπει το πουλί και βγήκες από το κλουβί σου γιατί μετά το μεγάλο ρεζιλεμα που σου είχε κάνει χάθηκες για μήνες :2funny: πάντως θα γούσταρα να σου κάνει άλλο ένα, αλλά θα χαθείς για μήνες πάλι και πρέπει να γελάμε με κάποιον, κμαν και Ιωσήφ τους βαρεθήκαμε, μόνο ο φύλακας έχει πλάκα ανέβασε και δέσμες 20ρικα λες και είναι 200 ευρα :jerking: μείνε Βαλκάνιε τιπωτενιε φουκαρά, θέλουμε γέλιο :2funny:


Ο βαλκάνιος φουκαράς άρχισε να γράφει τώρα αυγουστο που οι περισσότεροι είναι σε διακοπές ,δε θα τολμαγε να γραψει σεπτέβρη γιατί θα τον ξεσκίζαν :2funny:
Η πλάκα είναι που ο νυχτοφύλακας και ο βλάκμαν δεν κορο'ι'δεύουν τον βαλκάνιο φουκαρά παρά τα ψέματα που λέει :2funny:γιατί είναι κ'αυτοί το ίδιο φουκαράδες :2funny:
Αυτό με τα εικοσάρικα εντελώς γελοίο :2funny:είναι και βλάκας και εντελώς άσχετος με τραπεζικές συναλλαγές,αυτό τον πρόδωσε :2funny:
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.437
Like
7.956
Πόντοι
2.356
Αφου ο τελειωμενος πασχει απο ασπεργκερ -και συνεχιζει τη μαλακια του- γιατι δεν εχει κατι αλλο να πει αφου ειναι το απολυτο- 0 -σε ολα. Μολις σχολιασω κατι για τον γαμια του -τον κοπρολαγνο κατμαν- πετιεται σαν την πορδη -για να τον υπερασπιστει -σαν να μιλαω- γι αυτον -λες και ειναι κλωνος του.
Μυριζει αγαμια ο τυπος απο μακρια ,μην ασχολεισαι μαζι του.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Καράφλα,από αυτά που γράφεις σχετικά με τραπεζικές συναλλαγές μπορούμε να συμπεράνουμε πως τα περισσότερα λεφτά που έχεις σηκώσει στη ζωή σου είναι 1500ευρώ.
Μάθε λοιπόν,καραφλή αποβολή,πως για συναλλαγές συχνές και μεγάλες σε πάνε σε άλλο χώρο και όχι στο ταμείο,στην τράπεζα που πηγαίνω εγώ υπάρχει ειδικό δωμάτιο.

Επίσης μάθε,ζητιάνε των εμβασμάτων,πως για ποιο μικρές συναλλαγές(15.000ευρώ.κατάθεση π.χ) ο ταμίας κόβει τα χρήματα που του δίνεις σε δεσμίδες και τα πετάει επιτόπου στο χρηματοκιβώτιο του ταμείου που έχουν δίπλα τους,στη συνέχεια για λόγους ασφαλείας σηκώνει το τηλ και λέει πως έχει χρήματα για μέσα(εννοεί το μεγάλο χρηματοκιβώτιο).

Όταν κάνεις ανάληψη,μιλάμε για σοβαρά ποσά,τα βγάζει από τη δεσμίδα,στα μετράει στο μηχάνημα μπροστά σου,τα ξαναβάζει σε δεσμίδα και στα δίνει.Οι μόνοι που έχω δει να κάθονται να τα μετράνε για επιβεβαίωση στο χέρι είναι κάτι συνταξιούχοι και κάτι πουστόγεροι σαν και σένα που σηκώνουν το μηνιάτικο τους και ξερωχύνουν. :2funny:
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Αφου ο τελειωμενος πασχει απο ασπεργκερ -και συνεχιζει τη μαλακια του- γιατι δεν εχει κατι αλλο να πει αφου ειναι το απολυτο- 0 -σε ολα. Μολις σχολιασω κατι για τον γαμια του -τον κοπρολαγνο κατμαν- πετιεται σαν την πορδη -για να τον υπερασπιστει -σαν να μιλαω- γι αυτον -λες και ειναι κλωνος του.
Μυριζει αγαμια ο τυπος απο μακρια ,μην ασχολεισαι μαζι του.



Ρουμπλένιτσα γίνεται τρομερό παιχνίδι και δίπλα στο Κοσαούτι έχει ένα μικρό μοναστήρι εκεί, ξεκώλιαζα τις καλόγριες δίπλα στο ποταμάκι πριν 15 χρόνια ...

Ρωσσοφωνες όχι γυφτόφωνες ρουμάνες


:wink:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Ο Μαρκελος για ολους λεει οτι δε μενουν εξωτερικο αλλα σε δυαρι στα Πατησια με τη μανα τους. αλλα ακομα να μας απαντησει για το αν βρηκε τα τεραστια μορια που εψαχνε. Ισως δε βρισκει για αυτο βγαζει πικρα και κακια.

Δεν υπάρχει χειρότερο πράγμα από κακιασμένο αγάμητο γεροντόπουστα.:grin:
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Ο Μαρκελος για ολους λεει οτι δε μενουν εξωτερικο αλλα σε δυαρι στα Πατησια με τη μανα τους. αλλα ακομα να μας απαντησει για το αν βρηκε τα τεραστια μορια που εψαχνε. Ισως δε βρισκει για αυτο βγαζει πικρα και κακια.

@ το οτι κορσο και χαστλερ συνεχιζουν τη κουβεντα για τα κωλοδαχτυλα με ξεπερναει. Αφου το ειπε ο κορσο οτι αρνηθηκε ευγενικα, εκτος αν εχω ξεχασει να διαβαζω ελληνικα. Βεβαια δε ξερω τι παιζει με τους ισχυρισμους για την αντζελα (απο το οριενταλ?)


Πάντα ευγενικά τα αποφεύγει γιατί αν δεν τα αποφύγει ευγενικά θα φάει και δεύτερο κωλοδαχτυλο στη σουφρα.

Δεν τα πιάνεις τα συνθηματικά, σκέτο πρόβατο είσαι...

Έλα να σε πάω μια βόλτα εκεί που ψωνιζεται στο 10ευρω να καταλάβεις...

 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
ευγενικά τα αποφεύγει
γιατι εχω παιδεια- δεν ειμαι φαντασιοπληκτος - γυφτομπινες- αγραμματος και ζηλιαρης σαν εσενα- οσο μ επιτιθεσαι θα σου γαμω το σπιτι και το ειναι σου - πουτανας γιε
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
έχει ένα μικρό μοναστήρι εκεί, ξεκώλιαζα τις καλόγριες δίπλα στο ποταμάκι πριν 15 χρόνια ...
κοψε τον παραμυθά- την πρεζα και τα ψυχοφαρμακα- γιατι σε κανουν κ βλεπεις οραματα - και λες αρλουμπες
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
έχει ένα μικρό μοναστήρι εκεί, ξεκώλιαζα τις καλόγριες δίπλα στο ποταμάκι πριν 15 χρόνια ...
κοψε τον παραμυθά- την πρεζα και τα ψυχοφαρμακα- γιατι σε κανουν κ βλεπεις οραματα - και λες αρλουμπες

Ότι πεις κωλοσφυριχτρα , γύρνα πλευρό να τον φας και από την άλλη

:wink:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom