Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 70 άτομα (0 μέλη και 70 επισκέπτες)

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Τι λέει πάλι η αγράμματη κουράδα;

Έχει λαλήσει τελείως;

Δανείστηκε, λέει, ο άλλος μετρητά από το ταμείο για να τα φωτογραφήσει....

Ναι, έτσι ακριβώς γίνεται.

Πας στον ταμία της τράπεζας και του λες για δώσε μου μία δεσμίδα να την φωτογραφίσω και θα σου την φέρω πίσω.

Ήταν που ήταν ημίτρελλος, τώρα σάλεψε τελείως.

Πάντος δικά του δεν είναι :2funny:ποτέ κανένας δεν παίρνει έτσι 20άρικα :2funny::jerking:σε δεσμίδες :jerking:.Μάλλον από κάπου τα πήρε το ζώο και τα έβγαλε φώτο και τα πήγε πάλι πίσω :2funny:.
Εσύ όταν ξεφτιλίστηκες που έλεγες ότι δεν πήγα Νέα Υόρκη το βούλωσες γιά 2-3 βδομάδες :2funny: τώρα γράφεις πάλι :2funny::jerking:
Αν πιστεύεις αυτόν τον γελοίο που έχει πει τόσα ψέματα τότε είσαι και πολύ μαλάκας :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:








Επαθες κωλουμπρα Δημητρακη


Σε ισοπεδωσε με τα λεφτα
Εβαλε 10πλασια απο εσενα
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Τι λέει πάλι η αγράμματη κουράδα;

Έχει λαλήσει τελείως;

Δανείστηκε, λέει, ο άλλος μετρητά από το ταμείο για να τα φωτογραφήσει....

Ναι, έτσι ακριβώς γίνεται.

Πας στον ταμία της τράπεζας και του λες για δώσε μου μία δεσμίδα να την φωτογραφίσω και θα σου την φέρω πίσω.

Ήταν που ήταν ημίτρελλος, τώρα σάλεψε τελείως.

Πάντος δικά του δεν είναι :2funny:ποτέ κανένας δεν παίρνει έτσι 20άρικα :2funny::jerking:σε δεσμίδες :jerking:.Μάλλον από κάπου τα πήρε το ζώο και τα έβγαλε φώτο και τα πήγε πάλι πίσω :2funny:.
Εσύ όταν ξεφτιλίστηκες που έλεγες ότι δεν πήγα Νέα Υόρκη το βούλωσες γιά 2-3 βδομάδες :2funny: τώρα γράφεις πάλι :2funny::jerking:
Αν πιστεύεις αυτόν τον γελοίο που έχει πει τόσα ψέματα τότε είσαι και πολύ μαλάκας :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:








Επαθες κωλουμπρα Δημητρακη


Σε ισοπεδωσε με τα λεφτα
Εβαλε 10πλασια απο εσενα

Με τη διαφορά ότι εμένα είναι δικά μου ενώ αυτουνού είναι αλλονών λεφτά :2funny::2funny::2funny:
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Εχεις παθει κωλουμπρα που ειδες τοσα λεφτα και λες χαζομαρες
Ποιος θα εδινε 15.000 ετσι σε καποιον?
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Πάντος δικά του δεν είναι :2funny:ποτέ κανένας δεν παίρνει έτσι 20άρικα :2funny::jerking:σε δεσμίδες :jerking:.



Τι λέει ο βλαξ;

Έχει πάρει λεφτά ποτέ του από Τράπεζα;;;;;

Δεν δίνουν λέει λεφτά σε δεσμίδες.

Είναι παντελώς άσχετος.
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Εχει κρασαρει που ειδε τα 15χιλιαρικα

Εσκασαν σαν ατομικη βομβα στα μουτρα του φτωχομπινε Δημητρακη
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Καράφλας,φτωχός,πούστης και άσχημος....
 

Συνημμένα

  • pro-vlima.jpg
    pro-vlima.jpg
    173,4 KB · Εμφανίσεις: 17

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Και γεροντοσαρανταρης

Ηθελα να ηξερα τι τον βασανιζει και εχει σπασει ετσι

Εχει σαρανταρηδες μια χαρα γκεουλες
Αυτος μοιαζει με γεροντοπουστα
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Δεν εφερε τιροπιτες ο σκρουτζ σημερα; :(

Μάλλον γ'αυτό λυσσάξανε :2funny:και απο τη μονόπολη να έβαζε λεφτά πάλι τα ζώα θα τον πιστεύανε :2funny::jerking:
Πρέπει να αρχίσω να ξαναστέλνω πούτσες στον Ιωσήφ μπας και ηρεμίσει :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Δεν εφερε τιροπιτες ο σκρουτζ σημερα; :(

Μάλλον γ'αυτό λυσσάξανε :2funny:και απο τη μονόπολη να έβαζε λεφτά πάλι τα ζώα θα τον πιστεύανε :2funny::jerking:
Πρέπει να αρχίσω να ξαναστέλνω πούτσες στον Ιωσήφ μπας και ηρεμίσει :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
Και ο Gastarbeiter έχει λυσσάξει σήμερα! Του είναι πολύ βαρύ που ξέρω Γερμανικά και δεν γουστάρω ούτε διακοπές να πάω Γερμανία! Αυτός αν ήξερε τα Γερμανικά μου δεν θα δούλευε τόσες ώρες παρέα με τα φαντασματάκια! Θυμάμαι στη Βερκελώνη που πίναμε δίπλα απο κάτι Κολομβιάνους και όταν μας ρώτησαν αν έχουμε ευρωπαικό διαβατήριο και απαντήσαμε θετικά, τότε άρχισαν να μας βλέπουν σαν θεούς και μας έλεγαν πως με αυτό ανοίγουν όλες οι πόρτες και πως ήμασταν πολύ τυχεροί:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ολο κόνξες και τσαλιμάκια κάνει η Αυστριακιά,μάλλον θα πάω Πολωνία να γαμήσω.Από εδώ το φέρνεις από εκεί το φέρνεις πάντα στους παραδοσιακούς προορισμούς καταλήγουμε.Classic που λένε.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Δεν εφερε τιροπιτες ο σκρουτζ σημερα; :(

Μάλλον γ'αυτό λυσσάξανε :2funny:και απο τη μονόπολη να έβαζε λεφτά πάλι τα ζώα θα τον πιστεύανε :2funny::jerking:
Πρέπει να αρχίσω να ξαναστέλνω πούτσες στον Ιωσήφ μπας και ηρεμίσει :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
Και ο Gastarbeiter έχει λυσσάξει σήμερα! Του είναι πολύ βαρύ που ξέρω Γερμανικά και δεν γουστάρω ούτε διακοπές να πάω Γερμανία! Αυτός αν ήξερε τα Γερμανικά μου δεν θα δούλευε τόσες ώρες παρέα με τα φαντασματάκια! Θυμάμαι στη Βερκελώνη που πίναμε δίπλα απο κάτι Κολομβιάνους και όταν μας ρώτησαν αν έχουμε ευρωπαικό διαβατήριο και απαντήσαμε θετικά, τότε άρχισαν να μας βλέπουν σαν θεούς και μας έλεγαν πως με αυτό ανοίγουν όλες οι πόρτες και πως ήμασταν πολύ τυχεροί:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:

Τι Gastarbeiter,αυτός δουλεύει νυχτοφύλακας και βγάζει ένα σωρό λεφτά.Είναι και Mgtow και κοροιδεύει το σύστημα,ούτε σπονσοριλίκια ούτε τίποτα.
Δεν μπορεί ο δημητράκης να ανταγωνιστεί,είναι κώνωψ κατά ελέφαντα.
Εμένα μπορούν να μου βρουν αδυναμίες αν και βγάζω τα διπλά ενώ αυτός έχει Mgtowίσει,αναίσθητος,ατσαλάκωτος,τζάμπα μάγκας κι έτσι.
Πού πας ξεβράκωτος μες στους κωλομπαράδες φάση.
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Δεν εφερε τιροπιτες ο σκρουτζ σημερα; :(

Μάλλον γ'αυτό λυσσάξανε :2funny:και απο τη μονόπολη να έβαζε λεφτά πάλι τα ζώα θα τον πιστεύανε :2funny::jerking:
Πρέπει να αρχίσω να ξαναστέλνω πούτσες στον Ιωσήφ μπας και ηρεμίσει :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
Και ο Gastarbeiter έχει λυσσάξει σήμερα! Του είναι πολύ βαρύ που ξέρω Γερμανικά και δεν γουστάρω ούτε διακοπές να πάω Γερμανία! Αυτός αν ήξερε τα Γερμανικά μου δεν θα δούλευε τόσες ώρες παρέα με τα φαντασματάκια! Θυμάμαι στη Βερκελώνη που πίναμε δίπλα απο κάτι Κολομβιάνους και όταν μας ρώτησαν αν έχουμε ευρωπαικό διαβατήριο και απαντήσαμε θετικά, τότε άρχισαν να μας βλέπουν σαν θεούς και μας έλεγαν πως με αυτό ανοίγουν όλες οι πόρτες και πως ήμασταν πολύ τυχεροί:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:

Τι Gastarbeiter,αυτός δουλεύει νυχτοφύλακας και βγάζει ένα σωρό λεφτά.Είναι και Mgtow και κοροιδεύει το σύστημα,ούτε σπονσοριλίκια ούτε τίποτα.
Δεν μπορεί ο δημητράκης να ανταγωνιστεί,είναι κώνωψ κατά ελέφαντα.
Εμένα μπορούν να μου βρουν αδυναμίες αν και βγάζω τα διπλά ενώ αυτός έχει Mgtowίσει,αναίσθητος,ατσαλάκωτος,τζάμπα μάγκας κι έτσι.
Πού πας ξεβράκωτος μες στους κωλομπαράδες φάση.
Αυτός είναι ο ορισμός του Gastarbeiter! Αμόρφωτος, ανειδίκευτος και χωρίς γλώσσα! Κάνει μια αντικοινωνική δουλειά που δεν θα έκανε ποτέ Γερμανός! Και για να εξηγηθώ, δεν έχω τίποτα με τα παιδιά που κάνουν αυτή τη δουλειά αλλά με τον συγκεκριμένο άτομο και τον τρόπο που πλασάρεται εδώ!!! Εσύ αρχηγέ είσαι κλάσεις ανώτερος απο αυτόν τον τιποτένιο! Έχεις ορθή πολιτικοκοινωνική άποψη και μάχιμος με τα μουνιά! Ο άλλος σαν mgtow το έχει παρατήσει το καμάκι! Εκτός που εμφανισιακά είναι και τραγικός! Δες πόσο χοντρός είναι και τι ρούχα φοράει! Αν πήγαινε να σπονσοράρει θα του ζήταγαν πιο πολλά από εσένα!
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Δεν εφερε τιροπιτες ο σκρουτζ σημερα; :(

Μάλλον γ'αυτό λυσσάξανε :2funny:και απο τη μονόπολη να έβαζε λεφτά πάλι τα ζώα θα τον πιστεύανε :2funny::jerking:
Πρέπει να αρχίσω να ξαναστέλνω πούτσες στον Ιωσήφ μπας και ηρεμίσει :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
Και ο Gastarbeiter έχει λυσσάξει σήμερα! Του είναι πολύ βαρύ που ξέρω Γερμανικά και δεν γουστάρω ούτε διακοπές να πάω Γερμανία! Αυτός αν ήξερε τα Γερμανικά μου δεν θα δούλευε τόσες ώρες παρέα με τα φαντασματάκια! Θυμάμαι στη Βερκελώνη που πίναμε δίπλα απο κάτι Κολομβιάνους και όταν μας ρώτησαν αν έχουμε ευρωπαικό διαβατήριο και απαντήσαμε θετικά, τότε άρχισαν να μας βλέπουν σαν θεούς και μας έλεγαν πως με αυτό ανοίγουν όλες οι πόρτες και πως ήμασταν πολύ τυχεροί:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:

Τι Gastarbeiter,αυτός δουλεύει νυχτοφύλακας και βγάζει ένα σωρό λεφτά.Είναι και Mgtow και κοροιδεύει το σύστημα,ούτε σπονσοριλίκια ούτε τίποτα.
Δεν μπορεί ο δημητράκης να ανταγωνιστεί,είναι κώνωψ κατά ελέφαντα.
Εμένα μπορούν να μου βρουν αδυναμίες αν και βγάζω τα διπλά ενώ αυτός έχει Mgtowίσει,αναίσθητος,ατσαλάκωτος,τζάμπα μάγκας κι έτσι.
Πού πας ξεβράκωτος μες στους κωλομπαράδες φάση.
Αυτός είναι ο ορισμός του Gastarbeiter! Αμόρφωτος, ανειδίκευτος και χωρίς γλώσσα! Κάνει μια αντικοινωνική δουλειά που δεν θα έκανε ποτέ Γερμανός! Και για να εξηγηθώ, δεν έχω τίποτα με τα παιδιά που κάνουν αυτή τη δουλειά αλλά με τον συγκεκριμένο άτομο και τον τρόπο που πλασάρεται εδώ!!! Εσύ αρχηγέ είσαι κλάσεις ανώτερος απο αυτόν τον τιποτένιο! Έχεις ορθή πολιτικοκοινωνική άποψη και μάχιμος με τα μουνιά! Ο άλλος σαν mgtow το έχει παρατήσει το καμάκι! Εκτός που εμφανισιακά είναι και τραγικός! Δες πόσο χοντρός είναι και τι ρούχα φοράει! Αν πήγαινε να σπονσοράρει θα του ζήταγαν πιο πολλά από εσένα!

Λέω απλά οτι το δημητάκη τον έχει για πλάκα.Τι έχει ο δημητράκης που δεν έχει αυτός?Πουτάνες γαμάει ο δημητράκης πουτάνες γαμάει και αυτός.Και έχει όλα τα κομφόρ της Γερμανίας.Συν σύνταξη,δικαιώματα,εισοδήματα,μισθούς κτλ που δεν έχει ο δημητράκης.Οπότε τον πάει τρένο.
Ο urlauber είναι η νέμεσις του δημητράκη.
Mgtow είναι η εύκολη λύση.Κανονικά αν εσοδεύεις πρέπει και να γαμάς περισσότερο και να ξοδεύεις περισσότερα στα μουνιά.Οι Mgtow κλέβουν το σύστημα,κανονικά θα έπρεπε να πληρώνουνε pussy tax.Δηλαδή οι σπόνσορες είναι μαλάκες να τα σκάνε?Βέβαια ο urlauber πληρώνει πρώην κτλ οπότε είναι σε άλλη φάση.
Δηλαδή ο δημητράκης είναι μινιμαλίστ από τεμπελιά ενώ ο άλλος λόγω ιδεολογίας.Οπότε έναντι του urlauber ο δημητράκης χάνει το πλεονέκτημα του μινιμαλισμού και του γίνεται ο κώλος φινιστρίνι εκ της επιθέσεως.
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.485
Like
8.418
Πόντοι
2.356
και μονο το οτι ειναι μγτο σημαινει ναυαγιο της ζωης, μισογυνης και αντιπαθης στο αλλο φυλο
για τα ρουχα δε θα σχολιασω... τριμμενα πολο αμαρκα (χωρις μαρκα που θα λεγε και η αντζελα!) απο πανερι της λαικης με 5 ευρω 3 πολο μπλουζακια....
ΟΥΔΕΜΙΑ συγκριση μπορει να γινει με τον Δημητρακη που ενα παλτο του κοστιζει οσο 5 ντουλαπες ρουχα μαζι των γκασταρμπαιτερς....
Αρχηγε φυσικα και συ εισαι σε αλλο λεβελ... δε τους βλεπεις καν! λγο πιο μοντερνο ντυσιμο να κανες θα πεφταν τα τσιμεντα ;)
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Τι λέει πάλι η αγράμματη κουράδα;

Έχει λαλήσει τελείως;

Δανείστηκε, λέει, ο άλλος μετρητά από το ταμείο για να τα φωτογραφήσει....

Ναι, έτσι ακριβώς γίνεται.

Πας στον ταμία της τράπεζας και του λες για δώσε μου μία δεσμίδα να την φωτογραφίσω και θα σου την φέρω πίσω.

Ήταν που ήταν ημίτρελλος, τώρα σάλεψε τελείως.

Χαχαχα ναι ετσι γινετε. Πας ταμειο και ακολουθει διαλογος.

-καληνεσπερα, κοπελιά μου δανειζεις μια στιγμη 15.000 να δω κατι?
-μασκα φορατε κυριε?
-φοραω
-δεν εχω 15k στο ταμειο αυτη τη στιγμη...
-μα τι λες τωρα κοπελιά... εγω πρεπει να βγαλω μια φωτογραφια οποσδηποτε γιατι ο δημητρακης ετοιμαζει βομβα και πρεπει να βρουμε καποιο ψεμα κι εμεις.
-ο δημητρακης ειπατε? Μια στιγμη να ρωτησω τον υποδιευθυντη.....κυριε υποδιευθυντα ο κυριος μπλα μπλαμπλα....
-ο δημητρακης εκεινος ο γνωστος που χεζει πισω απο καδους? Και ειναι κ λιγο μπουστης?
-ναι αυτον λεω
-ε τοτε αλλαζει το πραμα....Μαρια πανε γρηγορα κατω στο χρηματοκιβωτιο και φερε 15k απο τα καλα για φωτογραφια και μετα ξαναβαλτα πισω στο χρηματοκιβωτιο.
-μαιστα κυριε



Καπως ετσι γινετε.... μπορει ο καθενας μας να το κανει....
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Δεν εφερε τιροπιτες ο σκρουτζ σημερα; :(

Μάλλον γ'αυτό λυσσάξανε :2funny:και απο τη μονόπολη να έβαζε λεφτά πάλι τα ζώα θα τον πιστεύανε :2funny::jerking:
Πρέπει να αρχίσω να ξαναστέλνω πούτσες στον Ιωσήφ μπας και ηρεμίσει :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
Και ο Gastarbeiter έχει λυσσάξει σήμερα! Του είναι πολύ βαρύ που ξέρω Γερμανικά και δεν γουστάρω ούτε διακοπές να πάω Γερμανία! Αυτός αν ήξερε τα Γερμανικά μου δεν θα δούλευε τόσες ώρες παρέα με τα φαντασματάκια! Θυμάμαι στη Βερκελώνη που πίναμε δίπλα απο κάτι Κολομβιάνους και όταν μας ρώτησαν αν έχουμε ευρωπαικό διαβατήριο και απαντήσαμε θετικά, τότε άρχισαν να μας βλέπουν σαν θεούς και μας έλεγαν πως με αυτό ανοίγουν όλες οι πόρτες και πως ήμασταν πολύ τυχεροί:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
Μου εκανες τα μουτρα κρεας ...ειδικα αυτο με τους κολομβιανους ....
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Φαλακρακη αν ειναι να μουρλαθεις τελειως αποσυρω την φωτογραφια που σε εκανε να χασεις τον υπνο σου.....
Εγω σε θελω εδω για να γελαω χαχχαχαχχα
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Ολο κόνξες και τσαλιμάκια κάνει η Αυστριακιά,μάλλον θα πάω Πολωνία να γαμήσω.Από εδώ το φέρνεις από εκεί το φέρνεις πάντα στους παραδοσιακούς προορισμούς καταλήγουμε.Classic που λένε.
πολωνια πας ερχεσαι χωρις προβληματα? Τεστ ,καραντινες κτλ?
Εχω 4ημερο ρεπω σε κανα δυο βδομαδες κ δεν ξερω που να παω. Δεν θελω προβληματα με καραντινες κτλ.
Κι αυτα τα fkk δεν λενε να ανοιξουν να την πεφτω πισινα κ να κανουν παρελαση καμμια πενηνταρια μουνια με μονοκινι κ 20ποντα....bbq παγωμενη μπυρα τζακουζι σαουνα πιπες γαμησια......
 

Wrath_

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2020
Μηνύματα
744
Like
588
Πόντοι
86

Kman2, η μεγαλύτερη μορφή του bou.:rockon:

Ο Άρχοντας κενταει κι εσείς ασχολείστε με τον αποπατο, τον κακομοίρη το Μητσο.

Μάθε τους μπαλίτσα ρε Άρχοντα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom