Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.733
Κριτικές
184
Like
43.929
Πόντοι
21.896
Από σήμερα επιτρέπονται ρωσσιδες. Λευκορωσιδες για Ελλάδα με βίζα κ ουκρανες
Δυστυχώς δεν άνοιξε για μολδαβες. Αλβανιδες κ γεωργιανες :cry:
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.945
Πόντοι
2.356
Να φανταστώ ναταλι εμανουελ,δεν έμπαινες με τίποτα ; Ούτε να στον δει
Γιατί ρε τύπε,έχεις εσύ,εγώ ή ο μέσος χρήστης πρόσβαση σε μουνιά Εμάνουελ και Ναόμι Κάμπελ;
Για τις σκούρες που έχουν ποσταριστεί κατά καιρούς γίνεται λόγος,
μη πιάνετε τις εξαιρέσεις του κανόνα και μάλιστα μαύρες που έχουν εξαιτίας μείξης ευρωπαϊκά χαρακτηριστικά,
βλέπε Ναόμι Κάμπελ,μαύρη με ανοιχτά μάτια.

Επειδή τρώω πολύ συχνά σε Ταιλανδικό και Βιετναμέζικο μαγαζί,
τις γυναίκες που έχει εκεί,δηλαδή 1.50 με σώμα 12χρονης,
δεν τις θεωρώ καν γυναίκες...
Και κάτι μαύρες που βλέπω στο δρόμο,είναι σαν να μην υπάρχουν για μένα.

Θα συγκρίνω τώρα τις λευκές γυναίκες με άβυζες τάπες ή γορίλες;
 
Τελευταία τροποποίηση:

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.434
Like
7.943
Πόντοι
2.356
Επειδή τρώω πολύ συχνά σε Ταιλανδικό και Βιετναμέζικο μαγαζί,
οι γυναίκες που έχει εκεί,δηλαδή 1.50 με σώμα 12χρονης,
δεν τις θεωρώ καν γυναίκες...
Μια φορα πηγα Ταυλανδη (δεκεμβριος 2015) ,τοτε εμενα/πηγαινοερχομουνα ακομα στη Μολδαβια
οταν εφτασα στην Παταγια και βγηκα εξω ... πραγματικα Σοκαριστηκα με τις γυναικες που ειδα εκει και δεν κανω πλακα ,τη δευτερη νυχτα που αποφασισα να ψωνισω για το καλο εψαχνα κανενα τριωρο
καμια δεν μου εκανε το κλικ , τελικα πηρα εκεινο το βραδυ και αλλη μια μετα απο δυο μερες και τελος
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Ρε αλάνια, γράφετε, γράφετε, αλλά τα βασικά δεν....

Βγήκε Notam, άνοιξαν οι πτήσεις από Ουκρανία, Λευκορωσία.

Γλυτώσατε το Κίεβο όπου κάνει πάρτυ ο Κορώνας, γλύτωσε και ο Χάρης το ξυλίκι.

Κατά τα λοιπά καλά θα πάει και αυτό. Μην πω καλλίτερα από πέρυσι.
 
Τελευταία τροποποίηση:

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.707
Κριτικές
1
Like
4.492
Πόντοι
1.706
Αντε παλι τα ιδια.
Αναμφισβητητα οι σλαβες ειναι πιο ωραιες.
Παταγια δεν πας για τα κορμιά. Πας για το πακετο, διασκεδαση, ψυχαγωγια, τουρισμος, ηλιος, θαλασσα, καλο φαγητό.αφθονο κ διαφορετικο σεξ ,sex shows, soap massage κτλ.

Ουτε οποιος πηγαινει στο μπλοκ μπλεκει με γυναικαρες, χωρις να ξεπουπουλιαστει ,με κανενα αισθημα του χιουμορ κ μια διαρκη κ μονιμη ταση ξεπουπουλιασματος.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.945
Πόντοι
2.356
Αντε παλι τα ιδια.
Αναμφισβητητα οι σλαβες ειναι πιο ωραιες.
Παταγια δεν πας για τα κορμιά. Πας για το πακετο, διασκεδαση, ψυχαγωγια, τουρισμος, ηλιος, θαλασσα, καλο φαγητό.αφθονο κ διαφορετικο σεξ ,sex shows, soap massage κτλ.

Ουτε οποιος πηγαινει στο μπλοκ μπλεκει με γυναικαρες, χωρις να ξεπουπουλιαστει ,με κανενα αισθημα του χιουμορ κ μια διαρκη κ μονιμη ταση ξεπουπουλιασματος.
Mιας και μένεις Γερμανία,εχεις δει ποιοι Γερμανοί παντρεύονται ασιάτισσες ή μαύρες;
Δεν είναι είτε μεσήλικες που πέρασαν για αυτούς όλα τα τρένα ή κάτι νέρντουλες που δεν μπορούσαν να σταυρώσουν μία νορμάλ λευκή γυναίκα;

Mια χαρά τα έχει γράψει ο kman για το παγκόσμιο μουνοχρηματιστήριο,
είτε σε πληρωμένο,είτε όχι,υπάρχει διαβάθμιση.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.434
Like
7.943
Πόντοι
2.356
Ολα αυτα καλα για το πακετο που λες και ετσι ειναι ,body to body massage ωραια φαση και μεχρι σε ελεφαντα ανεβηκα για την εμπειρια ...
Γυναικες ομως δεν αξιζουν , ειχα περασει και απο το Isomnia club που το εκθειαζαν στο αντιστοιχο θρεντ (παραδεισο το ονομαζαν) ... εφυγα τρεχοντας
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.707
Κριτικές
1
Like
4.492
Πόντοι
1.706
Mιας και μένεις Γερμανία,εχεις δει ποιοι Γερμανοί παντρεύονται ασιάτισσες ή μαύρες;
Δεν είναι είτε μεσήλικες που πέρασαν για αυτούς όλα τα τρένα ή κάτι νέρντουλες που δεν μπορούσαν να σταυρώσουν μία νορμάλ λευκή γυναίκα;

Mια χαρά τα έχει γράψει ο kman για το παγκόσμιο μουνοχρηματιστήριο,
είτε σε πληρωμένο,είτε όχι,υπάρχει διαβάθμιση.

Εχω δει κ εχω τρομαξει.
Τελικα ολη η χλέμπα στην ευρωπη ερχεται.
Τα καλα κορμια δεν αφηνουν τον τόπο τους γιατι κ εκει καλα περνανε χωρις το ψοφοκρυο.
Για ευρωπη παρακαλανε οι δευτεραντζες κ τριταντζες.

*αυτο δεν ισχυει για ρουμανοουκρανες αλλα κ καποιες πολυ λιγες εξαιρεσεις.
Μια βραζιλιανα 7αρι κ πανω δεν αφηνει την βραζιλια για να ρθει στο κρυο γιατι ουτε εκει της λειπει το καλο αμαξι, το καλο ρουχο, το καλο διαμερισμα κτλ. Για ευρωπη παρακαλανε τα πενταροεξαρια
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Θα συμφωνήσω και με ΚΜΑΝισμο και με ουρλαουμπερ και όχι δεν είμαι τρελός.Εξηγώ:

Η Ευρώπη παράγει τα καλύτερα (μέσο όρο)μουνια.Είτε είναι τα μουνολιβαδα ,είτε Σκανδιναβια ,είτε Δυτική Ευρώπη,είτε τα χώματα του Καιζερ. Ο μέσος όρος είναι καταφανέστατα ανώτερος.

η μέση μαυρουλα της καραϊβικής είναι μπιγκ φατ μαμα, η μέση Αφρικανα είναι πιο μαύρη και από το κάρβουνο ,η μέση Ινδή είναι γαμησε τα, η μέση Ασιάτισσα είναι τάπα (όπως λέει και ο ΒΠ δεν είναι καν γυναίκες ,σκαμπό είναι) και η μέση Μαροκανα έχει κωλο που χωράει ελικόπτερο Απάτσι.

Όμως αν πας σε αυτές τις χώρες ,πας πρώτον για το ταξίδι /ομορφιές τοπίων (που ο Σλαβικός κόσμος έχει σε ένα βαθμό, αλλά σίγουρα δεν ειναι τόσο εξωτικός) ,για το vfm (όπως είπε ο ΚΜΑΝ) και για να νιώσεις άρχοντας με τις μάσες σου και την εξυπηρέτηση. Στην Ασία(ειδικά) η στην Καραϊβική σου δίνουν την εντύπωση πως αν τους βαρέσεις θα ζητήσουν συγνώμη.

σε όλες τις παραπάνω περιοχές/χώρες έχω δει μουναρες. Πιο λίγες αναλογικά με Μπλοκ αλλά υπάρχουν και είναι προσβάσιμες με μηδενικά κόστη . Δε μιλάω καν για σπονσορινγκ ,κάποιες σου κάθονται μόνο και μόνο γιατί είσαι λευκός.
Αυτό που εγώ λέω είναι ότι υπάρχουν μουναρες στις χώρες τους ,αναλογικά πολύ περισσότερες από τη σκαρταδούρα που έρχεται Ευρώπη. Οι δε μιξεις που έχω πετύχει στη ζωή μου (Ολλανδέζα-ΝΑ, Ολλανδέζα/Ινδονησια) μου έχουν μείνει σαν τρομερά εντυπωσιακές αναμνήσεις. Δεν θεωρώ ότι οι τοπ από αυτές τις περιοχές υστερούν από τις Σλαβες.
Ίσα ίσα τις θεωρώ και πιο down to earth και ίσως να τις προτιμώ.

ενδεχομένως αυτό που να παίζει ρόλο είναι και οι παραστάσεις του καθενός( και ίσως δεν είμαι αντικειμενικός) λόγω του ότι έχω μάθει ανατολικό ευρωπαϊκή γεωγραφία από τις σλαβες ενώ τέτοιες περιπτώσεις (μιξεις,εξωτικές) μου έχουν τύχει 1-2 από κάθε γεωγραφική περιοχή και ετσι μένουν παραπάνω στις φτωχές αλβανικές αναμνήσεις.

ΥΓ εξαίρεση αποτελούν Ινδία /Πακιστάν που ότι και να κάνουν είναι πατσαβούρες. Ο Αλβανός φίλος σας είχε ,σαν άλλος Μεγαλέξανδρος ,μπει Πακιστάν , σε γκομενα που ήταν τοπ για εκεί αλλα για το σλαβικό κόσμο θα ήταν πεντάρι( Ελλάδα βεβαίως κάτι θα μέτραγε)
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.707
Κριτικές
1
Like
4.492
Πόντοι
1.706
Ολα αυτα καλα για το πακετο που λες και ετσι ειναι ,body to body massage ωραια φαση και μεχρι σε ελεφαντα ανεβηκα για την εμπειρια ...
Γυναικες ομως δεν αξιζουν , ειχα περασει και απο το Isomnia club που το εκθειαζαν στο αντιστοιχο θρεντ (παραδεισο το ονομαζαν) ... εφυγα τρεχοντας
Ναι,
Η Παταγια ειναι η disneyland των αντρων.

Πηγαινεις εκει για να διασκεδασεις , να νοιωσεις το διαφορετικο, το gfe
,δεν πηγαινεις για να θαυμασεις τις γυναικες.

Αν πας παταγια για κορμαρες, παλι στις ρωσιδες ,στο ρωσικο club που ειναι προς το τελος της walking str θα καταληξεις
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Ναι,
Η Παταγια ειναι η disneyland των αντρων.

Πηγαινεις εκει για να διασκεδασεις , να νοιωσεις το διαφορετικο, το gfe
,δεν πηγαινεις για να θαυμασεις τις γυναικες.

Αν πας παταγια για κορμαρες, παλι στις ρωσιδες ,στο ρωσικο club που ειναι προς το τελος της walking str θα καταληξεις
Ρωσίδες βλέπουν τον άντρα σαν ΑΤΜ με πόδια.

αν θες να τα σκάσεις για μουνια το κανεις. Εγώ το έχω κάνει και σίγουρα θα το ξανακάνω

αλλά προτιμώ να τα ρίχνω πρώτα σε ότι γουστάρω εγώ ,όχι απλά στο να βλέπω μια Ρωσίδα

και επιμένω ότι μπορείς να βρεις τοπ γκόμενες στο τζάμπα
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
O dirty εβριζε το Κίεβο,ο Dr. Love το ίδιο και τώρα που τους βρίσκεις που τους χάνεις εκεί είναι.Το κάνουν απλά απο αντίδραση επειδή εγω λεω οτι το Κίεβο είναι καλο,πάνε να το βγάλουν σκαρτο μέχρι που βλέπουν το φως το αληθινό και μεταννοουν.
Εγώ γράφω τα ίδια πράγματα στο φόρουμ απο το 2007 δεν εχω αλλάξει ουτε γραμμή απο τις αρχικές εκτιμήσεις.Διαχρονικες αξίες.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Ρωσίδες βλέπουν τον άντρα σαν ΑΤΜ με πόδια.

αν θες να τα σκάσεις για μουνια το κανεις. Εγώ το έχω κάνει και σίγουρα θα το ξανακάνω

αλλά προτιμώ να τα ρίχνω πρώτα σε ότι γουστάρω εγώ ,όχι απλά στο να βλέπω μια Ρωσίδα

και επιμένω ότι μπορείς να βρεις τοπ γκόμενες στο τζάμπα
Και εμείς τις βλέπουμε σα μουνια με σχισμή σαν τζουκμποξ.Ειναι αμοιβαία τα αισθήματα.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Άνοιξαν τα σύνορα για Ελλάδα,λέω να φέρω καμιά σπονσορετ Σαντορίνη.Η Μύκονο καλύτερα?Για να δούμε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: ave.

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.434
Like
7.943
Πόντοι
2.356
Ναι,
Η Παταγια ειναι η disneyland των αντρων.

Πηγαινεις εκει για να διασκεδασεις , να νοιωσεις το διαφορετικο, το gfe
,δεν πηγαινεις για να θαυμασεις τις γυναικες.

Αν πας παταγια για κορμαρες, παλι στις ρωσιδες ,στο ρωσικο club που ειναι προς το τελος της walking str θα καταληξεις
Διαφωνω με τον ορο disneyland για τον αντρα απο την στιγμη που η μεγαλη πλειοψηφια των γυναικων δεν ειναι αντικειμενικα ωραιες στην Παταγια , ενα διαφορετικο μερος για να διασκεδασεις γενικα ναι συμφωνω.
Προσωπικα δεν εχω πετυχει πουθενα αλλου τοσο πολλες κοντες,ακωλες,αβυζες μαζεμενες σε ενα μερος

Οδησσο καλοκαιρι παρομοια θαλασσα εχει ,κλαμπαρες με καλα μουνια ,το κεντρο της ομορφο και περιποιημενο
για gfe μπορεις να βρεις σεμιπρος αλλα θελει χρονο σιγουρα , οπως την βρισκει ο καθενας φυσικα.

υγ. ειχα περασει και απο το ρωσικο που λες ...
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.945
Πόντοι
2.356
σε όλες τις παραπάνω περιοχές/χώρες έχω δει μουναρες. Πιο λίγες αναλογικά με Μπλοκ αλλά υπάρχουν και είναι προσβάσιμες με μηδενικά κόστη . Δε μιλάω καν για σπονσορινγκ ,κάποιες σου κάθονται μόνο και μόνο γιατί είσαι λευκός.
Αυτό το είχα επισημάνει και εγώ σε προηγούμενη αναφορά επί του θέματος...
Εκεί όντως ισχύει το white privilege που σε συνδυασμό με την φτώχεια,
έχεις ένα boost που δεν το έχεις αλλού,
οπότε είναι ότι πρέπει για Ευρωπαίους πουρέιτζερ ερωτήλους που όμως άμα τους
ρωτήσεις τι σου βρήκε το 20χρονο νέτο,θα σου απαντήσουν:"Tη γοητεία μου" :confused:

Οι Αμερικάνοι δε, έχουν ελεύθερο πεδίο...

 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Ο Έλληνας κινδυνεύει να καταντησει όπως στις ΗΠΑ λόγω παγκοσμιοποίησης θα χάσει την πρόσβαση στο λευκό μουνι.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.733
Κριτικές
184
Like
43.929
Πόντοι
21.896

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.112
Κριτικές
33
Like
7.349
Πόντοι
4.746
Το κάνουν απλά απο αντίδραση επειδή εγω λεω οτι το Κίεβο είναι καλο,πάνε να το βγάλουν σκαρτο
Εγώ γράφω τα ίδια πράγματα στο φόρουμ απο το 2007 δεν εχω αλλάξει γραμμή
 

Συνημμένα

  • αρχείο λήψης (6).jpg
    αρχείο λήψης (6).jpg
    36,8 KB · Εμφανίσεις: 24

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom