Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Ευκολότερα είναι πρώην ΕΣΣΔ.Τα τελευταία 20 χρόνια ισχύει αυτό.Τώρα οι απαιτήσεις από τις γκόμενες ανεβαίνουνε λογικό είναι αυτό.Οσοι δεν πιάνουν τα στάνταρντς μένουν στην απέξω.
Το θέμα είναι να ανεβάζεις το δικό σου επίπεδο αντίστοιχα με την άνοδο των απαιτήσεων των μουνιών και τη δική σου ηλικιακή πτώση αλλιώς σε ξεπερνάει η τεχνολογία και γίνεσαι αμπελοφιλόσοφος ή σαβουρογάμης.
Αν αντί να γαμήσεις λευκή,μοντελοειδή,ψηλή,νεαρή γαμήσεις χοντρή,κοντή,μεσήλικη μαύρη δε σημαίνει οτι προσαρμόστηκες στα νέα δεδομένα ή οτι είσαι ψαγμένος και vfm.Σημαίνει απλά οτι δεν είσαι ανταγωνιστικός στην παγκόσμια προσφορά πούτσων και επιλέγεις σαβουρογαμία.
Μην τα ισοπεδώνεις όλα.

υπάρχουν μαύρες που τις κάνουν μια χαψιά τις Σλαβες.

είχα μαύρη ,από ΝΑ, μίξη,σοκολατίνα, κωλαρα σαν ταμ ταμ να τη βαρακαι ολλανδεζικες μποερ βυζαρες. Το 15 ήταν ,πάνε χρόνια βέβαια .

αλλά για να παραφράσω και τον ντι Κάπριο στο ντζανγκο αυτή ήταν η μια στις 10 χιλιάδες.
Καραϊβική είναι συνήθως μπιγκ μαμάς και οι Αφρικανές παραείναι μαύρες

Και στο πήδημα ανώτερη από τη μοντελοειδη του Ντουμπάϊ
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Μην τα ισοπεδώνεις όλα.

υπάρχουν μαύρες που τις κάνουν μια χαψιά τις Σλαβες.

είχα μαύρη ,από ΝΑ, μίξη,σοκολατίνα, κωλαρα σαν ταμ ταμ και ολλανδεζικες μποερ βυζαρες. Το 15 ήταν ,πάνε χρόνια βέβαια .

αλλά για να παραφράσω και τον ντι Κάπριο στο ντζανγκο αυτή ήταν η μια στις 10 χιλιάδες.
Καραϊβική είναι συνήθως μπιγκ μαμάς και οι Αφρικανές παραείναι μαύρες

Οι Σλάβες δε συγκρίνονται με Λατίνες,μαύρες.Είναι κατά πολύ ανώτερες.Εντάξει με Γερμανίδες,Σουηδέζες,Νορβηγίδες κτλ παίζει ανταγωνισμός.Μπορεί κάποιος να πει προτιμώ Σκανδιναυές από Σλάβες και να το τεκμηριώσει.Αλλά όλες τις άλλες ακόμη και τις μεσογειακές οι Σλάβες τις ρίχνουν στα αυτιά.Είναι φοβερά ανώτερη η εμφάνιση ειδικά σε Κεντροσλαβία,Νοτιοσλαβία.
Βέβαια αν οι Γερμανίδες και οι Σκανδιναυές ντύνονταν εξώλεις και προώλεις,βυζιά έξω,κώλος έξω,μαλλί κομμωτηρίου,σούπερ φτιαγμένα νύχια όπως οι Σλάβες και έβαζαν τα βαριά μέικ απ και τις τακουνάρες των Σλάβων γυναικών δε θα μπορούσες να περπατήσεις από τις καύλες.

Οι Σλάβοι άντρες όντως υστερούν εμφανισιακά αισθητά απέναντι στους Γερμανοειδείς και τους Μεσογειακούς ακόμα αλλά τα τελευταία χρόνια έχουν κάνει άλματα σε εμφάνιση,γυμναστική,εισόδημα,μόδα κτλ και έχουν γίνει αρκετά ανταγωνιστικοί.
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: ave.

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.112
Κριτικές
33
Like
7.349
Πόντοι
4.746
Οι Σλάβοι άντρες όντως υστερούν εμφανισιακά αισθητά απέναντι στους Γερμανοειδείς και τους Μεσογειακούς ακόμα αλλά τα τελευταία χρόνια έχουν κάνει άλματα σε εμφάνιση,γυμναστική,εισόδημα,μόδα κτλ και έχουν γίνει αρκετά ανταγωνιστικοί.
 

Συνημμένα

  • agapoula.jpg
    agapoula.jpg
    157,1 KB · Εμφανίσεις: 76
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Νίο

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
υπάρχουν μαύρες που τις κάνουν μια χαψιά τις Σλαβες.

Ποια θεωρείται η ωραιότερη μαύρη;Να πούμε η Ναομι Καμπελ;

Προτιμώ να γαμάω 6αρια Σλάβες,ακόμα και ελλεεινίδες,παρά αυτήν

Ποιες μαύρες; :vomit:
 
  • Like
Αντιδράσεις: ave.

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.548
Like
21.950
Πόντοι
5.006

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.112
Κριτικές
33
Like
7.349
Πόντοι
4.746
Bacau που πήγες έχω μείνει 1.5 χρόνο παράλληλα με Ιασι
Έκανα ένα πρόγραμμα εκκει
Πολύ καλές γκόμενες χειμωδεις αλλά κ πολλές γυφτισες
Ήθελε έμπειρο μάτι πάντως μαζί με Γκάλατσι Βραντσεα είχε τις πιο χυμωδεις γκιμενες
Κωλοι βυζοι όλα πέτρα
Μεσα στο κανταιφι δηλαδη..
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.248
Like
3.509
Πόντοι
1.706
Να μας πεις εσύ τι απεγναν οι απόγονοι των αρχαίων Ελλήνων που είχαν καταγ@μησει το σύμπαν για χιλιάδες χρόνια, μέχρι τον ερχομό των ρωμαίων. Ακομη και οι ρωμαιοι απόγονοι των Τρώων ήταν. Που είχαν ελληνική καταγωγη και μιλουσαν αρχαια ελληνικά. Το ίδιο και οι ετρουσκοι. Όσο για την βυζαντινή αυτοκρατορία greco- roman την αναφέρουν. Από την άλλη η γλώσσα χαρακτηρίζει και την καταγωγή ενος λαού. Έτσι δεν παει σημερα..
-Οι απόγονοι των αρχαίων Ελλήνων μπόλιασαν κι άλλους λαούς. Ούτε οι Έλληνες έχουν καθαρότητα ούτε οι άλλοι.
-Η καταγωγή των Ρωμαίων αγγίζει τα όρια του μύθου, Στην ουσία δεν ξέρουμε.
-Η γλώσσα δεν χαρακτηρίζει την καταγωγή. Η επικράτηση μίας γλώσσας σε έναν τόπο είναι προιόν πολλών παραγόντων. Η καταγωγή βεβαίως είναι ένας από αυτούς. Πχ Η Γαλλία μέχρι το -52 ήταν Γαλατία (Κέλτες), μετά και για 5 αιώνες ρωμαική επαρχία και μετά ήρθαν οι Φράγκοι (γερμανικό φύλο). Η γλώσσα πάντως δεν είναι ούτε τα κέλτικα ούτε τα τευτονικά, αλλά κληρονομιά των Ρωμαίων.
Άλλο παράδειγμα: στις ΗΠΑ, είναι όλοι αγγλικής καταγωγής;

Αρα σύμφωνα με τον ισχυρισμό σου, οι προγονοι των ασιατων από την αυτοκρατορία του Μεγα Αλεξάνδρου, είναι Ελληνες

Σαφώς και υπάρχει ελληνική συνιστώσα σε λαούς της Ασίας. Μόνο που είναι τόσο παλιά που είναι άνευ σημασίας σε σύγκριση με τις ξένες συνιστώσες στον ελληνικό λαό που είναι πιο πρόσφατες. Μέχρι πριν 50 χρόνια καθόριζαν και νοοτροπίες, πχ λέγανε διάφορα για τους Αρβανίτες, Βλάχους, Μικρασιάτες κλπ. Οι Σλάβοι είναι πιο παλιοί και αφομοιώθηκαν εύκολα και λόγω πολιτικής γλώσσας από τον Ντούσαν και δεν υπάρχει σήμερα Έλληνας που να επικαλείται σλαβικές ρίζες για κάποιο λόγο.

Βεβαίως όλα αυτά έχουν επίπτωση και στα γκομενικά (να μην ξεχνάμε και τη θεματολογία). Το ότι οι ελλεηνίδες έχουν έναν περίεργο τρόπο συμπεριφοράς είναι λόγω ιστορικής επιβίωσης που ευνοεί τον παρτακισμό. Και για τους άρρενες ισχύει αυτή η νοοτροπία, αλλά ως συνήθως αυτοί δεν κάνουν την αυτοκριτική τους γιατί είναι μάγκες και τα ρίχνουν όλα στις γκόμενες.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.248
Like
3.509
Πόντοι
1.706
Δεν μπλεκεις με δαυτες. Ο αλλος θελει να παει να κανει επενδυσεις εκει περα, δε κοιταει καποιους φτωχους αλβανους σαν και μενα που παραλιγο να ξεπουπουλιαστουν παραπανω και απο το κμαν.
Άλλο οι επενδύσεις κι άλλο οι γκόμενες.
Ο γνωστός μου αγόρασε δυάρι στην Oradea με 16Κ και μία αγροικία με μεγάλο οικόπεδο 11Κ.
Τα είδα σε βίντεο κι έκανα εκτίμηση. Υπολόγισε τα διπλάσια λόγω επισκευών, αλλά και πάλι είναι ευκαιρίες.

Βέβαια αυτό το σχέδιο παραμένει εκκρεμές, γιατί βρήκα καλή δουλειά εδώ Γαλλία κι αμφιταλαντεύομαι.
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Ποια θεωρείται η ωραιότερη μαύρη;Να πούμε η Ναομι Καμπελ;

Προτιμώ να γαμάω 6αρια Σλάβες,ακόμα και ελλεεινίδες,παρά αυτήν

Ποιες μαύρες; :vomit:
Να φανταστώ ναταλι εμανουελ,δεν έμπαινες με τίποτα ; Ούτε να στον δει
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Άλλο οι επενδύσεις κι άλλο οι γκόμενες.
Ο γνωστός μου αγόρασε δυάρι στην Oradea με 16Κ και μία αγροικία με μεγάλο οικόπεδο 11Κ.
Τα είδα σε βίντεο κι έκανα εκτίμηση. Υπολόγισε τα διπλάσια λόγω επισκευών, αλλά και πάλι είναι ευκαιρίες.

Βέβαια αυτό το σχέδιο παραμένει εκκρεμές, γιατί βρήκα καλή δουλειά εδώ Γαλλία κι αμφιταλαντεύομαι.
Καλά ,αλλά αν κανεις επενδύσεις μην τις κανεις με γκομενα/σύζυγο που θα πάρεις από εκεί.

μάθε από τα λάθη του Αλβανού
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.434
Like
7.943
Πόντοι
2.356
Oχι
Κοσοβαροι είναι οι χειρότεροι
Μετά Αλβανοί μετά βουλγκγυφτοι κ μετά ρουμανοι
Οι ρουμανοινειναι οι χειρότεροι αστός γυναικες
Εκεί παει
Ρουμάνες
Μολδαβές ρουμανοφωνες
Αλβανιδες
ουκρανες από Κίεβο κ οντεσα
Βουλγαρες
Σερβες
Σκοπιανες
Αν όλες αυτές τις πνίξουν σε ένα καράβι όλες μαζί θα ήταν ευχής έργον
βαλε και τις Λευκορωσιδες απο Μινκσ για να κλεισει η λιστα
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.679
Like
11.618
Πόντοι
2.406
βαλε και τις Λευκορωσιδες απο Μινκσ για να κλεισει η λιστα
Λέω αυτές που ξςεω
Μπελαρους ακόμα δεν έχω ίδια άποψη
Η διαίσθηση μου λέει ότι θα ναι πιο καλά από ότι στην Ουκρανια
Ο Σπύρος βέβαια λέει το ανάποδο.. Κι εσύ κατά κάποιο τροπο
Όμως και οι δύο δεν μιλάτε καθόλου ρωσικά
Εχω ελπίδα ότι με ρωσικά έχει πολλά ψάρια
Ε ίδωμεν. Η ελπιςνπεθαινει τελευταια
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.434
Like
7.943
Πόντοι
2.356
Καλά ,αλλά αν κανεις επενδύσεις μην τις κανεις με γκομενα/σύζυγο που θα πάρεις από εκεί.

μάθε από τα λάθη του Αλβανού
Σοφη κουβεντα
εγω εμαθα απο τα λαθη του Ελληνα

Γνωστος μου παντρεμενος με μολδαβη ειχε παρει τρια διαμερισματα την ιδια χρονια που ειχα παρει το δικο μου , ο νομος εκει λεει οτι μετα αν θελεις να πουλησεις πρεπει να υπογραψει και η συζυγος αλλιως δεν μπορεις να το κανεις, ασχετως φυσικα αν ειναι το ακινητο μονο στο ονομα σου ...
Κυπραιος επισης το ειχε τερματισει , αυτος αγορασε το διαμερισμα κατευθειαν στο ονομα της γκομενας του (υπερδνειστεριανη)

Εμενα παντως οι ανατολικες/σλαβες μου φαινονται γατακια καθοτι ημουν παντρεμενος με ελληνιδα ενα διαστημα , παιδικη χαρα ειναι μπροστα τους και για αυτο εκανα παρτυ στην κυριολεξια μαζι τους :grin:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.679
Like
11.618
Πόντοι
2.406
Άλλο οι επενδύσεις κι άλλο οι γκόμενες.
Ο γνωστός μου αγόρασε δυάρι στην Oradea με 16Κ και μία αγροικία με μεγάλο οικόπεδο 11Κ.
Τα είδα σε βίντεο κι έκανα εκτίμηση. Υπολόγισε τα διπλάσια λόγω επισκευών, αλλά και πάλι είναι ευκαιρίες.

Βέβαια αυτό το σχέδιο παραμένει εκκρεμές, γιατί βρήκα καλή δουλειά εδώ Γαλλία κι αμφιταλαντεύομαι.
Δεν είναι τίποτα το σπουδαίο αυτο
Αν τα πουλήσει σήμερα μάλλον τα ίδια θα περνει..
Δηλ είναι καλή τιμη αλλά μόνο αν έχεις κάτι να κάνεις με αυτα
Σαν επένδυση δεν είναι τίποτα
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.434
Like
7.943
Πόντοι
2.356
Λέω αυτές που ξςεω
Μπελαρους ακόμα δεν έχω ίδια άποψη
Η διαίσθηση μου λέει ότι θα ναι πιο καλά από ότι στην Ουκρανια
Ο Σπύρος βέβαια λέει το ανάποδο.. Κι εσύ κατά κάποιο τροπο
Όμως και οι δύο δεν μιλάτε καθόλου ρωσικά
Εχω ελπίδα ότι με ρωσικά έχει πολλά ψάρια
Ε ίδωμεν. Η ελπιςνπεθαινει τελευταια
Με τα ρωσικα εσυ εχεις πλεονεκτημα σιγουρα ...
οχι και καθολου , να παραγγειλω για να φαω και να πιω μπορω ανετα χαχα

Ψωναρες ειναι ρε , μακαρι να διαψευστουμε βεβαια
Πηγαινε να δεις

ΥΓ. για Μινσκ αναφερθηκα , επαρχια δεν πηγα δεν ξερω σιγουρα θα ειναι καλυτερα
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.679
Like
11.618
Πόντοι
2.406
Με τα ρωσικα εσυ εχεις πλεονεκτημα σιγουρα ...
οχι και καθολου , να παραγγειλω για να φαω και να πιω μπορω ανετα χαχα

Ψωναρες ειναι ρε , μακαρι να διαψευστουμε βεβαια
Πηγαινε να δεις

ΥΓ. για Μινσκ αναφερθηκα , επαρχια δεν πηγα δεν ξερω σιγουρα θα ειναι καλυτερα
Ναι και ξέρεις και το
Κακ ντιλα, σλομποντνο βρεμια εστ και σκολκο στοιτ παζαλουστα και σπάσιμπα μπαλσοι
Χαχαχα
Αν είναι ψώνια γαμιαε τα
Ψάχνουν για μλκιες σαν τον κμαν να πληρώσουν τα Φύκια για μεταξωτές κορδέλες
Γι αυτό μάλλον ο Σπύρος την βγάζει Κίεβο πιο πολυ
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.434
Like
7.943
Πόντοι
2.356
Ε ναι , τοσα χρονια στο Μινσκ πηγαινε ... για να αλλαξει κατι σημαινει αυτο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom