Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.112
Κριτικές
33
Like
7.350
Πόντοι
4.746
Δεν υπάρχει καθαρότητα, μην παιδεύεσαι. Αν νομίζεις ότι υπάρχει, πες μας τι απέγιναν οι Ρωμαίοι που μας υποδούλωσαν το 146 π.Χ. Τι απέγιναν οι Σλάβοι του κατέβηκαν μέχρι την Πελοπόννησο; Για να μην πιάσουμε κι άλλους λαούς που πέρασαν από δω.
Να μας πεις εσύ τι απεγναν οι απόγονοι των αρχαίων Ελλήνων που είχαν καταγ@μησει το σύμπαν για χιλιάδες χρόνια, μέχρι τον ερχομό των ρωμαίων. Ακομη και οι ρωμαιοι απόγονοι των Τρώων ήταν. Που είχαν ελληνική καταγωγη και μιλουσαν αρχαια ελληνικά. Το ίδιο και οι ετρουσκοι. Όσο για την βυζαντινή αυτοκρατορία greco- roman την αναφέρουν. Από την άλλη η γλώσσα χαρακτηρίζει και την καταγωγή ενος λαού. Έτσι δεν παει σημερα..
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.112
Κριτικές
33
Like
7.350
Πόντοι
4.746
Το βασίλειο του Στέφανου Ντούσαν έφτανε μέχρι την Πελοπόννησο. Ο ίδιος θέλοντας να αντικαταστήσει την βυζαντινή αυτοκρατορία προχώρησε σε εκβυζαντινισμό του κράτους του, δηλ, τα πάντα στα ελληνικά.
Οι απόγονοι των σλάβων της ελληνικής επικράτειας είναι Έλληνες σήμερα.

Map_of_the_Serbian_Empire,_University_of_Belgrade,_1922.jpg


Αρα σύμφωνα με τον ισχυρισμό σου, οι προγονοι των ασιατων από την αυτοκρατορία του Μεγα Αλεξάνδρου, είναι Ελληνες
 

Συνημμένα

  • 350px-Επαρχίες_της_Μακεδονικής_αυτοκρατορίας.svg.png
    350px-Επαρχίες_της_Μακεδονικής_αυτοκρατορίας.svg.png
    39,2 KB · Εμφανίσεις: 33
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Μπράβο ρε Ζαν,είσαι αδερφός
Αδερφος ειμαι ιλλυριε αλλα ολο με τα δεξια τσιρακια μου εισαι.
Εγω ξερω πολλοι συμπατριωτες σου στηριζουν αριστερα οχι ολοι ενα 50%σιγουρα.
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Αδερφος ειμαι ιλλυριε αλλα ολο με τα δεξια τσιρακια μου εισαι.
Εγω ξερω πολλοι συμπατριωτες σου στηριζουν αριστερα οχι ολοι ενα 50%σιγουρα.
Ισχύει σε αυτό έχεις δίκιο.

οι Αλβανοί ,ένα 80% είναι ΚΚΕ και ΣΥΡΙΖΑ. Εγώ έφαγα ψωμι από τον Αντωνάκη τον Σαμάρα για αυτό είμαι δεξιός
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.679
Like
11.618
Πόντοι
2.406
Οι Αλβανοί είναι ματεριαλιστες, πιστεύουν μόνο στο χρήμα, και ειναξεπιδειξίες κενοί περιεχομενου όσο δεν πάει
Μην κοιτάς Ελλάδα που είναι γενικά σε χαμηλό οικονομικό επιπεδο
Έλα να τους δεις Ελβετία που βγάζουν δεκαπςμταχιλιαρα οικογενειακως, να καταλάβεις αυτά που λεω
Πιο κομπλεξικος και ματαιοδοξος λαός δεν υπάρχει
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Ισχύει σε αυτό έχεις δίκιο.

οι Αλβανοί ,ένα 80% είναι ΚΚΕ και ΣΥΡΙΖΑ. Εγώ έφαγα ψωμι από τον Αντωνάκη τον Σαμάρα για αυτό είμαι δεξιός
Με το συριζα δεν εφαγες ψωμακι?
Δεν πηρες μερισμα?
Δεν πηρες κεα?
Δεν μπηκες δωρεαν σε νοσοκομειο?

Ο αντωνακης τι εννοεις σου εδωσε ψωμακι?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Οι Αλβανοί είναι ματεριαλιστες, πιστεύουν μόνο στο χρήμα, και ειναξεπιδειξίες κενοί περιεχομενου όσο δεν πάει
Μην κοιτάς Ελλάδα που είναι γενικά σε χαμηλό οικονομικό επιπεδο
Έλα να τους δεις Ελβετία που βγάζουν δεκαπςμταχιλιαρα οικογενειακως, να καταλάβεις αυτά που λεω
Πιο κομπλεξικος και ματαιοδοξος λαός δεν υπάρχει
Συμφωνω οσο ειναι φτωχοι ειναι διαχειρησιμοι αν κανουν χρημα καβαλανε το καλαμι και δεν τους πιανεις.
Ολα αυτα ειναι τα κομπλεξ της φτωχειας που ειχαν.
Θρησκεία γι αυτους ειναι το χρημα.
Περιεργος λαος με χαμηλο μορφωτικο επίπεδο τσαμπα που ανηκουν στην ευρωπη.
Αυτοι επρεπε να ανηκουν η στη κεντρικη ασια καποθ αναμεσα τατζικισταν κιργισταν η στην υποσαχαρια αφρικη αντε λατινικη αμερικη.
 

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
καταρχην να τοποθετηθω και εγω πανω σ' αυτα που ειπωθηκαν. Ο καημαν ειναι μεγαλος ψευτης και την ωρα που dragcrx τον προετρεψε να μας πει ο καημαν ποιος ειναι αυτος που διερρευσε την φωτογραφια του, ωστε να δουμε ποιος λεει αληθεια και ποιος ψεματα. Ο καημαν επιδιδεται σ' ενα παραλληρημα εντυπωσεων με ταχα μου δηθεν για κρυφες φωτογραφιες και αλλα λογια να αγαπιομαστε. στην ουσια ομως αποφευγει να κατονομασει ποιος διερρευσε την φωτογραφια του οταν ο ιδιος μοστραρει φατσα φορα την μουρη του στο bourdela εδω και μια 10ετια συνεχως. επισης για το faceboook του dragcrx που δημοσιευσε εδω στο μπου ο καημαν ουτε λογος το κανει γαργαρα.
τι εγινε ρε φιλε τον εδωσες τον θεσσαλονικιο στο εσωτερικων?
με τον dirty που ποσταρες την φατσα του και το ιατρικο του ιστορικο, προχωρησες την καταγγελια?
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.112
Κριτικές
33
Like
7.350
Πόντοι
4.746
Περιεργος λαος
Αυτοι επρεπε να ανηκουν η στη κεντρικη ασια καποθ αναμεσα τατζικισταν κιργισταν
Α μπράβο.. από κάπου εκεί τους πήρε ο σουλειμαν και τους αντικατεστησε με τους ιλλυριους, για να ελεγχει καλύτερα τα βαλκανια. Ενω τους ιλλυριους τους πήγε στον εύξεινος ποντο
 

voltairos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2014
Μηνύματα
475
Κριτικές
10
Like
434
Πόντοι
291
Στα 90' ήταν η Ουκρανία, τώρα ποια χώρα είναι που τα πράγματα είναι χάλια και το δίνουν για ένα καλό φαγητό; Σερβία σκεφτόμουν
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.047
Like
13.084
Πόντοι
2.606
Στα 90' ήταν η Ουκρανία, τώρα ποια χώρα είναι που τα πράγματα είναι χάλια και το δίνουν για ένα καλό φαγητό; Σερβία σκεφτόμουν
Για Ένα πιάτο σατομπριαν η σατομπριαμ τυπε ;για να ξέρουμε τι να σου απαντήσουμε :2funny:
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Α μπράβο.. από κάπου εκεί τους πήρε ο σουλειμαν και τους αντικατεστησε με τους ιλλυριους, για να ελεγχει καλύτερα τα βαλκανια. Ενω τους ιλλυριους τους πήγε στον εύξεινος ποντο
Αμερικανος γενετιστης ειχε ανακαλυψει οτι οι αλβανοι προερχονται γενετικα νοτια του καυκασου,περιοχη αρμενιας Αζερμπαϊτζάν και ανατολικης τουρκιας και δεν εχουν καμια σχεση με τους ιλλυριους μιας και οι κροατες βοσνιοι και σερβοι ειναι οι καθαρά αρχαιοι ιλλυριοι.
Αν παρεις ενα κροατη και ενα αλβανο παρολο που οι χωρες ειναι σχετικα κοντα ως φυλες δεν μοιαζουν.
Οι κροατες ψηλοι ανοιχτοχρωμοι ενω οι αλβανοι κοντοι με μεγάλο κορμο χαμηλοκωλιδες πλακουτσοκεφαλοι.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.679
Like
11.618
Πόντοι
2.406
Στα 90' ήταν η Ουκρανία, τώρα ποια χώρα είναι που τα πράγματα είναι χάλια και το δίνουν για ένα καλό φαγητό; Σερβία σκεφτόμουν
Σερβία δεν γαμαγα οι φοιτητές ούτε το 90
Τωρα τι να πα να κλασεις
Ελλάδα πολύ πιο εύκολα βρίσκεις κ στο χύμα κ στο πρηπειντ
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Οι Αλβανοί είναι ματεριαλιστες, πιστεύουν μόνο στο χρήμα, και ειναξεπιδειξίες κενοί περιεχομενου όσο δεν πάει
Μην κοιτάς Ελλάδα που είναι γενικά σε χαμηλό οικονομικό επιπεδο
Έλα να τους δεις Ελβετία που βγάζουν δεκαπςμταχιλιαρα οικογενειακως, να καταλάβεις αυτά που λεω
Πιο κομπλεξικος και ματαιοδοξος λαός δεν υπάρχει
Ρουμάνοι είναι χειρότεροι τύπε .

φαντάσου παιδί με Ρουμάνα μάνα και Αλβανό πατέρα
 

voltairos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2014
Μηνύματα
475
Κριτικές
10
Like
434
Πόντοι
291
Για Ένα πιάτο σατομπριαν η σατομπριαμ τυπε ;για να ξέρουμε τι να σου απαντήσουμε :2funny:
??? Καυλαντα - wangyu beef που δεν έχει ξαναφαει- και ούτε θα ξαναφαει - και μετά το άλλο το beef
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Με το συριζα δεν εφαγες ψωμακι?
Δεν πηρες μερισμα?
Δεν πηρες κεα?
Δεν μπηκες δωρεαν σε νοσοκομειο?

Ο αντωνακης τι εννοεις σου εδωσε ψωμακι?
ο Αντωνακης ανοιξε τα συνορα και βγαλαμε ψωμακι. Ο αντρεας δε θα τα ανοιγε.

ο Τσιπρας απο την αλλη, αν και τον συμπαθω, εχει φερει ολους τους πακιστανους/αλγερινους κλπ οι οποιοι οχι μονο θα μας φανε τις δουλειες, θα μας φανε και τις γκομενες. ειναι πιο αγριμια και απο μας
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Στα 90' ήταν η Ουκρανία, τώρα ποια χώρα είναι που τα πράγματα είναι χάλια και το δίνουν για ένα καλό φαγητό; Σερβία σκεφτόμουν
για μισελιν πιατο, ολες το δινουν.

αν θες φτηνο μουνι, πρεπει να πας στη Μαυρη Ηπειρο, ΝΑ Ασια και Λατινικη Αμερικη/Καραιβικη.

Γενικα πρεπει να πας σε μερη φτωχα, οπου ψωλεις τυπου ΚΜΑΝ δεν εχουν καλομαθει τις γκομενες
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
ο Αντωνακης ανοιξε τα συνορα και βγαλαμε ψωμακι. Ο αντρεας δε θα τα ανοιγε.

ο Τσιπρας απο την αλλη, αν και τον συμπαθω, εχει φερει ολους τους πακιστανους/αλγερινους κλπ οι οποιοι οχι μονο θα μας φανε τις δουλειες, θα μας φανε και τις γκομενες. ειναι πιο αγριμια και απο μας
Θα το παραθεσω στα πολιτικα ιλλυριε το μηνύμα σου να το δουν τα γαλαζια τσιρακια.
Και αυτο για να επιβεβαιωθω σ αυτα που ελεγα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom