Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Είπαμε για σπονσοριλικι χρειαζεσαι μίνιμουμ 4000 καθαρα μηνιαίως.Αμα δεν τα έχεις δεν αξίζει να κάνεις σπονσοριλικι,πας για γκόμενα στα κυβικά σου.
Με 500ευρώ/μέρα, μας κάνουν 8 μέρες/μήνα Ωνάσης,χωρίς να υπολογίζω ενοίκια και λοιπά έξοδα.
Μόνο γόνος ή επιχειρηματίας λοιπόν..
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Κίεβο είναι μεγάλη μιζέρια.Πας σούπερ μάρκετ και λείπουν βασικά δυτικά προϊόντα.Έχουν αθλια αλλαντικά,χάλια κρεατα,χάλια φρούτα,τίποτα σε δυτικό επιπεδο.Ολοκληρο Κίεβο και δεν έχει ούτε ένα Apple Store.Υποδομες για τον πούτσο τελείως,πού να μπεις σε μαρσουτκα ή λεωφορείο.Τα τρένα χάλια.Καλοριφέρ γελοιωδως μικρά,καμία μονωση.Αν θες στανταρντ δυτικό επιπεδο ανεσεων πληρώνεις τα κέρατά σου,3 φορές πάνω απο Δύση.
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.252
Like
3.510
Πόντοι
1.706
Κίεβο είναι μεγάλη μιζέρια.Πας σούπερ μάρκετ και λείπουν βασικά δυτικά προϊόντα.Έχουν αθλια αλλαντικά,χάλια κρεατα,χάλια φρούτα,τίποτα σε δυτικό επιπεδο.Ολοκληρο Κίεβο και δεν έχει ούτε ένα Apple Store.Υποδομες για τον πούτσο τελείως,πού να μπεις σε μαρσουτκα ή λεωφορείο.Τα τρένα χάλια.Καλοριφέρ γελοιωδως μικρά,καμία μονωση.Αν θες στανταρντ δυτικό επιπεδο ανεσεων πληρώνεις τα κέρατά σου,3 φορές πάνω απο Δύση.
Και πες ότι είχες τις ανέσεις και τα λεφτά. Αρκεί αυτό; Ο Dirty για τον οποίο λένε ότι περνάει καλά είναι για συγκεκριμμένο χρόνο σύμβασης εκεί κι άρα με ψυχική διάθεση τουρίστα.

Άμα πας για μόνιμος, πρέπει να μπορείς να ενσωματωθείς και στην τοπική κοινωνία, να έχεις πάρε δώσε με το κράτος κι άλλα. Εκεί ζορίζουν τα πράγματα. Η μη ενσωμάτωση οδηγεί σε απομόνωση, ενώ ένα αυθαίρετο κράτος μπορεί να σου σπάσει τα νεύρα.

Δεν γίνεται να περιορίζουμε τη ζωή στη σεξουαλική της διάσταση μόνο. Από ένα σημείο και μετά, το να γαμάς καλές γκόμενες δεν λύνει τα προβλήματα. Τώρα βέβαια δεν ξέρω πώς περνάς και Γερμανία, γιατί μπορεί να υπάρχουν οι ανέσεις, αλλά θα πρέπει να αισθάνεσαι και άνετα στη γερμανική κοινωνία για να πεις ότι περνάς καλά.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Αμα είσαι πιτσιρικάς δε σε ενδιαφέρουν οι ανέσεις.Στα 25 έμενα σε χόστελ,στα 30 σε φτηνά διαμερίσματα,στα 35 σε τριάστερα και τώρα θέλω τετράστερο και πάνω,αλλιώς δεν μπορώ καν να κοιμηθώ.
10-15 χρόνια πριν δε με ενδιέφερε,θα μπορούσα να ζήσω κάποιους μήνες στο μπλοκ.Τώρα με την καμία.Σου τη βαράει η ταλαιπωρία,η έλλειψη ανέσεων.Ο αέρας γεμάτος αιθάλη,τα σπασμένα πεζοδρόμια,τα χάλια αμάξια,οι άθλιοι δρόμοι,η έλλειψη προιόντων,δεν αντέχεται αυτό το χάλι.
Πολωνία,Τσεχία είναι βέβαια άλλη φάση έχουν ευρωπαικό επίπεδο υποδομών και μπορείς να μείνεις αλλά γκομενικώς δεν έχει τόσο νόημα,δε χτυπάς τις μοντελοειδείς που θες.Σαφώς καλύτερα από Δύση βέβαια.

Εγώ πάντα σεξοεκδρομές έκανα,ποτέ δεν ήθελα να μείνω.Πράγα δε θα είχα πρόβλημα,είχα μείνει ενάμισυ μήνα το 1999.Τον πιο πολύ χρόνο τον περνούσα στο υπόγειο του μετρό καμακώνοντας,πόντικας φάση.Το μετρό και οι σταθμοί και το τραμ της Πράγας ήταν για εμένα επί γης παράδεισος.Hlavni Nadrazi,Florenc,Muzeum,Hradzanska,Mustek,Narodni Divadlo,IP Pavlova οι απόλυτοι καμακότοποι.
Τώρα πας στα ίδια μέρη και είναι γεμάτα θεόμπαζα τουρίστριες,καμία σχέση με τα μοντέλα που κυκλοφορούσαν προ εικοσαετίας.Τώρα πρέπει να βγεις πολύ εκτός κέντρου για αυθεντικές Τσέχες.Η να πας κανένα Andel στα μωλ.Τότε αρκούσε μια βόλτα Florenc στο σταθμό των λεωφορείων ή Hlavni Nadrazi στο σταθμό των τρένων και έβγαζες άνετα γκομενάκι από την επαρχία.

Αλλά πρέπει να το έχεις μέσα σου,φαντάσου οι άλλοι θαυμάζανε την παλιά πόλη,τη γέφυρα του Καρόλου και το κάστρο και εγώ κυνηγούσα μουνάκια υπογείως στο μετρό.Πιο πολύ υπογείως ήμουνα παρά υπεργείως.

Και τώρα άμα πας ανατολικό μπλοκ έχει πλεονεκτήματα π.χ καθαρίζει το μάτι σου.Ούτε Αραπάδες βλέπεις ούτε πάκια ούτε μαυριδερούς,ανασαίνεις κάπως ελεύθερος.Δεν έχεις όλη αυτή τη μπίχλα,την καθυστέρηση.Ούτε μαντίλες ούτε μπούρκες ούτε ενοχλήσεις.Παντού λευκοί Σλάβοι και Σλάβες,τεράστια αισθητική αναβάθμιση πεδίου σε σχέση με τη Δύση.
 
Τελευταία τροποποίηση:

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.698
Κριτικές
184
Like
43.889
Πόντοι
21.896
Αμα είσαι πιτσιρικάς δε σε ενδιαφέρουν οι ανέσεις.Στα 25 έμενα σε χόστελ,στα 30 σε φτηνά διαμερίσματα,στα 35 σε τριάστερα και τώρα θέλω τετράστερο και πάνω,αλλιώς δεν μπορώ καν να κοιμηθώ.
10-15 χρόνια πριν δε με ενδιέφερε,θα μπορούσα να ζήσω κάποιους μήνες στο μπλοκ.Τώρα με την καμία.Σου τη βαράει η ταλαιπωρία,η έλλειψη ανέσεων.Ο αέρας γεμάτος αιθάλη,τα σπασμένα πεζοδρόμια,τα χάλια αμάξια,οι άθλιοι δρόμοι,η έλλειψη προιόντων,δεν αντέχεται αυτό το χάλι.
Πολωνία,Τσεχία είναι βέβαια άλλη φάση έχουν ευρωπαικό επίπεδο υποδομών και μπορείς να μείνεις αλλά γκομενικώς δεν έχει τόσο νόημα,δε χτυπάς τις μοντελοειδείς που θες.Σαφώς καλύτερα από Δύση βέβαια.

Εγώ πάντα σεξοεκδρομές έκανα,ποτέ δεν ήθελα να μείνω.Πράγα δε θα είχα πρόβλημα,είχα μείνει ενάμισυ μήνα το 1999.Τον πιο πολύ χρόνο τον περνούσα στο υπόγειο του μετρό καμακώνοντας,πόντικας φάση.Το μετρό και οι σταθμοί και το τραμ της Πράγας ήταν για εμένα επί γης παράδεισος.Hlavni Nadrazi,Florenc,Muzeum,Hradzanska,Mustek,Narodni Divadlo,IP Pavlova οι απόλυτοι καμακότοποι.
Τώρα πας στα ίδια μέρη και είναι γεμάτα θεόμπαζα τουρίστριες,καμία σχέση με τα μοντέλα που κυκλοφορούσαν προ εικοσαετίας.Τώρα πρέπει να βγεις πολύ εκτός κέντρου για αυθεντικές Τσέχες.Η να πας κανένα Andel στα μωλ.Τότε αρκούσε μια βόλτα Florenc στο σταθμό των λεωφορείων ή Hlavni Nadrazi στο σταθμό των τρένων και έβγαζες άνετα γκομενάκι από την επαρχία.

Αλλά πρέπει να το έχεις μέσα σου,φαντάσου οι άλλοι θαυμάζανε την παλιά πόλη,τη γέφυρα του Καρόλου και το κάστρο και εγώ κυνηγούσα μουνάκια υπογείως στο μετρό.Πιο πολύ υπογείως ήμουνα παρά υπεργείως.
Kman2 να ρωτήσω κάτι σοβαρά;
Τις σπονσορετες που τις βρίσκεις;;;

Από στόμαε στόμα η φίλη σου συστήνει φίλη;;

Από σαητ για επαγγελματίες ιερόδουλες οπότε τις πιάνεις πάρλα κ ψηστηρι

Από εξειδικευμένες εφαρμογές στο διαδίκτυο;;;
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
πως είχα την εντύπωση ότι ο χάρης είναι ο γκλοκ :think:
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Kman2 να ρωτήσω κάτι σοβαρά;
Τις σπονσορετες που τις βρίσκεις;;;

Από στόμαε στόμα η φίλη σου συστήνει φίλη;;

Από σαητ για επαγγελματίες ιερόδουλες οπότε τις πιάνεις πάρλα κ ψηστηρι

Από εξειδικευμένες εφαρμογές στο διαδίκτυο;;;

Υπάρχουν πολλοί τρόποι ανίχνευσης σπονσορέτ.Και ονλάιν και live τα έχουμε αναλύσει πολλές φορές.Γενικά υπάρχει πολλή ζήτηση για σπόνσορινγκ,οι γκόμενες που ψάχνονται είναι πολύ περισσότερες από τους διαθέσιμους σπόνσορες.
Σε χώρες όπως η Ουκρανία παίζει να ψάχνονται το 30% από τις εμφανίσιμες για σπονσοριλίκια ή να τα έχουν κάνει κιόλας.Σπόνσορας δε γεννιέσαι,γίνεσαι.Οι γκόμενες σου μαθαίνουν το σπονσοριλίκι όσο μεγαλώνεις.
Σαν άντρας δεν το έχεις μέσα σου το σπονσοριλίκι εκ του φυσικού,οι γκόμενες σε εκπαιδεύουν.
Σπονσορέτ μπορείς να γνωρίσεις παντού,στο δρόμο στα μαγαζιά,στα κλαμπ,στο ίντερνετ,κυκλοφορούν ανάμεσά μας όπως και οι σπόνσορες.

Το καμάκι στις σπονσορέτ είναι ακριβώς το ίδιο που κάνεις σε όλες τις γκόμενες,λες τα ίδια πράγματα.Η διαφορά είναι οτι οι σπονσορέτ αντιδρούν πολύ θετικά,δεν παίζουν shit tests,υστερίες κτλ.Φαντάσου να μπαίνεις σε ένα κλαμπ και όλες οι γκόμενες να είναι θετικές απέναντί σου και να διαλέγεις.Κάπως έτσι είναι το σπόνσορινγκ.Αυτές που γουστάρουν το κάνουν πολύ εύκολο.

Γενικά τα κορυφαία αποτελέσματα τα είχα στο live καμάκι και ειδικά στο δρόμο αλλά θέλει skills αυτό δεν είναι για όλους.Βρίσκεις μια γκόμενα να περπατάει αργά και της προτείνεις επίσκεψη στα μαγαζιά και αγορά δώρου.Αν είναι στο mindset,σπάνια κωλύεται.Π.χ μια φορά Ιστανμπούλ στο Κεμάλ Ατατούρκ βλέπω μια Ουκρανέζα στα duty free της αγοράζω ένα άρωμα που γούσταρε και μετά τη χούφτωνα στο αεροπλάνο σε όλη τη διαδρομή.Κάπως έτσι πάει είναι αυθόρμητο πρέπει συνέχεια να το κυνηγάς.Εχω καμακώσει γκόμενες σε αεροπλάνα,σε τουαλέτες,σε σιδηροδρομικούς σταθμούς,σε λεωφορεία παντού.Πρέπει να είσαι συνεχώς σε alert να κυνηγάς το μουνί.

Πριν το 2010 έκανα ακριβώς το ίδιο καμάκι χωρίς λεφτά,απλά τώρα λόγω ηλικίας ξέρω οτι είναι αδύνατο χωρίς λεφτά να κάτσει η άλλη και βάζω και τη χάρτινη διάσταση στο παίγνιο.
Λεφτά,κεράσματα,δώρα,παροχές πρέπει να δείχνεις χουβαρδάς και απεριόριστος υπηρέτης του μουνιού.Τέτοιους καυλείς γουστάρουν οι γκόμενες δε θέλουν μίζερους φραγκοφονιάδες,τσιγκούνηδες,υπολογιστές.Και να τη γαμήσεις έτσι θα το κάνει με μισή καρδιά οπότε δε θα το απολαύσεις.
Πρέπει να παίζεις μπάλλα,να είσαι αποτελεσματικός,πώς το λένε.Θα σουτάρεις πέντε,δέκα,δεκαπέντε,είκοσι,100 φορές στο γάμο του καραγκιόζη μέχρι να σκοράρεις.Αυτό είναι όλο.Αμα βάλεις το πρώτο γκολ μετά θα φορτώνεις τα δίχτυα συνέχεια.Το πρώτο γκολ είναι όλη η υπόθεση μετά απελευθερώνεσαι γιατί βρίσκεις το σύστημα.

Μπορεί να ξύνεις τα αρχίδια σου μία ώρα στη μικρή περιοχή αλλά άμα σου έρθει η μπάλλα μία φορά την καρφώνεις στο πλεκτό.Αξιοποιείς όλες τις ευκαιρίες.Αμα δε σου δίνονται ευκαιρίες,τις δημιουργείς.Γυρνάς πίσω παίρνεις το μπαλί και κοιτάς να τρυπήσεις μόνος σου όλη την άμυνα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Π.χ μια φορά Ιστανμπούλ στο Κεμάλ Ατατούρκ βλέπω μια Ουκρανέζα στα duty free της αγοράζω ένα άρωμα που γούσταρε και μετά τη χούφτωνα στο αεροπλάνο σε όλη τη διαδρομή.
δηλαδή γνώρισες μία στα duty free και έτυχε να έχει τη διπλανή θέση στο αεροπλάνο? μου το χαλάς εδώ και είμαι Κμανικός
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
δηλαδή γνώρισες μία στα duty free και έτυχε να έχει τη διπλανή θέση στο αεροπλάνο? μου το χαλάς εδώ και είμαι Κμανικός

Δεν είχε τη διπλανή θέση.Εγω πήρα τη διπλανή θέση.Είπα στο διπλανό να κάτσει στη δική μου.Το έχω κάνει και με Τσέχα κτλ.Αν περιμένεις να σου κάτσει η σούπερ ευκαιρία με μουνάρα δίπλα κατά τύχη καλά κρασιά.Και να συμβεί,η γκόμενα θα φύγει ή θα βάλει ακουστικά για να μην την ενοχλείς.
Τις ευκαιρίες τις δημιουργώ δεν περιμένω να κάτσουν τα ζώδια ή κάποια αόρατη χειρ.Αν καθόμουνα στην προβλεπέ θέση μαλακία μόνο με περίμενε.
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Δεν είχε τη διπλανή θέση.Εγω πήρα τη διπλανή θέση.Είπα στο διπλανό να κάτσει στη δική μου.Το έχω κάνει και με Τσέχα κτλ.Αν περιμένεις να σου κάτσει η σούπερ ευκαιρία με μουνάρα δίπλα κατά τύχη καλά κρασιά.Και να συμβεί,η γκόμενα θα φύγει ή θα βάλει ακουστικά για να μην την ενοχλείς.
Τις ευκαιρίες τις δημιουργώ δεν περιμένω να κάτσουν τα ζώδια ή κάποια αόρατη χειρ.Αν καθόμουνα στην προβλεπέ θέση μαλακία μόνο με περίμενε.
όποτε ζήτησα αλλαγή θέσης δεν δέχτηκε κανείς.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.698
Κριτικές
184
Like
43.889
Πόντοι
21.896
Δεν είχε τη διπλανή θέση.Εγω πήρα τη διπλανή θέση.Είπα στο διπλανό να κάτσει στη δική μου.Το έχω κάνει και με Τσέχα κτλ.Αν περιμένεις να σου κάτσει η σούπερ ευκαιρία με μουνάρα δίπλα κατά τύχη καλά κρασιά.Και να συμβεί,η γκόμενα θα φύγει ή θα βάλει ακουστικά για να μην την ενοχλείς.
Τις ευκαιρίες τις δημιουργώ δεν περιμένω να κάτσουν τα ζώδια ή κάποια αόρατη χειρ.Αν καθόμουνα στην προβλεπέ θέση μαλακία μόνο με περίμενε.
Επίσης κμάν όταν τις έχεις τις σπονσορετες πχ δύο μέρες τη συζητάτε διότι εμένα με κουράζουν πραγματικά στις συζητήσεις κ γνωρίζοντας εδώ τη γλώσσα τους λογικό είναι να θέλουν παραπάνω μουχαμπενρι κ ακούω όλο μίζερες ιστορίες
Χτες με μιαΠου ήμουν μου έλεγε ότι μπαμπάς μαμά αδερφή της πέθαναν από καρκινο :confused: :confused: κ η κολλητή της που ζει κ αυτή Βέροια σσ παντρεμένη με Έλληνα ,ότι κ αυτή πέθανε από καρκίνο

Πώς της αντέχεις δλδ όταν συζητάμε τέτοια πράγματα;;;
Εμένα με κουράζουν πολύ ενώ αντίθετα οι λατινες έχουν γέλιο κ παρολλου που τα ισπανικά μου είναι σχεδόν είναι ανυπαρκτα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

όποτε ζήτησα αλλαγή θέσης δεν δέχτηκε κανείς.
Χτες ήταν του άπιστου Θωμά κε λευκη λιμνη
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.706
Κριτικές
1
Like
4.489
Πόντοι
1.706
Ρε τι διαβαζουν τα ματια μου...
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Γιατί οι πιο πολλοί λένε αν ήμουνα στη θέση σου και είχα γνωρίσει τη γκόμενα θα το χειριζόμουνα καλύτερα.
Ναι,αλλά για να είσαι στη θέση μου έπρεπε
1.Να βρεθείς στο Ατατούρκ.Τι δουλειά έχεις στο Ατατούρκ?Εγώ ήμουν εκεί γιατί διακόπαρα τις προηγούμενες μέρες με μουνάρα Ρωσίδα
2.Να γυρνάς εδώ και εκεί στα duty free μπας και εντοπίσεις καμιά γκόμενα.Οι πιο πολλοί θα περίμεναν υπομονετικά στο gate μη χάσουν την πτήση,σιγά μη βουρλίζονταν εδώ και εκεί.
3.Να προσεγγίσεις την ωραία γκόμενα που οι πιο πολλοί απλά θα κώλωναν να πάνε ειδικά εντός μαγαζιού με προσωπικό κάμερες κτλ
4.Να κάνεις προσφορά δώρου που κινδυνεύεις να στα φάει απλώς ή να παρεξηγηθεί
5.Με το ρίσκο να είναι σε άλλη πτήση εντελώς οπότε πρέπει να τσιμπήσεις τηλέφωνο και χάνεις το χούφτο
Συνεπώς για να φτάσει ο άλλος στο σημείο να πει τι θα έκανε όταν και εφόσον είχε γνωρίσει τη γκόμενα,πρώτα πρέπει να ξεπεράσει τα άνωθι προβλήματα ήτοι να βρεθεί στο κατάλληλο μέρος την κατάλληλη στιγμή με το κατάλληλο ποσό και να πράξει τα δέοντα που δε θα κάνει.
Δεν είναι οτι έχω ευνοική μοίρα,μόνος δημιουργώ τις ευκαιρίες.Κανονικά η κοινωνία σου δίνει 5 γκόμενες να γαμήσεις πεντάρια ως εξάρια πριν παντρευτείς μια στα κυβικά σου.
Με τις γκόμενες πρέπει να δημιουργείς τζόγο,γαμάς μια και προετοιμάζεις την επόμενη.Αν δεν έχεις τζόγο για το μέλλον,έτοιμα μουνάκια πέθανες στο παίγνιο.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Επίσης κμάν όταν τις έχεις τις σπονσορετες πχ δύο μέρες τη συζητάτε διότι εμένα με κουράζουν πραγματικά στις συζητήσεις κ γνωρίζοντας εδώ τη γλώσσα τους λογικό είναι να θέλουν παραπάνω μουχαμπενρι κ ακούω όλο μίζερες ιστορίες
Χτες με μιαΠου ήμουν μου έλεγε ότι μπαμπάς μαμά αδερφή της πέθαναν από καρκινο :confused: :confused: κ η κολλητή της που ζει κ αυτή Βέροια σσ παντρεμένη με Έλληνα ,ότι κ αυτή πέθανε από καρκίνο

Πώς της αντέχεις δλδ όταν συζητάμε τέτοια πράγματα;;;
Εμένα με κουράζουν πολύ ενώ αντίθετα οι λατινες έχουν γέλιο κ παρολλου που τα ισπανικά μου είναι σχεδόν είναι ανυπαρκτα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Χτες ήταν του άπιστου Θωμά κε λευκη λιμνη

Οι σπονσορέτς γενικά είναι αρκετά πνευματώδεις.Είναι γκέισες φάση.Στα καθήκοντά τους περιλαμβάνεται η διασκέδαση του σπόνσορα διότι άμα τις σκυλοβαρεθεί δεν έχει άλλο μπαγιόκο.Συνεπώς έχουν αρκετό ενδιαφέρον πνευματικώς ή προσπαθούν να αντλήσουν πληροφορίες από εσένα τονώνοντάς σου τον εγωισμό.Τώρα στη Λευκορρωσίδα εξήγησα την ευρωπαική νομισματική πολιτική,τη θεωρία Λουκασένκο τα γεωπολιτικά παίγνια στο σλαβικό κόσμο και έδειξε αρκετό ενδιαφέρον,έκανε συνεχώς ερωτήσεις.Γενικά οι Σλάβες σπονσορέτς οι γνήσιες δηλαδή είναι αρκετά ενδιαφέρουσες σου δίνουν πολλές πληροφορίες και είναι πολύ ενημερωμένες για όλα τα ζητήματα.Γουστάρουν βαλκανικό χιούμορ.
Τώρα αν έχεις καμιά Πολωνέζα από χωριό θα σου μιλάει για πίπες,βυζιά,παρτούζες,το χωριό της,γελάδες,πατάτες κτλ αλλά τι περιμένεις.
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
4.Να κάνεις προσφορά δώρου που κινδυνεύεις να στα φάει απλώς ή να παρεξηγηθεί
5.Με το ρίσκο να είναι σε άλλη πτήση εντελώς οπότε πρέπει να τσιμπήσεις τηλέφωνο και χάνεις το χούφτο
αυτά τα δύο είναι αρκετά να αποθαρρύνουν εμένα. Είσαι μεγάλη καρδιά για αυτό σε πάω ρε άρχοντα, παίζεις high stakes και δεν μασάς, φεύγεις ευχαριστημένος έστω με ένα χούφτωμα.
Το τηλεφωνάκι θα το κυνηγήσω ναι αλλά όχι να πληρώσω εβδομήντα-εκατό ευρώ για να δώσει έναν αριθμό η ντέβατσκα!!
Συνέχισε να δίνεις πόνο :rockon:
 

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
Γιατί οι πιο πολλοί λένε αν ήμουνα στη θέση σου και είχα γνωρίσει τη γκόμενα θα το χειριζόμουνα καλύτερα.
Ναι,αλλά για να είσαι στη θέση μου έπρεπε
1.Να βρεθείς στο Ατατούρκ.Τι δουλειά έχεις στο Ατατούρκ?Εγώ ήμουν εκεί γιατί διακόπαρα τις προηγούμενες μέρες με μουνάρα Ρωσίδα
2.Να γυρνάς εδώ και εκεί στα duty free μπας και εντοπίσεις καμιά γκόμενα.Οι πιο πολλοί θα περίμεναν υπομονετικά στο gate μη χάσουν την πτήση,σιγά μη βουρλίζονταν εδώ και εκεί.
3.Να προσεγγίσεις την ωραία γκόμενα που οι πιο πολλοί απλά θα κώλωναν να πάνε ειδικά εντός μαγαζιού με προσωπικό κάμερες κτλ
4.Να κάνεις προσφορά δώρου που κινδυνεύεις να στα φάει απλώς ή να παρεξηγηθεί
5.Με το ρίσκο να είναι σε άλλη πτήση εντελώς οπότε πρέπει να τσιμπήσεις τηλέφωνο και χάνεις το χούφτο
Συνεπώς για να φτάσει ο άλλος στο σημείο να πει τι θα έκανε όταν και εφόσον είχε γνωρίσει τη γκόμενα,πρώτα πρέπει να ξεπεράσει τα άνωθι προβλήματα ήτοι να βρεθεί στο κατάλληλο μέρος την κατάλληλη στιγμή με το κατάλληλο ποσό και να πράξει τα δέοντα που δε θα κάνει.
Δεν είναι οτι έχω ευνοική μοίρα,μόνος δημιουργώ τις ευκαιρίες.Κανονικά η κοινωνία σου δίνει 5 γκόμενες να γαμήσεις πεντάρια ως εξάρια πριν παντρευτείς μια στα κυβικά σου.
Με τις γκόμενες πρέπει να δημιουργείς τζόγο,γαμάς μια και προετοιμάζεις την επόμενη.Αν δεν έχεις τζόγο για το μέλλον,έτοιμα μουνάκια πέθανες στο παίγνιο.
ενστικτο κυνηγου :kneel: :kneel: :kneel:
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
αυτά τα δύο είναι αρκετά να αποθαρρύνουν εμένα. Είσαι μεγάλη καρδιά για αυτό σε πάω ρε άρχοντα, παίζεις high stakes και δεν μασάς, φεύγεις ευχαριστημένος έστω με ένα χούφτωμα.
Το τηλεφωνάκι θα το κυνηγήσω ναι αλλά όχι να πληρώσω εβδομήντα-εκατό ευρώ για να δώσει έναν αριθμό η ντέβατσκα!!
Συνέχισε να δίνεις πόνο :rockon:

Ετσι είναι πρέπει να είσαι χουβαρδάς,Τα πιάνουν τα vibes οι γκόμενες.Να σου λέει αυτόν θέλω,αληθινός καυλιάρης τα χώνει στο μουνί.Τι να τον κάνω τον άλλο το μπάστακα?Να έχεις ένα τελευταίο δεκάευρο στην τσέπη και να το θυσιάζεις για να πιει η γκόμενα ένα ακόμα κοκταίηλ ενώ δε σου έχει μείνει ούτε για λεωφορείο και πρέπει να γυρίσεις στο κρύο με τα πόδια.Τέτοιους καυλείς που θυσιάζουν γουστάρουν οι γκόμενες.Πιστεύουν οτι θα τα δώσεις όλα και θα τους προσφέρεις συναρπαστική εμπειρία βλέπουν οτι προσπαθείς και γουστάρουν να είναι μαζί σου γιατί εξιτάρονται που σε ανάβουν τόσο.Κάπως έτσι πάει.

Αν εσύ πάρεις δώρο επιτόπου ξεχωρίζεις αμέσως από τον ανταγωνισμό.Σου λέει εδώ όλοι οι Τουρκαλάδες μου πουλάνε παπά υποσχέσεις και παπαριές και επιτέλους βρέθηκε ένας αληθινός πέουλας που μιλάει με πράξεις.Αυτόν άμα λίγο τον προσέξω και του κάνω ένα περίτεχνο μπούκι ποιος ξέρει τι πλούτια θα ρίξει στα πόδια μου.Εχεις δηλαδή το πόδι μέσα από την αρχή μπαίνεις με μεγάλη δύναμη ενώ ο υποσχόμενος ξεθωριάζει είναι ένας πούτσος ανάμεσα στους χιλιάδες,δεν τον ξεχωρίζει από τους κοινούς θνητούς.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Ετσι είναι πρέπει να είσαι χουβαρδάς,Τα πιάνουν τα vibes οι γκόμενες.Να σου λέει αυτόν θέλω,αληθινός καυλιάρης τα χώνει στο μουνί.Τι να τον κάνω τον άλλο το μπάστακα?Να έχεις ένα τελευταίο δεκάευρο στην τσέπη και να το θυσιάζεις για να πιει η γκόμενα ένα ακόμα κοκταίηλ ενώ δε σου έχει μείνει ούτε για λεωφορείο και πρέπει να γυρίσεις στο κρύο με τα πόδια.Τέτοιους καυλείς που θυσιάζουν γουστάρουν οι γκόμενες.Πιστεύουν οτι θα τα δώσεις όλα και θα τους προσφέρεις συναρπαστική εμπειρία βλέπουν οτι προσπαθείς και γουστάρουν να είναι μαζί σου γιατί εξιτάρονται που σε ανάβουν τόσο.Κάπως έτσι πάει.

Αν εσύ πάρεις δώρο επιτόπου ξεχωρίζεις αμέσως από τον ανταγωνισμό.Σου λέει εδώ όλοι οι Τουρκαλάδες μου πουλάνε παπά υποσχέσεις και παπαριές και επιτέλους βρέθηκε ένας αληθινός πέουλας που μιλάει με πράξεις.Αυτόν άμα λίγο τον προσέξω και του κάνω ένα περίτεχνο μπούκι ποιος ξέρει τι πλούτια θα ρίξει στα πόδια μου.Εχεις δηλαδή το πόδι μέσα από την αρχή μπαίνεις με μεγάλη δύναμη ενώ ο υποσχόμενος ξεθωριάζει είναι ένας πούτσος ανάμεσα στους χιλιάδες,δεν τον ξεχωρίζει από τους κοινούς θνητούς.
:kneel::kneel::kneel:
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.434
Like
7.943
Πόντοι
2.356
Η έλλειψη ανεσεων αφορά ουκρανικες πόλεις πρωτίστως και ρωσικη επαρχία.Μινσκ,Μόσχα θα μπορούσα να μείνω αλλά θα χρειαζομουνα πολλά.Πολωνια,Τσεχία θα μπορούσα να μεινω σε ολες τις μεγάλες πόλεις αλλά πλέον δεν έχει νόημα αφου οι γκόμενες εκεί έχουν γίνει απαιτητικές και οχταρια δε χτυπάς με την καμία.
Ποια ελλειψη ανεσεων που μενεις σε ενα χωριο της Ρηνανιας - Βεστφαλιας και δεν μπορεις ντεμεκ αλλου παναθεμα σε :grin: Κισιναου - Κιεβο μενουν ελληνες που ειχαν κανει χρονια σε Λονδινο και Νεα Υορκη και τετοιες πιπες δεν ελεγαν.

Η πλακα ειναι οταν πηγα Μολδαβια το 2010 με αμαξι ξεκινησα απο τα μερη σου , με το ατομο που ημουν μαζι γεννημενος/μεγαλωμενος εκει ,με χλιδατη ζωη απο σπιτια μεχρι αυτοκινητα λογω του οικονομικου του μεγεθους επισης δεν εχει κανενα προβλημα με αυτες τις πολεις ,τον γνωριζουν καποιοι απο εδω μεσα. Στα μαγαζια που εχουμε παει ανα τον κοσμο ουτε καν απεξω δεν εχεις περασει , που μου βαζεις φωτο τις μπριζολες και τα κρασια απο το buddha-bar και καμαρωνεις σαν το γυφτικο σκεπαρνι ...

ΥΓ. Μοσχα δεν εχεις παει για να ξερεις πως ειναι , προσεξε μηπως δεν μπορεις να ζησεις και εκει :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom