Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.667
Like
11.606
Πόντοι
2.406
Γιατί οι πιο πολλοί λένε αν ήμουνα στη θέση σου και είχα γνωρίσει τη γκόμενα θα το χειριζόμουνα καλύτερα.
Ναι,αλλά για να είσαι στη θέση μου έπρεπε
1.Να βρεθείς στο Ατατούρκ.Τι δουλειά έχεις στο Ατατούρκ?Εγώ ήμουν εκεί γιατί διακόπαρα τις προηγούμενες μέρες με μουνάρα Ρωσίδα
2.Να γυρνάς εδώ και εκεί στα duty free μπας και εντοπίσεις καμιά γκόμενα.Οι πιο πολλοί θα περίμεναν υπομονετικά στο gate μη χάσουν την πτήση,σιγά μη βουρλίζονταν εδώ και εκεί.
3.Να προσεγγίσεις την ωραία γκόμενα που οι πιο πολλοί απλά θα κώλωναν να πάνε ειδικά εντός μαγαζιού με προσωπικό κάμερες κτλ
4.Να κάνεις προσφορά δώρου που κινδυνεύεις να στα φάει απλώς ή να παρεξηγηθεί
5.Με το ρίσκο να είναι σε άλλη πτήση εντελώς οπότε πρέπει να τσιμπήσεις τηλέφωνο και χάνεις το χούφτο
Συνεπώς για να φτάσει ο άλλος στο σημείο να πει τι θα έκανε όταν και εφόσον είχε γνωρίσει τη γκόμενα,πρώτα πρέπει να ξεπεράσει τα άνωθι προβλήματα ήτοι να βρεθεί στο κατάλληλο μέρος την κατάλληλη στιγμή με το κατάλληλο ποσό και να πράξει τα δέοντα που δε θα κάνει.
Δεν είναι οτι έχω ευνοική μοίρα,μόνος δημιουργώ τις ευκαιρίες.Κανονικά η κοινωνία σου δίνει 5 γκόμενες να γαμήσεις πεντάρια ως εξάρια πριν παντρευτείς μια στα κυβικά σου.
Με τις γκόμενες πρέπει να δημιουργείς τζόγο,γαμάς μια και προετοιμάζεις την επόμενη.Αν δεν έχεις τζόγο για το μέλλον,έτοιμα μουνάκια πέθανες στο παίγνιο.
Φοβερός αρχηγός
Ακόμα και που γράφει Μαλακιες ως συνήθως, είναι απολαυστικός
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.667
Like
11.606
Πόντοι
2.406
Όντως στη Γερμανία δε συγκεντρώνεται ο πλούτος μόνο στις μεγάλες πόλεις και
κάποιες πόλεις όντως έχουν συγκεντρωμένο πλούτο,
αλλά αυτές σίγουρα δεν είναι το Χάγκεν,το Ομπερχάουζεν,το Ντούισμπουργκ,
το Μπόχουμ,το Γκεσελκίρχεν,το Ντόρντμουντ και τα άλλα μπουρδέλα,
από τα οποία μεταναστεύουν οι ίδιοι οι Γερμανοί.

Επίσης άλλο ειδικό βάρος έχει να μένεις σε κάποια από τις πρωτεύουσες του μπλοκ,
με την αρχιτεκτονική τους,την ιστορία τους και τα πάντα όλα,
παρά σε μία από τις προαναφερόμενες πόλεις.

Και κάτι τελευταίο..
Το να μένεις σε μία πλούσια πόλη,σου εξασφαλίζει ότι δεν θα έχεις γείτονες αραβοτουρκομαλάκες
ή άλλου είδους μπάζα.
Δηλαδή η γειτονιά θα έχει ένα επίπεδο,θα είναι καθαρή,χωρίς εγκληματικότητα.
Αλλά εμείς,σαν μετανάστες υπάλληλοι,δε συμμετέχουμε σε αυτόν τον πλούτο.
Το αν οι γείτονές μας έχουν ο καθένας από μερικά μύρια στην τράπεζα,δεν κάνει και εμάς πλούσιους...
Γερμανία είναι εντελώς για τον πουτσο
Σχεδόν παντου
Μόνο αν τα παίρνεις ξεκούραστα όπως πχ ο Γιάννης φλάουρ αξίζει
Αν είναι να δουλεύεις για να ζεις είναι πολύ χάλια φάση, ειδικά δε αν είσαι κ βόρεια η κεντρικά
Αυστρία είναι 100 φορές καλύτερα όπου κ νάσαι σε σχέση με το ντοιτς
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Μονος σου απαντησες στο δευτερο μερος.. -Αρα ουτε γιατρος δεν πιανει 4000e. Ποσο δε ο τυπος.
Στο πρωτο μερος -στα σαλον στην αγ.πετρουπολη με 30e την ωρα, βρισκεις αρκετα καλες..
Πχ. http://e.rusdosug.com/indi279158.ht...f3Z3VoBKvBbzit0Mas0RbLk3REVyLz5ktTFdfvvCS44fI
:sunglasses:
Άντε να το σπάσω τάλιρα....
Ένας 26χρονος γιατρός ξεκινάει σε κρατική κλινική με το ποσό που προανέφερα,
ο kman είναι κοντά στα 45,φυσικά και ένας γιατρός στην ηλικία του μετά από τόση προϋπηρεσία παίρνει πάνω 4000ευρώ.

Αν ο kman έχει γεμάτο βιογραφικό,του αναγνωρίστηκαν χρόνια εργασίας στην Ελλάδα(εμένα μου αναγνωρίστηκαν)
και έχει και 10+ χρόνια Γερμανία,δεν είναι καθόλου απίθανο.
Σκέψου ότι γνωστός μου οδηγός τρένων,με 20χρόνια προϋπηρεσίας,παίρνει περίπου 3300 καθαρά,38 ώρες τη βδομάδα,
του έδειξα με ένα πρόγραμμα να κάνει τη φορολογική του δήλωση,για να μην τρέχει σε γραφεία
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Γερμανία είναι εντελώς για τον πουτσο
Σχεδόν παντου
Μόνο αν τα παίρνεις ξεκούραστα όπως πχ ο Γιάννης φλάουρ αξίζει
Αν είναι να δουλεύεις για να ζεις είναι πολύ χάλια φάση, ειδικά δε αν είσαι κ βόρεια η κεντρικά
Αυστρία είναι 100 φορές καλύτερα όπου κ νάσαι σε σχέση με το ντοιτς
Εμείς στην εκπαίδευση,ειδικά επί κορώνα δε δουλέψαμε καθόλου και όταν κάποιοι συνάδελφοί μου γκρινιάζουν για τη δουλειά,
δηλαδή για 4 διδακτικές ώρες,μου έρχεται να τους κοπανήσω.

Βαυαρία περισσότερο με Αυστρία μοιάζει,παρά με υπόλοιπο Γερμανίας.
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Μονος σου απαντησες στο δευτερο μερος.. -Αρα ουτε γιατρος δεν πιανει 4000e. Ποσο δε ο τυπος.
Στο πρωτο μερος -στα σαλον στην αγ.πετρουπολη με 30e την ωρα, βρισκεις αρκετα καλες..
Πχ. http://e.rusdosug.com/indi279158.ht...f3Z3VoBKvBbzit0Mas0RbLk3REVyLz5ktTFdfvvCS44fI
:sunglasses:
πόσο θα συνεχιστεί ρε φίλε αυτός ο κομπλεξισμός? ο έφορος είμαστε και ασχολούμαστε αν τα βγάζει ή όχι? βάζει φωτογραφίες? ΝΑΙ. Στηρίζει αυτά που λέει με αποδείξεις? ΝΑΙ.
Εσύ και οι άλλοι που είστε μόνο κριτική ξέρουμε τις δουλειές σας? είσαι άνεργος εσύ? τι όχι, έβαλες καμιά απόδειξη ότι δουλεύεις?
Κάντε μας τη χάρη και αλλάξτε μουσικό κανάλι, έχετε κουράσει.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.667
Like
11.606
Πόντοι
2.406
Στην ουκρανια πηγα το 2017 μαριουπολη και οδησο δεν πηγα για πορνοτουρισμο εχει αρκετα πραγματα να δεις γυναικες που ψαχνοντουσαν και μαλιστα ομορφες υπηρχαν μου τυχαν διαφορα σκηνικα τελικα χωρις να ψαχνωμαι περασα 15 μερες με μια ομορφη γυναικα με δουλιεια καθημερινη οπως εδω αφησα το ξενοδοχειο και εμενα σπιτι τις ηταν λες και ηταν γυναικα μου μιλαω ακομα μαζι της και καθε φορα που ερχεται για διακοπες πριν φυγει με το καραβι εχουμε καθιερωσει και πινουμε ενα καφε η τρωμε στων πειραια δεν ξερω αν εδωσα τιποτα με το ποστ αυτο παντως ειδα γυναικες που ψαχνοντουσαν
Φίλε χωρίς να σε προσβάλω, δεν πάμε Ουκρανία για να σπιτωιοθμε σε μια μιλφ, η ας είναι κ πιο μικρή έστω..
Δεν το κατακρίνω αλλά δεν είναι αυτός λόγος να πούμε ότι αξίζει μια περιοχή...
Οι περιοχές ήταν καλές όταν ήταν λόγω πληθώρας επιλογών χωρίς να σου φεύγει το σκαλπ αλλά. Κμαν
Δηλ μέσω στρητ φαιτ μαμπα η γνωριμιών από άλλους έβρισκες πρόθυμος μουναρες να περνάς τον χρόνο σου, χωρίς ταξίμέτρο και συμβόλαια πόση ώρα κ πως κ με πόσα θα γαμιαεις
Το 17 που πήγες ήταν ήδη από το 12, οφφ η οντεσα
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Άντε να το σπάσω τάλιρα....
Ένας 26χρονος γιατρός ξεκινάει σε κρατική κλινική με το ποσό που προανέφερα,
ο kman είναι κοντά στα 45,φυσικά και ένας γιατρός στην ηλικία του μετά από τόση προϋπηρεσία παίρνει πάνω 4000ευρώ.

Αν ο kman έχει γεμάτο βιογραφικό,του αναγνωρίστηκαν χρόνια εργασίας στην Ελλάδα(εμένα μου αναγνωρίστηκαν)
και έχει και 10+ χρόνια Γερμανία,δεν είναι καθόλου απίθανο.
Σκέψου ότι γνωστός μου οδηγός τρένων,με 20χρόνια προϋπηρεσίας,παίρνει περίπου 3300 καθαρά,38 ώρες τη βδομάδα,
του έδειξα με ένα πρόγραμμα να κάνει τη φορολογική του δήλωση,για να μην τρέχει σε γραφεία
ρε ΒΠ είσαι σοβαρός άνθρωπος με σοβαρά πόστ, θα ασχολούμαστε να αποδείξουμε πόσα λεφτά βγάζει ο Κμαν για να καταλήξουμε σε τι ακριβώς????
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
41
Like
559
Πόντοι
6.055
Φίλε χωρίς να σε προσβάλω, δεν πάμε Ουκρανία για να σπιτωιοθμε σε μια μιλφ, η ας είναι κ πιο μικρή έστω..
Δεν το κατακρίνω αλλά δεν είναι αυτός λόγος να πούμε ότι αξίζει μια περιοχή...
Η περιοχές ήταν καλές όταν ήταν λόγω πληθώρας επιλογών χωρίς να σου φεύγει το σκαλπ αλλά. Κμαν
Το 17 που πήγες ήταν ήδη από το 12, οφφ η οντεσα
Για αυτα και εγω σας εγραψα οτι δεν ξερω αν βοηθαει το ποστ μου
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Εγώ πάντως 2000-2008 θα γούσταρα να μένω Τσεχία και 2005-2015 θα γούσταρα να μένω Πολωνία αλλά όχι μετά.Ουκρανία δε θα ήθελα με τίποτα να μείνω ούτε επαρχιακή Ρωσία.Δεν αντέχεται.
Από ένα επίπεδο υλικών στάνταρτς και μετά το μουνί δεν αντιρροπίζει το χάλι που βιώνεις.Τσεχία,Πολωνία πάντα είχε κάποιες ανέσεις,προιόντα,υποδομές κτλ συν μουνάρες.Απλά τώρα δεν αξίζει γιατί στην καλύτερη να γαμήσεις εξάρια χωρίς σπόνσορινγκ και εφτάρια με σπόνσορινγκ.Προ δεκαετίας άξιζε με τα χίλια.
Και τώρα Τσεχία,Πολωνία καλύτερα παρτάρεις και διασκεδάζεις σε σχέση με Δύση.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.667
Like
11.606
Πόντοι
2.406
πόσο θα συνεχιστεί ρε φίλε αυτός ο κομπλεξισμός? ο έφορος είμαστε και ασχολούμαστε αν τα βγάζει ή όχι? βάζει φωτογραφίες? ΝΑΙ. Στηρίζει αυτά που λέει με αποδείξεις? ΝΑΙ.
Εσύ και οι άλλοι που είστε μόνο κριτική ξέρουμε τις δουλειές σας? είσαι άνεργος εσύ? τι όχι, έβαλες καμιά απόδειξη ότι δουλεύεις?
Κάντε μας τη χάρη και αλλάξτε μουσικό κανάλι, έχετε κουράσει.
Γιατρός Γερμανία μετά την ειδικότητα παίρνει 8500 περίπου δηλ κάνα 6000 τσέπη
Βγάλε τα ανελαστικα μένουν κάνα 4500
Τωραωαν είναι κμαν λαιφ σταιλ. Του μένουν κ πιο πολλά, αλλά νομίζω γενικά δεν το κάνουν αυτό
Ελβετία ξεκινάνε από 10000 μπρουτο δηλ 8000 τσέπη μείον τα ανελαστικα,κανα 6500
Ένας Αλβανός με συνεργείο βγάζει τα τριπλά αλλά δεν έχει το ίδιο στάτους
Δηλ θα τον κλάνουν όλες οι γκόμενες εκτός από αλβανιδες και μαύρες
Στις δυτ χώρες παίζει ρόλο αυτο
Ουκρανία ο κεμπατζης αν παίξει 6000 το μήνα θα γαμισει μουναρα γκόμενα γιατρού των 800εγρω το μηνα
Άλλος κόσμος
 
Τελευταία τροποποίηση:

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.667
Like
11.606
Πόντοι
2.406
Για αυτα και εγω σας εγραψα οτι δεν ξερω αν βοηθαει το ποστ μου
βοηθάει όποιον ψάχνει για νύφη, παραπλανει κάτ ουσίαν ποιον ψάχνει να γαμισει μονο
Ειλικρινες όμως και απλο, όχι τα συνήθη φίδια που γράφονται εδω
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Γιατρός Γερμανία μετά την ειδικότητα παίρνει 8500 περίπου δηλ κάνα 6000 τσέπη
Βγάλε τα ανελαστικα μένουν κάνα 4000
Τωραωαν είναι κμαν λαιφ σταιλ. Του μένουν κ πιο πολλά, αλλά νομίζω γενικά δεν το κάνουν αυτό
Ελβετία ξεκινάνε από 10000 καθαρά δηλ 7000 τσέπη μείον τα ανελαστικα
Ένας Αλβανός με συνεργείο βγάζει τα τριπλά αλλά δεν έχει το ίδιο στάτους
Στις δυτ χώρες παίζει ρόλο αυτο
Ουκρανία ο κεμπατζης αν παίξει 6000 το μήνα θα γαμισει μουναρα γκόμενα γιατρού των 800εγρω το μηνα
Άλλος κόσμος
είναι οφ τόπικ αυτά φίλε, ανοίχτε ένα τόπικ με τις δουλειές και μισθούς γερμανία να έχουν αξία σαν ποστ. Εδώ δεν ενδιαφέρουν αυτά.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Για να περάσεις καλά Ουκρανία και γενικά ανατολικό μπλοκ σε ταξίδι χρειάζονται μίνιμουμ 200 ευρώ ημερησίως.Στην ξεφτίλα δηλαδή.Αυτά είναι τα έξοδα διαμονής και dating για ποτά,μάσα κτλ.Για να περάσεις πολύ καλά με μουνάρες,γούστα κτλ χρειάζονται τα ποσά που προανέφερα 500άρα ημερησίως.Δε βλέπω άλλο τρόπο.
Και πάλι πολύ φτηνότερα έρχεται από Δύση.Πάνε να κάνεις τα ίδια Παρίσι κτλ θα σου φύγουν οι χιλιαρούμπες σύννεφο.
Φυσικά Δύση είναι πολύ καλύτερο το σκηνικό δε λέω οτι δεν αξίζει απλά είναι για άλλα βαλάντια.Αλλο κοστίζει το ταξί στο Κίεβο άλλο στο Οσλο.
Παλιά πήγαινα να γαμήσω πολλές,είχα 3-4 τη μέρα και ενάλλασα συνεχώς τώρα δεν μπορώ να τα κάνω αυτά πάω με μία,δύο άντε τρεις γκόμενες σε ένα ταξίδι το πολύ.
Βαριέμαι κιόλας δεν μπορώ να κλειδώνω τη μία στο διαμέρισμα να γαμάω την άλλη και μετά να τρέχω στο ρομαντικό δείπνο με την τρίτη ξεζάρκωτος.Και να μου λέει πάμε στο κλαμπ με τη φίλη μου.Μερικές φορές έφερνα τη γκόμενα διαμέρισμα πριν φύγει η προηγούμενη άλλες εντόπιζαν στο κρεβάτι καπότες ή έβγαινα ραντεβού γεμάτος από τα κραγιόν της προηγούμενης.
 
Τελευταία τροποποίηση:

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
41
Like
559
Πόντοι
6.055

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Για να περάσεις καλά Ουκρανία και γενικά ανατολικό μπλοκ σε ταξίδι χρειάζονται μίνιμουμ 200 ευρώ ημερησίως.Στην ξεφτίλα δηλαδή.Αυτά είναι τα έξοδα διαμονής και dating για ποτά,μάσα κτλ.Για να περάσεις πολύ καλά με μουνάρες,γούστα κτλ χρειάζονται τα ποσά που προανέφερα 500άρα ημερησίως.Δε βλέπω άλλο τρόπο.
Και πάλι πολύ φτηνότερα έρχεται από Δύση.Πάνε να κάνεις τα ίδια Παρίσι κτλ θα σου φύγουν οι χιλιαρούμπες σύννεφο.
Φυσικά Δύση είναι πολύ καλύτερο το σκηνικό δε λέω οτι δεν αξίζει απλά είναι για άλλα βαλάντια.Αλλο κοστίζει το ταξί στο Κίεβο άλλο στο Οσλο.
κάτι παλιά πόστ που χάζευα το μεσημέρι στο ίδιο θρέντ το 2018 έγραφες για 700άρια άρχοντα. Φτήνηναν?
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.698
Κριτικές
184
Like
43.886
Πόντοι
21.896
Γιατρός Γερμανία μετά την ειδικότητα παίρνει 8500 περίπου δηλ κάνα 6000 τσέπη
Βγάλε τα ανελαστικα μένουν κάνα 4500
Τωραωαν είναι κμαν λαιφ σταιλ. Του μένουν κ πιο πολλά, αλλά νομίζω γενικά δεν το κάνουν αυτό
Ελβετία ξεκινάνε από 10000 μπρουτο δηλ 8000 τσέπη μείον τα ανελαστικα,κανα 6500
Ένας Αλβανός με συνεργείο βγάζει τα τριπλά αλλά δεν έχει το ίδιο στάτους
Δηλ θα τον κλάνουν όλες οι γκόμενες εκτός από αλβανιδες και μαύρες
Στις δυτ χώρες παίζει ρόλο αυτο
Ουκρανία ο κεμπατζης αν παίξει 6000 το μήνα θα γαμισει μουναρα γκόμενα γιατρού των 800εγρω το μηνα
Άλλος κόσμος
Ανελαστικα τι εννοείς;;.
Το ξέρω σε λογιστικές δαπάνες ανελαστικες αλλά ο γιατρός ο μισθωτός τι ανελαστικες δαπάνες έχει
Καντο πιο ξεκάθαρο διότι δεν το επιασα
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.434
Like
7.943
Πόντοι
2.356
βοηθάει όποιον ψάχνει για νύφη, παραπλανει κάτ ουσίαν ποιον ψάχνει να γαμισει μονο
Ειλικρινες όμως και απλο, όχι τα συνήθη φίδια που γράφονται εδω
Ο dirty ειναι Μαριουπολη σημερα ,μου εστειλε φωτο ...
μονιμος στην πρωτευουσα με 2Κ μισθο , μαλλον θα γαμισει καλα
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
41
Like
559
Πόντοι
6.055
βοηθάει όποιον ψάχνει για νύφη, παραπλανει κάτ ουσίαν ποιον ψάχνει να γαμισει μονο
Ειλικρινες όμως και απλο, όχι τα συνήθη φίδια που γράφον
Ο καθενας με την εμπειρια του και τα βιωματα του δεν θα μπαινα ποτε σε ενα thread να εγραφα πραγματα που δεν εκανα
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
κάτι παλιά πόστ που χάζευα το μεσημέρι στο ίδιο θρέντ το 2018 έγραφες για 700άρια άρχοντα. Φτήνηναν?
700 θες όντως αν κυκλοφορείς δύο γκόμενες και βγαίνεις τη νύχτα στα κλαμπ.Δεν υπάρχει οροφή.Πιστεύω βέβαια οτι πάνω από 1000 ημερησίως(δύο σπονσορέτς συν 3 πουτάνες π.χ) δεν έχει νόημα,είναι δαπάνη και εξάντληση.500 είναι λογικό ποσό δε φτάνει βέβαια κάθε μέρα.Κάποια θα ξοδέψεις παραπάνω κάποια λίγο λιγότερα.
Και με 200 δεν περνάς άσχημα αλλά εφτάρια θα γαμήσεις με αυτά όχι μοντελοειδείς.
Π.χ άμα έχω 1000 δυο μέρες θα πάω για να περάσω καλά.Αν πάω μια βδομάδα με 1000 θα περάσω σκατά.
Συνήθως ξοδεύω 2000 στα γούστα συν 500 σε αεροπορικά διαμονή και κάθομαι τετραήμερο.Αμα βγάζεις 5000 το μήνα δε λέει να ξοδεύεις πάνω από 2500 σε ταξίδι.Το έχω κάνει βέβαια πολλές φορές αλλά πονάει η τσέπη.Αν μένεις σε δικό σου σπίτι και δεν πληρώνεις ενοίκιο γίνεται βέβαια άνετα.
Η πιο οικονομική πόλη για γούστα είναι το Κίεβο.Μινσκ,Μόσχα ξεφεύγουν πολύ οι τιμές.Βαρσοβία έχει καλές τιμές αλλά όχι τόσα γούστα.
Αυτή περίπου είναι η οικονομική ανάλυση για όποιον ασχολείται με οικονομικά και μπαίνει σε οικονομίστικες λογικές.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom